English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 08/04/2018 (87)

Αγγλία Premier League
15:15 Αρσεναλ Σαουθάμπτον Καρτέλα Αγώνα 3-2
17:30 Τσέλσι Γουέστ Χαμ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Αυστρία Bundesliga
15:00 Λίντσερ Σάλτσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 1-0
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Νις Ρεν Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:00 Μετς Λιόν Καρτέλα Αγώνα 0-5
21:00 Μαρσέιγ Μονπελιέ Καρτέλα Αγώνα 0-0
Γερμανία Bundesliga
15:30 Ντόρτμουντ Στουτγκάρδη Καρτέλα Αγώνα 3-0
18:00 Άιντραχτ Φρανκφούρτης Χόφενχαϊμ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:30 Μπραουνσβάικ Διναμό Δρέσδης Καρτέλα Αγώνα 1-1
13:30 Καϊζερσλάουτερν Ρέγκενσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 1-1
13:30 Ινγκολσταντ Μπίλεφελντ Καρτέλα Αγώνα 2-2
Δανία Πρώτη Κατηγορία
12:00 FC Helsingor Χόμπρο Καρτέλα Αγώνα 0-1
14:00 Σοντερίσκε Ράντερς Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Μπρόντμπι Χόρσενς Καρτέλα Αγώνα 5-1
18:00 Ααρχους Σίλκεμποργκ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ελβετία Super League
16:00 Λωζάννη Σιόν Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Σεντ Γκάλεν Γιανγκ Μπόις Καρτέλα Αγώνα 2-4
16:00 Λουγκάνο Βασιλεία Καρτέλα Αγώνα 0-1
Ισπανία Primera Division
12:00 Λεβάντε Λας Πάλμας Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:15 Ρεάλ Μαδρίτης Ατλέτικο Μαδρ. Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:30 Σοσιεδάδ Χιρόνα Καρτέλα Αγώνα 5-0
20:45 Βαλένθια Εσπανιόλ Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
12:00 Ταραγόνα Βαγιαδολίδ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Λούγκο Οβιέδο Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Σπόρτινγκ Χιχόν Reus Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Κόρδοβα Lorca Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Τενερίφη Sevilla Atletico Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Βενέτσια Μπρέσια Καρτέλα Αγώνα 1-2
17:30 Προ Βερτσέλι Νοβάρα Καρτέλα Αγώνα 0-0
17:30 Τσεζένα Βίρτους Εντελα Καρτέλα Αγώνα 3-0
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
12:30 Τορίνο Ιντερ Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 Βερόνα Κάλιαρι Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 Νάπολι Κιέβο Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:00 Κροτόνε Μπολόνια Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Ουντινέζε Λάτσιο Καρτέλα Αγώνα 1-2
20:45 Μίλαν Σασσουόλο Καρτέλα Αγώνα 1-1
Νορβηγία Adeccoligaen
15:00 Λεβάνγκερ Αλεσουντ Καρτέλα Αγώνα 1-2
17:00 Στρόμμεν Ασανε Καρτέλα Αγώνα 3-0
18:00 Floro Κόνγκσβινγκερ Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Χαμ-Καμ Νότοντεν Καρτέλα Αγώνα 1-3
18:00 Γιερβ Ουλενσακερ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Νεστ Σότρα Σάντνες Καρτέλα Αγώνα 2-3
18:00 Σόγκνταλ Τρομσντάλεν Καρτέλα Αγώνα 1-1
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Μπραν Κρίστιανσουντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Χάουγκεσουντ Σάρπσμποργκ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Οντ Μπόντο Γκλιμτ Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Τρόμσο Ρανχάιμ Καρτέλα Αγώνα 4-0
18:00 Σάντεφιορντ Στάμπεκ Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Ρόζενμποργκ Μόλντε Καρτέλα Αγώνα 4-0
Ολλανδία Eredivisie
12:30 Ουτρέχτη Ντεν Χάαγκ Καρτέλα Αγώνα 3-3
14:30 Χίρενφεϊν Γκρόνινγκεν Καρτέλα Αγώνα 1-1
14:30 Τβέντε Φέγενορντ Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:45 Αγιαξ Χέρακλες Καρτέλα Αγώνα 1-0
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Τσάβες Μπελενένσες Καρτέλα Αγώνα 1-1
19:00 Πόρτο Αβες Καρτέλα Αγώνα 2-0
21:15 Σπόρτινγκ Λισ. Πάκος Φερέιρα Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ρωσία Premier League
13:00 FC Tosno Ουράλ Καρτέλα Αγώνα 2-2
15:30 Λοκομοτίβ Μόσχας Ροστόφ Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Άνζι Σπαρτάκ Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 1-4
Σκωτία Premier League
13:30 Χάμιλτον Σέλτικ Καρτέλα Αγώνα 1-2
Σουηδία Allsvenskan
15:00 Τζουγκάρντεν Τρέλεμποργκ Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Καλμάρ Ελφσμποργκ Καρτέλα Αγώνα 1-0
17:30 Dalkurd FF Εστερσουντ Καρτέλα Αγώνα 3-0
Σουηδία Superettan
15:00 Χέλσινμποργκ Εστερ Καρτέλα Αγώνα 3-1
17:30 Norrby IF Βάρμπεργκς Καρτέλα Αγώνα 2-1
17:30 Εργκρίτε Φρέι Καρτέλα Αγώνα 2-1
Τουρκία Super Lig
12:30 Κόνιασπορ Σίβασπορ Καρτέλα Αγώνα 5-0
15:00 Μπούρσασπορ Κασίμπασα Καρτέλα Αγώνα 0-1
15:00 Alanyaspor Ακισάρ Μπελεντιγιέ Καρτέλα Αγώνα 3-1
18:00 Φενέρμπαχτσε Οσμανλισπόρ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Finland Veikkausliga
14:00 Λάχτι TPS Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Ελσίνκι Ιλβ Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Κουόπιο Χόνκα Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Rops Μάριεχαμ Καρτέλα Αγώνα 2-0
ΗΠΑ Major League
01:00 Φιλαδέλφεια Γιούνιον Σαν Χοσέ Καρτέλα Αγώνα 1-1
02:00 Ντάλας Κολοράντο Καρτέλα Αγώνα 1-1
02:30 Σικάγο Κολόμπους Καρτέλα Αγώνα 1-0
03:30 Σολτ Λέικ Βανκούβερ Καρτέλα Αγώνα 2-1
22:00 Ορλάντο Σίτι Πόρτλαντ Καρτέλα Αγώνα 3-2
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
07:00 V-Varen Nagasaki FC Τόκιο Καρτέλα Αγώνα 2-5
08:00 Κασίβα Ρεϊσόλ Χιροσίμα Καρτέλα Αγώνα 0-1
08:00 Γκάμπα Οσάκα Βίσσελ Κόμπε Καρτέλα Αγώνα 0-1
09:00 Γιοκοχάμα Μάρινος Καβασάκι-F Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ν. Κορέα Πρώτη Κατηγορία
07:00 Σουβόν FC Seoul Καρτέλα Αγώνα 0-0
07:00 Pohang Steelers Γιεονμπούκ Καρτέλα Αγώνα 0-2
09:00 Ulsan Hyundai Γκανγκβόν Καρτέλα Αγώνα 3-1
09:00 Jeju United Sangju Sangmu Καρτέλα Αγώνα 0-0