English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 01/04/2018 (64)

Αγγλία Premier League
14:30 Αρσεναλ Στόουκ Καρτέλα Αγώνα 3-0
17:00 Τσέλσι Τότεναμ Καρτέλα Αγώνα 1-3
Αυστρία Bundesliga
16:30 Μάτερσμπουργκ Ραπίντ Βιέννης Καρτέλα Αγώνα 2-4
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Γκενγκάν Μπορντό Καρτέλα Αγώνα 2-1
17:00 Ναντ Σεντ Ετιέν Καρτέλα Αγώνα 0-3
17:00 Στρασμπούργκ Μετς Καρτέλα Αγώνα 2-2
17:00 Λιλ Αμιάν Καρτέλα Αγώνα 0-1
17:00 Τρουά Νις Καρτέλα Αγώνα 0-2
17:00 Καέν Μονπελιέ Καρτέλα Αγώνα 1-3
21:00 Λιόν Τουλούζ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Γερμανία Bundesliga
15:30 Βέρντερ Βρέμης Άιντραχτ Φρανκφούρτης Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Μάιντς Γκλάντμπαχ Καρτέλα Αγώνα 0-0
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:30 Μπόχουμ Μπραουνσβάικ Καρτέλα Αγώνα 2-0
13:30 Γκρόιτερ Φιρτ Ουνιόν Βερολίνου Καρτέλα Αγώνα 2-1
13:30 Ρέγκενσμπουργκ Αουε Καρτέλα Αγώνα 1-3
13:30 Σαν Πάουλι Σαντχάουζεν Καρτέλα Αγώνα 1-1
13:30 Μπίλεφελντ Χόλσταϊν Κίελ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Δανία Πρώτη Κατηγορία
14:00 Χόμπρο Ααρχους Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:00 Ράντερς Λίνγκμπι Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ελλάδα Super League
14:00 Πανιώνιος Σκόντα Ξάνθη Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:15 Απόλλων Σμύρνης Λάρισα Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:15 Κέρκυρα Λαμία Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:30 ΑΕΚ Παναθηναϊκός Καρτέλα Αγώνα 3-0
Ισπανία Primera Division
12:00 Εσπανιόλ Αλαβές Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:15 Λεγκανες Βαλένθια Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:30 Μάλαγα Βιγιαρεάλ Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:30 Εϊμπάρ Σοσιεδάδ Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:45 Ατλέτικο Μαδρ. Λα Κορούνια Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
12:00 Sevilla Atletico Μπαρτσελόνα Β Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Οσασούνα Τενερίφη Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Lorca Γρανάδα CF Καρτέλα Αγώνα 3-2
18:00 Βαγιεκάνο Κάντιθ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Αλμερία Σπόρτινγκ Χιχόν Καρτέλα Αγώνα 1-3
20:00 Ταραγόνα Λούγκο Καρτέλα Αγώνα 3-0
Ολλανδία Eredivisie
12:30 Φένλο Τβέντε Καρτέλα Αγώνα 0-0
14:30 Χέρακλες Χίρενφεϊν Καρτέλα Αγώνα 1-2
14:30 Γκρόνινγκεν Αγιαξ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:45 Φέγενορντ Έξελσιορ Καρτέλα Αγώνα 5-0
Ρωσία Premier League
13:00 Ουράλ Ρουμπίν Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:30 Ούφα Ζενίτ Αγ. Πετρ. Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:00 Κρασνοντάρ Άνζι Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Ροστόφ ΤΣΣΚΑ Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 1-2
Σκωτία Premier League
13:30 Νταντί Heart of Midlothian Καρτέλα Αγώνα 1-1
Σουηδία Allsvenskan
15:00 Χάμαρμπι Σίριους Καρτέλα Αγώνα 3-1
15:00 Χάκεν Καλμάρ Καρτέλα Αγώνα 1-0
17:30 Τρέλεμποργκ Γκέτεμποργκ Καρτέλα Αγώνα 1-3
17:30 Εστερσουντ Τζουγκάρντεν Καρτέλα Αγώνα 0-1
Σουηδία Superettan
15:00 Εστερ Ντέγκερφορς Καρτέλα Αγώνα 2-2
15:00 ΓΚΑΙΣ Γιόνσεπινγκ Καρτέλα Αγώνα 2-1
17:30 Λαντσκρόνα Φάλκενμπεργκ Καρτέλα Αγώνα 2-3
Τουρκία Super Lig
12:30 Οσμανλισπόρ Κόνιασπορ Καρτέλα Αγώνα 0-0
12:30 Γκοζτέπε Κασίμπασα Καρτέλα Αγώνα 0-2
15:00 Ακισάρ Μπελεντιγιέ Ι. Μπασακσεχίρ Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:00 Γαλατάσαραϊ Τραμπζόνσπορ Καρτέλα Αγώνα 2-1
ΗΠΑ Major League
00:00 Σικάγο Πόρτλαντ Καρτέλα Αγώνα 2-2
02:00 Σαν Χοσέ Νέα Υόρκη Σίτι Καρτέλα Αγώνα 1-2
02:00 Minnesota United FC Atlanta United FC Καρτέλα Αγώνα 0-1
02:30 Κάνσας Ουάσιγκτον Καρτέλα Αγώνα 1-0
02:30 Χιούστον Νιου Ινγκλαντ Καρτέλα Αγώνα 0-2
03:00 Κολοράντο Φιλαδέλφεια Γιούνιον Καρτέλα Αγώνα 3-0
04:00 Σιάτλ Μόντρεαλ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
08:00 Γιούμπιλο Ιβάτα Ουράβα Ρεντ Ντάιμοντς Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ν. Κορέα Πρώτη Κατηγορία
07:00 FC Seoul Ίντσεον Καρτέλα Αγώνα 1-1
09:00 Γκανγκβόν Γκιεονγκνάμ Καρτέλα Αγώνα 1-3