English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 31/03/2018 (88)

Αγγλία Championship
16:00 Μπέρμιγχαμ Ιπσουιτς Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:30 Χαλ Αστον Βίλλα Καρτέλα Αγώνα 0-0
Αγγλία Premier League
13:30 Κρύσταλ Πάλας Λίβερπουλ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Μπράιτον Λέστερ Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Γουέστ Χαμ Σαουθάμπτον Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Γουέστ Μπρομ Μπέρνλι Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Γουότφορντ Μπόρνμουθ Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Νιούκαστλ Χάντερσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Μάντσεστερ Γ. Σουόνσι Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:30 Εβερτον Μάντσεστερ Σίτι Καρτέλα Αγώνα 1-3
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Γουόλσολ Πόρτσμουθ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Αυστρία Bundesliga
16:00 Αντμίρα Λίντσερ Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:30 Σάλτσμπουργκ Βόλφσμπεργκερ Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:30 SKN St. Polten Στουρμ Γκρατς Καρτέλα Αγώνα 1-5
18:30 Αούστρια Βιέννης Αλταχ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Γαλλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Νανσί Ρεμς Καρτέλα Αγώνα 0-2
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Ντιζόν Μαρσέιγ Καρτέλα Αγώνα 1-3
Γερμανία Bundesliga
15:30 Λεβερκούζεν Αουγκσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:30 Στουτγκάρδη Αμβούργο Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:30 Αννόβερο Λειψία Καρτέλα Αγώνα 2-3
15:30 Σάλκε Φράιμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:30 Χόφενχαϊμ Κολωνία Καρτέλα Αγώνα 6-0
18:30 Μπάγιερν Μον. Ντόρτμουντ Καρτέλα Αγώνα 6-0
20:30 Χέρτα Βόλφσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 0-0
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:00 Ντούισμπουργκ Καϊζερσλάουτερν Καρτέλα Αγώνα 1-4
13:00 Χάιντενχάιμ Ινγκολσταντ Καρτέλα Αγώνα 1-2
13:00 Διναμό Δρέσδης Νυρεμβέργη Καρτέλα Αγώνα 1-1
Δανία Πρώτη Κατηγορία
17:30 Σίλκεμποργκ FC Helsingor Καρτέλα Αγώνα 2-3
Ελβετία Super League
19:00 Σιόν Ζυρίχη Καρτέλα Αγώνα 1-1
19:00 Γκρασχόπερς Τουν Καρτέλα Αγώνα 0-2
Ελλάδα Super League
14:00 Παναιτωλικός ΠΑΣ Γιάννενα Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:15 Ατρόμητος ΠΑΟΚ Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:30 Λεβαδειακός Ολυμπιακός Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ισπανία Primera Division
13:00 Χιρόνα Λεβάντε Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:15 Ατλέτικο Μπιλμπάο Θέλτα Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:30 Λας Πάλμας Ρεάλ Μαδρίτης Καρτέλα Αγώνα 0-3
20:45 Σεβίλη Μπαρτσελόνα Καρτέλα Αγώνα 2-2
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Νουμάνθια Κόρδοβα Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Cultural Leonesa Σαραγόσα Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Βαγιαδολίδ Reus Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Οβιέδο Αλκορόν Καρτέλα Αγώνα 0-1
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
12:30 Μπολόνια Ρόμα Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Λάτσιο Benevento Καρτέλα Αγώνα 6-2
15:00 Ιντερ Βερόνα Καρτέλα Αγώνα 3-0
15:00 Τζένοα Spal Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Φιορεντίνα Κροτόνε Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:00 Κάλιαρι Τορίνο Καρτέλα Αγώνα 0-4
15:00 Αταλάντα Ουντινέζε Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:00 Κιέβο Σαμπντόρια Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Σασσουόλο Νάπολι Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:45 Γιουβέντους Μίλαν Καρτέλα Αγώνα 3-1
Ολλανδία Eredivisie
18:30 Φίτεσε Ρόντα Καρτέλα Αγώνα 0-3
18:30 Τσβόλε Σπάρτα Ρ. Καρτέλα Αγώνα 2-0
19:45 Αϊντχόφεν Μπρέντα Καρτέλα Αγώνα 5-1
20:45 Βιλλεμ II Ουτρέχτη Καρτέλα Αγώνα 3-2
20:45 Ντεν Χάαγκ Αλκμαάρ Καρτέλα Αγώνα 0-3
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Πορτιμονένσε Μορεϊρένσε Καρτέλα Αγώνα 4-3
17:00 Πάκος Φερέιρα Τσάβες Καρτέλα Αγώνα 2-0
19:15 Μπενφίκα Γκιμαράες Καρτέλα Αγώνα 2-0
21:30 Μπράγκα Σπόρτινγκ Λισ. Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ρωσία Premier League
13:00 Αμκαρ Λοκομοτίβ Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 2-1
13:00 Akhmat Grozny SKA Khabarovsk Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:30 Ντιναμό Μόσχας Arsenal Tula Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Σπαρτάκ Μόσχας FC Tosno Καρτέλα Αγώνα 2-1
Σκωτία Premier League
13:30 Μάδεργουελ Ρέιντζερς Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Χιμπέρνιαν Πάρτικ Θισλ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Κιλμάρνοκ Χάμιλτον Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Σέλτικ Ρος Κάουντι Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Αμπερντίν Σεντ Τζόνστον Καρτέλα Αγώνα 4-1
Σουηδία Superettan
16:00 AFC Eskilstuna IK Brage Καρτέλα Αγώνα 0-0
Τουρκία Super Lig
12:30 Yeni Malatyaspor Γκεντσλερμπιρλιγί Καρτέλα Αγώνα 4-1
15:00 Αντάλιασπορ Μπούρσασπορ Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:00 Μπεσικτάς Alanyaspor Καρτέλα Αγώνα 1-0
ΗΠΑ Major League
02:00 Τορόντο Σολτ Λέικ Καρτέλα Αγώνα 3-1
19:00 Ορλάντο Σίτι Νέα Υόρκη Καρτέλα Αγώνα 4-3
21:00 Κολόμπους Βανκούβερ Καρτέλα Αγώνα 1-2
21:00 Λος Αντζελες Los Angeles FC Καρτέλα Αγώνα 4-3
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
07:00 Σεντάι V-Varen Nagasaki Καρτέλα Αγώνα 1-0
07:00 Σιμίζου Γιοκοχάμα Μάρινος Καρτέλα Αγώνα 0-1
08:00 Κασίμα Άντλερς Κονσαντόλε Σαπόρο Καρτέλα Αγώνα 0-0
08:00 FC Τόκιο Γκάμπα Οσάκα Καρτέλα Αγώνα 3-2
09:00 Καβασάκι-F Χιροσίμα Καρτέλα Αγώνα 0-1
12:00 Τόσου Ναγκόγια Καρτέλα Αγώνα 3-2
12:00 Τσερέζο Οσάκα Σονάν Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ν. Κορέα Πρώτη Κατηγορία
07:00 Pohang Steelers Ulsan Hyundai Καρτέλα Αγώνα 2-1
07:00 Jeju United Σουβόν Καρτέλα Αγώνα 0-1
09:00 Daegu FC Jeonnam Dragons Καρτέλα Αγώνα 1-1
09:00 Γιεονμπούκ Sangju Sangmu Καρτέλα Αγώνα 1-0