English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 21/04/2018 (131)

Αγγλία Championship
16:00 Σέφιλντ Γουέν. Ρέντιγκ Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Πρέστον Νόριτς Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Ντέρμπι Μίντλεσμπρο Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Μπρίστολ Σίτι Χαλ Καρτέλα Αγώνα 5-5
16:00 Μπέρμιγχαμ Σέφιλντ Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Μπόλτον Γουλβς Καρτέλα Αγώνα 0-4
16:00 Σάντερλαντ Μπέρτον Αλμπιον Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Ιπσουιτς Αστον Βίλλα Καρτέλα Αγώνα 0-4
16:00 Μπρέντφορντ ΚΠΡ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Λιντς Μπάρνσλι Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:45 Κάρντιφ Νότιγχαμ Φόρεστ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Αγγλία National League
13:30 Ιστλιχ Μάκλσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Λέιτον Οριεντ Ρέξαμ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Χάρτλπουλ Τορκί Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Εμπσφλιτ Γιουν. Σάτον Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Ντόβερ Γκέιτσχεντ Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Nτάγκενχαμ & Ρεντ Maidenhead Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Ολντερσοτ Μπάροου Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 AFC Fylde Σολιχούλ Μορς Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Γκίσελι Γουόκινγκ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Χάλιφαξ Τρανμίρ Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Τσέστερ Μεϊντστόουν Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:00 Μπρόμλεϊ Μπόρεχαμ Γουντ Καρτέλα Αγώνα 3-2
Αγγλία Premier League
13:30 Γουέστ Μπρομ Λίβερπουλ Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Γουότφορντ Κρύσταλ Πάλας Καρτέλα Αγώνα 0-0
Αγγλία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Γουίκομπ Ακρινγκτον Καρτέλα Αγώνα 0-4
16:00 Σουίντον Γκρίμσμπι Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Νοτς Κάουντι Γεοβίλ Καρτέλα Αγώνα 4-1
16:00 Φόρεστ Γκρίν Τσέστερφιλντ Καρτέλα Αγώνα 4-1
16:00 Κρου Μόρκαμ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Καρλάιλ Λούτον Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Λίνκολν Κόλτσεστερ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Μάνσφιλντ Πορτ Βέιλ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μπαρνέτ Νιούπορτ Κάουντι Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Κέιμπριτζ Τσέλτεναμ Καρτέλα Αγώνα 4-3
16:00 Εξετερ Κρόουλι Καρτέλα Αγώνα 2-2
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Ρόδεραμ Μπρίστολ Ρόβερς Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Ρότσντεϊλ Μπράντφορντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Πόρτσμουθ Τσάρλτον Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Γουίμπλετον Ολνταμ Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Σαουθέντ Μίλτον Κέινς Ντονς Καρτέλα Αγώνα 4-0
16:00 Σρούσμπερι Μπέρι Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Ντονκάστερ Οξφορντ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Φλίτγουντ Τάουν Γουίγκαν Καρτέλα Αγώνα 0-4
16:00 Σκάνθορπ Γουόλσολ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Νορθάμπτον Πλίμουθ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Τζίλιγκχαμ Μπλάκπουλ Καρτέλα Αγώνα 0-3
Αυστρία Bundesliga
16:00 Βόλφσμπεργκερ Στουρμ Γκρατς Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:30 Λίντσερ Αούστρια Βιέννης Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:30 Μάτερσμπουργκ SKN St. Polten Καρτέλα Αγώνα 1-1
Γαλλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Νανσί Οσέρ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Μαρσέιγ Λιλ Καρτέλα Αγώνα 5-1
20:00 Αμιάν Στρασμπούργκ Καρτέλα Αγώνα 3-1
20:00 Γκενγκάν Μονακό Καρτέλα Αγώνα 3-1
20:00 Τουλούζ Ανζέ Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:00 Μετς Καέν Καρτέλα Αγώνα 1-1
Γερμανία Bundesliga
15:30 Στουτγκάρδη Βέρντερ Βρέμης Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:30 Λειψία Χόφενχαϊμ Καρτέλα Αγώνα 2-5
15:30 Αμβούργο Φράιμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:30 Αννόβερο Μπάγιερν Μον. Καρτέλα Αγώνα 0-3
15:30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης Χέρτα Καρτέλα Αγώνα 0-3
18:30 Ντόρτμουντ Λεβερκούζεν Καρτέλα Αγώνα 4-0
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:00 Ουνιόν Βερολίνου Χάιντενχάιμ Καρτέλα Αγώνα 1-1
13:00 Σαντχάουζεν Ντάρμσταντ 98 Καρτέλα Αγώνα 1-1
13:00 Ρέγκενσμπουργκ Σαν Πάουλι Καρτέλα Αγώνα 3-1
Δανία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Κοπεγχάγη Χόρσενς Καρτέλα Αγώνα 4-1
Ireland Premier Division
20:45 Σλίγκο Ρόβερς Σεντ Πάτρικς Καρτέλα Αγώνα 0-0
Ελβετία Super League
19:00 Γκρασχόπερς Λουγκάνο Καρτέλα Αγώνα 4-3
19:00 Σεντ Γκάλεν Τουν Καρτέλα Αγώνα 0-1
Ισπανία Primera Division
13:00 Εϊμπάρ Χετάφε Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:15 Θέλτα Βαλένθια Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Ταραγόνα Νουμάνθια Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Σαραγόσα Αλμερία Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Τενερίφη Ουέσκα Καρτέλα Αγώνα 2-4
18:00 Αλμπαθέτε Reus Καρτέλα Αγώνα 0-1
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Βίρτους Εντελα Προ Βερτσέλι Καρτέλα Αγώνα 3-2
15:00 Σαλερνιτάνα Τσιταντέλα Καρτέλα Αγώνα 1-3
15:00 Παλέρμο Αβελίνο Καρτέλα Αγώνα 3-0
15:00 Νοβάρα Βενέτσια Καρτέλα Αγώνα 1-3
15:00 Foggia Μπάρι Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Μπρέσια Τσεζένα Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:00 Κρεμονέζε Ασκολι Καρτέλα Αγώνα 1-2
15:00 Πάρμα Κάρπι Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Spal Ρόμα Καρτέλα Αγώνα 0-3
18:00 Σασσουόλο Φιορεντίνα Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:45 Μίλαν Benevento Καρτέλα Αγώνα 0-1
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Μπραν Στάμπεκ Καρτέλα Αγώνα 3-0
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Πάκος Φερέιρα Μπελενένσες Καρτέλα Αγώνα 1-1
19:15 Φεϊρένσε Γκιμαράες Καρτέλα Αγώνα 2-1
21:30 Εστορίλ Μπενφίκα Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ρωσία Premier League
15:30 Ρουμπίν Ροστόφ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Άνζι Ουράλ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Σκωτία Premier League
13:30 Χιμπέρνιαν Σέλτικ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Νταντί Σεντ Τζόνστον Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Ρος Κάουντι Μάδεργουελ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Κιλμάρνοκ Αμπερντίν Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Πάρτικ Θισλ Χάμιλτον Καρτέλα Αγώνα 2-1
Σουηδία Allsvenskan
16:00 Εστερσουντ Ερεμπρο Καρτέλα Αγώνα 0-2
Σουηδία Superettan
14:00 Εργκρίτε Χάλμσταντ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Ντέγκερφορς Λαντσκρόνα Καρτέλα Αγώνα 2-1
Τουρκία Super Lig
12:30 Καρντεμίρ Καραμπόκ Μπούρσασπορ Καρτέλα Αγώνα 1-4
12:30 Γκεντσλερμπιρλιγί Οσμανλισπόρ Καρτέλα Αγώνα 0-3
15:00 Τραμπζόνσπορ Σίβασπορ Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:00 Alanyaspor Γαλατάσαραϊ Καρτέλα Αγώνα 2-3
Finland Veikkausliga
15:00 Λάχτι Ιλβ Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:00 Ελσίνκι Κουόπιο Καρτέλα Αγώνα 1-2
15:00 FC Inter TPS Καρτέλα Αγώνα 1-2
15:00 Σεϊναγιόεν Χόνκα Καρτέλα Αγώνα 2-0
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία
00:15 Juventude Οέστε Καρτέλα Αγώνα 1-1
01:30 Sao Bento CSA Καρτέλα Αγώνα 2-1
02:30 Παϊσάντου Londrina Καρτέλα Αγώνα 1-0
21:30 Αβάϊ Brasil De Pelotas Καρτέλα Αγώνα 2-2
21:30 Γκουαρανί Σαμπάιο Κορέια Καρτέλα Αγώνα 2-0
21:30 Γκόιας Φιγκεϊρένσε Καρτέλα Αγώνα 0-2
21:30 CRB Βίλα Νόβα Καρτέλα Αγώνα 0-1
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
21:00 Μπαΐα Σάντος Καρτέλα Αγώνα 1-0
ΗΠΑ Major League
03:00 Κάνσας Βανκούβερ Καρτέλα Αγώνα 6-0
19:00 Μόντρεαλ Los Angeles FC Καρτέλα Αγώνα 3-5
21:00 Χιούστον Τορόντο Καρτέλα Αγώνα 5-1
21:30 Νέα Υόρκη Σικάγο Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
06:00 Σιμίζου FC Τόκιο Καρτέλα Αγώνα 0-1
07:00 Χιροσίμα Τόσου Καρτέλα Αγώνα 1-0
07:00 Σεντάι Γιούμπιλο Ιβάτα Καρτέλα Αγώνα 0-3
09:00 Γιοκοχάμα Μάρινος Σονάν Καρτέλα Αγώνα 4-4
09:00 Καβασάκι-F Κασίμα Άντλερς Καρτέλα Αγώνα 4-1
09:00 Ουράβα Ρεντ Ντάιμοντς Κονσαντόλε Σαπόρο Καρτέλα Αγώνα 0-0
09:00 Βίσσελ Κόμπε Ναγκόγια Καρτέλα Αγώνα 3-0
12:00 Γκάμπα Οσάκα Τσερέζο Οσάκα Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ν. Κορέα Πρώτη Κατηγορία
07:00 Jeonnam Dragons Γκανγκβόν Καρτέλα Αγώνα 1-4
07:00 FC Seoul Daegu FC Καρτέλα Αγώνα 3-0
09:00 Pohang Steelers Sangju Sangmu Καρτέλα Αγώνα 0-2