English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 28/04/2018 (145)

Αγγλία Championship
16:00 Γουλβς Σέφιλντ Γουέν. Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Σέφιλντ Γιουν. Πρέστον Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Ρέντιγκ Ιπσουιτς Καρτέλα Αγώνα 0-4
16:00 ΚΠΡ Μπέρμιγχαμ Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Νότιγχαμ Φόρεστ Μπρίστολ Σίτι Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Νόριτς Λιντς Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Μπέρτον Αλμπιον Μπόλτον Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Αστον Βίλλα Ντέρμπι Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Χαλ Κάρντιφ Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Μπάρνσλι Μπρέντφορντ Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:30 Μίντλεσμπρο Μίλγουολ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Αγγλία National League
13:30 Ρέξαμ AFC Fylde Καρτέλα Αγώνα 0-0
13:30 Μεϊντστόουν Γιουν. Χάλιφαξ Καρτέλα Αγώνα 0-0
13:30 Μπόρεχαμ Γουντ Γκίσελι Καρτέλα Αγώνα 3-1
13:30 Τορκί Εμπσφλιτ Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 1-1
13:30 Σάτον Γιουν. Ολντερσοτ Καρτέλα Αγώνα 2-1
13:30 Σολιχούλ Μορς Ιστλιχ Καρτέλα Αγώνα 1-4
13:30 Maidenhead Μπρόμλεϊ Καρτέλα Αγώνα 5-2
13:30 Μάκλσφιλντ Nτάγκενχαμ & Ρεντ Καρτέλα Αγώνα 2-0
13:30 Γκέιτσχεντ Λέιτον Οριεντ Καρτέλα Αγώνα 1-3
13:30 Τρανμίρ Χάρτλπουλ Καρτέλα Αγώνα 1-2
13:30 Γουόκινγκ Ντόβερ Καρτέλα Αγώνα 1-2
13:30 Μπάροου Τσέστερ Καρτέλα Αγώνα 1-2
Αγγλία Premier League
13:30 Λίβερπουλ Στόουκ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Νιούκαστλ Γουέστ Μπρομ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Χάντερσφιλντ Εβερτον Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Κρύσταλ Πάλας Λέστερ Καρτέλα Αγώνα 5-0
16:00 Μπέρνλι Μπράιτον Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Σαουθάμπτον Μπόρνμουθ Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:30 Σουόνσι Τσέλσι Καρτέλα Αγώνα 0-1
Αγγλία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Στίβενέιτζ Εξετερ Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Πορτ Βέιλ Καρλάιλ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Νιούπορτ Κάουντι Κέιμπριτζ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Μόρκαμ Μπαρνέτ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Λούτον Φόρεστ Γκρίν Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Γκρίμσμπι Νοτς Κάουντι Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Κρόουλι Κρου Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Κόλτσεστερ Σουίντον Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Τσέστερφιλντ Γουίκομπ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Τσέλτεναμ Κόβεντρι Καρτέλα Αγώνα 1-6
16:00 Ακρινγκτον Λίνκολν Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Γεοβίλ Μάνσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 2-3
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Γουόλσολ Νορθάμπτον Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Ολνταμ Ντονκάστερ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Μίλτον Κέινς Ντονς Σκάνθορπ Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Μπέρι Πόρτσμουθ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Μπράντφορντ Σαουθέντ Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Γουίγκαν Γουίμπλετον Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Πλίμουθ Ρόδεραμ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Πίτερμπορο Φλίτγουντ Τάουν Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Οξφορντ Ρότσντεϊλ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Τσάρλτον Μπλάκμπερν Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Μπρίστολ Ρόβερς Τζίλιγκχαμ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μπλάκπουλ Σρούσμπερι Καρτέλα Αγώνα 1-1
Αυστρία Bundesliga
16:00 Αούστρια Βιέννης Μάτερσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 2-3
18:30 Αντμίρα Βόλφσμπεργκερ Καρτέλα Αγώνα 4-2
18:30 Αλταχ Λίντσερ Καρτέλα Αγώνα 0-2
Γαλλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Κλερμόν Νιμ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Λιόν Ναντ Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:00 Στρασμπούργκ Νις Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Τρουά Καέν Καρτέλα Αγώνα 3-1
20:00 Μπορντό Ντιζόν Καρτέλα Αγώνα 3-1
20:00 Λιλ Μετς Καρτέλα Αγώνα 3-1
20:00 Μονακό Αμιάν Καρτέλα Αγώνα 0-0
Γερμανία Bundesliga
15:30 Χέρτα Αουγκσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 2-2
15:30 Μπάγιερν Μον. Άιντραχτ Φρανκφούρτης Καρτέλα Αγώνα 4-1
15:30 Φράιμπουργκ Κολωνία Καρτέλα Αγώνα 3-2
15:30 Σάλκε Γκλάντμπαχ Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:30 Βόλφσμπουργκ Αμβούργο Καρτέλα Αγώνα 1-3
18:30 Λεβερκούζεν Στουτγκάρδη Καρτέλα Αγώνα 0-1
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:00 Ντάρμσταντ 98 Ουνιόν Βερολίνου Καρτέλα Αγώνα 3-1
13:00 Διναμό Δρέσδης Φορτούνα Ντίσελντορφ Καρτέλα Αγώνα 1-2
13:00 Σαν Πάουλι Γκρόιτερ Φιρτ Καρτέλα Αγώνα 3-0
Ελβετία Super League
19:00 Λωζάννη Γκρασχόπερς Καρτέλα Αγώνα 0-1
19:00 Γιανγκ Μπόις Λουκέρνη Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ισλανδία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Grindavik Χαφναρφιόρντουρ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Μπρέινταμπλικ IBV Vestmannaeyjar Καρτέλα Αγώνα 4-1
18:00 Fjolnir KA Akureyri Καρτέλα Αγώνα 2-2
20:00 Vikingur Reykjavik Φιλκίρ Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ισπανία Primera Division
13:00 Εσπανιόλ Λας Πάλμας Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:15 Σοσιεδάδ Ατλέτικο Μπιλμπάο Καρτέλα Αγώνα 3-1
18:30 Ρεάλ Μαδρίτης Λεγκανες Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:45 Βιγιαρεάλ Θέλτα Καρτέλα Αγώνα 4-1
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Αλμερία Μπαρτσελόνα Β Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Βαγιαδολίδ Κάντιθ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Οσασούνα Λούγκο Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Sevilla Atletico Αλκορόν Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Ουέσκα Γρανάδα CF Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Τερνάνα Πεσκάρα Καρτέλα Αγώνα 0-3
15:00 Σπέτσια Κρεμονέζε Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 Σαλερνιτάνα Μπρέσια Καρτέλα Αγώνα 4-2
15:00 Προ Βερτσέλι Πάρμα Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 Τσιταντέλα Foggia Καρτέλα Αγώνα 3-1
15:00 Τσεζένα Φροζινόνε Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 Ασκολι Περούτζια Καρτέλα Αγώνα 2-2
15:00 Κάρπι Αβελίνο Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:00 Εμπολι Νοβάρα Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
18:00 Ρόμα Κιέβο Καρτέλα Αγώνα 4-1
20:45 Ιντερ Γιουβέντους Καρτέλα Αγώνα 2-3
Νορβηγία Adeccoligaen
15:30 Κόνγκσβινγκερ Αλεσουντ Καρτέλα Αγώνα 1-3
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Ρανχάιμ Βαλερένγκα Καρτέλα Αγώνα 2-2
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Σετούμπαλ Φεϊρένσε Καρτέλα Αγώνα 0-2
19:15 Μπενφίκα Τοντέλα Καρτέλα Αγώνα 2-3
21:30 Πορτιμονένσε Σπόρτινγκ Λισ. Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ρωσία Premier League
18:30 Arsenal Tula Άνζι Καρτέλα Αγώνα 2-1
Σκωτία Premier League
13:30 Χάμιλτον Ρος Κάουντι Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Σεντ Τζόνστον Πάρτικ Θισλ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μάδεργουελ Νταντί Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Χιμπέρνιαν Κιλμάρνοκ Καρτέλα Αγώνα 5-3
Σουηδία Allsvenskan
16:00 Γκέτεμποργκ Χάκεν Καρτέλα Αγώνα 2-1
Σουηδία Superettan
14:00 Λαντσκρόνα Βάρναμο Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Εστερ Εργκρίτε Καρτέλα Αγώνα 1-3
Τουρκία Super Lig
12:30 Σίβασπορ Γκεντσλερμπιρλιγί Καρτέλα Αγώνα 1-0
12:30 Καϊσέρισπορ Alanyaspor Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:00 Αντάλιασπορ Τραμπζόνσπορ Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:00 Κασίμπασα Φενέρμπαχτσε Καρτέλα Αγώνα 1-4
Finland Veikkausliga
16:00 TPS Rops Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Χόνκα FC Inter Καρτέλα Αγώνα 2-2
Φινλανδία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Klubi-04 Γιάρο Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Χάκα Χελσινγκφορς ΙΦΚ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 EIF KTP Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 AC Kajaani Ούλου Καρτέλα Αγώνα 2-1
17:00 JJK KPV Καρτέλα Αγώνα 0-0
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία
00:15 Φιγκεϊρένσε Μποα Καρτέλα Αγώνα 2-0
01:30 CSA Οέστε Καρτέλα Αγώνα 5-1
02:30 Κοριτίμπα Κριτσιούμα Καρτέλα Αγώνα 2-1
21:30 Παϊσάντου Brasil De Pelotas Καρτέλα Αγώνα 2-1
21:30 Βίλα Νόβα Σαμπάιο Κορέια Καρτέλα Αγώνα 3-1
21:30 Juventude Αβάϊ Καρτέλα Αγώνα 1-3
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
21:00 Μποταφόγκο Γκρέμιο Καρτέλα Αγώνα 2-1
ΗΠΑ Major League
04:30 Βανκούβερ Σολτ Λέικ Καρτέλα Αγώνα 2-0
19:00 Atlanta United FC Μόντρεαλ Καρτέλα Αγώνα 4-1
21:00 Τορόντο Σικάγο Καρτέλα Αγώνα 2-2
21:30 Φιλαδέλφεια Γιούνιον Ουάσιγκτον Καρτέλα Αγώνα 3-2
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
06:00 V-Varen Nagasaki Χιροσίμα Καρτέλα Αγώνα 0-2
07:00 Σιμίζου Κασίβα Ρεϊσόλ Καρτέλα Αγώνα 2-1
07:00 Σεντάι Κονσαντόλε Σαπόρο Καρτέλα Αγώνα 2-2
08:00 Γιούμπιλο Ιβάτα Τσερέζο Οσάκα Καρτέλα Αγώνα 1-1
08:00 FC Τόκιο Ναγκόγια Καρτέλα Αγώνα 3-2
09:00 Βίσσελ Κόμπε Καβασάκι-F Καρτέλα Αγώνα 1-2
09:00 Ουράβα Ρεντ Ντάιμοντς Σονάν Καρτέλα Αγώνα 0-1
12:00 Γιοκοχάμα Μάρινος Κασίμα Άντλερς Καρτέλα Αγώνα 3-0
Ν. Κορέα Πρώτη Κατηγορία
07:00 Daegu FC Jeju United Καρτέλα Αγώνα 1-4
09:00 Ulsan Hyundai Jeonnam Dragons Καρτέλα Αγώνα 1-1
09:00 FC Seoul Sangju Sangmu Καρτέλα Αγώνα 0-0