English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 31/08/2018 (39)

Αγγλία Championship
20:45 Λιντς Μίντλεσμπρο Καρτέλα Αγώνα 0-0
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
20:30 Ζούλτε Βαρεγκέμ Μπριζ Καρτέλα Αγώνα 2-5
Γαλλία Δεύτερη Κατηγορία
20:00 Σοσό Beziers Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Σατορού Νανσί Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Βαλενσιέν Κλερμόν Καρτέλα Αγώνα 0-4
20:00 Παρί Τρουά Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:00 Νιόρ Αζαξιό Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:00 Χάβρη Ορλεανς Καρτέλα Αγώνα 3-1
20:00 GFC Αζαξιό Ρεντ Σταρ 03 Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:00 Οσέρ Μπρεστ Καρτέλα Αγώνα 0-2
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
20:45 Λιόν Νις Καρτέλα Αγώνα 0-1
Γερμανία Bundesliga
20:30 Αννόβερο Ντόρτμουντ Καρτέλα Αγώνα 0-0
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
18:30 Πάντερμπορν Μπόχουμ Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:30 Ινγκολσταντ Αουε Καρτέλα Αγώνα 3-2
Δανία Πρώτη Κατηγορία
19:00 Χόρσενς Βεϊλε Καρτέλα Αγώνα 0-0
Ireland Premier Division
20:45 Λιμέρικ Ντάνταλκ Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:45 Ντέρι Μποέμιαν Καρτέλα Αγώνα 0-2
20:45 Κορκ Σλίγκο Ρόβερς Καρτέλα Αγώνα 1-2
20:45 Μπρέϊ Σάμροκ Καρτέλα Αγώνα 0-3
20:45 Σεντ Πάτρικς Γουότερφορντ Καρτέλα Αγώνα 3-0
Ισλανδία Πρώτη Κατηγορία
19:30 Κέφλαβικ Φιλκίρ Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ισπανία Primera Division
20:00 Χετάφε Βαγιαδολίδ Καρτέλα Αγώνα 0-0
22:00 Βιγιαρεάλ Χιρόνα Καρτέλα Αγώνα 0-1
22:00 Εϊμπάρ Σοσιεδάδ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
20:00 Αλκορόν Μαγιόρκα Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
21:00 Παλέρμο Κρεμονέζε Καρτέλα Αγώνα 2-2
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
20:30 Μίλαν Ρόμα Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ολλανδία Eredivisie
20:00 Εμμεν Ντε Γκράαφτσαπ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ουαλία Πρώτη Κατηγορία
20:45 Εϊμπεριστγουίθ Λιανέλλι Καρτέλα Αγώνα 3-1
20:45 Σάερναφρον Δε Νιού Σεντς Καρτέλα Αγώνα 0-3
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
20:00 Τσάβες Μπράγκα Καρτέλα Αγώνα 0-1
22:15 Γκιμαράες Τοντέλα Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ρωσία Premier League
18:30 Ροστόφ Ρουμπίν Καρτέλα Αγώνα 1-1
Σουηδία Allsvenskan
19:00 Τρέλεμποργκ Νόρκεπινγκ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Τουρκία Super Lig
20:45 Yeni Malatyaspor Κόνιασπορ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Finland Veikkausliga
17:30 Rops Χόνκα Καρτέλα Αγώνα 2-1
17:30 Λάχτι Βάασα Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:30 TPS PS Κέμι Καρτέλα Αγώνα 4-1
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
12:00 V-Varen Nagasaki Σονάν Καρτέλα Αγώνα 1-3