English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 03/03/2018 (89)

Αγγλία Championship
16:00 Ντέρμπι Φούλαμ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Νότιγχαμ Φόρεστ Μπέρμιγχαμ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Μπρίστολ Σίτι Σέφιλντ Γουέν. Καρτέλα Αγώνα 4-0
16:00 Μίλγουολ Σάντερλαντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μπόλτον Πρέστον Καρτέλα Αγώνα 1-3
Αγγλία National League
16:00 Ντόβερ Λέιτον Οριεντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
Αγγλία Premier League
13:30 Μπέρνλι Εβερτον Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Τότεναμ Χάντερσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Σαουθάμπτον Στόουκ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Σουόνσι Γουέστ Χαμ Καρτέλα Αγώνα 4-1
16:00 Λέστερ Μπόρνμουθ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Γουότφορντ Γουέστ Μπρομ Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:30 Λίβερπουλ Νιούκαστλ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Αγγλία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Κέιμπριτζ Λούτον Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Καρλάιλ Γκρίμσμπι Καρτέλα Αγώνα 2-0
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Σκάνθορπ Ολνταμ Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Μίλτον Κέινς Ντονς Μπρίστολ Ρόβερς Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Σαουθέντ Γουόλσολ Καρτέλα Αγώνα 0-3
Αυστρία Bundesliga
16:00 Λίντσερ Στουρμ Γκρατς Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:30 SKN St. Polten Αλταχ Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:30 Αούστρια Βιέννης Βόλφσμπεργκερ Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:30 Μάτερσμπουργκ Αντμίρα Καρτέλα Αγώνα 3-2
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
20:00 Μουσκρόν Περουβελτζ Λόκερεν Καρτέλα Αγώνα 1-2
20:00 Σταντάρ Λιέγης Μέχελεν Καρτέλα Αγώνα 3-2
20:00 Γάνδη Οστάνδη Καρτέλα Αγώνα 2-3
20:00 Μπριζ Κορτράικ Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:00 Αντβέρπ Έπεν Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:00 Ζούλτε Βαρεγκέμ Αντερλεχτ Καρτέλα Αγώνα 2-3
20:00 Βάασλαντ Γκενκ Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:00 Σαρλερουά Σιντ Τρουίντεν Καρτέλα Αγώνα 0-0
Γαλλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Νιμ Παρί Καρτέλα Αγώνα 2-1
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Τρουά Παρί Σεν Ζερμαίν Καρτέλα Αγώνα 0-2
20:00 Σεντ Ετιέν Ντιζόν Καρτέλα Αγώνα 2-2
20:00 Μετς Τουλούζ Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Ανζέ Γκενγκάν Καρτέλα Αγώνα 3-0
20:00 Αμιάν Ρεν Καρτέλα Αγώνα 0-2
Γερμανία Bundesliga
15:30 Βόλφσμπουργκ Λεβερκούζεν Καρτέλα Αγώνα 1-2
15:30 Σάλκε Χέρτα Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:30 Αουγκσμπουργκ Χόφενχαϊμ Καρτέλα Αγώνα 0-2
15:30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης Αννόβερο Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:30 Αμβούργο Μάιντς Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:30 Λειψία Ντόρτμουντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:00 Χόλσταϊν Κίελ Ντούισμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 5-0
13:00 Νυρεμβέργη Γκρόιτερ Φιρτ Καρτέλα Αγώνα 0-2
13:00 Σαντχάουζεν Αουε Καρτέλα Αγώνα 1-1
Δανία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Λίνγκμπι Χόμπρο Καρτέλα Αγώνα 0-3
Ελβετία Super League
19:00 Γκρασχόπερς Λωζάννη Καρτέλα Αγώνα 0-0
Ελλάδα Super League
14:00 Πλατανιάς Λαμία Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:15 Κέρκυρα ΠΑΣ Γιάννενα Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:30 Ατρόμητος Σκόντα Ξάνθη Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ισπανία Primera Division
13:00 Βιγιαρεάλ Χιρόνα Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:15 Σεβίλη Ατλέτικο Μπιλμπάο Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:30 Λεγκανες Μάλαγα Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:30 Λα Κορούνια Εϊμπάρ Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:45 Ρεάλ Μαδρίτης Χετάφε Καρτέλα Αγώνα 3-1
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Νουμάνθια Σαραγόσα Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:00 Cultural Leonesa Reus Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:00 Οσασούνα Κάντιθ Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Λούγκο Γρανάδα CF Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Σπέτσια Τσεζένα Καρτέλα Αγώνα 1-2
15:00 Ασκολι Σαλερνιτάνα Καρτέλα Αγώνα 1-3
15:00 Τερνάνα Κρεμονέζε Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:00 Φροζινόνε Νοβάρα Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 Τσιταντέλα Πεσκάρα Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Spal Μπολόνια Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Λάτσιο Γιουβέντους Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:45 Νάπολι Ρόμα Καρτέλα Αγώνα 2-4
Ολλανδία Eredivisie
18:30 Αϊντχόφεν Ουτρέχτη Καρτέλα Αγώνα 3-0
18:30 Έξελσιορ Αλκμαάρ Καρτέλα Αγώνα 1-2
20:45 Χίρενφεϊν Βιλλεμ II Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:45 Μπρέντα Φέγενορντ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Φεϊρένσε Μποαβίστα Καρτέλα Αγώνα 3-0
19:15 Μπενφίκα Μαρίτιμο Καρτέλα Αγώνα 5-0
21:30 Εστορίλ Μπράγκα Καρτέλα Αγώνα 0-6
Ρωσία Premier League
12:00 ΤΣΣΚΑ Μόσχας Ουράλ Καρτέλα Αγώνα 1-0
14:30 Ζενίτ Αγ. Πετρ. Αμκαρ Καρτέλα Αγώνα 0-0
17:00 Κρασνοντάρ Ροστόφ Καρτέλα Αγώνα 3-1
Τουρκία Super Lig
11:30 Κασίμπασα Οσμανλισπόρ Καρτέλα Αγώνα 1-1
14:00 Ι. Μπασακσεχίρ Γκοζτέπε Καρτέλα Αγώνα 2-0
17:00 Καρντεμίρ Καραμπόκ Γαλατάσαραϊ Καρτέλα Αγώνα 0-7
ΗΠΑ Major League
19:00 Τορόντο Κολόμπους Καρτέλα Αγώνα 0-2
21:30 Χιούστον Atlanta United FC Καρτέλα Αγώνα 4-0
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
06:00 Ναγκόγια Γιούμπιλο Ιβάτα Καρτέλα Αγώνα 1-0
07:00 FC Τόκιο Σεντάι Καρτέλα Αγώνα 0-1
08:00 Κασίμα Άντλερς Γκάμπα Οσάκα Καρτέλα Αγώνα 1-0
08:00 Βίσσελ Κόμπε Σιμίζου Καρτέλα Αγώνα 2-4
11:00 V-Varen Nagasaki Τόσου Καρτέλα Αγώνα 2-2
Ν. Κορέα Πρώτη Κατηγορία
06:00 Pohang Steelers Daegu FC Καρτέλα Αγώνα 3-0
08:00 Γκανγκβόν Ίντσεον Καρτέλα Αγώνα 2-1