English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 13/05/2018 (106)

Αγγλία Premier League
16:00 Χάντερσφιλντ Αρσεναλ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Σουόνσι Στόουκ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Γουέστ Χαμ Εβερτον Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Τότεναμ Λέστερ Καρτέλα Αγώνα 5-4
16:00 Σαουθάμπτον Μάντσεστερ Σίτι Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Νιούκαστλ Τσέλσι Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Μάντσεστερ Γ. Γουότφορντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Λίβερπουλ Μπράιτον Καρτέλα Αγώνα 4-0
16:00 Κρύσταλ Πάλας Γουέστ Μπρομ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Μπέρνλι Μπόρνμουθ Καρτέλα Αγώνα 1-2
Αυστρία Bundesliga
16:30 Ραπίντ Βιέννης Σάλτσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 1-4
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
15:30 Ντάρμσταντ 98 Αουε Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:30 Ντούισμπουργκ Σαν Πάουλι Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:30 Νυρεμβέργη Φορτούνα Ντίσελντορφ Καρτέλα Αγώνα 2-3
15:30 Ινγκολσταντ Καϊζερσλάουτερν Καρτέλα Αγώνα 1-3
15:30 Χάιντενχάιμ Γκρόιτερ Φιρτ Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:30 Μπίλεφελντ Σαντχάουζεν Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:30 Διναμό Δρέσδης Ουνιόν Βερολίνου Καρτέλα Αγώνα 0-1
15:30 Χόλσταϊν Κίελ Μπραουνσβάικ Καρτέλα Αγώνα 6-2
15:30 Μπόχουμ Ρέγκενσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Δανία Πρώτη Κατηγορία
20:00 Ααλμποργκ Κοπεγχάγη Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ελβετία Super League
     Λωζάννη Τουν Καρτέλα Αγώνα Post
16:00 Γιανγκ Μπόις Λουγκάνο Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Λουκέρνη Γκρασχόπερς Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Σιόν Σεντ Γκάλεν Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Ζυρίχη Βασιλεία Καρτέλα Αγώνα 4-1
Ισλανδία Πρώτη Κατηγορία
19:00 Fjolnir Χαφναρφιόρντουρ Καρτέλα Αγώνα 2-3
22:00 Valur Reykjavik Φιλκίρ Καρτέλα Αγώνα 2-2
Ισπανία Primera Division
16:15 Εσπανιόλ Μάλαγα Καρτέλα Αγώνα 4-1
20:45 Λεβάντε Μπαρτσελόνα Καρτέλα Αγώνα 5-4
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
12:00 Cultural Leonesa Λούγκο Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Ουέσκα Αλκορόν Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Βαγιεκάνο Κόρδοβα Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:00 Sevilla Atletico Ταραγόνα Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Αλμερία Γρανάδα CF Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Φιορεντίνα Κάλιαρι Καρτέλα Αγώνα 0-1
15:00 Κροτόνε Λάτσιο Καρτέλα Αγώνα 2-2
15:00 Βερόνα Ουντινέζε Καρτέλα Αγώνα 0-1
15:00 Τορίνο Spal Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:00 Μπολόνια Κιέβο Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:00 Αταλάντα Μίλαν Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:45 Ρόμα Γιουβέντους Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:45 Σαμπντόρια Νάπολι Καρτέλα Αγώνα 0-2
Νορβηγία Adeccoligaen
15:00 Ουλενσακερ Σόγκνταλ Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:00 Λεβάνγκερ Βίκινγκ Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:00 Νότοντεν Τρομσντάλεν Καρτέλα Αγώνα 2-3
18:00 Ασανε Αλεσουντ Καρτέλα Αγώνα 2-3
18:00 Σάντνες Floro Καρτέλα Αγώνα 4-0
18:00 Κόνγκσβινγκερ Μιοντάλεν Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Στρόμμεν Γιερβ Καρτέλα Αγώνα 2-3
18:00 Χαμ-Καμ Νεστ Σότρα Καρτέλα Αγώνα 1-1
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Μόλντε Μπόντο Γκλιμτ Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:00 Στρομσγκόντσετ Σάρπσμποργκ Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:00 Τρόμσο Λίλεστρομ Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:00 Χάουγκεσουντ Κρίστιανσουντ Καρτέλα Αγώνα 3-2
18:00 Ρανχάιμ Οντ Καρτέλα Αγώνα 3-1
20:00 Στάμπεκ Ρόζενμποργκ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
19:00 Σετούμπαλ Τοντέλα Καρτέλα Αγώνα 1-0
19:00 Ρίο Αβε Μπράγκα Καρτέλα Αγώνα 1-0
19:00 Πορτιμονένσε Πάκος Φερέιρα Καρτέλα Αγώνα 3-1
19:00 Μαρίτιμο Σπόρτινγκ Λισ. Καρτέλα Αγώνα 2-1
19:00 Φεϊρένσε Εστορίλ Καρτέλα Αγώνα 0-0
19:00 Μπενφίκα Μορεϊρένσε Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ρωσία Premier League
13:00 Σπαρτάκ Μόσχας Ντιναμό Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 0-1
13:00 Ροστόφ Ουράλ Καρτέλα Αγώνα 1-0
13:00 Ζενίτ Αγ. Πετρ. SKA Khabarovsk Καρτέλα Αγώνα 6-0
13:00 Κρασνοντάρ Ρουμπίν Καρτέλα Αγώνα 1-1
13:00 Ούφα FC Tosno Καρτέλα Αγώνα 5-0
13:00 ΤΣΣΚΑ Μόσχας Άνζι Καρτέλα Αγώνα 2-1
13:00 Arsenal Tula Λοκομοτίβ Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 2-0
13:00 Αμκαρ Akhmat Grozny Καρτέλα Αγώνα 0-0
Σκωτία Premier League
13:30 Σέλτικ Αμπερντίν Καρτέλα Αγώνα 0-1
13:30 Κιλμάρνοκ Χαρτς Καρτέλα Αγώνα 1-0
13:30 Χιμπέρνιαν Ρέιντζερς Καρτέλα Αγώνα 5-5
Σουηδία Allsvenskan
15:00 Τζουγκάρντεν Dalkurd FF Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 Γκέτεμποργκ Νόρκεπινγκ Καρτέλα Αγώνα 0-2
17:30 Ερεμπρο Χάμαρμπι Καρτέλα Αγώνα 1-2
17:30 Τρέλεμποργκ Μάλμε Καρτέλα Αγώνα 1-0
Σουηδία Superettan
15:00 Εστερ Βάρναμο Καρτέλα Αγώνα 0-0
17:30 Χάλμσταντ ΓΚΑΙΣ Καρτέλα Αγώνα 1-0
Τουρκία Super Lig
15:00 Μπούρσασπορ Τραμπζόνσπορ Καρτέλα Αγώνα 1-3
18:00 Σίβασπορ Alanyaspor Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:00 Οσμανλισπόρ Μπεσικτάς Καρτέλα Αγώνα 2-3
Finland Veikkausliga
17:30 Rops Κουόπιο Καρτέλα Αγώνα 2-0
17:30 PS Κέμι TPS Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:00 Μάριεχαμ Ιλβ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Φινλανδία Δεύτερη Κατηγορία
17:30 KPV AC Kajaani Καρτέλα Αγώνα 2-1
17:30 JJK EIF Καρτέλα Αγώνα 2-2
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία
00:00 Fortaleza Γκόιας Καρτέλα Αγώνα 3-0
21:00 Βίλα Νόβα Πόντε πρέτα Καρτέλα Αγώνα 0-0
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Κρουζέιρο Σπορτ Ρεσίφε Καρτέλα Αγώνα 2-0
21:00 Κορίνθιανς Παλμέιρας Καρτέλα Αγώνα 1-0
21:00 Σαπεκοένσε Φλαμένγκο Καρτέλα Αγώνα 3-2
21:00 Ατλέτικο Παραναένσε Ατλέτικο Μινέιρο Καρτέλα Αγώνα 1-2
21:00 Βάσκο Ντα Γκάμα Βιτόρια Καρτέλα Αγώνα 2-3
21:00 Μπαΐα Σάο Πάολο Καρτέλα Αγώνα 2-2
ΗΠΑ Major League
01:30 Νιου Ινγκλαντ Τορόντο Καρτέλα Αγώνα 3-2
01:30 Κολόμπους Σικάγο Καρτέλα Αγώνα 3-0
03:00 Σολτ Λέικ Ουάσιγκτον Καρτέλα Αγώνα 3-2
03:00 Κολοράντο Νέα Υόρκη Καρτέλα Αγώνα 1-2
22:00 Πόρτλαντ Σιάτλ Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
07:00 Ουράβα Ρεντ Ντάιμοντς Τόσου Καρτέλα Αγώνα 0-0
09:00 FC Τόκιο Κονσαντόλε Σαπόρο Καρτέλα Αγώνα 0-0
Ν. Κορέα Πρώτη Κατηγορία
07:00 Sangju Sangmu Ίντσεον Καρτέλα Αγώνα 3-2
09:00 Ulsan Hyundai Γκιεονγκνάμ Καρτέλα Αγώνα 1-1
09:00 Σουβόν Daegu FC Καρτέλα Αγώνα 2-0