English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 15/04/2018 (96)

Αγγλία Championship
13:00 Γουλβς Μπέρμιγχαμ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Αγγλία Premier League
14:30 Νιούκαστλ Αρσεναλ Καρτέλα Αγώνα 2-1
17:00 Μάντσεστερ Γ. Γουέστ Μπρομ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Αυστρία Bundesliga
16:30 Αούστρια Βιέννης Ραπίντ Βιέννης Καρτέλα Αγώνα 0-4
19:00 Αντμίρα Σάλτσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 2-6
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Μονπελιέ Μπορντό Καρτέλα Αγώνα 1-3
17:00 Τρουά Μαρσέιγ Καρτέλα Αγώνα 2-3
21:00 Παρί Σεν Ζερμαίν Μονακό Καρτέλα Αγώνα 7-1
Γερμανία Bundesliga
15:30 Σάλκε Ντόρτμουντ Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:00 Βέρντερ Βρέμης Λειψία Καρτέλα Αγώνα 1-1
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:30 Ντάρμσταντ 98 Μπραουνσβάικ Καρτέλα Αγώνα 1-1
13:30 Ινγκολσταντ Νυρεμβέργη Καρτέλα Αγώνα 1-1
13:30 Χάιντενχάιμ Φορτούνα Ντίσελντορφ Καρτέλα Αγώνα 3-1
Δανία Πρώτη Κατηγορία
12:00 Οντένσε Ράντερς Καρτέλα Αγώνα 3-0
14:00 Ααλμποργκ Χόρσενς Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Μπρόντμπι Κοπεγχάγη Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Νόρντζιελαντ Μίντιλαντ Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ελβετία Super League
16:00 Βασιλεία Λωζάννη Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Λουκέρνη Σιόν Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Γιανγκ Μπόις Ζυρίχη Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ελλάδα Super League
14:00 Λάρισα Παναιτωλικός Καρτέλα Αγώνα 4-2
16:15 Σκόντα Ξάνθη ΠΑΣ Γιάννενα Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:15 Παναθηναϊκός Ατρόμητος Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:30 Πλατανιάς ΑΕΚ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Ισπανία Primera Division
12:00 Εϊμπάρ Αλαβές Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:15 Ατλέτικο Μαδρ. Λεβάντε Καρτέλα Αγώνα 3-0
18:30 Χετάφε Εσπανιόλ Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:45 Μάλαγα Ρεάλ Μαδρίτης Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
12:00 Οσασούνα Κόρδοβα Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Βαγιαδολίδ Σπόρτινγκ Χιχόν Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Αλμερία Αλμπαθέτε Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Sevilla Atletico Γρανάδα CF Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:00 Βαγιεκάνο Σαραγόσα Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:00 Οβιέδο Ταραγόνα Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
12:30 Φιορεντίνα Spal Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:00 Σασσουόλο Benevento Καρτέλα Αγώνα 2-2
15:00 Μπολόνια Βερόνα Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:00 Μίλαν Νάπολι Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:00 Γιουβέντους Σαμπντόρια Καρτέλα Αγώνα 3-0
20:45 Λάτσιο Ρόμα Καρτέλα Αγώνα 0-0
Νορβηγία Adeccoligaen
15:00 Αλεσουντ Floro Καρτέλα Αγώνα 4-0
18:00 Κόνγκσβινγκερ Γιερβ Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:00 Νότοντεν Νεστ Σότρα Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Σάντνες Λεβάνγκερ Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Τρομσντάλεν Βίκινγκ Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:00 Ασανε Χαμ-Καμ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Ουλενσακερ Στρόμμεν Καρτέλα Αγώνα 2-1
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Μόλντε Λίλεστρομ Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Ρανχάιμ Χάουγκεσουντ Καρτέλα Αγώνα 4-2
18:00 Σάντεφιορντ Κρίστιανσουντ Καρτέλα Αγώνα 3-3
18:00 Στάμπεκ Τρόμσο Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Στρομσγκόντσετ Οντ Καρτέλα Αγώνα 3-0
20:00 Σάρπσμποργκ Μπραν Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ολλανδία Eredivisie
12:30 Μπρέντα Βιλλεμ II Καρτέλα Αγώνα 1-2
14:30 Γκρόνινγκεν Ρόντα Καρτέλα Αγώνα 2-1
14:30 Φέγενορντ Ουτρέχτη Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:45 Αϊντχόφεν Αγιαξ Καρτέλα Αγώνα 3-0
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Μαρίτιμο Μορεϊρένσε Καρτέλα Αγώνα 1-1
19:00 Μπενφίκα Πόρτο Καρτέλα Αγώνα 0-1
21:15 Μπελενένσες Σπόρτινγκ Λισ. Καρτέλα Αγώνα 3-4
Ρωσία Premier League
13:00 Ουράλ Σπαρτάκ Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:30 Ούφα ΤΣΣΚΑ Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Ροστόφ SKA Khabarovsk Καρτέλα Αγώνα 2-0
Σουηδία Allsvenskan
15:00 ΑΙΚ Τζουγκάρντεν Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:00 Νόρκεπινγκ Καλμάρ Καρτέλα Αγώνα 3-1
17:30 Εστερσουντ Γκέτεμποργκ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Σουηδία Superettan
15:00 ΓΚΑΙΣ Φάλκενμπεργκ Καρτέλα Αγώνα 0-2
15:00 Εστερ IK Brage Καρτέλα Αγώνα 1-2
17:30 AFC Eskilstuna Βάρναμο Καρτέλα Αγώνα 4-0
Τουρκία Super Lig
12:30 Καϊσέρισπορ Γκεντσλερμπιρλιγί Καρτέλα Αγώνα 3-2
15:00 Γκοζτέπε Μπούρσασπορ Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:00 Αντάλιασπορ Κόνιασπορ Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:00 Γαλατάσαραϊ Ι. Μπασακσεχίρ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Finland Veikkausliga
14:00 Ιλβ Κουόπιο Καρτέλα Αγώνα 2-1
14:00 Χόνκα Λάχτι Καρτέλα Αγώνα 0-0
14:00 TPS Σεϊναγιόεν Καρτέλα Αγώνα 0-2
14:00 PS Κέμι FC Inter Καρτέλα Αγώνα 2-4
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία
00:00 Σαμπάιο Κορέια Κοριτίμπα Καρτέλα Αγώνα 2-0
02:00 Πόντε πρέτα Παϊσάντου Καρτέλα Αγώνα 0-1
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
00:00 Βιτόρια Φλαμένγκο Καρτέλα Αγώνα 2-2
02:00 Σάντος Σεάρα Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Αμέρικα Μινέιρο Σπορτ Ρεσίφε Καρτέλα Αγώνα 3-0
21:00 Ιντερνασιονάλ Μπαΐα Καρτέλα Αγώνα 2-0
21:00 Βάσκο Ντα Γκάμα Ατλέτικο Μινέιρο Καρτέλα Αγώνα 2-1
21:00 Κορίνθιανς Φλουμινένσε Καρτέλα Αγώνα 2-1
ΗΠΑ Major League
01:00 Ουάσιγκτον Κολόμπους Καρτέλα Αγώνα 1-0
01:30 Νιου Ινγκλαντ Ντάλας Καρτέλα Αγώνα 0-1
04:30 Σαν Χοσέ Χιούστον Καρτέλα Αγώνα 2-2
04:30 Πόρτλαντ Minnesota United FC Καρτέλα Αγώνα 3-2
22:00 Κάνσας Σιάτλ Καρτέλα Αγώνα 2-2
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
07:00 Γιοκοχάμα Μάρινος Βίσσελ Κόμπε Καρτέλα Αγώνα 1-2
08:00 Γιούμπιλο Ιβάτα Τόσου Καρτέλα Αγώνα 1-0
09:00 Ουράβα Ρεντ Ντάιμοντς Σιμίζου Καρτέλα Αγώνα 2-1
09:00 Σονάν Χιροσίμα Καρτέλα Αγώνα 0-2
Ν. Κορέα Πρώτη Κατηγορία
07:00 Daegu FC Γκανγκβόν Καρτέλα Αγώνα 2-1
09:00 Pohang Steelers Γκιεονγκνάμ Καρτέλα Αγώνα 2-1