English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 05/08/2018 (72)

Αγγλία Championship
17:30 Λιντς Στόουκ Καρτέλα Αγώνα 3-1
Αυστρία Bundesliga
17:00 Χάρτμπεργκ Αντμίρα Καρτέλα Αγώνα 0-1
17:00 Βόλφσμπεργκερ Αούστρια Βιέννης Καρτέλα Αγώνα 1-0
17:00 Λίντσερ SKN St. Polten Καρτέλα Αγώνα 0-0
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
14:30 Αντερλεχτ Οστάνδη Καρτέλα Αγώνα 5-2
18:00 Γκενκ Σιντ Τρουίντεν Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Μουσκρόν Περουβελτζ Μπριζ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:30 Μάγκντεμπουργκ Σαν Πάουλι Καρτέλα Αγώνα 1-2
15:30 Ουνιόν Βερολίνου Αουε Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:30 Ντάρμσταντ 98 Πάντερμπορν Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:30 Χάιντενχάιμ Μπίλεφελντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Δανία Πρώτη Κατηγορία
14:00 Χόρσενς Χόμπρο Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Οντένσε Κοπεγχάγη Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Μπρόντμπι Νόρντζιελαντ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ελβετία Super League
16:00 Γιανγκ Μπόις Ζυρίχη Καρτέλα Αγώνα 4-0
16:00 Σεντ Γκάλεν Τουν Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Σιόν Ν. Ξαμάξ Καρτέλα Αγώνα 3-0
Νορβηγία Adeccoligaen
15:00 Μιοντάλεν Στρόμμεν Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Βίκινγκ Νεστ Σότρα Καρτέλα Αγώνα 2-3
18:00 Γιερβ Χαμ-Καμ Καρτέλα Αγώνα 2-3
18:00 Ουλενσακερ Floro Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Τρομσντάλεν Νότοντεν Καρτέλα Αγώνα 4-2
18:00 Σόγκνταλ Λεβάνγκερ Καρτέλα Αγώνα 5-1
18:00 Αλεσουντ Ασανε Καρτέλα Αγώνα 1-0
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Βαλερένγκα Σάντεφιορντ Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:00 Τρόμσο Χάουγκεσουντ Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:00 Στρομσγκόντσετ Μπόντο Γκλιμτ Καρτέλα Αγώνα 4-0
18:00 Στάμπεκ Σάρπσμποργκ Καρτέλα Αγώνα 1-3
18:00 Κρίστιανσουντ Οντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Λίλεστρομ Μόλντε Καρτέλα Αγώνα 2-2
Ρωσία Premier League
15:30 Κρίλια Σοβιέτοβ Orenburg Καρτέλα Αγώνα 0-3
18:00 ΤΣΣΚΑ Μόσχας Ροστόφ Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:30 Akhmat Grozny Γιενισέι Καρτέλα Αγώνα 1-0
Σκωτία Premier League
14:00 Αμπερντίν Ρέιντζερς Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Χιμπέρνιαν Μάδεργουελ Καρτέλα Αγώνα 3-0
Σουηδία Allsvenskan
15:00 Χάμαρμπι Τρέλεμποργκ Καρτέλα Αγώνα 1-0
17:30 Ερεμπρο Χάκεν Καρτέλα Αγώνα 1-2
Σουηδία Superettan
15:00 Γκέφλε Φρέι Καρτέλα Αγώνα 2-5
17:30 AFC Eskilstuna Χάλμσταντ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Finland Veikkausliga
16:00 Λάχτι PS Κέμι Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Κουόπιο TPS Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Ιλβ Χόνκα Καρτέλα Αγώνα 3-3
Φινλανδία Δεύτερη Κατηγορία
17:30 Klubi-04 KPV Καρτέλα Αγώνα 1-1
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία
00:00 Πόντε πρέτα Αβάϊ Καρτέλα Αγώνα 2-2
02:00 Σαμπάιο Κορέια Κριτσιούμα Καρτέλα Αγώνα 0-1
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
00:00 Γκρέμιο Φλαμένγκο Καρτέλα Αγώνα 2-0
02:00 Κορίνθιανς Ατλέτικο Παραναένσε Καρτέλα Αγώνα 0-0
21:00 Αμέρικα Μινέιρο Παλμέιρας Καρτέλα Αγώνα 0-0
21:00 Σάο Πάολο Βάσκο Ντα Γκάμα Καρτέλα Αγώνα 2-1
21:00 Βιτόρια Κρουζέιρο Καρτέλα Αγώνα 1-1
21:00 Παρανά Σεάρα Καρτέλα Αγώνα 0-1
ΗΠΑ Major League
01:30 Ορλάντο Σίτι Νιου Ινγκλαντ Καρτέλα Αγώνα 3-3
01:30 Μόντρεαλ Ουάσιγκτον Καρτέλα Αγώνα 1-1
02:00 Minnesota United FC Σιάτλ Καρτέλα Αγώνα 1-2
02:00 Ντάλας Σαν Χοσέ Καρτέλα Αγώνα 1-3
02:00 Νέα Υόρκη Σίτι Βανκούβερ Καρτέλα Αγώνα 2-2
03:00 Κολοράντο Λος Αντζελες Καρτέλα Αγώνα 2-1
03:00 Χιούστον Κάνσας Καρτέλα Αγώνα 0-1
04:00 Σολτ Λέικ Σικάγο Καρτέλα Αγώνα 2-1
05:00 Πόρτλαντ Φιλαδέλφεια Γιούνιον Καρτέλα Αγώνα 3-0
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
07:00 Κονσαντόλε Σαπόρο Κασίβα Ρεϊσόλ Καρτέλα Αγώνα 1-2
11:00 Ναγκόγια Γκάμπα Οσάκα Καρτέλα Αγώνα 3-2
11:30 Κασίμα Άντλερς Σιμίζου Καρτέλα Αγώνα 1-0
12:00 Ουράβα Ρεντ Ντάιμοντς V-Varen Nagasaki Καρτέλα Αγώνα 0-0
12:00 FC Τόκιο Βίσσελ Κόμπε Καρτέλα Αγώνα 1-0
12:00 Γιούμπιλο Ιβάτα Σεντάι Καρτέλα Αγώνα 3-2
12:00 Χιροσίμα Σονάν Καρτέλα Αγώνα 2-2
12:00 Τόσου Τσερέζο Οσάκα Καρτέλα Αγώνα 1-0
12:00 Καβασάκι-F Γιοκοχάμα Μάρινος Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ν. Κορέα Πρώτη Κατηγορία
13:00 Jeonnam Dragons Ulsan Hyundai Καρτέλα Αγώνα 1-2
13:00 Γιεονμπούκ Γκιεονγκνάμ Καρτέλα Αγώνα 0-1
13:00 Γκανγκβόν Daegu FC Καρτέλα Αγώνα 1-3