English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 06/05/2018 (117)

Αγγλία Championship
13:30 Πρέστον Μπέρτον Αλμπιον Καρτέλα Αγώνα 2-1
13:30 Μπέρμιγχαμ Φούλαμ Καρτέλα Αγώνα 3-1
13:30 Σέφιλντ Γουέν. Νόριτς Καρτέλα Αγώνα 5-1
13:30 Ιπσουιτς Μίντλεσμπρο Καρτέλα Αγώνα 2-2
13:30 Μίλγουολ Αστον Βίλλα Καρτέλα Αγώνα 1-0
13:30 Λιντς ΚΠΡ Καρτέλα Αγώνα 2-0
13:30 Σάντερλαντ Γουλβς Καρτέλα Αγώνα 3-0
13:30 Ντέρμπι Μπάρνσλι Καρτέλα Αγώνα 4-1
13:30 Κάρντιφ Ρέντιγκ Καρτέλα Αγώνα 0-0
13:30 Μπρίστολ Σίτι Σέφιλντ Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 2-3
13:30 Μπρέντφορντ Χαλ Καρτέλα Αγώνα 1-1
13:30 Μπόλτον Νότιγχαμ Φόρεστ Καρτέλα Αγώνα 3-2
Αγγλία Premier League
14:30 Μάντσεστερ Σίτι Χάντερσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 0-0
17:30 Τσέλσι Λίβερπουλ Καρτέλα Αγώνα 1-0
17:30 Αρσεναλ Μπέρνλι Καρτέλα Αγώνα 5-0
Αυστρία Bundesliga
16:30 Σάλτσμπουργκ Στουρμ Γκρατς Καρτέλα Αγώνα 4-1
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Σεντ Ετιέν Μπορντό Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:30 Λιόν Τρουά Καρτέλα Αγώνα 3-0
17:00 Ντιζόν Γκενγκάν Καρτέλα Αγώνα 3-1
17:00 Μετς Ανζέ Καρτέλα Αγώνα 1-2
17:00 Ρεν Στρασμπούργκ Καρτέλα Αγώνα 2-1
17:00 Καέν Μονακό Καρτέλα Αγώνα 1-2
17:00 Ναντ Μονπελιέ Καρτέλα Αγώνα 0-2
17:00 Τουλούζ Λιλ Καρτέλα Αγώνα 2-3
21:05 Μαρσέιγ Νις Καρτέλα Αγώνα 2-1
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
15:30 Μπραουνσβάικ Ινγκολσταντ Καρτέλα Αγώνα 0-2
15:30 Σαντχάουζεν Νυρεμβέργη Καρτέλα Αγώνα 0-2
15:30 Σαν Πάουλι Μπίλεφελντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:30 Φορτούνα Ντίσελντορφ Χόλσταϊν Κίελ Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:30 Καϊζερσλάουτερν Χάιντενχάιμ Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:30 Ουνιόν Βερολίνου Μπόχουμ Καρτέλα Αγώνα 3-1
15:30 Γκρόιτερ Φιρτ Ντούισμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 2-2
15:30 Ρέγκενσμπουργκ Ντάρμσταντ 98 Καρτέλα Αγώνα 0-3
15:30 Αουε Διναμό Δρέσδης Καρτέλα Αγώνα 0-0
Δανία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Κοπεγχάγη Μπρόντμπι Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ελβετία Super League
16:00 Τουν Γκρασχόπερς Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Ζυρίχη Λωζάννη Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Σεντ Γκάλεν Βασιλεία Καρτέλα Αγώνα 2-4
Ελλάδα Super League
18:00 Πανιώνιος Λεβαδειακός Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:00 ΠΑΣ Γιάννενα Ολυμπιακός Καρτέλα Αγώνα 3-0
18:00 Παναιτωλικός Αστέρας Τρίπολης Καρτέλα Αγώνα 0-2
Ισλανδία Πρώτη Κατηγορία
18:00 IBV Vestmannaeyjar Fjolnir Καρτέλα Αγώνα 1-1
19:00 Φιλκίρ KA Akureyri Καρτέλα Αγώνα 2-1
21:15 Stjarnan KR Reykjavik Καρτέλα Αγώνα 2-3
Ισπανία Primera Division
12:00 Μάλαγα Αλαβές Καρτέλα Αγώνα 0-3
16:15 Ατλέτικο Μαδρ. Εσπανιόλ Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:30 Λας Πάλμας Χετάφε Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:45 Μπαρτσελόνα Ρεάλ Μαδρίτης Καρτέλα Αγώνα 2-2
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
12:00 Ταραγόνα Οσασούνα Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Οβιέδο Lorca Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:00 Λούγκο Sevilla Atletico Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Αλμπαθέτε Κάντιθ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
17:30 Τσεζένα Πάρμα Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
12:30 Ουντινέζε Ιντερ Καρτέλα Αγώνα 0-4
15:00 Λάτσιο Αταλάντα Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Τζένοα Φιορεντίνα Καρτέλα Αγώνα 2-3
15:00 Spal Benevento Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:00 Κιέβο Κροτόνε Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:00 Νάπολι Τορίνο Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:00 Σασσουόλο Σαμπντόρια Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:45 Κάλιαρι Ρόμα Καρτέλα Αγώνα 0-1
Νορβηγία Adeccoligaen
15:00 Αλεσουντ Μιοντάλεν Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Νεστ Σότρα Λεβάνγκερ Καρτέλα Αγώνα 4-1
18:00 Τρομσντάλεν Κόνγκσβινγκερ Καρτέλα Αγώνα 3-3
18:00 Σόγκνταλ Σάντνες Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:00 Γιερβ Ασανε Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Floro Ουλενσακερ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Βίκινγκ Νότοντεν Καρτέλα Αγώνα 3-1
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Μπόντο Γκλιμτ Στρομσγκόντσετ Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:00 Οντ Σταρτ Καρτέλα Αγώνα 3-0
18:00 Βαλερένγκα Χάουγκεσουντ Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:00 Λίλεστρομ Σάντεφιορντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Κρίστιανσουντ Στάμπεκ Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Μπραν Τρόμσο Καρτέλα Αγώνα 3-0
Ολλανδία Eredivisie
14:30 Χίρενφεϊν Φέγενορντ Καρτέλα Αγώνα 2-3
14:30 Έξελσιορ Αγιαξ Καρτέλα Αγώνα 1-2
14:30 Σπάρτα Ρ. Χέρακλες Καρτέλα Αγώνα 2-5
14:30 Ρόντα Ντεν Χάαγκ Καρτέλα Αγώνα 2-3
14:30 Ουτρέχτη Φένλο Καρτέλα Αγώνα 1-0
14:30 Τβέντε Μπρέντα Καρτέλα Αγώνα 1-1
14:30 Αϊντχόφεν Γκρόνινγκεν Καρτέλα Αγώνα 0-0
14:30 Βιλλεμ II Φίτεσε Καρτέλα Αγώνα 2-2
14:30 Αλκμαάρ Τσβόλε Καρτέλα Αγώνα 6-0
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Μορεϊρένσε Αβες Καρτέλα Αγώνα 0-3
17:00 Εστορίλ Σετούμπαλ Καρτέλα Αγώνα 2-1
19:00 Τσάβες Μαρίτιμο Καρτέλα Αγώνα 4-1
21:15 Πόρτο Φεϊρένσε Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ρωσία Premier League
13:00 Ουράλ Αμκαρ Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:00 ΤΣΣΚΑ Μόσχας Arsenal Tula Καρτέλα Αγώνα 6-0
Σκωτία Premier League
13:15 Heart of Midlothian Σέλτικ Καρτέλα Αγώνα 1-3
Σουηδία Allsvenskan
15:00 Dalkurd FF Καλμάρ Καρτέλα Αγώνα 1-2
15:00 Μπρομαποϊκάρνα Τζουγκάρντεν Καρτέλα Αγώνα 1-0
17:30 Ελφσμποργκ ΑΙΚ Καρτέλα Αγώνα 0-0
17:30 Τρέλεμποργκ Χάκεν Καρτέλα Αγώνα 0-3
Σουηδία Superettan
15:00 Βάρμπεργκς Λαντσκρόνα Καρτέλα Αγώνα 1-0
17:30 Φάλκενμπεργκ Εστερ Καρτέλα Αγώνα 0-2
Τουρκία Super Lig
15:00 Γκεντσλερμπιρλιγί Αντάλιασπορ Καρτέλα Αγώνα 0-1
15:00 Φενέρμπαχτσε Μπούρσασπορ Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Ακισάρ Μπελεντιγιέ Γαλατάσαραϊ Καρτέλα Αγώνα 1-2
Φινλανδία Δεύτερη Κατηγορία
17:30 EIF Χάκα Καρτέλα Αγώνα 0-0
17:30 Klubi-04 JJK Καρτέλα Αγώνα 2-1
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία
00:00 Γκουαρανί Πόντε πρέτα Καρτέλα Αγώνα 2-3
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
00:00 Βάσκο Ντα Γκάμα Αμέρικα Μινέιρο Καρτέλα Αγώνα 4-1
00:00 Σάο Πάολο Ατλέτικο Μινέιρο Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Κορίνθιανς Σεάρα Καρτέλα Αγώνα 1-1
21:00 Φλαμένγκο Ιντερνασιονάλ Καρτέλα Αγώνα 2-0
21:00 Κρουζέιρο Μποταφόγκο Καρτέλα Αγώνα 1-0
21:00 Βιτόρια Φλουμινένσε Καρτέλα Αγώνα 1-2
21:00 Ατλέτικο Παραναένσε Παλμέιρας Καρτέλα Αγώνα 1-3
ΗΠΑ Major League
02:30 Κάνσας Κολοράντο Καρτέλα Αγώνα 1-0
02:30 Χιούστον Λος Αντζελες Καρτέλα Αγώνα 3-2
02:30 Σικάγο Atlanta United FC Καρτέλα Αγώνα 1-2
04:30 Σαν Χοσέ Πόρτλαντ Καρτέλα Αγώνα 0-1
23:00 Ορλάντο Σίτι Σολτ Λέικ Καρτέλα Αγώνα 3-1
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
08:00 Τόσου Σιμίζου Καρτέλα Αγώνα 3-1
09:00 Σονάν Σεντάι Καρτέλα Αγώνα 1-3
10:00 Χιροσίμα Βίσσελ Κόμπε Καρτέλα Αγώνα 2-0