English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 18/08/2018 (109)

Αγγλία Championship
16:00 Μίλγουολ Ντέρμπι Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Λιντς Ρόδεραμ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Μπρίστολ Σίτι Μίντλεσμπρο Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Ιπσουιτς Αστον Βίλλα Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Χαλ Μπλάκμπερν Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Γουίγκαν Νότιγχαμ Φόρεστ Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Γουέστ Μπρομ ΚΠΡ Καρτέλα Αγώνα 7-1
16:00 Ρέντιγκ Μπόλτον Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Σέφιλντ Γιουν. Νόριτς Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:30 Πρέστον Στόουκ Καρτέλα Αγώνα 2-2
Αγγλία National League
16:00 Λέιτον Οριεντ Μπόρεχαμ Γουντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Ιστλιχ Ρέξαμ Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:00 Σολιχούλ Μορς Σάτον Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Μπρόμλεϊ Γκέιτσχεντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Μπρέϊντρι Havant and Waterlooville Καρτέλα Αγώνα 3-4
16:00 Χάρτλπουλ Maidenhead Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Μεϊντστόουν Γιουν. Μπάροου Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Salford City Τσέστερφιλντ Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Χάλιφαξ Nτάγκενχαμ & Ρεντ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Μπαρνέτ Εμπσφλιτ Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 0-3
16:00 Ολντερσοτ Harrogate Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 AFC Fylde Ντόβερ Καρτέλα Αγώνα 4-0
Αγγλία Premier League
13:30 Κάρντιφ Νιούκαστλ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Γουέστ Χαμ Μπόρνμουθ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Εβερτον Σαουθάμπτον Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Λέστερ Γουλβς Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Τότεναμ Φούλαμ Καρτέλα Αγώνα 3-1
18:30 Τσέλσι Αρσεναλ Καρτέλα Αγώνα 3-2
Αγγλία Δεύτερη Κατηγορία
14:00 Γκρίμσμπι Λίνκολν Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Νορθάμπτον Κέιμπριτζ Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Πορτ Βέιλ Κρόουλι Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Ολνταμ Μάκλσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Μπέρι Φόρεστ Γκρίν Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Τσέλτεναμ Καρλάιλ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Εξετερ Νιούπορτ Κάουντι Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Κρου Μίλτον Κέινς Ντονς Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Μάνσφιλντ Κόλτσεστερ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Σουίντον Τρανμίρ Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Στίβενέιτζ Μόρκαμ Καρτέλα Αγώνα 1-0
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Σαουθέντ Μπράντφορντ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Σρούσμπερι Μπλάκπουλ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Πόρτσμουθ Οξφορντ Καρτέλα Αγώνα 4-1
16:00 Πίτερμπορο Λούτον Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Κόβεντρι Πλίμουθ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Μπάρνσλι Γουίμπλετον Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Γουίκομπ Μπρίστολ Ρόβερς Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Γουόλσολ Τζίλιγκχαμ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Φλίτγουντ Τάουν Ρότσντεϊλ Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Μπέρτον Αλμπιον Ντονκάστερ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Ακρινγκτον Τσάρλτον Καρτέλα Αγώνα 1-1
Αυστρία Bundesliga
17:00 Βάκερ Ινσμπρουκ SKN St. Polten Καρτέλα Αγώνα 0-2
17:00 Μάτερσμπουργκ Βόλφσμπεργκερ Καρτέλα Αγώνα 0-6
17:00 Σάλτσμπουργκ Χάρτμπεργκ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
18:00 Λόκερεν Σταντάρ Λιέγης Καρτέλα Αγώνα 0-3
20:00 Βάασλαντ Σιντ Τρουίντεν Καρτέλα Αγώνα 2-2
20:00 Σερκλ Μπριζ Ζούλτε Βαρεγκέμ Καρτέλα Αγώνα 3-1
20:30 Κορτράικ Οστάνδη Καρτέλα Αγώνα 1-2
Γαλλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Λανς Τρουά Καρτέλα Αγώνα 2-0
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Γκενγκάν Παρί Σεν Ζερμαίν Καρτέλα Αγώνα 1-3
20:00 Καέν Νις Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Ρεν Ανζέ Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Μονακό Λιλ Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:00 Ντιζόν Ναντ Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:00 Αμιάν Μονπελιέ Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ισλανδία Πρώτη Κατηγορία
18:00 IBV Vestmannaeyjar Κέφλαβικ Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ισπανία Primera Division
18:15 Θέλτα Εσπανιόλ Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:15 Βιγιαρεάλ Σοσιεδάδ Καρτέλα Αγώνα 1-2
22:15 Μπαρτσελόνα Αλαβές Καρτέλα Αγώνα 3-0
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
19:00 Ελτσε Γρανάδα CF Καρτέλα Αγώνα 0-0
19:30 Λούγκο Μάλαγα Καρτέλα Αγώνα 1-2
20:30 Αλκορόν Σπόρτινγκ Χιχόν Καρτέλα Αγώνα 1-1
22:00 Κόρδοβα Νουμάνθια Καρτέλα Αγώνα 3-3
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
18:00 Κιέβο Γιουβέντους Καρτέλα Αγώνα 2-3
20:30 Λάτσιο Νάπολι Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ολλανδία Eredivisie
18:30 Φένλο Αγιαξ Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:30 Μπρέντα Ντε Γκράαφτσαπ Καρτέλα Αγώνα 3-0
20:45 Φορτούνα Σιτάρντ Αϊντχόφεν Καρτέλα Αγώνα 1-2
20:45 Χέρακλες Ντεν Χάαγκ Καρτέλα Αγώνα 4-2
Ουαλία Πρώτη Κατηγορία
15:30 Cefn Druids AFC Λιανέλλι Καρτέλα Αγώνα 2-3
15:30 Καρμάρτεν Λαντουντνο Καρτέλα Αγώνα 0-0
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
17:30 Τσάβες Πορτιμονένσε Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:00 Μποαβίστα Μπενφίκα Καρτέλα Αγώνα 0-2
22:00 Σπόρτινγκ Λισ. Σετούμπαλ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ρωσία Premier League
15:30 ΤΣΣΚΑ Μόσχας Arsenal Tula Καρτέλα Αγώνα 3-0
18:00 Κρασνοντάρ Σπαρτάκ Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:30 Akhmat Grozny Ρουμπίν Καρτέλα Αγώνα 1-1
Σουηδία Allsvenskan
16:00 Μάλμε Τρέλεμποργκ Καρτέλα Αγώνα 3-0
Σουηδία Superettan
18:00 AFC Eskilstuna Γιόνσεπινγκ Καρτέλα Αγώνα 1-0
Τουρκία Super Lig
18:15 Μπούρσασπορ Καϊσέρισπορ Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:45 Yeni Malatyaspor Φενέρμπαχτσε Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:45 Αντάλιασπορ Κόνιασπορ Καρτέλα Αγώνα 3-3
Finland Veikkausliga
16:00 FC Inter Κουόπιο Καρτέλα Αγώνα 0-1
Φινλανδία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 JJK Ούλου Καρτέλα Αγώνα 1-2
Αργεντινή Superliga
00:00 Talleres Cordoba Ροζάριο Σέντραλ Καρτέλα Αγώνα 0-1
02:00 Νιούελς Ολντ Μποϊς Ιντεπετιέντε Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:15 Ντεφένσα Χουστίσια Atletico Tucuman Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:30 Μπάνφιλντ Χιμνάσια Λα Πλάτα Καρτέλα Αγώνα 1-0
22:45 Αρχεντίνος Τζ. Γοδόι Κρουζ Καρτέλα Αγώνα 0-0
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία
00:15 Londrina Παϊσάντου Καρτέλα Αγώνα 2-1
01:30 Βίλα Νόβα CRB Καρτέλα Αγώνα 0-0
02:30 Φιγκεϊρένσε Γκόιας Καρτέλα Αγώνα 1-2
21:30 Οέστε Juventude Καρτέλα Αγώνα 0-0
21:30 Fortaleza Μποα Καρτέλα Αγώνα 2-1
21:30 Γκοϊανιένσε Κοριτίμπα Καρτέλα Αγώνα 1-0
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
21:00 Σάντος Σπορτ Ρεσίφε Καρτέλα Αγώνα 3-0
ΗΠΑ Major League
22:00 Σιάτλ Λος Αντζελες Καρτέλα Αγώνα 5-0
Ν. Κορέα Πρώτη Κατηγορία
12:00 Daegu FC Ulsan Hyundai Καρτέλα Αγώνα 0-2
12:00 Pohang Steelers Γκιεονγκνάμ Καρτέλα Αγώνα 0-3
12:30 Sangju Sangmu Jeju United Καρτέλα Αγώνα 1-1