English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 04/03/2018 (56)

Αγγλία Premier League
14:30 Μπράιτον Αρσεναλ Καρτέλα Αγώνα 2-1
17:00 Μάντσεστερ Σίτι Τσέλσι Καρτέλα Αγώνα 1-0
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
13:00 Μπλάκμπερν Γουίγκαν Καρτέλα Αγώνα 2-2
Αυστρία Bundesliga
16:30 Σάλτσμπουργκ Ραπίντ Βιέννης Καρτέλα Αγώνα 1-0
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Καέν Στρασμπούργκ Καρτέλα Αγώνα 2-0
17:00 Μονπελιέ Λιόν Καρτέλα Αγώνα 1-1
21:00 Μαρσέιγ Ναντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Γερμανία Bundesliga
15:30 Κολωνία Στουτγκάρδη Καρτέλα Αγώνα 2-3
18:00 Φράιμπουργκ Μπάγιερν Μον. Καρτέλα Αγώνα 0-4
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:30 Μπραουνσβάικ Ρέγκενσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 2-1
13:30 Χάιντενχάιμ Μπίλεφελντ Καρτέλα Αγώνα 2-2
13:30 Φορτούνα Ντίσελντορφ Σαν Πάουλι Καρτέλα Αγώνα 2-1
Δανία Πρώτη Κατηγορία
12:00 FC Helsingor Σοντερίσκε Καρτέλα Αγώνα 1-2
14:00 Ράντερς Νόρντζιελαντ Καρτέλα Αγώνα 0-3
16:00 Ααρχους Κοπεγχάγη Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Μπρόντμπι Οντένσε Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ελβετία Super League
16:00 Σιόν Λουκέρνη Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Λουγκάνο Γιανγκ Μπόις Καρτέλα Αγώνα 2-4
16:00 Τουν Σεντ Γκάλεν Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ελλάδα Super League
14:00 Αστέρας Τρίπολης ΠΑΟΚ Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:15 ΑΕΚ Πανιώνιος Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:15 Λεβαδειακός Λάρισα Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:30 Ολυμπιακός Παναθηναϊκός Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ισπανία Primera Division
12:00 Λεβάντε Εσπανιόλ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:15 Μπαρτσελόνα Ατλέτικο Μαδρ. Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:30 Σοσιεδάδ Αλαβές Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:45 Βαλένθια Μπετίς Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
12:00 Lorca Αλμπαθέτε Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Ταραγόνα Τενερίφη Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:00 Βαγιαδολίδ Βαγιεκάνο Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Sevilla Atletico Σπόρτινγκ Χιχόν Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Αλκορόν Κόρδοβα Καρτέλα Αγώνα 1-2
20:00 Ουέσκα Αλμερία Καρτέλα Αγώνα 2-2
Ολλανδία Eredivisie
12:30 Τσβόλε Φένλο Καρτέλα Αγώνα 1-1
14:30 Σπάρτα Ρ. Ντεν Χάαγκ Καρτέλα Αγώνα 2-1
14:30 Φίτεσε Αγιαξ Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:45 Τβέντε Γκρόνινγκεν Καρτέλα Αγώνα 1-1
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
12:45 Τοντέλα Τσάβες Καρτέλα Αγώνα 2-0
17:00 Μορεϊρένσε Πάκος Φερέιρα Καρτέλα Αγώνα 2-0
19:00 Σετούμπαλ Ρίο Αβε Καρτέλα Αγώνα 1-0
21:15 Γκιμαράες Μπελενένσες Καρτέλα Αγώνα 0-0
Ρωσία Premier League
09:00 SKA Khabarovsk FC Tosno Καρτέλα Αγώνα 0-1
12:00 Ούφα Ντιναμό Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 1-1
14:30 Λοκομοτίβ Μόσχας Σπαρτάκ Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 0-0
17:00 Arsenal Tula Akhmat Grozny Καρτέλα Αγώνα 1-0
Τουρκία Super Lig
11:30 Γκεντσλερμπιρλιγί Alanyaspor Καρτέλα Αγώνα 0-1
14:00 Κόνιασπορ Yeni Malatyaspor Καρτέλα Αγώνα 0-1
17:00 Αντάλιασπορ Σίβασπορ Καρτέλα Αγώνα 1-4
17:00 Φενέρμπαχτσε Ακισάρ Μπελεντιγιέ Καρτέλα Αγώνα 2-3
ΗΠΑ Major League
01:00 Φιλαδέλφεια Γιούνιον Νιου Ινγκλαντ Καρτέλα Αγώνα 2-0
01:30 Ορλάντο Σίτι Ουάσιγκτον Καρτέλα Αγώνα 1-1
02:00 Ντάλας Σολτ Λέικ Καρτέλα Αγώνα 1-1
04:30 Σαν Χοσέ Minnesota United FC Καρτέλα Αγώνα 3-2
23:00 Σιάτλ Los Angeles FC Καρτέλα Αγώνα 0-1
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
08:00 Ουράβα Ρεντ Ντάιμοντς Χιροσίμα Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ν. Κορέα Πρώτη Κατηγορία
06:00 Γκιεονγκνάμ Sangju Sangmu Καρτέλα Αγώνα 3-1