English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 28/07/2018 (42)

Αυστρία Bundesliga
17:00 Στουρμ Γκρατς Χάρτμπεργκ Καρτέλα Αγώνα 3-2
17:00 Αλταχ Μάτερσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 2-3
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
18:00 Κορτράικ Αντερλεχτ Καρτέλα Αγώνα 1-4
20:00 Ζούλτε Βαρεγκέμ Βάασλαντ Καρτέλα Αγώνα 2-2
20:00 Σιντ Τρουίντεν Σερκλ Μπριζ Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:30 Οστάνδη Μουσκρόν Περουβελτζ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Γαλλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Λοριάν Χάβρη Καρτέλα Αγώνα 0-0
Δανία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Μίντιλαντ Εσμπιεργκ Καρτέλα Αγώνα 3-1
Ελβετία Super League
19:00 Ν. Ξαμάξ Βασιλεία Καρτέλα Αγώνα 1-1
19:00 Γκρασχόπερς Ζυρίχη Καρτέλα Αγώνα 0-2
Ρωσία Premier League
15:30 Ουράλ Άνζι Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Σπαρτάκ Μόσχας Orenburg Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:30 Ροστόφ Akhmat Grozny Καρτέλα Αγώνα 1-0
Σουηδία Allsvenskan
16:00 Γκέτεμποργκ Μπρομαποϊκάρνα Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Εστερσουντ Ελφσμποργκ Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Μάλμε Νόρκεπινγκ Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Dalkurd FF Σίριους Καρτέλα Αγώνα 1-3
Σουηδία Superettan
16:00 Βάρμπεργκς Φάλκενμπεργκ Καρτέλα Αγώνα 0-3
16:00 Norrby IF Εστερ Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 IK Brage Βάρναμο Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Φρέι ΓΚΑΙΣ Καρτέλα Αγώνα 3-1
Finland Veikkausliga
16:00 Χόνκα Ελσίνκι Καρτέλα Αγώνα 1-2
Φινλανδία Δεύτερη Κατηγορία
13:00 Χάκα KTP Καρτέλα Αγώνα 3-0
14:00 Γιάρο EIF Καρτέλα Αγώνα 0-3
16:00 KPV Ούλου Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 AC Kajaani Klubi-04 Καρτέλα Αγώνα 2-2
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία
00:15 Αβάϊ CSA Καρτέλα Αγώνα 0-0
02:30 Παϊσάντου Φιγκεϊρένσε Καρτέλα Αγώνα 2-0
21:30 Juventude Fortaleza Καρτέλα Αγώνα 0-3
21:30 Sao Bento Γκοϊανιένσε Καρτέλα Αγώνα 2-1
21:30 Γκουαρανί Brasil De Pelotas Καρτέλα Αγώνα 2-1
21:30 Γκόιας Οέστε Καρτέλα Αγώνα 1-0
21:30 CRB Londrina Καρτέλα Αγώνα 1-1
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
21:00 Σεάρα Φλουμινένσε Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
12:00 Χιροσίμα Ουράβα Ρεντ Ντάιμοντς Καρτέλα Αγώνα 1-4
12:00 Σεντάι Τσερέζο Οσάκα Καρτέλα Αγώνα 2-2
12:00 Βίσσελ Κόμπε Κασίβα Ρεϊσόλ Καρτέλα Αγώνα 1-0
12:00 Τόσου Γιούμπιλο Ιβάτα Καρτέλα Αγώνα 0-0
12:00 Γκάμπα Οσάκα Κασίμα Άντλερς Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ν. Κορέα Πρώτη Κατηγορία
12:00 Jeonnam Dragons Ίντσεον Καρτέλα Αγώνα 1-3
12:00 FC Seoul Γκιεονγκνάμ Καρτέλα Αγώνα 2-3
12:30 Sangju Sangmu Pohang Steelers Καρτέλα Αγώνα 2-1