English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 25/08/2018 (149)

Αγγλία Championship
16:00 Μπόλτον Σέφιλντ Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 0-3
16:00 Στόουκ Χαλ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 ΚΠΡ Γουίγκαν Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Νόριτς Λιντς Καρτέλα Αγώνα 0-3
16:00 Σουόνσι Μπρίστολ Σίτι Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Σέφιλντ Γουέν. Ιπσουιτς Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Ντέρμπι Πρέστον Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Μπλάκμπερν Μπρέντφορντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Αστον Βίλλα Ρέντιγκ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:30 Νότιγχαμ Φόρεστ Μπέρμιγχαμ Καρτέλα Αγώνα 2-2
Αγγλία National League
13:35 Maidenhead Μεϊντστόουν Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Μπάροου Μπρέϊντρι Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Μπόρεχαμ Γουντ Χάλιφαξ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Nτάγκενχαμ & Ρεντ Χάρτλπουλ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Harrogate Σολιχούλ Μορς Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Σάτον Γιουν. AFC Fylde Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Γκέιτσχεντ Λέιτον Οριεντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Εμπσφλιτ Γιουν. Ολντερσοτ Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Ρέξαμ Μπρόμλεϊ Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Havant and Waterlooville Salford City Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Ντόβερ Ιστλιχ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Τσέστερφιλντ Μπαρνέτ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Αγγλία Premier League
13:30 Γουλβς Μάντσεστερ Σίτι Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Χάντερσφιλντ Κάρντιφ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Σαουθάμπτον Λέστερ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Μπόρνμουθ Εβερτον Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Αρσεναλ Γουέστ Χαμ Καρτέλα Αγώνα 3-1
18:30 Λίβερπουλ Μπράιτον Καρτέλα Αγώνα 1-0
Αγγλία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Νιούπορτ Κάουντι Γκρίμσμπι Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Τρανμίρ Πορτ Βέιλ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Γεοβίλ Στίβενέιτζ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Κέιμπριτζ Τσέλτεναμ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Μόρκαμ Ολνταμ Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Κόλτσεστερ Νορθάμπτον Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Φόρεστ Γκρίν Σουίντον Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μίλτον Κέινς Ντονς Εξετερ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Μάκλσφιλντ Μάνσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Λίνκολν Νοτς Κάουντι Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Κρόουλι Μπέρι Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Καρλάιλ Κρου Καρτέλα Αγώνα 1-0
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Οξφορντ Μπέρτον Αλμπιον Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Μπλάκπουλ Ακρινγκτον Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Λούτον Σρούσμπερι Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Μπράντφορντ Γουίκομπ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Μπρίστολ Ρόβερς Σαουθέντ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Πλίμουθ Πίτερμπορο Καρτέλα Αγώνα 1-5
16:00 Ντονκάστερ Πόρτσμουθ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Σκάνθορπ Μπάρνσλι Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Ρότσντεϊλ Γουόλσολ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Τζίλιγκχαμ Κόβεντρι Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Τσάρλτον Φλίτγουντ Τάουν Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Γουίμπλετον Σάντερλαντ Καρτέλα Αγώνα 1-2
Αυστρία Bundesliga
17:00 SKN St. Polten Αούστρια Βιέννης Καρτέλα Αγώνα 0-0
17:00 Βόλφσμπεργκερ Στουρμ Γκρατς Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:00 Αλταχ Σάλτσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 2-3
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
18:00 Σταντάρ Λιέγης Σιντ Τρουίντεν Καρτέλα Αγώνα 3-2
20:00 Μουσκρόν Περουβελτζ Έπεν Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:00 Αντβέρπ Σερκλ Μπριζ Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:30 Σαρλερουά Κορτράικ Καρτέλα Αγώνα 0-2
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Παρί Σεν Ζερμαίν Ανζέ Καρτέλα Αγώνα 3-1
20:00 Ναντ Καέν Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Νις Ντιζόν Καρτέλα Αγώνα 0-4
20:00 Μονπελιέ Σεντ Ετιέν Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:00 Τουλούζ Νιμ Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Αμιάν Ρεμς Καρτέλα Αγώνα 4-1
Γερμανία Bundesliga
15:30 Φορτούνα Ντίσελντορφ Αουγκσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 1-2
15:30 Χέρτα Νυρεμβέργη Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:30 Φράιμπουργκ Άιντραχτ Φρανκφούρτης Καρτέλα Αγώνα 0-2
15:30 Βόλφσμπουργκ Σάλκε Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:30 Βέρντερ Βρέμης Αννόβερο Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:30 Γκλάντμπαχ Λεβερκούζεν Καρτέλα Αγώνα 2-0
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:00 Γκρόιτερ Φιρτ Πάντερμπορν Καρτέλα Αγώνα 2-2
13:00 Μάγκντεμπουργκ Ινγκολσταντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
13:00 Κολωνία Αουε Καρτέλα Αγώνα 3-1
Ελβετία Super League
19:00 Γκρασχόπερς Σιόν Καρτέλα Αγώνα 2-1
19:00 Γιανγκ Μπόις Ν. Ξαμάξ Καρτέλα Αγώνα 5-2
Ελλάδα Super League
18:15 ΠΑΟΚ Αστέρας Τρίπολης Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:15 Παναιτωλικός Ατρόμητος Καρτέλα Αγώνα 1-2
20:30 ΑΕΚ ΠΑΣ Γιάννενα Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:30 Απόλλων Σμύρνης Λάρισα Καρτέλα Αγώνα 0-1
Ισλανδία Πρώτη Κατηγορία
19:00 Vikingur Reykjavik KA Akureyri Καρτέλα Αγώνα 2-2
20:00 Stjarnan Μπρέινταμπλικ Καρτέλα Αγώνα 2-1
22:00 Valur Reykjavik Fjolnir Καρτέλα Αγώνα 5-3
Ισπανία Primera Division
18:15 Αλαβές Μπετίς Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:15 Ατλέτικο Μαδρ. Βαγιεκάνο Καρτέλα Αγώνα 1-0
22:15 Βαγιαδολίδ Μπαρτσελόνα Καρτέλα Αγώνα 0-1
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
19:00 Reus Σαραγόσα Καρτέλα Αγώνα 0-0
19:00 Νουμάνθια Κάντιθ Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:30 Λας Πάλμας Αλμπαθέτε Καρτέλα Αγώνα 1-1
22:00 Κόρδοβα Οβιέδο Καρτέλα Αγώνα 2-4
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
18:00 Βενέτσια Σπέτσια Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Σαλερνιτάνα Παλέρμο Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:00 Κρεμονέζε Πεσκάρα Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
18:00 Γιουβέντους Λάτσιο Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:30 Νάπολι Μίλαν Καρτέλα Αγώνα 3-2
Κύπρος Πρώτη Κατηγορία
17:00 Ερμής Αραδίππου ΑΕΛ Καρτέλα Αγώνα 0-1
19:00 Ομόνοια Λευκ. Alki Oroklinis Καρτέλα Αγώνα 1-0
Νορβηγία Adeccoligaen
15:30 Σάντνες Βίκινγκ Καρτέλα Αγώνα 3-0
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Τρόμσο Μπόντο Γκλιμτ Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ολλανδία Eredivisie
18:30 Ντε Γκράαφτσαπ Γκρόνινγκεν Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:30 Αγιαξ Εμμεν Καρτέλα Αγώνα 5-0
20:45 Τσβόλε Αϊντχόφεν Καρτέλα Αγώνα 1-2
20:45 Μπρέντα Έξελσιορ Καρτέλα Αγώνα 0-2
Ουαλία Πρώτη Κατηγορία
15:30 Δε Νιού Σεντς Καρμάρτεν Καρτέλα Αγώνα 6-0
15:30 Λαντουντνο Νιουτάουν Καρτέλα Αγώνα 0-0
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
17:30 Πορτιμονένσε Σάντα Κλάρα Καρτέλα Αγώνα 2-2
20:00 Μπενφίκα Σπόρτινγκ Λισ. Καρτέλα Αγώνα 1-1
22:00 Πόρτο Γκιμαράες Καρτέλα Αγώνα 2-3
Ρωσία Premier League
13:00 Ουράλ Akhmat Grozny Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:30 Ρουμπίν ΤΣΣΚΑ Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Σπαρτάκ Μόσχας Ντιναμό Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 2-1
Σκωτία Premier League
16:00 Σεντ Μίρεν Λίβινγκστον Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Σεντ Τζόνστον Νταντί Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Κιλμάρνοκ Heart of Midlothian Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Χιμπέρνιαν Αμπερντίν Καρτέλα Αγώνα 1-1
Σουηδία Superettan
16:00 Χέλσινμποργκ Γκέφλε Καρτέλα Αγώνα 3-0
Τουρκία Super Lig
18:15 Ανκαραγκουτσού Τραμπζόνσπορ Καρτέλα Αγώνα 2-2
20:45 Γκοζτέπε Φενέρμπαχτσε Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:45 Καϊσέρισπορ Yeni Malatyaspor Καρτέλα Αγώνα 0-0
Finland Veikkausliga
16:00 FC Inter Rops Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 PS Κέμι Σεϊναγιόεν Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Ιλβ TPS Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Χόνκα Λάχτι Καρτέλα Αγώνα 2-0
Φινλανδία Δεύτερη Κατηγορία
14:00 KPV JJK Καρτέλα Αγώνα 4-1
Αργεντινή Superliga
00:00 Patronato Ρασίνγκ Καρτέλα Αγώνα 0-3
00:00 Μπελγκράνο Εστουδιάντες Καρτέλα Αγώνα 2-1
02:15 Ιντεπετιέντε Ντεφένσα Χουστίσια Καρτέλα Αγώνα 0-1
02:15 Atletico Tucuman Κόλον Σάντα Φε Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:30 Χιμνάσια Λα Πλάτα Talleres Cordoba Καρτέλα Αγώνα 0-2
22:45 Τιγκρε San Martin S.J. Καρτέλα Αγώνα 2-2
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία
00:15 Κοριτίμπα Οέστε Καρτέλα Αγώνα 0-2
00:15 Φιγκεϊρένσε Brasil De Pelotas Καρτέλα Αγώνα 1-1
02:30 Γκοϊανιένσε CRB Καρτέλα Αγώνα 1-0
21:30 Πόντε πρέτα Γκουαρανί Καρτέλα Αγώνα 0-0
21:30 Παϊσάντου Σαμπάιο Κορέια Καρτέλα Αγώνα 0-1
21:30 Sao Bento Αβάϊ Καρτέλα Αγώνα 0-1
21:30 Βίλα Νόβα Γκόιας Καρτέλα Αγώνα 3-0
21:30 CSA Κριτσιούμα Καρτέλα Αγώνα 3-0
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
21:00 Σάντος Μπαΐα Καρτέλα Αγώνα 2-0
ΗΠΑ Major League
02:00 Ορλάντο Σίτι Atlanta United FC Καρτέλα Αγώνα 1-2
04:30 Λος Αντζελες Los Angeles FC Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
12:00 Κασίβα Ρεϊσόλ V-Varen Nagasaki Καρτέλα Αγώνα 5-1
12:00 Τσερέζο Οσάκα Χιροσίμα Καρτέλα Αγώνα 0-1
12:00 Καβασάκι-F Σεντάι Καρτέλα Αγώνα 1-0
12:00 Σιμίζου Κονσαντόλε Σαπόρο Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ν. Κορέα Πρώτη Κατηγορία
12:00 Ulsan Hyundai FC Seoul Καρτέλα Αγώνα 4-1
12:00 Σουβόν Γκιεονγκνάμ Καρτέλα Αγώνα 1-0
12:00 Jeju United Ίντσεον Καρτέλα Αγώνα 0-0
12:30 Sangju Sangmu Γιεονμπούκ Καρτέλα Αγώνα 2-2