English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 16/09/2018 (107)

Αγγλία Premier League
14:30 Γουλβς Μπέρνλι Καρτέλα Αγώνα 1-0
17:00 Εβερτον Γουέστ Χαμ Καρτέλα Αγώνα 1-3
Αυστρία Bundesliga
14:30 Μάτερσμπουργκ Λίντσερ Καρτέλα Αγώνα 1-3
14:30 Βόλφσμπεργκερ Βάκερ Ινσμπρουκ Καρτέλα Αγώνα 3-1
17:00 Ραπίντ Βιέννης Αούστρια Βιέννης Καρτέλα Αγώνα 0-1
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
14:30 Μουσκρόν Περουβελτζ Κορτράικ Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Αντβέρπ Ζούλτε Βαρεγκέμ Καρτέλα Αγώνα 5-1
20:00 Γάνδη Σιντ Τρουίντεν Καρτέλα Αγώνα 1-2
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Ναντ Ρεμς Καρτέλα Αγώνα 0-0
17:00 Μπορντό Νιμ Καρτέλα Αγώνα 3-3
21:00 Μαρσέιγ Γκενγκάν Καρτέλα Αγώνα 4-0
Γερμανία Bundesliga
15:30 Βέρντερ Βρέμης Νυρεμβέργη Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Φράιμπουργκ Στουτγκάρδη Καρτέλα Αγώνα 3-3
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:30 Αουε Σαν Πάουλι Καρτέλα Αγώνα 3-1
13:30 Κολωνία Πάντερμπορν Καρτέλα Αγώνα 3-5
13:30 Μπόχουμ Ινγκολσταντ Καρτέλα Αγώνα 6-0
Δανία Πρώτη Κατηγορία
12:00 Vendsyssel FF Χόμπρο Καρτέλα Αγώνα 1-1
14:00 Χόρσενς Ααρχους Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Μπρόντμπι Σοντερίσκε Καρτέλα Αγώνα 2-4
18:00 Μίντιλαντ Κοπεγχάγη Καρτέλα Αγώνα 3-1
Ελλάδα Super League
16:00 Σκόντα Ξάνθη Παναιτωλικός Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:15 Λάρισα Παναθηναϊκός Καρτέλα Αγώνα 1-3
19:00 Ατρόμητος Λαμία Καρτέλα Αγώνα 1-0
19:30 Ολυμπιακός Αστέρας Τρίπολης Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ισλανδία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Vikingur Reykjavik Χαφναρφιόρντουρ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 KR Reykjavik Κέφλαβικ Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Grindavik Fjolnir Καρτέλα Αγώνα 0-1
19:00 Valur Reykjavik IBV Vestmannaeyjar Καρτέλα Αγώνα 5-1
Ισπανία Primera Division
12:00 Λεγκανες Βιγιαρεάλ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:15 Εσπανιόλ Λεβάντε Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:30 Βαγιαδολίδ Αλαβές Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:45 Σεβίλη Χετάφε Καρτέλα Αγώνα 0-2
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
12:00 Ελτσε Μαγιόρκα Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Λούγκο Οβιέδο Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:00 Extremadura Λας Πάλμας Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:30 Αλμερία Σαραγόσα Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:00 Γρανάδα CF Rayo Majadahonda Καρτέλα Αγώνα 3-0
20:30 Σπόρτινγκ Χιχόν Νουμάνθια Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Βερόνα Κάρπι Καρτέλα Αγώνα 4-1
15:00 Σαλερνιτάνα Πάντοβα Καρτέλα Αγώνα 3-0
21:00 Foggia Παλέρμο Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
12:30 Ρόμα Κιέβο Καρτέλα Αγώνα 2-2
15:00 Γιουβέντους Σασσουόλο Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:00 Ουντινέζε Τορίνο Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Τζένοα Μπολόνια Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Εμπολι Λάτσιο Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:30 Κάλιαρι Μίλαν Καρτέλα Αγώνα 1-1
Κύπρος Πρώτη Κατηγορία
17:00 Ομόνοια Λευκ. Ένωση Νέων Παραλιμνίου Καρτέλα Αγώνα 1-0
19:00 Ερμής Αραδίππου ΑΠΟΕΛ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Νορβηγία Adeccoligaen
15:00 Στρόμμεν Χαμ-Καμ Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Τρομσντάλεν Μιοντάλεν Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Ασανε Γιερβ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Floro Σάντνες Καρτέλα Αγώνα 1-3
18:00 Σόγκνταλ Ουλενσακερ Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:00 Λεβάνγκερ Νεστ Σότρα Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Αλεσουντ Κόνγκσβινγκερ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Τρόμσο Στάμπεκ Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:00 Σταρτ Λίλεστρομ Καρτέλα Αγώνα 3-0
18:00 Σάρπσμποργκ Οντ Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:00 Σάντεφιορντ Μπόντο Γκλιμτ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Ρανχάιμ Στρομσγκόντσετ Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Βαλερένγκα Ρόζενμποργκ Καρτέλα Αγώνα 2-3
Ολλανδία Eredivisie
12:15 Αλκμαάρ Φέγενορντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
14:30 Χίρενφεϊν Χέρακλες Καρτέλα Αγώνα 3-5
14:30 Μπρέντα Φορτούνα Σιτάρντ Καρτέλα Αγώνα 2-3
14:30 Ουτρέχτη Εμμεν Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:45 Τσβόλε Φίτεσε Καρτέλα Αγώνα 0-2
Ουαλία Πρώτη Κατηγορία
15:30 Cardiff Met Λαντουντνο Καρτέλα Αγώνα 0-1
Ρωσία Premier League
13:00 Orenburg Ζενίτ Αγ. Πετρ. Καρτέλα Αγώνα 1-2
15:30 Άνζι Κρασνοντάρ Καρτέλα Αγώνα 0-4
18:00 Σπαρτάκ Μόσχας Akhmat Grozny Καρτέλα Αγώνα 1-2
Σουηδία Allsvenskan
15:00 Νόρκεπινγκ ΑΙΚ Καρτέλα Αγώνα 2-0
17:30 Γκέτεμποργκ Ελφσμποργκ Καρτέλα Αγώνα 2-2
17:30 Τζουγκάρντεν Μπρομαποϊκάρνα Καρτέλα Αγώνα 0-1
Σουηδία Superettan
15:00 Βάρναμο Ντέγκερφορς Καρτέλα Αγώνα 1-2
15:00 Γκέφλε Φάλκενμπεργκ Καρτέλα Αγώνα 0-3
Τουρκία Super Lig
16:00 Σίβασπορ Erzurum BB Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Ι. Μπασακσεχίρ Αντάλιασπορ Καρτέλα Αγώνα 4-0
19:00 Ρίζεσπορ Μπούρσασπορ Καρτέλα Αγώνα 1-1
19:00 Κόνιασπορ Φενέρμπαχτσε Καρτέλα Αγώνα 0-1
Αργεντινή Superliga
01:00 Αρχεντίνος Τζ. Μπόκα Τζούνιορς Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Patronato Χιμνάσια Λα Πλάτα Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:15 Βελέζ Σάρσφιλντ San Martin Tucuman Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:30 Ουνιόν Σάντα Φε Talleres Cordoba Καρτέλα Αγώνα 2-1
22:45 Λανούς Ρασίνγκ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία
00:00 Γκόιας Γκοϊανιένσε Καρτέλα Αγώνα 2-1
02:00 Οέστε Πόντε πρέτα Καρτέλα Αγώνα 0-0
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
00:00 Βάσκο Ντα Γκάμα Φλαμένγκο Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μποταφόγκο Αμέρικα Μινέιρο Καρτέλα Αγώνα 1-0
21:00 Σάντος Σάο Πάολο Καρτέλα Αγώνα 0-0
21:00 Κρουζέιρο Ατλέτικο Μινέιρο Καρτέλα Αγώνα 0-0
21:00 Μπαΐα Παλμέιρας Καρτέλα Αγώνα 1-1
21:00 Ατλέτικο Παραναένσε Φλουμινένσε Καρτέλα Αγώνα 3-1
ΗΠΑ Major League
01:30 Τορόντο Λος Αντζελες Καρτέλα Αγώνα 5-3
01:30 Φιλαδέλφεια Γιούνιον Μόντρεαλ Καρτέλα Αγώνα 1-4
02:00 Ντάλας Κολόμπους Καρτέλα Αγώνα 0-0
02:30 Χιούστον Πόρτλαντ Καρτέλα Αγώνα 4-1
03:30 Σολτ Λέικ Minnesota United FC Καρτέλα Αγώνα 1-1
04:00 Βανκούβερ Σιάτλ Καρτέλα Αγώνα 1-2
04:30 Σαν Χοσέ Κάνσας Καρτέλα Αγώνα 1-5
04:30 Los Angeles FC Νιου Ινγκλαντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
19:00 Ουάσιγκτον Νέα Υόρκη Καρτέλα Αγώνα 3-3
23:00 Σικάγο Ορλάντο Σίτι Καρτέλα Αγώνα 4-0
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
09:00 Γιοκοχάμα Μάρινος Ουράβα Ρεντ Ντάιμοντς Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ν. Κορέα Πρώτη Κατηγορία
07:00 Jeonnam Dragons Γκιεονγκνάμ Καρτέλα Αγώνα 3-3
09:00 Γκανγκβόν Sangju Sangmu Καρτέλα Αγώνα 2-3
09:00 FC Seoul Daegu FC Καρτέλα Αγώνα 0-2