English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 11/03/2018 (83)

Αγγλία Championship
15:30 Νότιγχαμ Φόρεστ Ντέρμπι Καρτέλα Αγώνα 0-0
Αγγλία National League
13:00 Ρέξαμ Τσέστερ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Αγγλία Premier League
14:30 Αρσεναλ Γουότφορντ Καρτέλα Αγώνα 3-0
17:00 Μπόρνμουθ Τότεναμ Καρτέλα Αγώνα 1-4
Αυστρία Bundesliga
16:30 Μάτερσμπουργκ Σάλτσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 2-2
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
14:30 Αντερλεχτ Αντβέρπ Καρτέλα Αγώνα 2-1
14:30 Σιντ Τρουίντεν Μπριζ Καρτέλα Αγώνα 0-1
14:30 Οστάνδη Σταντάρ Λιέγης Καρτέλα Αγώνα 2-3
14:30 Λόκερεν Ζούλτε Βαρεγκέμ Καρτέλα Αγώνα 0-2
14:30 Μέχελεν Βάασλαντ Καρτέλα Αγώνα 2-0
14:30 Κορτράικ Σαρλερουά Καρτέλα Αγώνα 2-0
14:30 Γκενκ Γάνδη Καρτέλα Αγώνα 1-2
14:30 Έπεν Μουσκρόν Περουβελτζ Καρτέλα Αγώνα 4-0
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Γκενγκάν Νις Καρτέλα Αγώνα 2-5
17:00 Λιόν Καέν Καρτέλα Αγώνα 1-0
21:00 Τουλούζ Μαρσέιγ Καρτέλα Αγώνα 1-2
Γερμανία Bundesliga
15:30 Στουτγκάρδη Λειψία Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:00 Ντόρτμουντ Άιντραχτ Φρανκφούρτης Καρτέλα Αγώνα 3-2
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:30 Ουνιόν Βερολίνου Αουε Καρτέλα Αγώνα 0-0
13:30 Ντούισμπουργκ Φορτούνα Ντίσελντορφ Καρτέλα Αγώνα 1-2
13:30 Ρέγκενσμπουργκ Σαντχάουζεν Καρτέλα Αγώνα 2-1
Δανία Πρώτη Κατηγορία
12:00 Σοντερίσκε Λίνγκμπι Καρτέλα Αγώνα 1-0
14:00 Ααλμποργκ Ράντερς Καρτέλα Αγώνα 4-0
16:00 Νόρντζιελαντ Μίντιλαντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Χόρσενς Μπρόντμπι Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ελβετία Super League
16:00 Γιανγκ Μπόις Γκρασχόπερς Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Σιόν Τουν Καρτέλα Αγώνα 7-2
16:00 Λουκέρνη Βασιλεία Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ελλάδα Super League
14:00 Πλατανιάς Ολυμπιακός Καρτέλα Αγώνα 0-4
16:15 Σκόντα Ξάνθη Παναιτωλικός Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:15 Λαμία Λεβαδειακός Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:30 ΠΑΟΚ ΑΕΚ Καρτέλα Αγώνα 0-3
Ισπανία Primera Division
12:00 Εσπανιόλ Σοσιεδάδ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:15 Ατλέτικο Μαδρ. Θέλτα Καρτέλα Αγώνα 3-0
18:30 Λας Πάλμας Βιγιαρεάλ Καρτέλα Αγώνα 0-2
20:45 Ατλέτικο Μπιλμπάο Λεγκανες Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
12:00 Σαραγόσα Lorca Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Μπαρτσελόνα Β Νουμάνθια Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:00 Κόρδοβα Λούγκο Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Σπόρτινγκ Χιχόν Cultural Leonesa Καρτέλα Αγώνα 4-0
18:00 Αλμπαθέτε Οσασούνα Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:00 Reus Ουέσκα Καρτέλα Αγώνα 0-0
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Σαλερνιτάνα Αβελίνο Καρτέλα Αγώνα 2-0
17:30 Εμπολι Βίρτους Εντελα Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
12:30 Φιορεντίνα Benevento Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 Κροτόνε Σαμπντόρια Καρτέλα Αγώνα 4-1
15:00 Σασσουόλο Spal Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Γιουβέντους Ουντινέζε Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:00 Κάλιαρι Λάτσιο Καρτέλα Αγώνα 2-2
15:00 Μπολόνια Αταλάντα Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Τζένοα Μίλαν Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:45 Ιντερ Νάπολι Καρτέλα Αγώνα 0-0
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Σταρτ Τρόμσο Καρτέλα Αγώνα 4-1
18:00 Στρομσγκόντσετ Στάμπεκ Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:00 Μπόντο Γκλιμτ Λίλεστρομ Καρτέλα Αγώνα 3-1
18:00 Οντ Χάουγκεσουντ Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:00 Μόλντε Σάντεφιορντ Καρτέλα Αγώνα 5-0
20:00 Σάρπσμποργκ Ρόζενμποργκ Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ολλανδία Eredivisie
12:30 Γκρόνινγκεν Τσβόλε Καρτέλα Αγώνα 2-0
14:30 Ουτρέχτη Φίτεσε Καρτέλα Αγώνα 5-1
14:30 Αγιαξ Χίρενφεϊν Καρτέλα Αγώνα 4-1
16:45 Φέγενορντ Αλκμαάρ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
12:45 Πορτιμονένσε Γκιμαράες Καρτέλα Αγώνα 2-1
17:00 Μαρίτιμο Σετούμπαλ Καρτέλα Αγώνα 4-2
19:00 Μπελενένσες Τοντέλα Καρτέλα Αγώνα 0-0
21:15 Πάκος Φερέιρα Πόρτο Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ρωσία Premier League
12:00 Ροστόφ Ζενίτ Αγ. Πετρ. Καρτέλα Αγώνα 0-0
14:30 Akhmat Grozny ΤΣΣΚΑ Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 0-3
17:00 Σπαρτάκ Μόσχας SKA Khabarovsk Καρτέλα Αγώνα 1-0
Σκωτία Premier League
13:00 Ρέιντζερς Σέλτικ Καρτέλα Αγώνα 2-3
Τουρκία Super Lig
11:30 Καϊσέρισπορ Καρντεμίρ Καραμπόκ Καρτέλα Αγώνα 3-2
11:30 Γκοζτέπε Αντάλιασπορ Καρτέλα Αγώνα 2-1
14:00 Yeni Malatyaspor Φενέρμπαχτσε Καρτέλα Αγώνα 0-2
17:00 Γαλατάσαραϊ Κόνιασπορ Καρτέλα Αγώνα 2-1
ΗΠΑ Major League
00:00 Χιούστον Βανκούβερ Καρτέλα Αγώνα 1-2
00:00 Σικάγο Κάνσας Καρτέλα Αγώνα 3-4
01:00 Νέα Υόρκη Πόρτλαντ Καρτέλα Αγώνα 4-0
01:30 Ορλάντο Σίτι Minnesota United FC Καρτέλα Αγώνα 1-2
20:00 Atlanta United FC Ουάσιγκτον Καρτέλα Αγώνα 3-1
22:00 Νέα Υόρκη Σίτι Λος Αντζελες Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
08:00 Σονάν Ναγκόγια Καρτέλα Αγώνα 0-0
Ν. Κορέα Πρώτη Κατηγορία
06:00 Jeonnam Dragons Pohang Steelers Καρτέλα Αγώνα 2-3
08:00 FC Seoul Γκανγκβόν Καρτέλα Αγώνα 1-2