English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 03/02/2018 (108)

Αγγλία Championship
16:00 Σάντερλαντ Ιπσουιτς Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Σέφιλντ Γουέν. Μπέρμιγχαμ Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:00 ΚΠΡ Μπάρνσλι Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Πρέστον Χαλ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Φούλαμ Νότιγχαμ Φόρεστ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Ντέρμπι Μπρέντφορντ Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Αστον Βίλλα Μπέρτον Αλμπιον Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Ρέντιγκ Μίλγουολ Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Νόριτς Μίντλεσμπρο Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Λιντς Κάρντιφ Καρτέλα Αγώνα 1-4
18:30 Γουλβς Σέφιλντ Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 3-0
Αγγλία National League
     Χάλιφαξ Nτάγκενχαμ & Ρεντ Καρτέλα Αγώνα Post
16:00 Τρανμίρ Εμπσφλιτ Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Τορκί Μπάροου Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Γκίσελι Ρέξαμ Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 AFC Fylde Ιστλιχ Καρτέλα Αγώνα 2-2
Αγγλία Premier League
13:30 Μπέρνλι Μάντσεστερ Σίτι Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Γουέστ Μπρομ Σαουθάμπτον Καρτέλα Αγώνα 2-3
16:00 Μάντσεστερ Γ. Χάντερσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Λέστερ Σουόνσι Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μπράιτον Γουέστ Χαμ Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Μπόρνμουθ Στόουκ Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:30 Αρσεναλ Εβερτον Καρτέλα Αγώνα 5-1
Αγγλία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Γεοβίλ Κέιμπριτζ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Γουίκομπ Καρλάιλ Καρτέλα Αγώνα 4-3
16:00 Πορτ Βέιλ Μόρκαμ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Νοτς Κάουντι Κρου Καρτέλα Αγώνα 4-1
16:00 Μάνσφιλντ Μπαρνέτ Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Λούτον Εξετερ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Λίνκολν Σουίντον Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Γκρίμσμπι Τσέλτεναμ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Φόρεστ Γκρίν Κόβεντρι Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Κόλτσεστερ Νιούπορτ Κάουντι Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Τσέστερφιλντ Κρόουλι Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Ακρινγκτον Στίβενέιτζ Καρτέλα Αγώνα 3-2
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Γουόλσολ Μίλτον Κέινς Ντονς Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Ρόδεραμ Γουίμπλετον Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Πόρτσμουθ Ντονκάστερ Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Πλίμουθ Μπλάκμπερν Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Ολνταμ Μπράντφορντ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Φλίτγουντ Τάουν Σκάνθορπ Καρτέλα Αγώνα 2-3
16:00 Τσάρλτον Οξφορντ Καρτέλα Αγώνα 2-3
16:00 Μπέρι Μπλάκπουλ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μπρίστολ Ρόβερς Σρούσμπερι Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Νορθάμπτον Ρότσντεϊλ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Πίτερμπορο Σαουθέντ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Γουίγκαν Τζίλιγκχαμ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Αυστρία Bundesliga
16:00 Μάτερσμπουργκ Στουρμ Γκρατς Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:30 Βόλφσμπεργκερ Αλταχ Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:30 Λίντσερ SKN St. Polten Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:30 Σάλτσμπουργκ Αντμίρα Καρτέλα Αγώνα 2-1
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
18:00 Λόκερεν Σταντάρ Λιέγης Καρτέλα Αγώνα 0-3
20:00 Σιντ Τρουίντεν Κορτράικ Καρτέλα Αγώνα 0-2
20:00 Έπεν Γάνδη Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:30 Μουσκρόν Περουβελτζ Γκενκ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Γαλλία Δεύτερη Κατηγορία
14:55 Λοριάν Λανς Καρτέλα Αγώνα 1-1
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Λιλ Παρί Σεν Ζερμαίν Καρτέλα Αγώνα 0-3
20:00 Μονπελιέ Ανζέ Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:00 Στρασμπούργκ Μπορντό Καρτέλα Αγώνα 0-2
20:00 Αμιάν Σεντ Ετιέν Καρτέλα Αγώνα 0-2
20:00 Νις Τουλούζ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Γερμανία Bundesliga
15:30 Βόλφσμπουργκ Στουτγκάρδη Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:30 Φράιμπουργκ Λεβερκούζεν Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:30 Μάιντς Μπάγιερν Μον. Καρτέλα Αγώνα 0-2
15:30 Σάλκε Βέρντερ Βρέμης Καρτέλα Αγώνα 1-2
15:30 Χέρτα Χόφενχαϊμ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:30 Γκλάντμπαχ Λειψία Καρτέλα Αγώνα 0-1
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:00 Χόλσταϊν Κίελ Ρέγκενσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 1-1
13:00 Ινγκολσταντ Γκρόιτερ Φιρτ Καρτέλα Αγώνα 3-0
13:00 Χάιντενχάιμ Σαν Πάουλι Καρτέλα Αγώνα 3-1
Ελβετία Super League
19:00 Λουκέρνη Λωζάννη Καρτέλα Αγώνα 2-1
19:00 Γιανγκ Μπόις Σεντ Γκάλεν Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ελλάδα Super League
14:00 Αστέρας Τρίπολης Σκόντα Ξάνθη Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:15 Λάρισα Πανιώνιος Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:30 Παναθηναϊκός Παναιτωλικός Καρτέλα Αγώνα 0-0
Ισπανία Primera Division
13:00 Εϊμπάρ Σεβίλη Καρτέλα Αγώνα 5-1
16:15 Μπετίς Βιγιαρεάλ Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:30 Αλαβές Θέλτα Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:45 Λεβάντε Ρεάλ Μαδρίτης Καρτέλα Αγώνα 2-2
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Ταραγόνα Κάντιθ Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:00 Αλκορόν Σαραγόσα Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Βαγιαδολίδ Cultural Leonesa Καρτέλα Αγώνα 3-2
20:00 Lorca Αλμερία Καρτέλα Αγώνα 1-2
20:30 Γρανάδα CF Τενερίφη Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Περούτζια Τσιταντέλα Καρτέλα Αγώνα 1-3
15:00 Φροζινόνε Πεσκάρα Καρτέλα Αγώνα 3-0
15:00 Κρεμονέζε Προ Βερτσέλι Καρτέλα Αγώνα 2-3
15:00 Μπρέσια Πάρμα Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:00 Βενέτσια Μπάρι Καρτέλα Αγώνα 3-1
15:00 Foggia Αβελίνο Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:00 Νοβάρα Ασκολι Καρτέλα Αγώνα 1-2
15:00 Σαλερνιτάνα Κάρπι Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
18:00 Σαμπντόρια Τορίνο Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:45 Ιντερ Κροτόνε Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ολλανδία Eredivisie
18:30 Χίρενφεϊν Τβέντε Καρτέλα Αγώνα 1-0
19:45 Αϊντχόφεν Τσβόλε Καρτέλα Αγώνα 4-0
20:45 Χέρακλες Ντεν Χάαγκ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
19:15 Μπενφίκα Ρίο Αβε Καρτέλα Αγώνα 5-1
21:30 Πόρτο Μπράγκα Καρτέλα Αγώνα 3-1
Σκωτία Premier League
13:30 Κιλμάρνοκ Σέλτικ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Μάδεργουελ Πάρτικ Θισλ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Χαρτς Σεντ Τζόνστον Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Ρέιντζερς Χιμπέρνιαν Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Αμπερντίν Χάμιλτον Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Νταντί Ρος Κάουντι Καρτέλα Αγώνα 1-4
Τουρκία Super Lig
11:30 Καρντεμίρ Καραμπόκ Alanyaspor Καρτέλα Αγώνα 1-0
14:00 Αντάλιασπορ Yeni Malatyaspor Καρτέλα Αγώνα 3-1
17:00 Φενέρμπαχτσε Γκεντσλερμπιρλιγί Καρτέλα Αγώνα 2-2