English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 17/04/2018 (40)

Αγγλία National League
20:45 Γκίσελι Μπάροου Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:45 Ιστλιχ Εμπσφλιτ Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:45 Ολντερσοτ Γκέιτσχεντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:45 Maidenhead Σάτον Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:45 Χάρτλπουλ Λέιτον Οριεντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:45 Ντόβερ Τρανμίρ Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:45 Μπρόμλεϊ Nτάγκενχαμ & Ρεντ Καρτέλα Αγώνα 3-1
Αγγλία Premier League
20:45 Μπράιτον Τότεναμ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Αγγλία Δεύτερη Κατηγορία
20:45 Λίνκολν Γουίκομπ Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:45 Ακρινγκτον Γεοβίλ Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:45 Εξετερ Τσέστερφιλντ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
20:45 Γουίγκαν Οξφορντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:45 Τζίλιγκχαμ Ρόδεραμ Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:45 Ντονκάστερ Μπέρι Καρτέλα Αγώνα 3-3
20:45 Σρούσμπερι Τσάρλτον Καρτέλα Αγώνα 0-2
20:45 Ρότσντεϊλ Ολνταμ Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:45 Μπράντφορντ Πόρτσμουθ Καρτέλα Αγώνα 3-1
Δανία Πρώτη Κατηγορία
19:00 FC Helsingor Ααρχους Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ireland Premier Division
20:45 Κορκ Σλίγκο Ρόβερς Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:45 Λιμέρικ Ντάνταλκ Καρτέλα Αγώνα 0-3
Ισπανία Primera Division
19:30 Λα Κορούνια Σεβίλη Καρτέλα Αγώνα 0-0
21:00 Θέλτα Μπαρτσελόνα Καρτέλα Αγώνα 2-2
21:30 Βιγιαρεάλ Λεγκανες Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
20:30 Τερνάνα Foggia Καρτέλα Αγώνα 2-2
20:30 Κάρπι Περούτζια Καρτέλα Αγώνα 1-2
20:30 Τσεζένα Εμπολι Καρτέλα Αγώνα 2-3
20:30 Βενέτσια Βίρτους Εντελα Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:30 Σπέτσια Μπρέσια Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:30 Προ Βερτσέλι Πεσκάρα Καρτέλα Αγώνα 3-1
20:30 Κρεμονέζε Σαλερνιτάνα Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:30 Τσιταντέλα Παλέρμο Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:30 Μπάρι Νοβάρα Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:30 Αβελίνο Φροζινόνε Καρτέλα Αγώνα 0-2
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
20:45 Ιντερ Κάλιαρι Καρτέλα Αγώνα 4-0
Ολλανδία Eredivisie
18:30 Τβέντε Τσβόλε Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:45 Χίρενφεϊν Ντεν Χάαγκ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Σουηδία Allsvenskan
19:00 Σούντσβαλ Τρέλεμποργκ Καρτέλα Αγώνα 1-0
Σουηδία Superettan
19:00 Λαντσκρόνα Εργκρίτε Καρτέλα Αγώνα 2-2
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
01:00 Μποταφόγκο Παλμέιρας Καρτέλα Αγώνα 1-1
01:00 Σάο Πάολο Παρανά Καρτέλα Αγώνα 1-0