English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 07/04/2018 (133)

Αγγλία Championship
13:15 Μπάρνσλι Σέφιλντ Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 3-2
13:30 Νόριτς Αστον Βίλλα Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Σέφιλντ Γουέν. Φούλαμ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Μίλγουολ Μπρίστολ Σίτι Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Λιντς Σάντερλαντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Χαλ ΚΠΡ Καρτέλα Αγώνα 4-0
16:00 Μπρέντφορντ Ιπσουιτς Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Μίντλεσμπρο Νότιγχαμ Φόρεστ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Μπέρμιγχαμ Μπέρτον Αλμπιον Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Ρέντιγκ Πρέστον Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Ντέρμπι Μπόλτον Καρτέλα Αγώνα 3-0
Αγγλία National League
13:15 Εμπσφλιτ Γιουν. Μάκλσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Χάρτλπουλ Σολιχούλ Μορς Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Γκίσελι Μεϊντστόουν Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Ιστλιχ Ρέξαμ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Ντόβερ Τορκί Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Nτάγκενχαμ & Ρεντ Γουόκινγκ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Τσέστερ Τρανμίρ Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Μπρόμλεϊ Γκέιτσχεντ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Ολντερσοτ Maidenhead Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Λέιτον Οριεντ Μπάροου Καρτέλα Αγώνα 4-1
16:00 Χάλιφαξ Μπόρεχαμ Γουντ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 AFC Fylde Σάτον Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 2-1
Αγγλία Premier League
13:30 Εβερτον Λίβερπουλ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Λέστερ Νιούκαστλ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Γουότφορντ Μπέρνλι Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Μπράιτον Χάντερσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Γουέστ Μπρομ Σουόνσι Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Στόουκ Τότεναμ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Μπόρνμουθ Κρύσταλ Πάλας Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:30 Μάντσεστερ Σίτι Μάντσεστερ Γ. Καρτέλα Αγώνα 2-3
Αγγλία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Νιούπορτ Κάουντι Στίβενέιτζ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Μάνσφιλντ Κρου Καρτέλα Αγώνα 3-4
16:00 Γκρίμσμπι Τσέστερφιλντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Κόλτσεστερ Ακρινγκτον Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Τσέλτεναμ Μόρκαμ Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Κέιμπριτζ Εξετερ Καρτέλα Αγώνα 2-3
16:00 Μπαρνέτ Φόρεστ Γκρίν Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Νοτς Κάουντι Κόβεντρι Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Σουίντον Καρλάιλ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Πορτ Βέιλ Κρόουλι Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Γεοβίλ Λούτον Καρτέλα Αγώνα 0-3
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Γουόλσολ Μπέρι Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Ρότσντεϊλ Πόρτσμουθ Καρτέλα Αγώνα 3-3
16:00 Πλίμουθ Πίτερμπορο Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Τζίλιγκχαμ Ντονκάστερ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Γουίμπλετον Σκάνθορπ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μπρίστολ Ρόβερς Τσάρλτον Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Γουίγκαν Μίλτον Κέινς Ντονς Καρτέλα Αγώνα 5-1
16:00 Ρόδεραμ Φλίτγουντ Τάουν Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Οξφορντ Ολνταμ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Μπλάκπουλ Μπράντφορντ Καρτέλα Αγώνα 5-0
16:00 Μπλάκμπερν Σαουθέντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
Αυστρία Bundesliga
16:00 Στουρμ Γκρατς Αούστρια Βιέννης Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:30 Αλταχ Αντμίρα Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:30 Ραπίντ Βιέννης SKN St. Polten Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:30 Βόλφσμπεργκερ Μάτερσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 0-2
Γαλλία Δεύτερη Κατηγορία
     Ρεμς Χάβρη Καρτέλα Αγώνα Post
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Μονακό Ναντ Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:00 Μπορντό Λιλ Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:00 Γκενγκάν Τρουά Καρτέλα Αγώνα 4-0
20:00 Τουλούζ Ντιζόν Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:00 Αμιάν Καέν Καρτέλα Αγώνα 3-0
20:00 Ανζέ Στρασμπούργκ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Γερμανία Bundesliga
15:30 Γκλάντμπαχ Χέρτα Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:30 Φράιμπουργκ Βόλφσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 0-2
15:30 Κολωνία Μάιντς Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:30 Αουγκσμπουργκ Μπάγιερν Μον. Καρτέλα Αγώνα 1-4
18:30 Αμβούργο Σάλκε Καρτέλα Αγώνα 3-2
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:00 Χόλσταϊν Κίελ Ντάρμσταντ 98 Καρτέλα Αγώνα 0-0
13:00 Νυρεμβέργη Χάιντενχάιμ Καρτέλα Αγώνα 3-2
13:00 Αουε Σαν Πάουλι Καρτέλα Αγώνα 2-1
13:00 Ουνιόν Βερολίνου Ντούισμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 0-0
Δανία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Λίνγκμπι Οντένσε Καρτέλα Αγώνα 2-2
Ireland Premier Division
20:45 Σλίγκο Ρόβερς Ντέρι Καρτέλα Αγώνα 0-2
Ελβετία Super League
19:00 Ζυρίχη Γκρασχόπερς Καρτέλα Αγώνα 1-1
19:00 Τουν Λουκέρνη Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ισπανία Primera Division
13:00 Αλαβές Χετάφε Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:15 Θέλτα Σεβίλη Καρτέλα Αγώνα 4-0
18:30 Μπετίς Εϊμπάρ Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:45 Μπαρτσελόνα Λεγκανες Καρτέλα Αγώνα 3-1
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Γρανάδα CF Οσασούνα Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μπαρτσελόνα Β Cultural Leonesa Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Αλκορόν Νουμάνθια Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Σαραγόσα Ουέσκα Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Αλμπαθέτε Βαγιεκάνο Καρτέλα Αγώνα 0-1
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Τερνάνα Τσιταντέλα Καρτέλα Αγώνα 5-1
15:00 Σπέτσια Εμπολι Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Πάρμα Φροζινόνε Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:00 Παλέρμο Πεσκάρα Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Κρεμονέζε Foggia Καρτέλα Αγώνα 0-4
15:00 Μπάρι Σαλερνιτάνα Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Ασκολι Κάρπι Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Benevento Γιουβέντους Καρτέλα Αγώνα 2-4
18:00 Ρόμα Φιορεντίνα Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:00 Spal Αταλάντα Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:45 Σαμπντόρια Τζένοα Καρτέλα Αγώνα 0-0
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Βαλερένγκα Στρομσγκόντσετ Καρτέλα Αγώνα 1-4
Ολλανδία Eredivisie
18:30 Μπρέντα Φίτεσε Καρτέλα Αγώνα 1-0
19:45 Ρόντα Τσβόλε Καρτέλα Αγώνα 3-2
19:45 Αλκμαάρ Αϊντχόφεν Καρτέλα Αγώνα 2-3
20:45 Σπάρτα Ρ. Φένλο Καρτέλα Αγώνα 3-2
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Εστορίλ Μαρίτιμο Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:00 Τοντέλα Πορτιμονένσε Καρτέλα Αγώνα 2-2
19:15 Φεϊρένσε Μπράγκα Καρτέλα Αγώνα 2-2
21:30 Σετούμπαλ Μπενφίκα Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ρωσία Premier League
10:00 SKA Khabarovsk Αμκαρ Καρτέλα Αγώνα 0-2
13:00 Ρουμπίν Akhmat Grozny Καρτέλα Αγώνα 3-2
15:30 Ζενίτ Αγ. Πετρ. Κρασνοντάρ Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:00 Arsenal Tula Ούφα Καρτέλα Αγώνα 2-1
Σκωτία Premier League
16:00 Ρος Κάουντι Χιμπέρνιαν Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Ρέιντζερς Νταντί Καρτέλα Αγώνα 4-0
16:00 Σεντ Τζόνστον Μάδεργουελ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Πάρτικ Θισλ Κιλμάρνοκ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Χαρτς Αμπερντίν Καρτέλα Αγώνα 2-0
Σουηδία Allsvenskan
16:00 Ερεμπρο Νόρκεπινγκ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Σουηδία Superettan
14:00 Ντέγκερφορς Χάλμσταντ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Φάλκενμπεργκ AFC Eskilstuna Καρτέλα Αγώνα 2-0
17:00 Γιόνσεπινγκ Λαντσκρόνα Καρτέλα Αγώνα 0-2
Τουρκία Super Lig
12:30 Καρντεμίρ Καραμπόκ Αντάλιασπορ Καρτέλα Αγώνα 1-2
15:00 Τραμπζόνσπορ Καϊσέρισπορ Καρτέλα Αγώνα 4-0
18:00 Μπεσικτάς Γκοζτέπε Καρτέλα Αγώνα 5-1
Finland Veikkausliga
14:00 Βάασα FC Inter Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Σεϊναγιόεν PS Κέμι Καρτέλα Αγώνα 0-1
ΗΠΑ Major League
01:30 Νιου Ινγκλαντ Μόντρεαλ Καρτέλα Αγώνα 4-0
23:00 Atlanta United FC Los Angeles FC Καρτέλα Αγώνα 5-0
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
07:00 Κονσαντόλε Σαπόρο Ναγκόγια Καρτέλα Αγώνα 3-0
08:00 Γιούμπιλο Ιβάτα Σιμίζου Καρτέλα Αγώνα 0-0
08:00 Τσερέζο Οσάκα Τόσου Καρτέλα Αγώνα 2-1
09:00 Ουράβα Ρεντ Ντάιμοντς Σεντάι Καρτέλα Αγώνα 1-0
12:00 Σονάν Κασίμα Άντλερς Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ν. Κορέα Πρώτη Κατηγορία
07:00 Ίντσεον Jeonnam Dragons Καρτέλα Αγώνα 2-2
09:00 Γκιεονγκνάμ Daegu FC Καρτέλα Αγώνα 1-1