English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 14/04/2018 (147)

Αγγλία Championship
14:00 Σέφιλντ Γιουν. Μίλγουολ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μπάρνσλι Μπόλτον Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Μπέρτον Αλμπιον Ντέρμπι Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Χαλ Σέφιλντ Γουέν. Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Μίντλεσμπρο Μπρίστολ Σίτι Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Νόριτς Κάρντιφ Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Νότιγχαμ Φόρεστ Ιπσουιτς Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 ΚΠΡ Πρέστον Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Ρέντιγκ Σάντερλαντ Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:30 Φούλαμ Μπρέντφορντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Αγγλία National League
13:30 Μάκλσφιλντ Λέιτον Οριεντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μπάροου Εμπσφλιτ Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Μπόρεχαμ Γουντ Τσέστερ Καρτέλα Αγώνα 4-2
16:00 Σολιχούλ Μορς Γκίσελι Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Σάτον Γιουν. Χάρτλπουλ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Τρανμίρ Ολντερσοτ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Γουόκινγκ Μπρόμλεϊ Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Ρέξαμ Nτάγκενχαμ & Ρεντ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Μεϊντστόουν Γιουν. AFC Fylde Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Γκέιτσχεντ Ιστλιχ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Τορκί Χάλιφαξ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Maidenhead Ντόβερ Καρτέλα Αγώνα 3-2
Αγγλία Premier League
13:30 Σαουθάμπτον Τσέλσι Καρτέλα Αγώνα 2-3
16:00 Μπέρνλι Λέστερ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Κρύσταλ Πάλας Μπράιτον Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Χάντερσφιλντ Γουότφορντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Σουόνσι Εβερτον Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:30 Λίβερπουλ Μπόρνμουθ Καρτέλα Αγώνα 3-0
20:45 Τότεναμ Μάντσεστερ Σίτι Καρτέλα Αγώνα 1-3
Αγγλία Δεύτερη Κατηγορία
14:00 Τσέστερφιλντ Μάνσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Ακρινγκτον Εξετερ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Τσέλτεναμ Φόρεστ Γκρίν Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Κόλτσεστερ Νοτς Κάουντι Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:00 Κρόουλι Κόβεντρι Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Γκρίμσμπι Μπαρνέτ Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Νιούπορτ Κάουντι Σουίντον Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Στίβενέιτζ Κέιμπριτζ Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Γεοβίλ Γουίκομπ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Μόρκαμ Καρλάιλ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Λούτον Κρου Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Πορτ Βέιλ Λίνκολν Καρτέλα Αγώνα 1-0
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Μπλάκπουλ Φλίτγουντ Τάουν Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Μπέρι Νορθάμπτον Καρτέλα Αγώνα 2-3
16:00 Μίλτον Κέινς Ντονς Ντονκάστερ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Ολνταμ Τζίλιγκχαμ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Πλίμουθ Πόρτσμουθ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Γουόλσολ Γουίμπλετον Καρτέλα Αγώνα 2-3
16:00 Τσάρλτον Σκάνθορπ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Πίτερμπορο Ρότσντεϊλ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Γουίγκαν Ρόδεραμ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Οξφορντ Σαουθέντ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Μπρίστολ Ρόβερς Μπλάκμπερν Καρτέλα Αγώνα 1-1
Αυστρία Bundesliga
16:00 Στουρμ Γκρατς Μάτερσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 3-0
18:30 SKN St. Polten Λίντσερ Καρτέλα Αγώνα 1-3
18:30 Αλταχ Βόλφσμπεργκερ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Γαλλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Παρί Ρεμς Καρτέλα Αγώνα 0-3
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
     Καέν Τουλούζ Καρτέλα Αγώνα Post
17:00 Λιόν Αμιάν Καρτέλα Αγώνα 3-0
20:00 Στρασμπούργκ Σεντ Ετιέν Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:00 Λιλ Γκενγκάν Καρτέλα Αγώνα 2-2
20:00 Ρεν Μετς Καρτέλα Αγώνα 1-2
20:00 Ναντ Ντιζόν Καρτέλα Αγώνα 1-1
Γερμανία Bundesliga
15:30 Χόφενχαϊμ Αμβούργο Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:30 Λεβερκούζεν Άιντραχτ Φρανκφούρτης Καρτέλα Αγώνα 4-1
15:30 Στουτγκάρδη Αννόβερο Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:30 Χέρτα Κολωνία Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:30 Μπάγιερν Μον. Γκλάντμπαχ Καρτέλα Αγώνα 5-1
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:00 Διναμό Δρέσδης Χόλσταϊν Κίελ Καρτέλα Αγώνα 0-4
13:00 Μπίλεφελντ Αουε Καρτέλα Αγώνα 2-0
13:00 Σαν Πάουλι Ουνιόν Βερολίνου Καρτέλα Αγώνα 0-1
13:00 Ντούισμπουργκ Σαντχάουζεν Καρτέλα Αγώνα 0-2
Δανία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Σοντερίσκε Λίνγκμπι Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ireland Premier Division
19:30 Λιμέρικ Σλίγκο Ρόβερς Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ελβετία Super League
19:00 Γκρασχόπερς Σεντ Γκάλεν Καρτέλα Αγώνα 1-2
19:00 Λουγκάνο Τουν Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ελλάδα Super League
14:00 Λαμία Απόλλων Σμύρνης Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:15 Λεβαδειακός Αστέρας Τρίπολης Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:30 ΠΑΟΚ Πανιώνιος Καρτέλα Αγώνα 3-1
Ισπανία Primera Division
13:00 Σεβίλη Βιγιαρεάλ Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:15 Μπαρτσελόνα Βαλένθια Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:30 Λεγκανες Θέλτα Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:30 Λας Πάλμας Σοσιεδάδ Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:45 Ατλέτικο Μπιλμπάο Λα Κορούνια Καρτέλα Αγώνα 2-3
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Reus Κάντιθ Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Lorca Αλκορόν Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Νουμάνθια Λούγκο Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:00 Cultural Leonesa Τενερίφη Καρτέλα Αγώνα 3-2
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Σαλερνιτάνα Τσεζένα Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Πεσκάρα Μπάρι Καρτέλα Αγώνα 2-2
15:00 Περούτζια Βενέτσια Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Νοβάρα Τερνάνα Καρτέλα Αγώνα 0-3
15:00 Φροζινόνε Σπέτσια Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Εμπολι Προ Βερτσέλι Καρτέλα Αγώνα 3-2
15:00 Μπρέσια Κάρπι Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Βίρτους Εντελα Αβελίνο Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Παλέρμο Κρεμονέζε Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Κάλιαρι Ουντινέζε Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Κιέβο Τορίνο Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:00 Τζένοα Κροτόνε Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:45 Αταλάντα Ιντερ Καρτέλα Αγώνα 0-0
Νορβηγία Adeccoligaen
15:30 Μιοντάλεν Σόγκνταλ Καρτέλα Αγώνα 0-0
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Σταρτ Βαλερένγκα Καρτέλα Αγώνα 1-6
Ολλανδία Eredivisie
18:30 Ντεν Χάαγκ Τβέντε Καρτέλα Αγώνα 2-1
19:45 Φίτεσε Σπάρτα Ρ. Καρτέλα Αγώνα 7-0
19:45 Φένλο Χίρενφεϊν Καρτέλα Αγώνα 0-2
20:45 Τσβόλε Έξελσιορ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Πορτιμονένσε Εστορίλ Καρτέλα Αγώνα 0-1
17:00 Αβες Φεϊρένσε Καρτέλα Αγώνα 1-0
19:15 Μποαβίστα Τσάβες Καρτέλα Αγώνα 3-3
21:30 Γκιμαράες Σετούμπαλ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ρωσία Premier League
10:30 Αμκαρ Ρουμπίν Καρτέλα Αγώνα 0-3
13:00 Ντιναμό Μόσχας Λοκομοτίβ Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 0-4
15:30 Ζενίτ Αγ. Πετρ. Άνζι Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Κρασνοντάρ Arsenal Tula Καρτέλα Αγώνα 3-0
Σκωτία Premier League
16:00 Χάμιλτον Κιλμάρνοκ Καρτέλα Αγώνα 1-2
Σουηδία Allsvenskan
14:00 Ελφσμποργκ Σίριους Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Χάκεν Dalkurd FF Καρτέλα Αγώνα 3-0
Σουηδία Superettan
14:00 Φρέι Χέλσινμποργκ Καρτέλα Αγώνα 1-5
16:00 Γκέφλε Ντέγκερφορς Καρτέλα Αγώνα 0-1
Τουρκία Super Lig
12:30 Κασίμπασα Καρντεμίρ Καραμπόκ Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:00 Yeni Malatyaspor Alanyaspor Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Σίβασπορ Φενέρμπαχτσε Καρτέλα Αγώνα 1-2
Finland Veikkausliga
15:00 Βάασα Rops Καρτέλα Αγώνα 0-1
15:00 Μάριεχαμ Ελσίνκι Καρτέλα Αγώνα 0-1
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία
00:15 Fortaleza Γκουαρανί Καρτέλα Αγώνα 2-1
01:30 Γκοϊανιένσε Κριτσιούμα Καρτέλα Αγώνα 3-2
01:30 Οέστε CRB Καρτέλα Αγώνα 2-0
02:30 Φιγκεϊρένσε Juventude Καρτέλα Αγώνα 2-1
21:30 Londrina Μποα Καρτέλα Αγώνα 1-0
21:30 Βίλα Νόβα Αβάϊ Καρτέλα Αγώνα 1-0
21:30 Brasil De Pelotas Sao Bento Καρτέλα Αγώνα 1-1
21:30 CSA Γκόιας Καρτέλα Αγώνα 2-1
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
21:00 Κρουζέιρο Γκρέμιο Καρτέλα Αγώνα 0-1
ΗΠΑ Major League
02:00 Φιλαδέλφεια Γιούνιον Ορλάντο Σίτι Καρτέλα Αγώνα 0-2
04:00 Βανκούβερ Los Angeles FC Καρτέλα Αγώνα 0-2
19:00 Νέα Υόρκη Μόντρεαλ Καρτέλα Αγώνα 3-1
21:00 Κολοράντο Τορόντο Καρτέλα Αγώνα 2-0
21:30 Σικάγο Λος Αντζελες Καρτέλα Αγώνα 0-1
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
07:00 V-Varen Nagasaki Γκάμπα Οσάκα Καρτέλα Αγώνα 3-0
07:00 Κασίβα Ρεϊσόλ Κονσαντόλε Σαπόρο Καρτέλα Αγώνα 1-2
07:00 Κασίμα Άντλερς Ναγκόγια Καρτέλα Αγώνα 2-0
08:00 Τσερέζο Οσάκα FC Τόκιο Καρτέλα Αγώνα 2-0
12:00 Σεντάι Καβασάκι-F Καρτέλα Αγώνα 0-0
Ν. Κορέα Πρώτη Κατηγορία
07:00 Σουβόν Sangju Sangmu Καρτέλα Αγώνα 2-1
07:00 Ulsan Hyundai FC Seoul Καρτέλα Αγώνα 1-0
09:00 Γιεονμπούκ Jeonnam Dragons Καρτέλα Αγώνα 3-0
09:00 Jeju United Ίντσεον Καρτέλα Αγώνα 4-2