English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 19/08/2018 (109)

Αγγλία Championship
16:00 Μπρέντφορντ Σέφιλντ Γουέν. Καρτέλα Αγώνα 2-0
Αγγλία Premier League
14:30 Μάντσεστερ Σίτι Χάντερσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 6-1
14:30 Μπέρνλι Γουότφορντ Καρτέλα Αγώνα 1-3
17:00 Μπράιτον Μάντσεστερ Γ. Καρτέλα Αγώνα 3-2
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Σάντερλαντ Σκάνθορπ Καρτέλα Αγώνα 3-0
Αυστρία Bundesliga
17:00 Στουρμ Γκρατς Αλταχ Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:00 Λίντσερ Ραπίντ Βιέννης Καρτέλα Αγώνα 2-1
17:00 Αούστρια Βιέννης Αντμίρα Καρτέλα Αγώνα 4-0
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
14:30 Αντβέρπ Μπριζ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Γκενκ Σαρλερουά Καρτέλα Αγώνα 3-1
20:00 Έπεν Γάνδη Καρτέλα Αγώνα 2-3
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Στρασμπούργκ Σεντ Ετιέν Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:00 Τουλούζ Μπορντό Καρτέλα Αγώνα 2-1
21:00 Νιμ Μαρσέιγ Καρτέλα Αγώνα 3-1
Δανία Πρώτη Κατηγορία
12:00 Νόρντζιελαντ Βεϊλε Καρτέλα Αγώνα 2-0
14:00 Ράντερς Χόμπρο Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Ααρχους Κοπεγχάγη Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Μπρόντμπι Εσμπιεργκ Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:00 Οντένσε Μίντιλαντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ireland Premier Division
20:00 Κορκ Σεντ Πάτρικς Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ισλανδία Πρώτη Κατηγορία
18:00 KA Akureyri KR Reykjavik Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:00 Φιλκίρ Χαφναρφιόρντουρ Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Grindavik Stjarnan Καρτέλα Αγώνα 2-2
Ισπανία Primera Division
18:15 Εϊμπάρ Ουέσκα Καρτέλα Αγώνα 1-2
20:15 Βαγιεκάνο Σεβίλη Καρτέλα Αγώνα 1-4
22:15 Ρεάλ Μαδρίτης Χετάφε Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
19:00 Οβιέδο Extremadura Καρτέλα Αγώνα 1-1
19:00 Μαγιόρκα Οσασούνα Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:30 Σαραγόσα Rayo Majadahonda Καρτέλα Αγώνα 2-1
22:00 Λας Πάλμας Reus Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
18:00 Τορίνο Ρόμα Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:30 Πάρμα Ουντινέζε Καρτέλα Αγώνα 2-2
20:30 Σασσουόλο Ιντερ Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:30 Εμπολι Κάλιαρι Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:30 Μπολόνια Spal Καρτέλα Αγώνα 0-1
Νορβηγία Adeccoligaen
15:00 Σόγκνταλ Floro Καρτέλα Αγώνα 2-3
18:00 Βίκινγκ Στρόμμεν Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:00 Ουλενσακερ Λεβάνγκερ Καρτέλα Αγώνα 3-2
18:00 Κόνγκσβινγκερ Νότοντεν Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:00 Τρομσντάλεν Αλεσουντ Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:00 Νεστ Σότρα Χαμ-Καμ Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Γιερβ Σάντνες Καρτέλα Αγώνα 1-1
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Λίλεστρομ Χάουγκεσουντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Στρομσγκόντσετ Σταρτ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Στάμπεκ Μόλντε Καρτέλα Αγώνα 3-1
18:00 Κρίστιανσουντ Ρόζενμποργκ Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:00 Ρανχάιμ Σάντεφιορντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Μπραν Σάρπσμποργκ Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:00 Βαλερένγκα Τρόμσο Καρτέλα Αγώνα 3-0
Ολλανδία Eredivisie
12:15 Ουτρέχτη Τσβόλε Καρτέλα Αγώνα 2-0
14:30 Φέγενορντ Έξελσιορ Καρτέλα Αγώνα 3-0
14:30 Εμμεν Αλκμαάρ Καρτέλα Αγώνα 1-4
16:45 Χίρενφεϊν Φίτεσε Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ουαλία Πρώτη Κατηγορία
15:30 Barry Town Μπάλα Καρτέλα Αγώνα 3-2
17:00 Gap Connah S Quay FC Δε Νιού Σεντς Καρτέλα Αγώνα 1-0
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Νασιονάλ Μορεϊρένσε Καρτέλα Αγώνα 1-2
17:00 Ρίο Αβε Μαρίτιμο Καρτέλα Αγώνα 3-1
19:30 Μπελενένσες Πόρτο Καρτέλα Αγώνα 2-3
21:30 Σάντα Κλάρα Μπράγκα Καρτέλα Αγώνα 3-3
Ρωσία Premier League
15:30 Κρίλια Σοβιέτοβ Λοκομοτίβ Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Ζενίτ Αγ. Πετρ. Ουράλ Καρτέλα Αγώνα 4-1
20:30 Ροστόφ Γιενισέι Καρτέλα Αγώνα 4-0
Σουηδία Allsvenskan
15:00 Ελφσμποργκ Νόρκεπινγκ Καρτέλα Αγώνα 0-1
15:00 Σούντσβαλ Χάκεν Καρτέλα Αγώνα 0-2
17:30 Μπρομαποϊκάρνα ΑΙΚ Καρτέλα Αγώνα 0-2
17:30 Τζουγκάρντεν Καλμάρ Καρτέλα Αγώνα 0-2
Σουηδία Superettan
15:00 ΓΚΑΙΣ Βάρμπεργκς Καρτέλα Αγώνα 0-2
17:30 Χέλσινμποργκ Λαντσκρόνα Καρτέλα Αγώνα 2-0
Τουρκία Super Lig
18:15 Ακισάρ Μπελεντιγιέ Ρίζεσπορ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:15 Erzurum BB Μπεσικτάς Καρτέλα Αγώνα 1-3
20:45 Alanyaspor Ανκαραγκουτσού Καρτέλα Αγώνα 0-2
20:45 Γαλατάσαραϊ Γκοζτέπε Καρτέλα Αγώνα 1-0
Finland Veikkausliga
12:00 Ελσίνκι PS Κέμι Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:00 Μάριεχαμ Χόνκα Καρτέλα Αγώνα 0-0
Φινλανδία Δεύτερη Κατηγορία
17:30 Χελσινγκφορς ΙΦΚ AC Kajaani Καρτέλα Αγώνα 2-2
17:30 EIF Klubi-04 Καρτέλα Αγώνα 5-0
Αργεντινή Superliga
01:00 Ρίβερ Πλέιτ Μπελγκράνο Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 San Martin S.J. Patronato Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:15 Κόλον Σάντα Φε Τιγκρε Καρτέλα Αγώνα 2-2
20:30 Αλντοσίβι Ουρακάν Καρτέλα Αγώνα 2-1
22:45 Σαν Λορέντζο Λανούς Καρτέλα Αγώνα 2-2
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία
00:00 Σαμπάιο Κορέια Γκουαρανί Καρτέλα Αγώνα 0-2
02:00 CSA Sao Bento Καρτέλα Αγώνα 1-0
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
00:00 Κορίνθιανς Γκρέμιο Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Ατλέτικο Παραναένσε Φλαμένγκο Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Ιντερνασιονάλ Παρανά Καρτέλα Αγώνα 1-0
21:00 Βιτόρια Παλμέιρας Καρτέλα Αγώνα 0-3
21:00 Κρουζέιρο Μπαΐα Καρτέλα Αγώνα 1-1
21:00 Μποταφόγκο Ατλέτικο Μινέιρο Καρτέλα Αγώνα 0-3
ΗΠΑ Major League
01:00 Βανκούβερ Νέα Υόρκη Καρτέλα Αγώνα 2-2
01:00 Φιλαδέλφεια Γιούνιον Νέα Υόρκη Σίτι Καρτέλα Αγώνα 2-0
01:30 Μόντρεαλ Σικάγο Καρτέλα Αγώνα 2-1
02:00 Ντάλας Minnesota United FC Καρτέλα Αγώνα 2-0
02:30 Κάνσας Πόρτλαντ Καρτέλα Αγώνα 3-0
03:00 Χιούστον Σολτ Λέικ Καρτέλα Αγώνα 1-2
04:00 Σαν Χοσέ Τορόντο Καρτέλα Αγώνα 1-1
22:00 Atlanta United FC Κολόμπους Καρτέλα Αγώνα 3-1
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
06:00 Κονσαντόλε Σαπόρο FC Τόκιο Καρτέλα Αγώνα 3-2
11:00 Ναγκόγια Τόσου Καρτέλα Αγώνα 3-0
11:00 Σιμίζου Ουράβα Ρεντ Ντάιμοντς Καρτέλα Αγώνα 3-3
11:00 V-Varen Nagasaki Τσερέζο Οσάκα Καρτέλα Αγώνα 0-2
11:30 Κασίμα Άντλερς Γιοκοχάμα Μάρινος Καρτέλα Αγώνα 1-0
12:00 Χιροσίμα Καβασάκι-F Καρτέλα Αγώνα 1-2
12:00 Σεντάι Γκάμπα Οσάκα Καρτέλα Αγώνα 2-1
12:00 Σονάν Βίσσελ Κόμπε Καρτέλα Αγώνα 0-2
12:00 Γιούμπιλο Ιβάτα Κασίβα Ρεϊσόλ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ν. Κορέα Πρώτη Κατηγορία
12:00 FC Seoul Γιεονμπούκ Καρτέλα Αγώνα 0-2
12:00 Jeonnam Dragons Σουβόν Καρτέλα Αγώνα 6-4
12:00 Γκανγκβόν Ίντσεον Καρτέλα Αγώνα 7-0