English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 10/03/2018 (126)

Αγγλία Championship
16:00 Μίλγουολ Μπρέντφορντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Πρέστον Φούλαμ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Ιπσουιτς Σέφιλντ Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Ρέντιγκ Λιντς Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 ΚΠΡ Σάντερλαντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Κάρντιφ Μπέρμιγχαμ Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Σέφιλντ Γουέν. Μπόλτον Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μίντλεσμπρο Μπάρνσλι Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Χαλ Νόριτς Καρτέλα Αγώνα 4-3
16:00 Μπέρτον Αλμπιον Μπρίστολ Σίτι Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:30 Αστον Βίλλα Γουλβς Καρτέλα Αγώνα 4-1
Αγγλία National League
16:00 Σάτον Γιουν. Σολιχούλ Μορς Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Χάρτλπουλ Μπόρεχαμ Γουντ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Γουόκινγκ Χάλιφαξ Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:00 Μεϊντστόουν Γιουν. Τορκί Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Μάκλσφιλντ Μπάροου Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Λέιτον Οριεντ Εμπσφλιτ Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Γκέιτσχεντ Maidenhead Καρτέλα Αγώνα 7-1
16:00 Nτάγκενχαμ & Ρεντ Τρανμίρ Καρτέλα Αγώνα 0-4
16:00 Μπρόμλεϊ Γκίσελι Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 AFC Fylde Ολντερσοτ Καρτέλα Αγώνα 7-1
Αγγλία Premier League
13:30 Μάντσεστερ Γ. Λίβερπουλ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Νιούκαστλ Σαουθάμπτον Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Γουέστ Χαμ Μπέρνλι Καρτέλα Αγώνα 0-3
16:00 Γουέστ Μπρομ Λέστερ Καρτέλα Αγώνα 1-4
16:00 Χάντερσφιλντ Σουόνσι Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Εβερτον Μπράιτον Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:30 Τσέλσι Κρύσταλ Πάλας Καρτέλα Αγώνα 2-1
Αγγλία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Μάνσφιλντ Κόλτσεστερ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Φόρεστ Γκρίν Νοτς Κάουντι Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Τσέστερφιλντ Λίνκολν Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:00 Γεοβίλ Νιούπορτ Κάουντι Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Γουίκομπ Κέιμπριτζ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Σουίντον Τσέλτεναμ Καρτέλα Αγώνα 0-3
16:00 Στίβενέιτζ Κρου Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Λούτον Ακρινγκτον Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Γκρίμσμπι Πορτ Βέιλ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Εξετερ Καρλάιλ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Κρόουλι Μόρκαμ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Κόβεντρι Μπαρνέτ Καρτέλα Αγώνα 1-0
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Σρούσμπερι Γουόλσολ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Μπέρι Ολνταμ Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Γουίγκαν Σκάνθορπ Καρτέλα Αγώνα 3-3
16:00 Σαουθέντ Ντονκάστερ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Ρόδεραμ Ρότσντεϊλ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Πόρτσμουθ Τζίλιγκχαμ Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:00 Πίτερμπορο Τσάρλτον Καρτέλα Αγώνα 4-1
16:00 Φλίτγουντ Τάουν Πλίμουθ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μπρίστολ Ρόβερς Νορθάμπτον Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μπλάκμπερν Μπλάκπουλ Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Γουίμπλετον Οξφορντ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Αυστρία Bundesliga
16:00 Αλταχ Ραπίντ Βιέννης Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:30 Αούστρια Βιέννης SKN St. Polten Καρτέλα Αγώνα 4-0
18:30 Βόλφσμπεργκερ Λίντσερ Καρτέλα Αγώνα 0-3
18:30 Αντμίρα Στουρμ Γκρατς Καρτέλα Αγώνα 2-4
Γαλλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Παρί Σοσό Καρτέλα Αγώνα 2-0
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Παρί Σεν Ζερμαίν Μετς Καρτέλα Αγώνα 5-0
20:00 Ντιζόν Αμιάν Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Μπορντό Ανζέ Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:00 Ρεν Σεντ Ετιέν Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Ναντ Τρουά Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Λιλ Μονπελιέ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Γερμανία Bundesliga
15:30 Χέρτα Φράιμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:30 Αννόβερο Αουγκσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 1-3
15:30 Μπάγιερν Μον. Αμβούργο Καρτέλα Αγώνα 6-0
15:30 Χόφενχαϊμ Βόλφσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 3-0
18:30 Λεβερκούζεν Γκλάντμπαχ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:00 Μπόχουμ Χόλσταϊν Κίελ Καρτέλα Αγώνα 1-1
13:00 Γκρόιτερ Φιρτ Καϊζερσλάουτερν Καρτέλα Αγώνα 2-1
13:00 Ντάρμσταντ 98 Ινγκολσταντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
13:00 Σαν Πάουλι Μπραουνσβάικ Καρτέλα Αγώνα 0-0
Δανία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Χόμπρο Σίλκεμποργκ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ελβετία Super League
19:00 Ζυρίχη Λουγκάνο Καρτέλα Αγώνα 3-0
19:00 Λωζάννη Σεντ Γκάλεν Καρτέλα Αγώνα 1-4
Ελλάδα Super League
14:00 Λάρισα Κέρκυρα Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:15 Πανιώνιος Ατρόμητος Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:30 Παναθηναϊκός Αστέρας Τρίπολης Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ισπανία Primera Division
13:00 Εϊμπάρ Ρεάλ Μαδρίτης Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:15 Σεβίλη Βαλένθια Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:30 Χετάφε Λεβάντε Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:45 Μάλαγα Μπαρτσελόνα Καρτέλα Αγώνα 0-2
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Γρανάδα CF Ταραγόνα Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Αλμερία Βαγιεκάνο Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Αλκορόν Βαγιαδολίδ Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:00 Κάντιθ Sevilla Atletico Καρτέλα Αγώνα 4-1
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Σπέτσια Τερνάνα Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Βενέτσια Ασκολι Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 Πεσκάρα Πάρμα Καρτέλα Αγώνα 1-4
15:00 Περούτζια Foggia Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:00 Κρεμονέζε Τσιταντέλα Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Τσεζένα Κάρπι Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:00 Μπάρι Προ Βερτσέλι Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:00 Παλέρμο Φροζινόνε Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
20:45 Βερόνα Κιέβο Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ολλανδία Eredivisie
18:30 Ντεν Χάαγκ Μπρέντα Καρτέλα Αγώνα 0-2
19:45 Βιλλεμ II Αϊντχόφεν Καρτέλα Αγώνα 5-0
19:45 Φένλο Έξελσιορ Καρτέλα Αγώνα 2-3
20:45 Ρόντα Σπάρτα Ρ. Καρτέλα Αγώνα 0-2
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Ρίο Αβε Φεϊρένσε Καρτέλα Αγώνα 2-1
19:15 Μπενφίκα Αβες Καρτέλα Αγώνα 2-0
21:30 Μποαβίστα Εστορίλ Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ρωσία Premier League
12:00 Ούφα Άνζι Καρτέλα Αγώνα 3-2
14:30 Ντιναμό Μόσχας Κρασνοντάρ Καρτέλα Αγώνα 0-0
17:00 FC Tosno Ρουμπίν Καρτέλα Αγώνα 0-1
Σκωτία Premier League
16:00 Νταντί Σεντ Τζόνστον Καρτέλα Αγώνα 0-4
16:00 Πάρτικ Θισλ Αμπερντίν Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Κιλμάρνοκ Ρος Κάουντι Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Χάμιλτον Μάδεργουελ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Τουρκία Super Lig
11:30 Σίβασπορ Κασίμπασα Καρτέλα Αγώνα 2-2
14:00 Οσμανλισπόρ Μπούρσασπορ Καρτέλα Αγώνα 2-1
17:00 Μπεσικτάς Γκεντσλερμπιρλιγί Καρτέλα Αγώνα 1-0
ΗΠΑ Major League
19:00 Κολόμπους Μόντρεαλ Καρτέλα Αγώνα 3-2
19:30 Νιου Ινγκλαντ Κολοράντο Καρτέλα Αγώνα 2-1
21:30 Σολτ Λέικ Los Angeles FC Καρτέλα Αγώνα 1-5
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
05:00 Γιοκοχάμα Μάρινος Τόσου Καρτέλα Αγώνα 1-2
05:00 Καβασάκι-F Γκάμπα Οσάκα Καρτέλα Αγώνα 2-0
06:00 Σεντάι Βίσσελ Κόμπε Καρτέλα Αγώνα 1-1
06:00 V-Varen Nagasaki Ουράβα Ρεντ Ντάιμοντς Καρτέλα Αγώνα 1-1
07:00 Κασίβα Ρεϊσόλ Τσερέζο Οσάκα Καρτέλα Αγώνα 1-1
07:00 Κασίμα Άντλερς Χιροσίμα Καρτέλα Αγώνα 0-1
07:00 Γιούμπιλο Ιβάτα FC Τόκιο Καρτέλα Αγώνα 2-0
11:00 Κονσαντόλε Σαπόρο Σιμίζου Καρτέλα Αγώνα 1-3
Ν. Κορέα Πρώτη Κατηγορία
06:00 Ίντσεον Γιεονμπούκ Καρτέλα Αγώνα 3-2
06:00 Γκιεονγκνάμ Jeju United Καρτέλα Αγώνα 2-0
06:00 Daegu FC Σουβόν Καρτέλα Αγώνα 0-2
08:00 Ulsan Hyundai Sangju Sangmu Καρτέλα Αγώνα 0-2