English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 29/04/2018 (104)

Αγγλία Premier League
15:15 Γουέστ Χαμ Μάντσεστερ Σίτι Καρτέλα Αγώνα 1-4
17:30 Μάντσεστερ Γ. Αρσεναλ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Αυστρία Bundesliga
16:30 Στουρμ Γκρατς Ραπίντ Βιέννης Καρτέλα Αγώνα 4-2
19:00 SKN St. Polten Σάλτσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 0-2
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Ρεν Τουλούζ Καρτέλα Αγώνα 2-1
17:00 Ανζέ Μαρσέιγ Καρτέλα Αγώνα 1-1
21:00 Παρί Σεν Ζερμαίν Γκενγκάν Καρτέλα Αγώνα 2-2
Γερμανία Bundesliga
15:30 Μάιντς Λειψία Καρτέλα Αγώνα 3-0
18:00 Βέρντερ Βρέμης Ντόρτμουντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:30 Ντούισμπουργκ Ρέγκενσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 4-1
13:30 Ινγκολσταντ Χόλσταϊν Κίελ Καρτέλα Αγώνα 1-5
13:30 Χάιντενχάιμ Σαντχάουζεν Καρτέλα Αγώνα 2-0
Δανία Πρώτη Κατηγορία
14:00 Σοντερίσκε Οντένσε Καρτέλα Αγώνα 2-0
14:00 Λίνγκμπι Ράντερς Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:00 Μίντιλαντ Ααλμποργκ Καρτέλα Αγώνα 3-0
18:00 Μπρόντμπι Νόρντζιελαντ Καρτέλα Αγώνα 3-1
Ελβετία Super League
16:00 Ζυρίχη Σιόν Καρτέλα Αγώνα 3-3
16:00 Λουγκάνο Σεντ Γκάλεν Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Βασιλεία Τουν Καρτέλα Αγώνα 6-1
Ελλάδα Super League
18:00 Αστέρας Τρίπολης Απόλλων Σμύρνης Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Ολυμπιακός Παναιτωλικός Καρτέλα Αγώνα 4-0
18:00 Παναθηναϊκός ΠΑΟΚ Καρτέλα Αγώνα 0-3
18:00 Σκόντα Ξάνθη Λάρισα Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Κέρκυρα ΑΕΚ Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:00 Πλατανιάς Πανιώνιος Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:00 Λεβαδειακός Ατρόμητος Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Λαμία ΠΑΣ Γιάννενα Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ισπανία Primera Division
12:00 Χετάφε Χιρόνα Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:15 Αλαβές Ατλέτικο Μαδρ. Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:30 Βαλένθια Εϊμπάρ Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:45 Λα Κορούνια Μπαρτσελόνα Καρτέλα Αγώνα 2-4
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
12:00 Νουμάνθια Οβιέδο Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Σπόρτινγκ Χιχόν Αλμπαθέτε Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Βαγιεκάνο Τενερίφη Καρτέλα Αγώνα 3-1
18:00 Cultural Leonesa Κόρδοβα Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:00 Lorca Ταραγόνα Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
12:30 Κροτόνε Σασσουόλο Καρτέλα Αγώνα 4-1
15:00 Σαμπντόρια Κάλιαρι Καρτέλα Αγώνα 4-1
15:00 Μπολόνια Μίλαν Καρτέλα Αγώνα 1-2
15:00 Αταλάντα Τζένοα Καρτέλα Αγώνα 3-1
15:00 Βερόνα Spal Καρτέλα Αγώνα 1-3
15:00 Benevento Ουντινέζε Καρτέλα Αγώνα 3-3
18:00 Φιορεντίνα Νάπολι Καρτέλα Αγώνα 3-0
20:45 Τορίνο Λάτσιο Καρτέλα Αγώνα 0-1
Νορβηγία Adeccoligaen
15:00 Ουλενσακερ Βίκινγκ Καρτέλα Αγώνα 4-5
18:00 Στρόμμεν Νεστ Σότρα Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:00 Σάντνες Γιερβ Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:00 Νότοντεν Σόγκνταλ Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:00 Λεβάνγκερ Χαμ-Καμ Καρτέλα Αγώνα 4-3
18:00 Ασανε Floro Καρτέλα Αγώνα 3-1
18:00 Μιοντάλεν Τρομσντάλεν Καρτέλα Αγώνα 0-0
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Τρόμσο Κρίστιανσουντ Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:00 Σάρπσμποργκ Μπόντο Γκλιμτ Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:00 Σάντεφιορντ Μπραν Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Σταρτ Χάουγκεσουντ Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Μόλντε Οντ Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:00 Στρομσγκόντσετ Ρόζενμποργκ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Ολλανδία Eredivisie
14:30 Φένλο Ρόντα Καρτέλα Αγώνα 1-4
14:30 Φίτεσε Τβέντε Καρτέλα Αγώνα 5-0
14:30 Μπρέντα Χίρενφεϊν Καρτέλα Αγώνα 3-0
14:30 Γκρόνινγκεν Έξελσιορ Καρτέλα Αγώνα 4-0
14:30 Φέγενορντ Σπάρτα Ρ. Καρτέλα Αγώνα 3-1
14:30 Ντεν Χάαγκ Αϊντχόφεν Καρτέλα Αγώνα 3-3
14:30 Αγιαξ Αλκμαάρ Καρτέλα Αγώνα 3-0
14:30 Τσβόλε Βιλλεμ II Καρτέλα Αγώνα 0-1
14:30 Χέρακλες Ουτρέχτη Καρτέλα Αγώνα 2-2
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Ρίο Αβε Τσάβες Καρτέλα Αγώνα 2-1
17:00 Μποαβίστα Πάκος Φερέιρα Καρτέλα Αγώνα 1-0
19:00 Μαρίτιμο Πόρτο Καρτέλα Αγώνα 0-1
21:15 Μπελενένσες Μπράγκα Καρτέλα Αγώνα 0-1
Ρωσία Premier League
13:00 Αμκαρ Σπαρτάκ Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 0-2
15:30 Ζενίτ Αγ. Πετρ. ΤΣΣΚΑ Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:00 Ροστόφ FC Tosno Καρτέλα Αγώνα 2-0
Σκωτία Premier League
13:00 Σέλτικ Ρέιντζερς Καρτέλα Αγώνα 5-0
Σουηδία Allsvenskan
15:00 Σούντσβαλ Ελφσμποργκ Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:00 Τζουγκάρντεν Χάμαρμπι Καρτέλα Αγώνα 1-2
17:30 Νόρκεπινγκ Τρέλεμποργκ Καρτέλα Αγώνα 1-2
17:30 Καλμάρ Μάλμε Καρτέλα Αγώνα 3-0
Σουηδία Superettan
15:00 IK Brage Χέλσινμποργκ Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:30 Φρέι Βάρμπεργκς Καρτέλα Αγώνα 2-3
Τουρκία Super Lig
12:30 Yeni Malatyaspor Ακισάρ Μπελεντιγιέ Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:00 Οσμανλισπόρ Ι. Μπασακσεχίρ Καρτέλα Αγώνα 1-4
18:00 Γαλατάσαραϊ Μπεσικτάς Καρτέλα Αγώνα 2-0
Finland Veikkausliga
16:00 Ιλβ Σεϊναγιόεν Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Βάασα Ελσίνκι Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Κουόπιο Λάχτι Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:00 PS Κέμι Μάριεχαμ Καρτέλα Αγώνα 2-3
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία
00:00 Πόντε πρέτα Londrina Καρτέλα Αγώνα 0-1
02:00 Sao Bento Γκόιας Καρτέλα Αγώνα 1-1
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
21:00 Ατλέτικο Μινέιρο Κορίνθιανς Καρτέλα Αγώνα 1-0
21:00 Σεάρα Φλαμένγκο Καρτέλα Αγώνα 0-3
21:00 Παλμέιρας Σαπεκοένσε Καρτέλα Αγώνα 0-0
21:00 Φλουμινένσε Σάο Πάολο Καρτέλα Αγώνα 1-1
21:00 Μπαΐα Ατλέτικο Παραναένσε Καρτέλα Αγώνα 0-0
21:00 Παρανά Σπορτ Ρεσίφε Καρτέλα Αγώνα 1-2
ΗΠΑ Major League
01:30 Κολόμπους Σαν Χοσέ Καρτέλα Αγώνα 2-1
01:30 Νιου Ινγκλαντ Κάνσας Καρτέλα Αγώνα 1-0
02:00 Minnesota United FC Χιούστον Καρτέλα Αγώνα 2-1
04:30 Λος Αντζελες Νέα Υόρκη Καρτέλα Αγώνα 2-3
22:00 Κολοράντο Ορλάντο Σίτι Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
09:00 Γκάμπα Οσάκα Τόσου Καρτέλα Αγώνα 3-0
Ν. Κορέα Πρώτη Κατηγορία
07:00 Γιεονμπούκ Σουβόν Καρτέλα Αγώνα 2-0
09:00 Γκανγκβόν Pohang Steelers Καρτέλα Αγώνα 0-0
09:00 Ίντσεον Γκιεονγκνάμ Καρτέλα Αγώνα 2-3