English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 26/08/2018 (114)

Αγγλία Championship
13:30 Ρόδεραμ Μίλγουολ Καρτέλα Αγώνα 1-0
Αγγλία Premier League
14:30 Γουότφορντ Κρύσταλ Πάλας Καρτέλα Αγώνα 2-1
17:00 Νιούκαστλ Τσέλσι Καρτέλα Αγώνα 1-2
17:00 Φούλαμ Μπέρνλι Καρτέλα Αγώνα 4-2
Αυστρία Bundesliga
17:00 Χάρτμπεργκ Λίντσερ Καρτέλα Αγώνα 0-1
17:00 Ραπίντ Βιέννης Βάκερ Ινσμπρουκ Καρτέλα Αγώνα 2-1
17:00 Αντμίρα Μάτερσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 0-0
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
14:30 Μπριζ Αντερλεχτ Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Γάνδη Λόκερεν Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:00 Γκενκ Βάασλαντ Καρτέλα Αγώνα 3-2
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Λιλ Γκενγκάν Καρτέλα Αγώνα 3-0
17:00 Μπορντό Μονακό Καρτέλα Αγώνα 2-1
21:00 Μαρσέιγ Ρεν Καρτέλα Αγώνα 2-2
Γερμανία Bundesliga
15:30 Μάιντς Στουτγκάρδη Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Ντόρτμουντ Λειψία Καρτέλα Αγώνα 4-1
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:30 Διναμό Δρέσδης Χάιντενχάιμ Καρτέλα Αγώνα 1-3
13:30 Ουνιόν Βερολίνου Σαν Πάουλι Καρτέλα Αγώνα 4-1
13:30 Ρέγκενσμπουργκ Χόλσταϊν Κίελ Καρτέλα Αγώνα 0-0
Δανία Πρώτη Κατηγορία
12:00 Νόρντζιελαντ Χόρσενς Καρτέλα Αγώνα 0-1
14:00 Βεϊλε Οντένσε Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Vendsyssel FF Μπρόντμπι Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:00 Κοπεγχάγη Σοντερίσκε Καρτέλα Αγώνα 3-2
20:00 Μίντιλαντ Ράντερς Καρτέλα Αγώνα 3-0
Ελβετία Super League
16:00 Ζυρίχη Βασιλεία Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Τουν Λουγκάνο Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Σεντ Γκάλεν Λουκέρνη Καρτέλα Αγώνα 0-1
Ελλάδα Super League
18:15 Σκόντα Ξάνθη Παναθηναϊκός Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:15 Πανιώνιος ΟΦΗ Καρτέλα Αγώνα 2-2
20:30 Ολυμπιακός Λεβαδειακός Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ισλανδία Πρώτη Κατηγορία
16:00 KR Reykjavik IBV Vestmannaeyjar Καρτέλα Αγώνα 4-1
20:00 Κέφλαβικ Χαφναρφιόρντουρ Καρτέλα Αγώνα 1-3
Ισπανία Primera Division
18:15 Εσπανιόλ Βαλένθια Καρτέλα Αγώνα 2-0
22:15 Σεβίλη Βιγιαρεάλ Καρτέλα Αγώνα 0-0
22:15 Χιρόνα Ρεάλ Μαδρίτης Καρτέλα Αγώνα 1-4
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
19:00 Σπόρτινγκ Χιχόν Ταραγόνα Καρτέλα Αγώνα 2-0
19:30 Οσασούνα Ελτσε Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:30 Γρανάδα CF Λούγκο Καρτέλα Αγώνα 1-1
22:00 Αλμερία Τενερίφη Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
18:00 Βερόνα Πάντοβα Καρτέλα Αγώνα 1-1
21:00 Foggia Κάρπι Καρτέλα Αγώνα 4-2
21:00 Τσιταντέλα Κροτόνε Καρτέλα Αγώνα 3-0
21:00 Ασκολι Cosenza Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
18:00 Spal Πάρμα Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:30 Φιορεντίνα Κιέβο Καρτέλα Αγώνα 6-1
20:30 Ουντινέζε Σαμπντόρια Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:30 Ιντερ Τορίνο Καρτέλα Αγώνα 2-2
20:30 Τζένοα Εμπολι Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:30 Φροζινόνε Μπολόνια Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:30 Κάλιαρι Σασσουόλο Καρτέλα Αγώνα 2-2
Κύπρος Πρώτη Κατηγορία
18:00 Δόξα Κατωκοπιάς Ανόρθωσις Καρτέλα Αγώνα 0-1
Νορβηγία Adeccoligaen
18:00 Ασανε Τρομσντάλεν Καρτέλα Αγώνα 3-1
18:00 Νότοντεν Γιερβ Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Στρόμμεν Ουλενσακερ Καρτέλα Αγώνα 3-2
18:00 Λεβάνγκερ Κόνγκσβινγκερ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Floro Χαμ-Καμ Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Αλεσουντ Νεστ Σότρα Καρτέλα Αγώνα 0-1
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Σάρπσμποργκ Κρίστιανσουντ Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:00 Μόλντε Ρανχάιμ Καρτέλα Αγώνα 2-3
18:00 Χάουγκεσουντ Στάμπεκ Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:00 Ρόζενμποργκ Στρομσγκόντσετ Καρτέλα Αγώνα 4-3
18:00 Σάντεφιορντ Λίλεστρομ Καρτέλα Αγώνα 1-3
20:00 Βαλερένγκα Μπραν Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ολλανδία Eredivisie
12:15 Βιλλεμ II Χέρακλες Καρτέλα Αγώνα 5-0
14:30 Ουτρέχτη Φένλο Καρτέλα Αγώνα 1-1
14:30 Χίρενφεϊν Φέγενορντ Καρτέλα Αγώνα 3-5
16:45 Αλκμαάρ Φίτεσε Καρτέλα Αγώνα 0-0
Ουαλία Πρώτη Κατηγορία
15:30 Cardiff Met Σάερναφρον Καρτέλα Αγώνα 0-1
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Σετούμπαλ Νασιονάλ Καρτέλα Αγώνα 1-2
17:00 Φεϊρένσε Μποαβίστα Καρτέλα Αγώνα 1-1
19:30 Τοντέλα Ρίο Αβε Καρτέλα Αγώνα 1-1
21:30 Μπράγκα Αβες Καρτέλα Αγώνα 3-1
Ρωσία Premier League
13:00 Orenburg Κρασνοντάρ Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:30 Ούφα Ζενίτ Αγ. Πετρ. Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:00 Λοκομοτίβ Μόσχας Άνζι Καρτέλα Αγώνα 2-1
Σκωτία Premier League
13:15 Μάδεργουελ Ρέιντζερς Καρτέλα Αγώνα 3-3
16:00 Σέλτικ Χάμιλτον Καρτέλα Αγώνα 1-0
Σουηδία Allsvenskan
15:00 Εστερσουντ Σούντσβαλ Καρτέλα Αγώνα 1-2
15:00 Μάλμε Σίριους Καρτέλα Αγώνα 5-0
15:00 Χάκεν Μπρομαποϊκάρνα Καρτέλα Αγώνα 6-0
17:30 Τζουγκάρντεν Ελφσμποργκ Καρτέλα Αγώνα 2-2
17:30 ΑΙΚ Τρέλεμποργκ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Σουηδία Superettan
15:00 Φρέι Χάλμσταντ Καρτέλα Αγώνα 1-5
15:00 IK Brage Λαντσκρόνα Καρτέλα Αγώνα 5-1
17:30 Φάλκενμπεργκ Ντέγκερφορς Καρτέλα Αγώνα 4-1
17:30 Norrby IF AFC Eskilstuna Καρτέλα Αγώνα 0-2
Τουρκία Super Lig
18:15 Σίβασπορ Κασίμπασα Καρτέλα Αγώνα 0-3
20:45 Μπεσικτάς Αντάλιασπορ Καρτέλα Αγώνα 2-3
20:45 Κόνιασπορ Μπούρσασπορ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Finland Veikkausliga
17:30 Κουόπιο Ελσίνκι Καρτέλα Αγώνα 0-1
Αργεντινή Superliga
01:00 Ρίβερ Πλέιτ Αρχεντίνος Τζ. Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Βελέζ Σάρσφιλντ Μπάνφιλντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:30 Λανούς Αλντοσίβι Καρτέλα Αγώνα 0-1
22:45 Ροζάριο Σέντραλ San Martin Tucuman Καρτέλα Αγώνα 2-0
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία
00:00 Fortaleza Londrina Καρτέλα Αγώνα 2-1
02:00 Juventude Μποα Καρτέλα Αγώνα 0-0
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
00:00 Ατλέτικο Παραναένσε Γκρέμιο Καρτέλα Αγώνα 2-1
00:00 Κορίνθιανς Παρανά Καρτέλα Αγώνα 1-0
02:00 Κρουζέιρο Φλουμινένσε Καρτέλα Αγώνα 2-1
02:00 Μποταφόγκο Σπορτ Ρεσίφε Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Σάο Πάολο Σεάρα Καρτέλα Αγώνα 1-0
21:00 Βιτόρια Ατλέτικο Μινέιρο Καρτέλα Αγώνα 1-0
21:00 Ιντερνασιονάλ Παλμέιρας Καρτέλα Αγώνα 0-0
21:00 Αμέρικα Μινέιρο Φλαμένγκο Καρτέλα Αγώνα 2-2
ΗΠΑ Major League
01:00 Φιλαδέλφεια Γιούνιον Νιου Ινγκλαντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
02:00 Τορόντο Μόντρεαλ Καρτέλα Αγώνα 3-1
02:30 Κάνσας Minnesota United FC Καρτέλα Αγώνα 2-0
03:00 Κολοράντο Σολτ Λέικ Καρτέλα Αγώνα 0-6
04:00 Σαν Χοσέ Βανκούβερ Καρτέλα Αγώνα 2-3
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
11:00 Βίσσελ Κόμπε Γιοκοχάμα Μάρινος Καρτέλα Αγώνα 0-2
11:00 Ναγκόγια Ουράβα Ρεντ Ντάιμοντς Καρτέλα Αγώνα 4-1
12:00 Σονάν FC Τόκιο Καρτέλα Αγώνα 0-0
12:00 Τόσου Γκάμπα Οσάκα Καρτέλα Αγώνα 3-0
Ν. Κορέα Πρώτη Κατηγορία
12:00 Jeonnam Dragons Pohang Steelers Καρτέλα Αγώνα 3-2
12:00 Daegu FC Γκανγκβόν Καρτέλα Αγώνα 2-0