English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 17/03/2018 (114)

Αγγλία Championship
13:30 Φούλαμ ΚΠΡ Καρτέλα Αγώνα 2-2
14:00 Μπάρνσλι Μίλγουολ Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Γουλβς Μπέρτον Αλμπιον Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Λιντς Σέφιλντ Γουέν. Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Μπέρμιγχαμ Χαλ Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Νόριτς Ρέντιγκ Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Μπρέντφορντ Μίντλεσμπρο Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Σάντερλαντ Πρέστον Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Σέφιλντ Γιουν. Νότιγχαμ Φόρεστ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Μπρίστολ Σίτι Ιπσουιτς Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:30 Μπόλτον Αστον Βίλλα Καρτέλα Αγώνα 1-0
Αγγλία National League
16:00 Γκίσελι Χάλιφαξ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Τσέστερ Ολντερσοτ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Ιστλιχ Λέιτον Οριεντ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Maidenhead Μπάροου Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Μεϊντστόουν Γιουν. Σάτον Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Σολιχούλ Μορς Τορκί Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Γουόκινγκ Ρέξαμ Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Ντόβερ Μάκλσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Μπόρεχαμ Γουντ Τρανμίρ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 AFC Fylde Χάρτλπουλ Καρτέλα Αγώνα 3-3
Αγγλία Premier League
16:00 Χάντερσφιλντ Κρύσταλ Πάλας Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Στόουκ Εβερτον Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Μπόρνμουθ Γουέστ Μπρομ Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:30 Λίβερπουλ Γουότφορντ Καρτέλα Αγώνα 5-0
Αγγλία Δεύτερη Κατηγορία
14:00 Λίνκολν Γκρίμσμπι Καρτέλα Αγώνα 3-1
14:00 Νοτς Κάουντι Μάνσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Ακρινγκτον Φόρεστ Γκρίν Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Μόρκαμ Εξετερ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Κρου Κόβεντρι Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Τσέλτεναμ Τσέστερφιλντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Καρλάιλ Κρόουλι Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Πορτ Βέιλ Στίβενέιτζ Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Κέιμπριτζ Σουίντον Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:00 Μπαρνέτ Γουίκομπ Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Νιούπορτ Κάουντι Λούτον Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Κόλτσεστερ Γεοβίλ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Σκάνθορπ Σρούσμπερι Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Ρότσντεϊλ Γουίμπλετον Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Οξφορντ Πίτερμπορο Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Ολνταμ Πόρτσμουθ Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Μπλάκπουλ Σαουθέντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μίλτον Κέινς Ντονς Μπέρι Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Τσάρλτον Φλίτγουντ Τάουν Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Νορθάμπτον Ρόδεραμ Καρτέλα Αγώνα 0-3
16:00 Πλίμουθ Μπρίστολ Ρόβερς Καρτέλα Αγώνα 3-2
Αυστρία Bundesliga
16:00 Ραπίντ Βιέννης Βόλφσμπεργκερ Καρτέλα Αγώνα 5-1
18:30 SKN St. Polten Αντμίρα Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:30 Λίντσερ Μάτερσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 3-1
18:30 Στουρμ Γκρατς Αλταχ Καρτέλα Αγώνα 1-0
Γαλλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Ρεμς Λανς Καρτέλα Αγώνα 3-1
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Μπορντό Ρεν Καρτέλα Αγώνα 0-2
20:00 Ανζέ Καέν Καρτέλα Αγώνα 3-0
20:00 Αμιάν Τρουά Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Τουλούζ Στρασμπούργκ Καρτέλα Αγώνα 2-2
20:00 Μονπελιέ Ντιζόν Καρτέλα Αγώνα 2-2
Γερμανία Bundesliga
15:30 Αουγκσμπουργκ Βέρντερ Βρέμης Καρτέλα Αγώνα 1-3
15:30 Γκλάντμπαχ Χόφενχαϊμ Καρτέλα Αγώνα 3-3
15:30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης Μάιντς Καρτέλα Αγώνα 3-0
15:30 Αμβούργο Χέρτα Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:30 Βόλφσμπουργκ Σάλκε Καρτέλα Αγώνα 0-1
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:00 Ουνιόν Βερολίνου Ρέγκενσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 2-2
13:00 Καϊζερσλάουτερν Σαν Πάουλι Καρτέλα Αγώνα 1-1
13:00 Σαντχάουζεν Μπόχουμ Καρτέλα Αγώνα 2-3
Ελβετία Super League
19:00 Σεντ Γκάλεν Γκρασχόπερς Καρτέλα Αγώνα 2-1
19:00 Ζυρίχη Γιανγκ Μπόις Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ισπανία Primera Division
13:00 Λα Κορούνια Λας Πάλμας Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:15 Βαλένθια Αλαβές Καρτέλα Αγώνα 3-1
18:30 Σοσιεδάδ Χετάφε Καρτέλα Αγώνα 1-2
20:45 Μπετίς Εσπανιόλ Καρτέλα Αγώνα 3-0
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Οσασούνα Σαραγόσα Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:00 Lorca Μπαρτσελόνα Β Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Λούγκο Αλκορόν Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:00 Cultural Leonesa Κάντιθ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Τσιταντέλα Μπάρι Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:00 Εμπολι Βενέτσια Καρτέλα Αγώνα 3-2
15:00 Φροζινόνε Σαλερνιτάνα Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:00 Ασκολι Τερνάνα Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:00 Νοβάρα Παλέρμο Καρτέλα Αγώνα 2-2
15:00 Βίρτους Εντελα Πάρμα Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:00 Περούτζια Σπέτσια Καρτέλα Αγώνα 3-0
15:00 Μπρέσια Κρεμονέζε Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
18:00 Ουντινέζε Σασσουόλο Καρτέλα Αγώνα 1-2
20:45 Spal Γιουβέντους Καρτέλα Αγώνα 0-0
Νορβηγία Tippeligaen
15:30 Λίλεστρομ Σάρπσμποργκ Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:00 Ρόζενμποργκ Κρίστιανσουντ Καρτέλα Αγώνα 2-2
Ολλανδία Eredivisie
18:30 Τβέντε Βιλλεμ II Καρτέλα Αγώνα 2-2
19:45 Αϊντχόφεν Φένλο Καρτέλα Αγώνα 3-0
19:45 Φίτεσε Χέρακλες Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:45 Χίρενφεϊν Ουτρέχτη Καρτέλα Αγώνα 2-2
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Εστορίλ Πάκος Φερέιρα Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:00 Τοντέλα Μαρίτιμο Καρτέλα Αγώνα 1-2
19:15 Φεϊρένσε Μπενφίκα Καρτέλα Αγώνα 0-2
21:30 Πόρτο Μποαβίστα Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ρωσία Premier League
09:00 SKA Khabarovsk Ουράλ Καρτέλα Αγώνα 0-3
12:00 Arsenal Tula Ροστόφ Καρτέλα Αγώνα 2-2
14:30 Κρασνοντάρ Ούφα Καρτέλα Αγώνα 0-1
17:00 Ρουμπίν Σπαρτάκ Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 1-2
17:00 Άνζι FC Tosno Καρτέλα Αγώνα 2-0
Σκωτία Premier League
16:00 Αμπερντίν Νταντί Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Χαρτς Πάρτικ Θισλ Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Ρέιντζερς Κιλμάρνοκ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Ρος Κάουντι Χάμιλτον Καρτέλα Αγώνα 2-2
Τουρκία Super Lig
11:30 Γκεντσλερμπιρλιγί Ακισάρ Μπελεντιγιέ Καρτέλα Αγώνα 1-1
14:00 Μπούρσασπορ Σίβασπορ Καρτέλα Αγώνα 1-0
17:00 Φενέρμπαχτσε Γαλατάσαραϊ Καρτέλα Αγώνα 0-0
ΗΠΑ Major League
18:30 Ουάσιγκτον Χιούστον Καρτέλα Αγώνα 2-2
19:00 Minnesota United FC Σικάγο Καρτέλα Αγώνα 2-1
19:00 Φιλαδέλφεια Γιούνιον Κολόμπους Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:00 Μόντρεαλ Τορόντο Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:30 Νέα Υόρκη Σίτι Ορλάντο Σίτι Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ν. Κορέα Πρώτη Κατηγορία
06:00 Γκανγκβόν Sangju Sangmu Καρτέλα Αγώνα 2-1
06:00 Ίντσεον Daegu FC Καρτέλα Αγώνα 0-0
08:00 Jeonnam Dragons Γκιεονγκνάμ Καρτέλα Αγώνα 1-3