English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 12/08/2018 (91)

Αγγλία Premier League
14:30 Σαουθάμπτον Μπέρνλι Καρτέλα Αγώνα 0-0
14:30 Λίβερπουλ Γουέστ Χαμ Καρτέλα Αγώνα 4-0
17:00 Αρσεναλ Μάντσεστερ Σίτι Καρτέλα Αγώνα 0-2
Αυστρία Bundesliga
17:00 Ραπίντ Βιέννης Βόλφσμπεργκερ Καρτέλα Αγώνα 0-0
17:00 SKN St. Polten Στουρμ Γκρατς Καρτέλα Αγώνα 2-0
17:00 Αντμίρα Λίντσερ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
14:30 Οστάνδη Γκενκ Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:00 Σαρλερουά Αντερλεχτ Καρτέλα Αγώνα 1-2
20:00 Γάνδη Βάασλαντ Καρτέλα Αγώνα 4-1
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Λιόν Αμιάν Καρτέλα Αγώνα 2-0
17:00 Μπορντό Στρασμπούργκ Καρτέλα Αγώνα 0-2
21:00 Παρί Σεν Ζερμαίν Καέν Καρτέλα Αγώνα 3-0
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:30 Σαντχάουζεν Αμβούργο Καρτέλα Αγώνα 0-3
15:30 Χόλσταϊν Κίελ Χάιντενχάιμ Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:30 Αουε Μάγκντεμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 0-0
Δανία Πρώτη Κατηγορία
14:00 Ααλμποργκ Νόρντζιελαντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Κοπεγχάγη Μπρόντμπι Καρτέλα Αγώνα 3-1
18:00 Ράντερς Ααρχους Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:00 Μίντιλαντ Χόρσενς Καρτέλα Αγώνα 3-0
Ελβετία Super League
16:00 Βασιλεία Σιόν Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Λουκέρνη Γιανγκ Μπόις Καρτέλα Αγώνα 2-3
16:00 Ζυρίχη Σεντ Γκάλεν Καρτέλα Αγώνα 0-0
Ισλανδία Πρώτη Κατηγορία
18:00 Χαφναρφιόρντουρ IBV Vestmannaeyjar Καρτέλα Αγώνα 0-2
20:00 Κέφλαβικ KA Akureyri Καρτέλα Αγώνα 0-3
20:00 Φιλκίρ Stjarnan Καρτέλα Αγώνα 0-2
20:00 KR Reykjavik Fjolnir Καρτέλα Αγώνα 0-0
Νορβηγία Adeccoligaen
15:00 Νότοντεν Ουλενσακερ Καρτέλα Αγώνα 5-3
18:00 Νεστ Σότρα Γιερβ Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:00 Σάντνες Μιοντάλεν Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:00 Χαμ-Καμ Κόνγκσβινγκερ Καρτέλα Αγώνα 3-1
18:00 Floro Αλεσουντ Καρτέλα Αγώνα 1-4
18:00 Ασανε Βίκινγκ Καρτέλα Αγώνα 1-2
20:00 Λεβάνγκερ Τρομσντάλεν Καρτέλα Αγώνα 1-2
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Μόλντε Μπραν Καρτέλα Αγώνα 5-1
18:00 Ρόζενμποργκ Στάμπεκ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Σταρτ Ρανχάιμ Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:00 Σάρπσμποργκ Λίλεστρομ Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:00 Μπόντο Γκλιμτ Κρίστιανσουντ Καρτέλα Αγώνα 3-0
20:00 Οντ Στρομσγκόντσετ Καρτέλα Αγώνα 2-2
Ολλανδία Eredivisie
12:15 Ντεν Χάαγκ Εμμεν Καρτέλα Αγώνα 1-2
14:30 Φίτεσε Γκρόνινγκεν Καρτέλα Αγώνα 5-1
14:30 Ντε Γκράαφτσαπ Φέγενορντ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:45 Αλκμαάρ Μπρέντα Καρτέλα Αγώνα 5-0
Ουαλία Πρώτη Κατηγορία
15:30 Δε Νιού Σεντς Barry Town Καρτέλα Αγώνα 5-1
15:30 Λιανέλλι Gap Connah S Quay FC Καρτέλα Αγώνα 0-7
18:15 Σάερναφρον Cefn Druids AFC Καρτέλα Αγώνα 1-0
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Μαρίτιμο Σάντα Κλάρα Καρτέλα Αγώνα 1-0
17:00 Φεϊρένσε Ρίο Αβε Καρτέλα Αγώνα 2-0
19:30 Μορεϊρένσε Σπόρτινγκ Λισ. Καρτέλα Αγώνα 1-3
21:30 Μπράγκα Νασιονάλ Καρτέλα Αγώνα 4-2
Ρωσία Premier League
13:00 Orenburg Λοκομοτίβ Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:30 Arsenal Tula Akhmat Grozny Καρτέλα Αγώνα 3-1
Σκωτία Premier League
16:00 Σεντ Τζόνστον Χιμπέρνιαν Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Ρέιντζερς Σεντ Μίρεν Καρτέλα Αγώνα 2-0
Σουηδία Allsvenskan
15:00 Εστερσουντ Καλμάρ Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:00 Χάκεν Τζουγκάρντεν Καρτέλα Αγώνα 5-0
17:30 ΑΙΚ Ελφσμποργκ Καρτέλα Αγώνα 1-0
Σουηδία Superettan
15:00 Φρέι Φάλκενμπεργκ Καρτέλα Αγώνα 3-2
17:30 Norrby IF ΓΚΑΙΣ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Τουρκία Super Lig
18:30 Κόνιασπορ Erzurum BB Καρτέλα Αγώνα 3-2
18:30 Ι. Μπασακσεχίρ Τραμπζόνσπορ Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:45 Μπεσικτάς Ακισάρ Μπελεντιγιέ Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:45 Γκοζτέπε Yeni Malatyaspor Καρτέλα Αγώνα 1-3
Finland Veikkausliga
17:30 Rops Μάριεχαμ Καρτέλα Αγώνα 1-0
17:30 Λάχτι FC Inter Καρτέλα Αγώνα 0-0
17:30 Κουόπιο PS Κέμι Καρτέλα Αγώνα 3-1
Φινλανδία Δεύτερη Κατηγορία
17:30 Klubi-04 Χάκα Καρτέλα Αγώνα 1-1
Αργεντινή Superliga
01:00 Μπελγκράνο San Martin S.J. Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Μπόκα Τζούνιορς Talleres Cordoba Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:15 Γοδόι Κρουζ Εστουδιάντες Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:30 Λανούς Ντεφένσα Χουστίσια Καρτέλα Αγώνα 2-2
22:45 Ροζάριο Σέντραλ Μπάνφιλντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία
00:00 Juventude Φιγκεϊρένσε Καρτέλα Αγώνα 0-0
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
00:00 Μπαΐα Αμέρικα Μινέιρο Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Παρανά Μποταφόγκο Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Ατλέτικο Μινέιρο Σάντος Καρτέλα Αγώνα 3-1
21:00 Φλαμένγκο Κρουζέιρο Καρτέλα Αγώνα 1-0
21:00 Σαπεκοένσε Κορίνθιανς Καρτέλα Αγώνα 2-1
21:00 Σπορτ Ρεσίφε Σάο Πάολο Καρτέλα Αγώνα 1-3
ΗΠΑ Major League
01:30 Νιου Ινγκλαντ Φιλαδέλφεια Γιούνιον Καρτέλα Αγώνα 2-3
01:30 Κολόμπους Χιούστον Καρτέλα Αγώνα 1-0
02:30 Σικάγο Νέα Υόρκη Καρτέλα Αγώνα 0-1
03:00 Κολοράντο Σαν Χοσέ Καρτέλα Αγώνα 2-1
04:00 Σολτ Λέικ Μόντρεαλ Καρτέλα Αγώνα 1-1
04:30 Los Angeles FC Κάνσας Καρτέλα Αγώνα 0-2
04:30 Λος Αντζελες Minnesota United FC Καρτέλα Αγώνα 2-2
05:00 Πόρτλαντ Βανκούβερ Καρτέλα Αγώνα 1-2
22:00 Τορόντο Νέα Υόρκη Σίτι Καρτέλα Αγώνα 2-3
Ν. Κορέα Πρώτη Κατηγορία
12:00 Ulsan Hyundai Σουβόν Καρτέλα Αγώνα 1-0
12:00 Γκιεονγκνάμ Jeonnam Dragons Καρτέλα Αγώνα 3-0
12:30 Sangju Sangmu FC Seoul Καρτέλα Αγώνα 1-2