English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 22/04/2018 (99)

Αγγλία Premier League
14:30 Αρσεναλ Γουέστ Χαμ Καρτέλα Αγώνα  
14:30 Στόουκ Μπέρνλι Καρτέλα Αγώνα  
17:30 Μάντσεστερ Σίτι Σουόνσι Καρτέλα Αγώνα  
Αυστρία Bundesliga
14:30 Σάλτσμπουργκ Αλταχ Καρτέλα Αγώνα  
16:30 Ραπίντ Βιέννης Αντμίρα Καρτέλα Αγώνα  
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Νις Μονπελιέ Καρτέλα Αγώνα  
17:00 Σεντ Ετιέν Τρουά Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Μπορντό Παρί Σεν Ζερμαίν Καρτέλα Αγώνα  
Γερμανία Bundesliga
15:30 Αουγκσμπουργκ Μάιντς Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Κολωνία Σάλκε Καρτέλα Αγώνα  
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:30 Φορτούνα Ντίσελντορφ Ινγκολσταντ Καρτέλα Αγώνα  
13:30 Καϊζερσλάουτερν Διναμό Δρέσδης Καρτέλα Αγώνα  
13:30 Αουε Ντούισμπουργκ Καρτέλα Αγώνα  
Δανία Πρώτη Κατηγορία
12:00 FC Helsingor Σίλκεμποργκ Καρτέλα Αγώνα  
14:00 Οντένσε Λίνγκμπι Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Ααλμποργκ Μίντιλαντ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Ράντερς Σοντερίσκε Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Νόρντζιελαντ Μπρόντμπι Καρτέλα Αγώνα  
Ελβετία Super League
16:00 Λουκέρνη Ζυρίχη Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Γιανγκ Μπόις Λωζάννη Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Σιόν Βασιλεία Καρτέλα Αγώνα  
Ελλάδα Super League
18:00 Ατρόμητος Πλατανιάς Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Πανιώνιος Παναθηναϊκός Καρτέλα Αγώνα  
18:00 ΠΑΟΚ Σκόντα Ξάνθη Καρτέλα Αγώνα  
18:00 ΠΑΣ Γιάννενα Λάρισα Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Παναιτωλικός Λαμία Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Απόλλων Σμύρνης Ολυμπιακός Καρτέλα Αγώνα  
18:00 ΑΕΚ Λεβαδειακός Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Κέρκυρα Αστέρας Τρίπολης Καρτέλα Αγώνα  
Ισπανία Primera Division
12:00 Χιρόνα Εσπανιόλ Καρτέλα Αγώνα  
16:15 Μάλαγα Σοσιεδάδ Καρτέλα Αγώνα  
18:30 Λας Πάλμας Αλαβές Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Ατλέτικο Μαδρ. Μπετίς Καρτέλα Αγώνα  
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
12:00 Αλκορόν Οσασούνα Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μπαρτσελόνα Β Βαγιεκάνο Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Λούγκο Lorca Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Κάντιθ Σπόρτινγκ Χιχόν Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Γρανάδα CF Cultural Leonesa Καρτέλα Αγώνα  
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Περούτζια Τερνάνα Καρτέλα Αγώνα  
17:30 Πεσκάρα Σπέτσια Καρτέλα Αγώνα  
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
12:30 Κάλιαρι Μπολόνια Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Λάτσιο Σαμπντόρια Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Κιέβο Ιντερ Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Ουντινέζε Κροτόνε Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Αταλάντα Τορίνο Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Γιουβέντους Νάπολι Καρτέλα Αγώνα  
Νορβηγία Adeccoligaen
15:00 Στρόμμεν Λεβάνγκερ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Σόγκνταλ Κόνγκσβινγκερ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Floro Νότοντεν Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Νεστ Σότρα Ουλενσακερ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Αλεσουντ Τρομσντάλεν Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Γιερβ Μιοντάλεν Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Βίκινγκ Ασανε Καρτέλα Αγώνα  
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Κρίστιανσουντ Μπόντο Γκλιμτ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Χάουγκεσουντ Στρομσγκόντσετ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Τρόμσο Σάντεφιορντ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Λίλεστρομ Ρανχάιμ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Ρόζενμποργκ Σταρτ Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Βαλερένγκα Μόλντε Καρτέλα Αγώνα  
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Τοντέλα Αβες Καρτέλα Αγώνα  
17:00 Τσάβες Πορτιμονένσε Καρτέλα Αγώνα  
19:00 Μορεϊρένσε Ρίο Αβε Καρτέλα Αγώνα  
21:15 Σπόρτινγκ Λισ. Μποαβίστα Καρτέλα Αγώνα  
Ρωσία Premier League
10:00 SKA Khabarovsk Ντιναμό Μόσχας Καρτέλα Αγώνα  
13:00 Arsenal Tula Ζενίτ Αγ. Πετρ. Καρτέλα Αγώνα  
15:30 ΤΣΣΚΑ Μόσχας Κρασνοντάρ Καρτέλα Αγώνα  
15:30 FC Tosno Αμκαρ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Λοκομοτίβ Μόσχας Ούφα Καρτέλα Αγώνα  
Σκωτία Premier League
13:30 Ρέιντζερς Χαρτς Καρτέλα Αγώνα  
Σουηδία Allsvenskan
15:00 Χάκεν Χάμαρμπι Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Dalkurd FF Σούντσβαλ Καρτέλα Αγώνα  
17:30 ΑΙΚ Γκέτεμποργκ Καρτέλα Αγώνα  
17:30 Τρέλεμποργκ Καλμάρ Καρτέλα Αγώνα  
Σουηδία Superettan
15:00 Γιόνσεπινγκ Εστερ Καρτέλα Αγώνα  
17:30 Norrby IF Γκέφλε Καρτέλα Αγώνα  
17:30 Φάλκενμπεργκ Φρέι Καρτέλα Αγώνα  
Τουρκία Super Lig
15:00 Ακισάρ Μπελεντιγιέ Γκοζτέπε Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Κόνιασπορ Κασίμπασα Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Μπεσικτάς Yeni Malatyaspor Καρτέλα Αγώνα  
Finland Veikkausliga
15:00 Rops PS Κέμι Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Μάριεχαμ Βάασα Καρτέλα Αγώνα  
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία
00:00 Κριτσιούμα Πόντε πρέτα Καρτέλα Αγώνα  
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
00:00 Φλαμένγκο Αμέρικα Μινέιρο Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Παρανά Κορίνθιανς Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Παλμέιρας Ιντερνασιονάλ Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Σεάρα Σάο Πάολο Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Σαπεκοένσε Βάσκο Ντα Γκάμα Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Ατλέτικο Μινέιρο Βιτόρια Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Φλουμινένσε Κρουζέιρο Καρτέλα Αγώνα  
ΗΠΑ Major League
01:30 Ορλάντο Σίτι Σαν Χοσέ Καρτέλα Αγώνα  
01:30 Κολόμπους Νιου Ινγκλαντ Καρτέλα Αγώνα  
02:00 Ντάλας Φιλαδέλφεια Γιούνιον Καρτέλα Αγώνα  
03:00 Σολτ Λέικ Κολοράντο Καρτέλα Αγώνα  
04:30 Λος Αντζελες Atlanta United FC Καρτέλα Αγώνα  
22:00 Σιάτλ Minnesota United FC Καρτέλα Αγώνα  
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
09:00 V-Varen Nagasaki Κασίβα Ρεϊσόλ Καρτέλα Αγώνα  
Ν. Κορέα Πρώτη Κατηγορία
07:00 Jeju United Γιεονμπούκ Καρτέλα Αγώνα  
09:00 Γκιεονγκνάμ Ulsan Hyundai Καρτέλα Αγώνα  
09:00 Ίντσεον Σουβόν Καρτέλα Αγώνα