English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 11/08/2018 (123)

Αγγλία Championship
16:00 Αστον Βίλλα Γουίγκαν Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 ΚΠΡ Σέφιλντ Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Σουόνσι Πρέστον Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Στόουκ Μπρέντφορντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Σέφιλντ Γουέν. Χαλ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Ρόδεραμ Ιπσουιτς Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Νότιγχαμ Φόρεστ Ρέντιγκ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Νόριτς Γουέστ Μπρομ Καρτέλα Αγώνα 3-4
16:00 Μίντλεσμπρο Μπέρμιγχαμ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Μπόλτον Μπρίστολ Σίτι Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Μπλάκμπερν Μίλγουολ Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:30 Ντέρμπι Λιντς Καρτέλα Αγώνα 1-4
Αγγλία National League
13:35 Ρέξαμ Μπόρεχαμ Γουντ Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Χάλιφαξ Μεϊντστόουν Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Γκέιτσχεντ Ντόβερ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Λέιτον Οριεντ Μπάροου Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Nτάγκενχαμ & Ρεντ Maidenhead Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Μπρόμλεϊ Harrogate Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Χάρτλπουλ Εμπσφλιτ Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Havant and Waterlooville AFC Fylde Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Σάτον Γιουν. Salford City Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Σολιχούλ Μορς Ολντερσοτ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Τσέστερφιλντ Μπρέϊντρι Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Μπαρνέτ Ιστλιχ Καρτέλα Αγώνα 1-2
Αγγλία Premier League
13:30 Νιούκαστλ Τότεναμ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Μπόρνμουθ Κάρντιφ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Φούλαμ Κρύσταλ Πάλας Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Χάντερσφιλντ Τσέλσι Καρτέλα Αγώνα 0-3
16:00 Γουότφορντ Μπράιτον Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:30 Γουλβς Εβερτον Καρτέλα Αγώνα 2-2
Αγγλία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Γεοβίλ Μάνσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Τρανμίρ Τσέλτεναμ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Καρλάιλ Νορθάμπτον Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Μίλτον Κέινς Ντονς Μπέρι Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Κρόουλι Στίβενέιτζ Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:00 Φόρεστ Γκρίν Ολνταμ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μάκλσφιλντ Γκρίμσμπι Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Κόλτσεστερ Πορτ Βέιλ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Μόρκαμ Εξετερ Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Λίνκολν Σουίντον Καρτέλα Αγώνα 4-1
16:00 Κέιμπριτζ Νοτς Κάουντι Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Νιούπορτ Κάουντι Κρου Καρτέλα Αγώνα 1-0
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Οξφορντ Φλίτγουντ Τάουν Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Μπρίστολ Ρόβερς Ακρινγκτον Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Τζίλιγκχαμ Μπέρτον Αλμπιον Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Ρότσντεϊλ Πίτερμπορο Καρτέλα Αγώνα 1-4
16:00 Γουίμπλετον Κόβεντρι Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Λούτον Σάντερλαντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μπλάκπουλ Πόρτσμουθ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Σκάνθορπ Γουόλσολ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Τσάρλτον Σρούσμπερι Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Πλίμουθ Σαουθέντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Ντονκάστερ Γουίκομπ Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Μπράντφορντ Μπάρνσλι Καρτέλα Αγώνα 0-2
Αυστρία Bundesliga
17:00 Σάλτσμπουργκ Αούστρια Βιέννης Καρτέλα Αγώνα 2-0
17:00 Χάρτμπεργκ Μάτερσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 4-2
17:00 Αλταχ Βάκερ Ινσμπρουκ Καρτέλα Αγώνα 1-2
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
18:00 Σταντάρ Λιέγης Σερκλ Μπριζ Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:00 Σιντ Τρουίντεν Λόκερεν Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Ζούλτε Βαρεγκέμ Έπεν Καρτέλα Αγώνα 4-0
20:30 Μουσκρόν Περουβελτζ Αντβέρπ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Γαλλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Κλερμόν Μετς Καρτέλα Αγώνα 2-3
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Ναντ Μονακό Καρτέλα Αγώνα 1-3
20:00 Ανζέ Νιμ Καρτέλα Αγώνα 3-4
20:00 Λιλ Ρεν Καρτέλα Αγώνα 3-1
20:00 Μονπελιέ Ντιζόν Καρτέλα Αγώνα 1-2
20:00 Νις Ρεμς Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:00 Σεντ Ετιέν Γκενγκάν Καρτέλα Αγώνα 2-1
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:00 Ντούισμπουργκ Μπόχουμ Καρτέλα Αγώνα 0-2
15:30 Μπίλεφελντ Διναμό Δρέσδης Καρτέλα Αγώνα 2-1
Δανία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Χόμπρο Οντένσε Καρτέλα Αγώνα 3-2
Ελβετία Super League
19:00 Λουγκάνο Γκρασχόπερς Καρτέλα Αγώνα 2-2
19:00 Ν. Ξαμάξ Τουν Καρτέλα Αγώνα 1-5
Ολλανδία Eredivisie
18:30 Αγιαξ Χέρακλες Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:30 Βιλλεμ II Φένλο Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:45 Αϊντχόφεν Ουτρέχτη Καρτέλα Αγώνα 4-0
20:45 Έξελσιορ Φορτούνα Σιτάρντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
17:30 Σετούμπαλ Αβες Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:00 Τοντέλα Μπελενένσες Καρτέλα Αγώνα 0-1
22:00 Πόρτο Τσάβες Καρτέλα Αγώνα 5-0
Ρωσία Premier League
15:30 Γιενισέι ΤΣΣΚΑ Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Σπαρτάκ Μόσχας Άνζι Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:30 Ροστόφ Κρίλια Σοβιέτοβ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Σκωτία Premier League
13:30 Heart of Midlothian Σέλτικ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Μάδεργουελ Χάμιλτον Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Λίβινγκστον Κιλμάρνοκ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Νταντί Αμπερντίν Καρτέλα Αγώνα 0-1
Σουηδία Allsvenskan
18:00 Ερεμπρο Μπρομαποϊκάρνα Καρτέλα Αγώνα 0-1
Σουηδία Superettan
14:00 Χάλμσταντ Γκέφλε Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Βάρμπεργκς AFC Eskilstuna Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 IK Brage Εστερ Καρτέλα Αγώνα 0-4
Τουρκία Super Lig
18:30 Ρίζεσπορ Κασίμπασα Καρτέλα Αγώνα 2-3
18:30 Σίβασπορ Alanyaspor Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:45 Φενέρμπαχτσε Μπούρσασπορ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Finland Veikkausliga
16:00 Βάασα Σεϊναγιόεν Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Χόνκα TPS Καρτέλα Αγώνα 3-0
Φινλανδία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Γιάρο KTP Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 AC Kajaani JJK Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 KPV Χελσινγκφορς ΙΦΚ Καρτέλα Αγώνα 2-2
Αργεντινή Superliga
00:00 Βελέζ Σάρσφιλντ Νιούελς Ολντ Μποϊς Καρτέλα Αγώνα 2-0
02:00 Τιγκρε Σαν Λορέντζο Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:15 Χιμνάσια Λα Πλάτα Αρχεντίνος Τζ. Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:30 Ουνιόν Σάντα Φε Αλντοσίβι Καρτέλα Αγώνα 1-0
22:45 Patronato Κόλον Σάντα Φε Καρτέλα Αγώνα 0-0
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία
00:15 Γκόιας CSA Καρτέλα Αγώνα 3-0
01:30 Μποα Londrina Καρτέλα Αγώνα 1-0
02:30 Κοριτίμπα Σαμπάιο Κορέια Καρτέλα Αγώνα 0-0
21:30 Κριτσιούμα Γκοϊανιένσε Καρτέλα Αγώνα 1-1
21:30 CRB Οέστε Καρτέλα Αγώνα 0-1
21:30 Γκουαρανί Fortaleza Καρτέλα Αγώνα 2-3
21:30 Sao Bento Brasil De Pelotas Καρτέλα Αγώνα 1-1
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
21:00 Σεάρα Ατλέτικο Παραναένσε Καρτέλα Αγώνα 0-0
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
06:00 Κονσαντόλε Σαπόρο Τσερέζο Οσάκα Καρτέλα Αγώνα 1-1
11:00 Ναγκόγια Κασίμα Άντλερς Καρτέλα Αγώνα 4-2
11:00 Σιμίζου Καβασάκι-F Καρτέλα Αγώνα 1-2
12:00 Σονάν Γιοκοχάμα Μάρινος Καρτέλα Αγώνα 0-1
12:00 Τόσου Ουράβα Ρεντ Ντάιμοντς Καρτέλα Αγώνα 1-0
12:00 Χιροσίμα V-Varen Nagasaki Καρτέλα Αγώνα 2-0
12:00 Βίσσελ Κόμπε Γιούμπιλο Ιβάτα Καρτέλα Αγώνα 2-1
12:00 Κασίβα Ρεϊσόλ Σεντάι Καρτέλα Αγώνα 0-2
Ν. Κορέα Πρώτη Κατηγορία
12:00 Daegu FC Ίντσεον Καρτέλα Αγώνα 2-1
12:00 Γιεονμπούκ Γκανγκβόν Καρτέλα Αγώνα 3-1
12:00 Jeju United Pohang Steelers Καρτέλα Αγώνα 0-0