English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 28/04/2018 (136)

Αγγλία Championship
16:00 Μπέρτον Αλμπιον Μπόλτον Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Ρέντιγκ Ιπσουιτς Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Γουλβς Σέφιλντ Γουέν. Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Σέφιλντ Γιουν. Πρέστον Καρτέλα Αγώνα  
16:00 ΚΠΡ Μπέρμιγχαμ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Νόριτς Λιντς Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Νότιγχαμ Φόρεστ Μπρίστολ Σίτι Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Χαλ Κάρντιφ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Αστον Βίλλα Ντέρμπι Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μπάρνσλι Μπρέντφορντ Καρτέλα Αγώνα  
18:30 Μίντλεσμπρο Μίλγουολ Καρτέλα Αγώνα  
Αγγλία National League
13:30 Μάκλσφιλντ Nτάγκενχαμ & Ρεντ Καρτέλα Αγώνα  
13:30 Γουόκινγκ Ντόβερ Καρτέλα Αγώνα  
13:30 Μπόρεχαμ Γουντ Γκίσελι Καρτέλα Αγώνα  
13:30 Ρέξαμ AFC Fylde Καρτέλα Αγώνα  
13:30 Μεϊντστόουν Γιουν. Χάλιφαξ Καρτέλα Αγώνα  
13:30 Σάτον Γιουν. Ολντερσοτ Καρτέλα Αγώνα  
13:30 Σολιχούλ Μορς Ιστλιχ Καρτέλα Αγώνα  
13:30 Τρανμίρ Χάρτλπουλ Καρτέλα Αγώνα  
13:30 Τορκί Εμπσφλιτ Γιουν. Καρτέλα Αγώνα  
13:30 Maidenhead Μπρόμλεϊ Καρτέλα Αγώνα  
13:30 Γκέιτσχεντ Λέιτον Οριεντ Καρτέλα Αγώνα  
13:30 Μπάροου Τσέστερ Καρτέλα Αγώνα  
Αγγλία Premier League
13:30 Λίβερπουλ Στόουκ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Κρύσταλ Πάλας Λέστερ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μπέρνλι Μπράιτον Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Σαουθάμπτον Μπόρνμουθ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Χάντερσφιλντ Εβερτον Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Νιούκαστλ Γουέστ Μπρομ Καρτέλα Αγώνα  
18:30 Σουόνσι Τσέλσι Καρτέλα Αγώνα  
Αγγλία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Στίβενέιτζ Εξετερ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Κρόουλι Κρου Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Πορτ Βέιλ Καρλάιλ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Κόλτσεστερ Σουίντον Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Γκρίμσμπι Νοτς Κάουντι Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Τσέστερφιλντ Γουίκομπ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Γεοβίλ Μάνσφιλντ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Τσέλτεναμ Κόβεντρι Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Νιούπορτ Κάουντι Κέιμπριτζ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Λούτον Φόρεστ Γκρίν Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μόρκαμ Μπαρνέτ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Ακρινγκτον Λίνκολν Καρτέλα Αγώνα  
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Γουόλσολ Νορθάμπτον Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μπέρι Πόρτσμουθ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μίλτον Κέινς Ντονς Σκάνθορπ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μπράντφορντ Σαουθέντ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Γουίγκαν Γουίμπλετον Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Πλίμουθ Ρόδεραμ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Πίτερμπορο Φλίτγουντ Τάουν Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Οξφορντ Ρότσντεϊλ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Ολνταμ Ντονκάστερ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Τσάρλτον Μπλάκμπερν Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μπρίστολ Ρόβερς Τζίλιγκχαμ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μπλάκπουλ Σρούσμπερι Καρτέλα Αγώνα  
Αυστρία Bundesliga
16:00 Αούστρια Βιέννης Μάτερσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα  
18:30 Αντμίρα Βόλφσμπεργκερ Καρτέλα Αγώνα  
18:30 Αλταχ Λίντσερ Καρτέλα Αγώνα  
Γαλλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Κλερμόν Νιμ Καρτέλα Αγώνα  
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Λιόν Ναντ Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Τρουά Καέν Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Στρασμπούργκ Νις Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Μπορντό Ντιζόν Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Λιλ Μετς Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Μονακό Αμιάν Καρτέλα Αγώνα  
Γερμανία Bundesliga
15:30 Φράιμπουργκ Κολωνία Καρτέλα Αγώνα  
15:30 Σάλκε Γκλάντμπαχ Καρτέλα Αγώνα  
15:30 Μπάγιερν Μον. Άιντραχτ Φρανκφούρτης Καρτέλα Αγώνα  
15:30 Βόλφσμπουργκ Αμβούργο Καρτέλα Αγώνα  
15:30 Χέρτα Αουγκσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα  
18:30 Λεβερκούζεν Στουτγκάρδη Καρτέλα Αγώνα  
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:00 Σαν Πάουλι Γκρόιτερ Φιρτ Καρτέλα Αγώνα  
13:00 Ντάρμσταντ 98 Ουνιόν Βερολίνου Καρτέλα Αγώνα  
13:00 Διναμό Δρέσδης Φορτούνα Ντίσελντορφ Καρτέλα Αγώνα  
Ελβετία Super League
19:00 Γιανγκ Μπόις Λουκέρνη Καρτέλα Αγώνα  
19:00 Λωζάννη Γκρασχόπερς Καρτέλα Αγώνα  
Ισπανία Primera Division
13:00 Εσπανιόλ Λας Πάλμας Καρτέλα Αγώνα  
16:15 Σοσιεδάδ Ατλέτικο Μπιλμπάο Καρτέλα Αγώνα  
18:30 Ρεάλ Μαδρίτης Λεγκανες Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Βιγιαρεάλ Θέλτα Καρτέλα Αγώνα  
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Βαγιαδολίδ Κάντιθ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Αλμερία Μπαρτσελόνα Β Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Οσασούνα Λούγκο Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Sevilla Atletico Αλκορόν Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Ουέσκα Γρανάδα CF Καρτέλα Αγώνα  
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Σαλερνιτάνα Μπρέσια Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Κάρπι Αβελίνο Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Τσιταντέλα Foggia Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Ασκολι Περούτζια Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Προ Βερτσέλι Πάρμα Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Τσεζένα Φροζινόνε Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Σπέτσια Κρεμονέζε Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Τερνάνα Πεσκάρα Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Εμπολι Νοβάρα Καρτέλα Αγώνα  
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
18:00 Ρόμα Κιέβο Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Ιντερ Γιουβέντους Καρτέλα Αγώνα  
Νορβηγία Adeccoligaen
15:30 Κόνγκσβινγκερ Αλεσουντ Καρτέλα Αγώνα  
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Ρανχάιμ Βαλερένγκα Καρτέλα Αγώνα  
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Σετούμπαλ Φεϊρένσε Καρτέλα Αγώνα  
19:15 Μπενφίκα Τοντέλα Καρτέλα Αγώνα  
21:30 Πορτιμονένσε Σπόρτινγκ Λισ. Καρτέλα Αγώνα  
Ρωσία Premier League
18:30 Arsenal Tula Άνζι Καρτέλα Αγώνα  
Σκωτία Premier League
13:30 Χάμιλτον Ρος Κάουντι Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μάδεργουελ Νταντί Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Σεντ Τζόνστον Πάρτικ Θισλ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Χιμπέρνιαν Κιλμάρνοκ Καρτέλα Αγώνα  
Σουηδία Allsvenskan
16:00 Γκέτεμποργκ Χάκεν Καρτέλα Αγώνα  
Σουηδία Superettan
14:00 Λαντσκρόνα Βάρναμο Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Εστερ Εργκρίτε Καρτέλα Αγώνα  
Τουρκία Super Lig
12:30 Καϊσέρισπορ Alanyaspor Καρτέλα Αγώνα  
12:30 Σίβασπορ Γκεντσλερμπιρλιγί Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Αντάλιασπορ Τραμπζόνσπορ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Κασίμπασα Φενέρμπαχτσε Καρτέλα Αγώνα  
Finland Veikkausliga
16:00 TPS Rops Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Χόνκα FC Inter Καρτέλα Αγώνα  
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία
00:15 Φιγκεϊρένσε Μποα Καρτέλα Αγώνα  
01:30 CSA Οέστε Καρτέλα Αγώνα  
02:30 Κοριτίμπα Κριτσιούμα Καρτέλα Αγώνα  
21:30 Παϊσάντου Brasil De Pelotas Καρτέλα Αγώνα  
21:30 Βίλα Νόβα Σαμπάιο Κορέια Καρτέλα Αγώνα  
21:30 Juventude Αβάϊ Καρτέλα Αγώνα  
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
21:00 Μποταφόγκο Γκρέμιο Καρτέλα Αγώνα  
ΗΠΑ Major League
04:30 Βανκούβερ Σολτ Λέικ Καρτέλα Αγώνα  
19:00 Atlanta United FC Μόντρεαλ Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Τορόντο Σικάγο Καρτέλα Αγώνα  
21:30 Φιλαδέλφεια Γιούνιον Ουάσιγκτον Καρτέλα Αγώνα  
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
06:00 V-Varen Nagasaki Χιροσίμα Καρτέλα Αγώνα  
07:00 Σεντάι Κονσαντόλε Σαπόρο Καρτέλα Αγώνα  
07:00 Σιμίζου Κασίβα Ρεϊσόλ Καρτέλα Αγώνα  
08:00 Γιούμπιλο Ιβάτα Τσερέζο Οσάκα Καρτέλα Αγώνα  
08:00 FC Τόκιο Ναγκόγια Καρτέλα Αγώνα  
09:00 Ουράβα Ρεντ Ντάιμοντς Σονάν Καρτέλα Αγώνα  
09:00 Βίσσελ Κόμπε Καβασάκι-F Καρτέλα Αγώνα  
12:00 Γιοκοχάμα Μάρινος Κασίμα Άντλερς Καρτέλα Αγώνα  
Ν. Κορέα Πρώτη Κατηγορία
07:00 Daegu FC Jeju United Καρτέλα Αγώνα  
09:00 Ulsan Hyundai Jeonnam Dragons Καρτέλα Αγώνα  
09:00 FC Seoul Sangju Sangmu Καρτέλα Αγώνα