English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 05/05/2018 (116)

Αγγλία Premier League
13:30 Στόουκ Κρύσταλ Πάλας Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Γουέστ Μπρομ Τότεναμ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Γουότφορντ Νιούκαστλ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Λέστερ Γουέστ Χαμ Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Μπόρνμουθ Σουόνσι Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:30 Εβερτον Σαουθάμπτον Καρτέλα Αγώνα 1-1
Αγγλία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Γουίκομπ Στίβενέιτζ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Σουίντον Ακρινγκτον Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Νοτς Κάουντι Λούτον Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Λίνκολν Γεοβίλ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Φόρεστ Γκρίν Γκρίμσμπι Καρτέλα Αγώνα 0-3
16:00 Εξετερ Κόλτσεστερ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Κρου Τσέλτεναμ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Κέιμπριτζ Πορτ Βέιλ Καρτέλα Αγώνα 5-0
16:00 Μπαρνέτ Τσέστερφιλντ Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Καρλάιλ Νιούπορτ Κάουντι Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Κόβεντρι Μόρκαμ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Μάνσφιλντ Κρόουλι Καρτέλα Αγώνα 1-1
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
18:30 Νορθάμπτον Ολνταμ Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:30 Σαουθέντ Μπρίστολ Ρόβερς Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:30 Ρόδεραμ Μπλάκπουλ Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:30 Ρότσντεϊλ Τσάρλτον Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:30 Πόρτσμουθ Πίτερμπορο Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:30 Φλίτγουντ Τάουν Γουόλσολ Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:30 Μπλάκμπερν Οξφορντ Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:30 Σκάνθορπ Μπράντφορντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:30 Τζίλιγκχαμ Πλίμουθ Καρτέλα Αγώνα 5-2
18:30 Ντονκάστερ Γουίγκαν Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:30 Σρούσμπερι Μίλτον Κέινς Ντονς Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:30 Γουίμπλετον Μπέρι Καρτέλα Αγώνα 2-2
Αυστρία Bundesliga
16:00 Λίντσερ Ραπίντ Βιέννης Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:30 Αούστρια Βιέννης Αντμίρα Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:30 SKN St. Polten Βόλφσμπεργκερ Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:30 Μάτερσμπουργκ Αλταχ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Γερμανία Bundesliga
15:30 Βέρντερ Βρέμης Λεβερκούζεν Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:30 Στουτγκάρδη Χόφενχαϊμ Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:30 Κολωνία Μπάγιερν Μον. Καρτέλα Αγώνα 1-3
15:30 Αουγκσμπουργκ Σάλκε Καρτέλα Αγώνα 1-2
15:30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης Αμβούργο Καρτέλα Αγώνα 3-0
15:30 Γκλάντμπαχ Φράιμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 3-1
15:30 Ντόρτμουντ Μάιντς Καρτέλα Αγώνα 1-2
15:30 Λειψία Βόλφσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 4-1
15:30 Αννόβερο Χέρτα Καρτέλα Αγώνα 3-1
Ireland Premier Division
15:00 Κορκ Λιμέρικ Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:45 Σλίγκο Ρόβερς Μποέμιαν Καρτέλα Αγώνα 0-2
Ελβετία Super League
19:00 Λουκέρνη Λουγκάνο Καρτέλα Αγώνα 2-0
19:00 Σιόν Γιανγκ Μπόις Καρτέλα Αγώνα 0-1
Ελλάδα Super League
18:00 ΠΑΟΚ Πλατανιάς Καρτέλα Αγώνα 3-0
18:00 Λάρισα Λαμία Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Ατρόμητος Κέρκυρα Καρτέλα Αγώνα 4-0
18:00 Απόλλων Σμύρνης ΑΕΚ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Ισπανία Primera Division
13:00 Χιρόνα Εϊμπάρ Καρτέλα Αγώνα 1-4
16:15 Ατλέτικο Μπιλμπάο Μπετίς Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:30 Θέλτα Λα Κορούνια Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:45 Βιγιαρεάλ Βαλένθια Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Κόρδοβα Ουέσκα Καρτέλα Αγώνα 2-4
16:00 Νουμάνθια Βαγιαδολίδ Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Μπαρτσελόνα Β Reus Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Σαραγόσα Σπόρτινγκ Χιχόν Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:00 Τενερίφη Αλμερία Καρτέλα Αγώνα 0-0
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Σπέτσια Προ Βερτσέλι Καρτέλα Αγώνα 5-1
15:00 Νοβάρα Πεσκάρα Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Ασκολι Αβελίνο Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Φροζινόνε Κάρπι Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 Βενέτσια Foggia Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:00 Σαλερνιτάνα Βίρτους Εντελα Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 Τερνάνα Παλέρμο Καρτέλα Αγώνα 2-3
15:00 Τσιταντέλα Μπρέσια Καρτέλα Αγώνα 2-2
15:00 Μπάρι Περούτζια Καρτέλα Αγώνα 3-1
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
18:00 Μίλαν Βερόνα Καρτέλα Αγώνα 4-1
20:45 Γιουβέντους Μπολόνια Καρτέλα Αγώνα 3-1
Νορβηγία Adeccoligaen
15:30 Χαμ-Καμ Στρόμμεν Καρτέλα Αγώνα 3-2
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Ρόζενμποργκ Ρανχάιμ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Μπελενένσες Πορτιμονένσε Καρτέλα Αγώνα 3-2
19:15 Τοντέλα Γκιμαράες Καρτέλα Αγώνα 1-4
21:30 Σπόρτινγκ Λισ. Μπενφίκα Καρτέλα Αγώνα 0-0
Ρωσία Premier League
10:00 SKA Khabarovsk Κρασνοντάρ Καρτέλα Αγώνα 0-1
13:00 FC Tosno Ντιναμό Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 1-2
15:30 Λοκομοτίβ Μόσχας Ζενίτ Αγ. Πετρ. Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Σπαρτάκ Μόσχας Ροστόφ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Σκωτία Premier League
13:30 Νταντί Χάμιλτον Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Μάδεργουελ Σεντ Τζόνστον Καρτέλα Αγώνα 1-5
16:00 Ρέιντζερς Κιλμάρνοκ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Αμπερντίν Χιμπέρνιαν Καρτέλα Αγώνα 0-0
Σουηδία Allsvenskan
14:00 Χάμαρμπι Σούντσβαλ Καρτέλα Αγώνα 4-3
16:00 Εστερσουντ Νόρκεπινγκ Καρτέλα Αγώνα 0-2
Σουηδία Superettan
16:00 Ντέγκερφορς Εργκρίτε Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Γιόνσεπινγκ IK Brage Καρτέλα Αγώνα 0-0
Τουρκία Super Lig
15:00 Καρντεμίρ Καραμπόκ Κόνιασπορ Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Alanyaspor Οσμανλισπόρ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Τραμπζόνσπορ Κασίμπασα Καρτέλα Αγώνα 2-5
Φινλανδία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Γιάρο KPV Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:00 AC Kajaani KTP Καρτέλα Αγώνα 1-3
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία
00:15 Σαμπάιο Κορέια Παϊσάντου Καρτέλα Αγώνα 1-1
01:30 CRB Γκοϊανιένσε Καρτέλα Αγώνα 3-1
02:30 Οέστε Κοριτίμπα Καρτέλα Αγώνα 1-1
21:30 Αβάϊ Sao Bento Καρτέλα Αγώνα 1-1
21:30 Γκόιας Βίλα Νόβα Καρτέλα Αγώνα 1-3
ΗΠΑ Major League
02:00 Τορόντο Φιλαδέλφεια Γιούνιον Καρτέλα Αγώνα 3-0
19:00 Μόντρεαλ Νιου Ινγκλαντ Καρτέλα Αγώνα 4-2
19:55 Νέα Υόρκη Νέα Υόρκη Σίτι Καρτέλα Αγώνα 4-0
20:00 Minnesota United FC Βανκούβερ Καρτέλα Αγώνα 1-0
21:55 Los Angeles FC Ντάλας Καρτέλα Αγώνα 1-1
22:00 Σιάτλ Κολόμπους Καρτέλα Αγώνα 0-0
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
07:00 Καβασάκι-F FC Τόκιο Καρτέλα Αγώνα 0-2
07:00 Κονσαντόλε Σαπόρο Γκάμπα Οσάκα Καρτέλα Αγώνα 2-0
07:00 Κασίβα Ρεϊσόλ Γιούμπιλο Ιβάτα Καρτέλα Αγώνα 1-2
08:00 Τσερέζο Οσάκα V-Varen Nagasaki Καρτέλα Αγώνα 3-1
10:00 Κασίμα Άντλερς Ουράβα Ρεντ Ντάιμοντς Καρτέλα Αγώνα 1-0
12:00 Ναγκόγια Γιοκοχάμα Μάρινος Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ν. Κορέα Πρώτη Κατηγορία
07:00 Ulsan Hyundai Pohang Steelers Καρτέλα Αγώνα 2-1
07:00 Daegu FC Γκιεονγκνάμ Καρτέλα Αγώνα 0-2
07:00 Ίντσεον Jeju United Καρτέλα Αγώνα 1-2
07:00 Jeonnam Dragons Γιεονμπούκ Καρτέλα Αγώνα 0-0
09:00 FC Seoul Σουβόν Καρτέλα Αγώνα 2-1
09:00 Sangju Sangmu Γκανγκβόν Καρτέλα Αγώνα 3-0