English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 19/08/2018 (95)

Αγγλία Championship
16:00 Μπρέντφορντ Σέφιλντ Γουέν. Καρτέλα Αγώνα  
Αγγλία Premier League
14:30 Μάντσεστερ Σίτι Χάντερσφιλντ Καρτέλα Αγώνα  
14:30 Μπέρνλι Γουότφορντ Καρτέλα Αγώνα  
17:00 Μπράιτον Μάντσεστερ Γ. Καρτέλα Αγώνα  
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Σάντερλαντ Σκάνθορπ Καρτέλα Αγώνα  
Αυστρία Bundesliga
17:00 Στουρμ Γκρατς Αλταχ Καρτέλα Αγώνα  
17:00 Λίντσερ Ραπίντ Βιέννης Καρτέλα Αγώνα  
17:00 Αούστρια Βιέννης Αντμίρα Καρτέλα Αγώνα  
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
14:30 Αντβέρπ Μπριζ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Γκενκ Σαρλερουά Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Έπεν Γάνδη Καρτέλα Αγώνα  
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Στρασμπούργκ Σεντ Ετιέν Καρτέλα Αγώνα  
17:00 Τουλούζ Μπορντό Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Νιμ Μαρσέιγ Καρτέλα Αγώνα  
Δανία Πρώτη Κατηγορία
12:00 Νόρντζιελαντ Βεϊλε Καρτέλα Αγώνα  
14:00 Ράντερς Χόμπρο Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Ααρχους Κοπεγχάγη Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Μπρόντμπι Εσμπιεργκ Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Οντένσε Μίντιλαντ Καρτέλα Αγώνα  
Ισλανδία Πρώτη Κατηγορία
18:00 KA Akureyri KR Reykjavik Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Φιλκίρ Χαφναρφιόρντουρ Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Grindavik Stjarnan Καρτέλα Αγώνα  
Νορβηγία Adeccoligaen
15:00 Σόγκνταλ Floro Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Βίκινγκ Στρόμμεν Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Ουλενσακερ Λεβάνγκερ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Κόνγκσβινγκερ Νότοντεν Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Τρομσντάλεν Αλεσουντ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Νεστ Σότρα Χαμ-Καμ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Γιερβ Σάντνες Καρτέλα Αγώνα  
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Λίλεστρομ Χάουγκεσουντ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Στρομσγκόντσετ Σταρτ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Στάμπεκ Μόλντε Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Κρίστιανσουντ Ρόζενμποργκ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Ρανχάιμ Σάντεφιορντ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Μπραν Σάρπσμποργκ Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Βαλερένγκα Τρόμσο Καρτέλα Αγώνα  
Ολλανδία Eredivisie
12:15 Ουτρέχτη Τσβόλε Καρτέλα Αγώνα  
14:30 Φέγενορντ Έξελσιορ Καρτέλα Αγώνα  
14:30 Εμμεν Αλκμαάρ Καρτέλα Αγώνα  
16:45 Χίρενφεϊν Φίτεσε Καρτέλα Αγώνα  
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Νασιονάλ Μορεϊρένσε Καρτέλα Αγώνα  
17:00 Ρίο Αβε Μαρίτιμο Καρτέλα Αγώνα  
19:30 Μπελενένσες Πόρτο Καρτέλα Αγώνα  
20:30 Σάντα Κλάρα Μπράγκα Καρτέλα Αγώνα  
Ρωσία Premier League
15:30 Κρίλια Σοβιέτοβ Λοκομοτίβ Μόσχας Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Ζενίτ Αγ. Πετρ. Ουράλ Καρτέλα Αγώνα  
20:30 Ροστόφ Γιενισέι Καρτέλα Αγώνα  
Σουηδία Allsvenskan
15:00 Ελφσμποργκ Νόρκεπινγκ Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Σούντσβαλ Χάκεν Καρτέλα Αγώνα  
17:30 Μπρομαποϊκάρνα ΑΙΚ Καρτέλα Αγώνα  
17:30 Τζουγκάρντεν Καλμάρ Καρτέλα Αγώνα  
Σουηδία Superettan
15:00 ΓΚΑΙΣ Βάρμπεργκς Καρτέλα Αγώνα  
17:30 Χέλσινμποργκ Λαντσκρόνα Καρτέλα Αγώνα  
Τουρκία Super Lig
18:15 Ακισάρ Μπελεντιγιέ Ρίζεσπορ Καρτέλα Αγώνα  
18:15 Erzurum BB Μπεσικτάς Καρτέλα Αγώνα  
18:45 Γαλατάσαραϊ Γκοζτέπε Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Αντάλιασπορ Κόνιασπορ Καρτέλα Αγώνα  
Finland Veikkausliga
12:00 Ελσίνκι PS Κέμι Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Μάριεχαμ Χόνκα Καρτέλα Αγώνα  
Φινλανδία Δεύτερη Κατηγορία
17:30 Χελσινγκφορς ΙΦΚ AC Kajaani Καρτέλα Αγώνα  
17:30 EIF Klubi-04 Καρτέλα Αγώνα  
Αργεντινή Superliga
01:00 Ρίβερ Πλέιτ Μπελγκράνο Καρτέλα Αγώνα  
16:00 San Martin S.J. Patronato Καρτέλα Αγώνα  
18:15 Κόλον Σάντα Φε Τιγκρε Καρτέλα Αγώνα  
20:30 Αλντοσίβι Ουρακάν Καρτέλα Αγώνα  
22:45 Σαν Λορέντζο Λανούς Καρτέλα Αγώνα  
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία
00:00 Σαμπάιο Κορέια Γκουαρανί Καρτέλα Αγώνα  
02:00 CSA Sao Bento Καρτέλα Αγώνα  
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
00:00 Κορίνθιανς Γκρέμιο Καρτέλα Αγώνα  
02:00 Σάντος Σπορτ Ρεσίφε Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Ιντερνασιονάλ Παρανά Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Ατλέτικο Παραναένσε Φλαμένγκο Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Βιτόρια Παλμέιρας Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Κρουζέιρο Μπαΐα Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Μποταφόγκο Ατλέτικο Μινέιρο Καρτέλα Αγώνα  
ΗΠΑ Major League
01:00 Βανκούβερ Νέα Υόρκη Καρτέλα Αγώνα  
01:00 Φιλαδέλφεια Γιούνιον Νέα Υόρκη Σίτι Καρτέλα Αγώνα  
01:30 Μόντρεαλ Σικάγο Καρτέλα Αγώνα  
02:00 Ντάλας Minnesota United FC Καρτέλα Αγώνα  
02:30 Κάνσας Πόρτλαντ Καρτέλα Αγώνα  
03:00 Χιούστον Σολτ Λέικ Καρτέλα Αγώνα  
04:00 Σαν Χοσέ Τορόντο Καρτέλα Αγώνα  
22:00 Atlanta United FC Κολόμπους Καρτέλα Αγώνα  
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
06:00 Κονσαντόλε Σαπόρο FC Τόκιο Καρτέλα Αγώνα  
11:00 V-Varen Nagasaki Τσερέζο Οσάκα Καρτέλα Αγώνα  
11:00 Σιμίζου Ουράβα Ρεντ Ντάιμοντς Καρτέλα Αγώνα  
11:00 Ναγκόγια Τόσου Καρτέλα Αγώνα  
11:30 Κασίμα Άντλερς Γιοκοχάμα Μάρινος Καρτέλα Αγώνα  
12:00 Σεντάι Γκάμπα Οσάκα Καρτέλα Αγώνα  
12:00 Σονάν Βίσσελ Κόμπε Καρτέλα Αγώνα  
12:00 Χιροσίμα Καβασάκι-F Καρτέλα Αγώνα  
12:00 Γιούμπιλο Ιβάτα Κασίβα Ρεϊσόλ Καρτέλα Αγώνα  
Ν. Κορέα Πρώτη Κατηγορία
12:00 Jeonnam Dragons Σουβόν Καρτέλα Αγώνα  
12:00 Γκανγκβόν Ίντσεον Καρτέλα Αγώνα  
12:00 FC Seoul Γιεονμπούκ Καρτέλα Αγώνα