English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 01/09/2018 (151)

Αγγλία Championship
16:00 Μπρέντφορντ Νότιγχαμ Φόρεστ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Μπέρμιγχαμ ΚΠΡ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Ρέντιγκ Σέφιλντ Γουέν. Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Γουέστ Μπρομ Στόουκ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Χαλ Ντέρμπι Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Γουίγκαν Ρόδεραμ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Πρέστον Μπόλτον Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Σέφιλντ Γιουν. Αστον Βίλλα Καρτέλα Αγώνα 4-1
18:30 Μίλγουολ Σουόνσι Καρτέλα Αγώνα 1-2
Αγγλία National League
16:00 Γκέιτσχεντ Μεϊντστόουν Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Μπόρεχαμ Γουντ Μπρέϊντρι Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Nτάγκενχαμ & Ρεντ Salford City Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Σάτον Γιουν. Χάλιφαξ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Ντόβερ Μπαρνέτ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Maidenhead Μπρόμλεϊ Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Ρέξαμ Ολντερσοτ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Εμπσφλιτ Γιουν. AFC Fylde Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:00 Havant and Waterlooville Χάρτλπουλ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Harrogate Ιστλιχ Καρτέλα Αγώνα 4-0
16:00 Τσέστερφιλντ Λέιτον Οριεντ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Μπάροου Σολιχούλ Μορς Καρτέλα Αγώνα 1-2
Αγγλία Premier League
13:30 Λέστερ Λίβερπουλ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Κρύσταλ Πάλας Σαουθάμπτον Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Γουέστ Χαμ Γουλβς Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Τσέλσι Μπόρνμουθ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Εβερτον Χάντερσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μπράιτον Φούλαμ Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:30 Μάντσεστερ Σίτι Νιούκαστλ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Αγγλία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Νοτς Κάουντι Φόρεστ Γκρίν Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:00 Νορθάμπτον Τρανμίρ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Σουίντον Μίλτον Κέινς Ντονς Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Γκρίμσμπι Γεοβίλ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Μάνσφιλντ Καρλάιλ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Τσέλτεναμ Κόλτσεστερ Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:00 Κρου Μάκλσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Εξετερ Λίνκολν Καρτέλα Αγώνα 0-3
16:00 Στίβενέιτζ Κέιμπριτζ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Πορτ Βέιλ Νιούπορτ Κάουντι Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Ολνταμ Κρόουλι Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Μπέρι Μόρκαμ Καρτέλα Αγώνα 3-2
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Πίτερμπορο Ντονκάστερ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μπάρνσλι Τζίλιγκχαμ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Κόβεντρι Ρότσντεϊλ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Σαουθέντ Τσάρλτον Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Μπέρτον Αλμπιον Γουίμπλετον Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Σάντερλαντ Οξφορντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Γουόλσολ Μπλάκπουλ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Ακρινγκτον Σκάνθορπ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Πόρτσμουθ Πλίμουθ Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Φλίτγουντ Τάουν Μπράντφορντ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Γουίκομπ Λούτον Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Σρούσμπερι Μπρίστολ Ρόβερς Καρτέλα Αγώνα 1-1
Αυστρία Bundesliga
17:00 Βάκερ Ινσμπρουκ Χάρτμπεργκ Καρτέλα Αγώνα 2-1
17:00 Αούστρια Βιέννης Μάτερσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 2-1
17:00 Αλταχ SKN St. Polten Καρτέλα Αγώνα 1-2
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
18:00 Έπεν Σταντάρ Λιέγης Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:00 Λόκερεν Βάασλαντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Σιντ Τρουίντεν Οστάνδη Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:30 Σαρλερουά Μουσκρόν Περουβελτζ Καρτέλα Αγώνα 3-1
Γαλλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Μετς Λανς Καρτέλα Αγώνα 2-0
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Νιμ Παρί Σεν Ζερμαίν Καρτέλα Αγώνα 2-4
20:00 Στρασμπούργκ Ναντ Καρτέλα Αγώνα 2-3
20:00 Ρεμς Μονπελιέ Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:00 Ανζέ Λιλ Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Ντιζόν Καέν Καρτέλα Αγώνα 0-2
20:00 Γκενγκάν Τουλούζ Καρτέλα Αγώνα 1-2
Γερμανία Bundesliga
15:30 Αουγκσμπουργκ Γκλάντμπαχ Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης Βέρντερ Βρέμης Καρτέλα Αγώνα 1-2
15:30 Νυρεμβέργη Μάιντς Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:30 Λεβερκούζεν Βόλφσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 1-3
15:30 Χόφενχαϊμ Φράιμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 3-1
18:30 Στουτγκάρδη Μπάγιερν Μον. Καρτέλα Αγώνα 0-3
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:00 Μπίλεφελντ Ρέγκενσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 5-3
13:00 Ντούισμπουργκ Γκρόιτερ Φιρτ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Δανία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Σοντερίσκε Χόμπρο Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ελβετία Super League
19:00 Λουγκάνο Ζυρίχη Καρτέλα Αγώνα 1-0
19:00 Σιόν Γιανγκ Μπόις Καρτέλα Αγώνα 0-3
Ελλάδα Super League
18:15 Παναθηναϊκός Λαμία Καρτέλα Αγώνα 3-1
20:30 Ατρόμητος Σκόντα Ξάνθη Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:30 Αστέρας Τρίπολης ΑΕΚ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Ισπανία Primera Division
18:30 Θέλτα Ατλέτικο Μαδρ. Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:45 Ρεάλ Μαδρίτης Λεγκανες Καρτέλα Αγώνα 4-1
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Λούγκο Νουμάνθια Καρτέλα Αγώνα 3-2
18:00 Ελτσε Reus Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:00 Σαραγόσα Λας Πάλμας Καρτέλα Αγώνα 1-1
19:00 Κάντιθ Οβιέδο Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:30 Τενερίφη Λα Κορούνια Καρτέλα Αγώνα 2-2
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
     Cosenza Βερόνα Καρτέλα Αγώνα Post
18:00 Κάρπι Τσιταντέλα Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Πάντοβα Βενέτσια Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Σπέτσια Μπρέσια Καρτέλα Αγώνα 3-2
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
18:00 Μπολόνια Ιντερ Καρτέλα Αγώνα 0-3
20:30 Πάρμα Γιουβέντους Καρτέλα Αγώνα 1-2
Κύπρος Πρώτη Κατηγορία
17:00 ΑΕΛ Δόξα Κατωκοπιάς Καρτέλα Αγώνα 2-0
19:00 Πάφος Ανόρθωσις Καρτέλα Αγώνα 1-1
Νορβηγία Tippeligaen
15:30 Στρομσγκόντσετ Τρόμσο Καρτέλα Αγώνα 2-4
18:00 Στάμπεκ Σάντεφιορντ Καρτέλα Αγώνα 3-3
Ολλανδία Eredivisie
18:30 Φένλο Χίρενφεϊν Καρτέλα Αγώνα 1-1
19:45 Έξελσιορ Ντεν Χάαγκ Καρτέλα Αγώνα 2-4
19:45 Αϊντχόφεν Βιλλεμ II Καρτέλα Αγώνα 6-1
20:45 Φορτούνα Σιτάρντ Ουτρέχτη Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ουαλία Πρώτη Κατηγορία
15:30 Νιουτάουν Μπάλα Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:30 Barry Town Gap Connah S Quay FC Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:30 Καρμάρτεν Cardiff Met Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:30 Cefn Druids AFC Λαντουντνο Καρτέλα Αγώνα 2-1
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
17:30 Μπελενένσες Σετούμπαλ Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:00 Σάντα Κλάρα Μποαβίστα Καρτέλα Αγώνα 4-2
22:00 Σπόρτινγκ Λισ. Φεϊρένσε Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ρωσία Premier League
13:00 Κρίλια Σοβιέτοβ Άνζι Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:30 ΤΣΣΚΑ Μόσχας Ουράλ Καρτέλα Αγώνα 4-0
18:00 Κρασνοντάρ Λοκομοτίβ Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 2-1
Σκωτία Premier League
16:00 Νταντί Μάδεργουελ Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:00 Λίβινγκστον Χιμπέρνιαν Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Αμπερντίν Κιλμάρνοκ Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Heart of Midlothian Σεντ Μίρεν Καρτέλα Αγώνα 4-1
16:00 Χάμιλτον Σεντ Τζόνστον Καρτέλα Αγώνα 1-2
Σουηδία Allsvenskan
16:00 ΑΙΚ Χάκεν Καρτέλα Αγώνα 3-0
18:00 Ερεμπρο Εστερσουντ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Σουηδία Superettan
14:00 IK Brage Φρέι Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Ντέγκερφορς Χέλσινμποργκ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Τουρκία Super Lig
18:15 Φενέρμπαχτσε Καϊσέρισπορ Καρτέλα Αγώνα 2-3
18:15 Ακισάρ Μπελεντιγιέ Σίβασπορ Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:45 Τραμπζόνσπορ Γαλατάσαραϊ Καρτέλα Αγώνα 4-0
20:45 Alanyaspor Γκοζτέπε Καρτέλα Αγώνα 1-0
Finland Veikkausliga
16:00 Σεϊναγιόεν Κουόπιο Καρτέλα Αγώνα 1-2
Φινλανδία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Γιάρο KPV Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 AC Kajaani KTP Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Ούλου Χελσινγκφορς ΙΦΚ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Klubi-04 JJK Καρτέλα Αγώνα 2-2
Αργεντινή Superliga
00:00 Αρχεντίνος Τζ. Λανούς Καρτέλα Αγώνα 2-0
02:00 San Martin S.J. Ουρακάν Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:15 Ντεφένσα Χουστίσια Μπελγκράνο Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:30 Μπάνφιλντ Patronato Καρτέλα Αγώνα 1-0
22:45 Talleres Cordoba Γοδόι Κρουζ Καρτέλα Αγώνα 1-0
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία
00:15 Londrina Γκοϊανιένσε Καρτέλα Αγώνα 4-1
00:15 Παϊσάντου Juventude Καρτέλα Αγώνα 3-3
02:30 Πόντε πρέτα Βίλα Νόβα Καρτέλα Αγώνα 1-1
02:30 CRB Σαμπάιο Κορέια Καρτέλα Αγώνα 2-1
21:30 Αβάϊ Φιγκεϊρένσε Καρτέλα Αγώνα 0-1
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
21:00 Γκρέμιο Μποταφόγκο Καρτέλα Αγώνα 4-0
21:00 Βιτόρια Αμέρικα Μινέιρο Καρτέλα Αγώνα 1-0
ΗΠΑ Major League
22:00 Σιάτλ Κάνσας Καρτέλα Αγώνα 3-1
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
07:00 Κονσαντόλε Σαπόρο Βίσσελ Κόμπε Καρτέλα Αγώνα 3-1
11:30 Γιοκοχάμα Μάρινος Κασίβα Ρεϊσόλ Καρτέλα Αγώνα 3-1
12:00 Γιούμπιλο Ιβάτα Ναγκόγια Καρτέλα Αγώνα 1-6
12:00 Σεντάι Σιμίζου Καρτέλα Αγώνα 2-1
12:00 Ουράβα Ρεντ Ντάιμοντς Τσερέζο Οσάκα Καρτέλα Αγώνα 1-2
12:00 Χιροσίμα Κασίμα Άντλερς Καρτέλα Αγώνα 3-1
12:00 Γκάμπα Οσάκα Καβασάκι-F Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ν. Κορέα Πρώτη Κατηγορία
12:30 Sangju Sangmu Jeonnam Dragons Καρτέλα Αγώνα 1-2
13:00 Γκανγκβόν FC Seoul Καρτέλα Αγώνα 0-0