English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 15/09/2018 (148)

Αγγλία Championship
16:00 Σουόνσι Νότιγχαμ Φόρεστ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Σέφιλντ Γουέν. Στόουκ Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Ρόδεραμ Ντέρμπι Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Πρέστον Ρέντιγκ Καρτέλα Αγώνα 2-3
16:00 Νόριτς Μίντλεσμπρο Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Μίλγουολ Λιντς Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Χαλ Ιπσουιτς Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Μπρίστολ Σίτι Σέφιλντ Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Μπρέντφορντ Γουίγκαν Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Μπόλτον ΚΠΡ Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:30 Μπλάκμπερν Αστον Βίλλα Καρτέλα Αγώνα 1-1
Αγγλία National League
16:00 Μεϊντστόουν Γιουν. Harrogate Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Ρέξαμ Εμπσφλιτ Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 4-1
16:00 Maidenhead Χάλιφαξ Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Λέιτον Οριεντ Μπαρνέτ Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Havant and Waterlooville Σάτον Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Χάρτλπουλ Ιστλιχ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Γκέιτσχεντ Μπρέϊντρι Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Ντόβερ Σολιχούλ Μορς Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Nτάγκενχαμ & Ρεντ Τσέστερφιλντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μπρόμλεϊ Salford City Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Μπόρεχαμ Γουντ Μπάροου Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 AFC Fylde Ολντερσοτ Καρτέλα Αγώνα 3-0
Αγγλία Premier League
13:30 Τότεναμ Λίβερπουλ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Νιούκαστλ Αρσεναλ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Μάντσεστερ Σίτι Φούλαμ Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Χάντερσφιλντ Κρύσταλ Πάλας Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Τσέλσι Κάρντιφ Καρτέλα Αγώνα 4-1
16:00 Μπόρνμουθ Λέστερ Καρτέλα Αγώνα 4-2
18:30 Γουότφορντ Μάντσεστερ Γ. Καρτέλα Αγώνα 1-2
Αγγλία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Τσέλτεναμ Κρου Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Σουίντον Μπέρι Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Πορτ Βέιλ Νορθάμπτον Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Νοτς Κάουντι Στίβενέιτζ Καρτέλα Αγώνα 3-3
16:00 Νιούπορτ Κάουντι Γεοβίλ Καρτέλα Αγώνα 0-6
16:00 Μίλτον Κέινς Ντονς Φόρεστ Γκρίν Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μάνσφιλντ Εξετερ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Μάκλσφιλντ Λίνκολν Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Γκρίμσμπι Ολνταμ Καρτέλα Αγώνα 0-3
16:00 Κρόουλι Μόρκαμ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Κόλτσεστερ Κέιμπριτζ Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Καρλάιλ Τρανμίρ Καρτέλα Αγώνα 0-2
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Φλίτγουντ Τάουν Ακρινγκτον Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Γουίκομπ Οξφορντ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Γουόλσολ Ντονκάστερ Καρτέλα Αγώνα 1-4
16:00 Σρούσμπερι Σαουθέντ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Ρότσντεϊλ Τζίλιγκχαμ Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Πλίμουθ Μπλάκπουλ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Πίτερμπορο Πόρτσμουθ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Λούτον Μπρίστολ Ρόβερς Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Κόβεντρι Μπάρνσλι Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Μπέρτον Αλμπιον Σάντερλαντ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Μπράντφορντ Τσάρλτον Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Γουίμπλετον Σκάνθορπ Καρτέλα Αγώνα 2-3
Αυστρία Bundesliga
17:00 Χάρτμπεργκ Αλταχ Καρτέλα Αγώνα 2-1
17:00 SKN St. Polten Σάλτσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 1-3
17:00 Αντμίρα Στουρμ Γκρατς Καρτέλα Αγώνα 2-3
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
18:00 Σταντάρ Λιέγης Σαρλερουά Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:00 Βάασλαντ Έπεν Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:00 Οστάνδη Σερκλ Μπριζ Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:30 Γκενκ Αντερλεχτ Καρτέλα Αγώνα 1-0
Γαλλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Λανς Σοσό Καρτέλα Αγώνα 2-0
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Καέν Λιόν Καρτέλα Αγώνα 2-2
20:00 Τουλούζ Μονακό Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Μονπελιέ Στρασμπούργκ Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Ντιζόν Ανζέ Καρτέλα Αγώνα 1-3
20:00 Αμιάν Λιλ Καρτέλα Αγώνα 2-3
Γερμανία Bundesliga
15:30 Βόλφσμπουργκ Χέρτα Καρτέλα Αγώνα 2-2
15:30 Λειψία Αννόβερο Καρτέλα Αγώνα 3-2
15:30 Μάιντς Αουγκσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:30 Φορτούνα Ντίσελντορφ Χόφενχαϊμ Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:30 Μπάγιερν Μον. Λεβερκούζεν Καρτέλα Αγώνα 3-1
18:30 Γκλάντμπαχ Σάλκε Καρτέλα Αγώνα 2-1
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:00 Γκρόιτερ Φιρτ Χόλσταϊν Κίελ Καρτέλα Αγώνα 4-1
13:00 Ντάρμσταντ 98 Σαντχάουζεν Καρτέλα Αγώνα 1-1
13:00 Αμβούργο Χάιντενχάιμ Καρτέλα Αγώνα 3-2
Δανία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Νόρντζιελαντ Ράντερς Καρτέλα Αγώνα 4-1
Ireland Premier Division
20:45 Σλίγκο Ρόβερς Σεντ Πάτρικς Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ελλάδα Super League
17:15 ΟΦΗ ΠΑΟΚ Καρτέλα Αγώνα 1-3
18:00 Απόλλων Σμύρνης ΠΑΣ Γιάννενα Καρτέλα Αγώνα 1-2
19:30 ΑΕΚ Πανιώνιος Καρτέλα Αγώνα 4-0
Ισπανία Primera Division
13:00 Ατλέτικο Μαδρ. Εϊμπάρ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:15 Σοσιεδάδ Μπαρτσελόνα Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:30 Βαλένθια Μπετίς Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:45 Ατλέτικο Μπιλμπάο Ρεάλ Μαδρίτης Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Ταραγόνα Οσασούνα Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Τενερίφη Reus Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Μάλαγα Κόρδοβα Καρτέλα Αγώνα 3-0
20:00 Αλκορόν Λα Κορούνια Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Τσιταντέλα Cosenza Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:00 Μπρέσια Πεσκάρα Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Ασκολι Λέτσε Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Κρεμονέζε Σπέτσια Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Ιντερ Πάρμα Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Νάπολι Φιορεντίνα Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:30 Φροζινόνε Σαμπντόρια Καρτέλα Αγώνα 0-5
Κύπρος Πρώτη Κατηγορία
17:00 Δόξα Κατωκοπιάς Alki Oroklinis Καρτέλα Αγώνα 4-0
18:00 Απόλλωνας Λεμεσού Πάφος Καρτέλα Αγώνα 5-1
19:00 Nέα Σαλαμίνα A.E. Kittion Larnaca Καρτέλα Αγώνα 1-1
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Χάουγκεσουντ Μπραν Καρτέλα Αγώνα 1-3
Ολλανδία Eredivisie
18:30 Ντε Γκράαφτσαπ Φένλο Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:30 Ντεν Χάαγκ Αϊντχόφεν Καρτέλα Αγώνα 0-7
20:45 Βιλλεμ II Έξελσιορ Καρτέλα Αγώνα 2-2
20:45 Αγιαξ Γκρόνινγκεν Καρτέλα Αγώνα 3-0
Ουαλία Πρώτη Κατηγορία
15:30 Cefn Druids AFC Καρμάρτεν Καρτέλα Αγώνα 4-0
15:30 Σάερναφρον Barry Town Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:30 Εϊμπεριστγουίθ Μπάλα Καρτέλα Αγώνα 3-2
Ρωσία Premier League
13:00 Ρουμπίν Γιενισέι Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:30 Ούφα ΤΣΣΚΑ Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 0-3
18:00 Arsenal Tula Κρίλια Σοβιέτοβ Καρτέλα Αγώνα 4-0
Σκωτία Premier League
16:00 Σεντ Τζόνστον Αμπερντίν Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Ρέιντζερς Νταντί Καρτέλα Αγώνα 4-0
16:00 Μάδεργουελ Heart of Midlothian Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Λίβινγκστον Χάμιλτον Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Χιμπέρνιαν Κιλμάρνοκ Καρτέλα Αγώνα 3-2
Σουηδία Allsvenskan
16:00 Ερεμπρο Σούντσβαλ Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Εστερσουντ Μάλμε Καρτέλα Αγώνα 2-3
Σουηδία Superettan
14:00 IK Brage Norrby IF Καρτέλα Αγώνα 2-3
16:00 AFC Eskilstuna Χέλσινμποργκ Καρτέλα Αγώνα 0-0
Τουρκία Super Lig
16:00 Ανκαραγκουτσού Ακισάρ Μπελεντιγιέ Καρτέλα Αγώνα 1-0
19:00 Μπεσικτάς Yeni Malatyaspor Καρτέλα Αγώνα 2-1
19:00 Γκοζτέπε Καϊσέρισπορ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Φινλανδία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 KPV EIF Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 AC Kajaani Χάκα Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Γιάρο JJK Καρτέλα Αγώνα 3-0
Αργεντινή Superliga
00:00 Εστουδιάντες Αλντοσίβι Καρτέλα Αγώνα 0-2
02:00 Atletico Tucuman Τιγκρε Καρτέλα Αγώνα 3-0
18:15 Ιντεπετιέντε Κόλον Σάντα Φε Καρτέλα Αγώνα 3-0
20:30 Ρίβερ Πλέιτ San Martin S.J. Καρτέλα Αγώνα 4-1
22:45 Μπελγκράνο Νιούελς Ολντ Μποϊς Καρτέλα Αγώνα 0-0
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία
00:15 Κοριτίμπα Londrina Καρτέλα Αγώνα 0-1
01:30 Φιγκεϊρένσε Sao Bento Καρτέλα Αγώνα 2-2
02:30 Σαμπάιο Κορέια Fortaleza Καρτέλα Αγώνα 1-0
21:30 Κριτσιούμα Αβάϊ Καρτέλα Αγώνα 3-2
21:30 Brasil De Pelotas CRB Καρτέλα Αγώνα 1-0
21:30 Μποα Παϊσάντου Καρτέλα Αγώνα 1-1
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
21:00 Γκρέμιο Παρανά Καρτέλα Αγώνα 2-0
21:00 Σεάρα Βιτόρια Καρτέλα Αγώνα 2-0
ΗΠΑ Major League
21:30 Κολοράντο Atlanta United FC Καρτέλα Αγώνα 0-3
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
07:00 Σεντάι FC Τόκιο Καρτέλα Αγώνα 1-0
10:00 Τόσου Χιροσίμα Καρτέλα Αγώνα 1-0
11:00 Ναγκόγια V-Varen Nagasaki Καρτέλα Αγώνα 3-4
12:00 Βίσσελ Κόμπε Γκάμπα Οσάκα Καρτέλα Αγώνα 1-2
12:00 Καβασάκι-F Κονσαντόλε Σαπόρο Καρτέλα Αγώνα 7-0
12:00 Κασίβα Ρεϊσόλ Σιμίζου Καρτέλα Αγώνα 2-3
Ν. Κορέα Πρώτη Κατηγορία
07:00 Ulsan Hyundai Pohang Steelers Καρτέλα Αγώνα 2-0
07:00 Γιεονμπούκ Jeju United Καρτέλα Αγώνα 4-0
09:00 Ίντσεον Σουβόν Καρτέλα Αγώνα 0-0