English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 02/09/2018 (123)

Αγγλία Championship
13:00 Ιπσουιτς Νόριτς Καρτέλα Αγώνα 1-1
14:30 Μπρίστολ Σίτι Μπλάκμπερν Καρτέλα Αγώνα 4-1
Αγγλία Premier League
14:30 Κάρντιφ Αρσεναλ Καρτέλα Αγώνα 2-3
17:00 Μπέρνλι Μάντσεστερ Γ. Καρτέλα Αγώνα 0-2
17:00 Γουότφορντ Τότεναμ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Αυστρία Bundesliga
17:00 Στουρμ Γκρατς Ραπίντ Βιέννης Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:00 Σάλτσμπουργκ Αντμίρα Καρτέλα Αγώνα 3-1
17:00 Λίντσερ Βόλφσμπεργκερ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
14:30 Αντερλεχτ Αντβέρπ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Σερκλ Μπριζ Γάνδη Καρτέλα Αγώνα 0-3
20:00 Κορτράικ Γκενκ Καρτέλα Αγώνα 3-3
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Σεντ Ετιέν Αμιάν Καρτέλα Αγώνα 0-0
17:00 Ρεν Μπορντό Καρτέλα Αγώνα 2-0
21:00 Μονακό Μαρσέιγ Καρτέλα Αγώνα 2-3
Γερμανία Bundesliga
15:30 Λειψία Φορτούνα Ντίσελντορφ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Σάλκε Χέρτα Καρτέλα Αγώνα 0-2
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:30 Χάιντενχάιμ Ντάρμσταντ 98 Καρτέλα Αγώνα 0-1
13:30 Σαντχάουζεν Ουνιόν Βερολίνου Καρτέλα Αγώνα 0-0
13:30 Σαν Πάουλι Κολωνία Καρτέλα Αγώνα 3-5
Δανία Πρώτη Κατηγορία
12:00 Οντένσε Νόρντζιελαντ Καρτέλα Αγώνα 0-0
14:00 Ράντερς Ααλμποργκ Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Εσμπιεργκ Κοπεγχάγη Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:00 Ααρχους Vendsyssel FF Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Μπρόντμπι Μίντιλαντ Καρτέλα Αγώνα 2-2
Ελβετία Super League
16:00 Ν. Ξαμάξ Σεντ Γκάλεν Καρτέλα Αγώνα 2-3
16:00 Λουκέρνη Γκρασχόπερς Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Βασιλεία Τουν Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ελλάδα Super League
18:15 Πανιώνιος ΠΑΟΚ Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:15 Αρης Θεσσ. Λάρισα Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:30 Ολυμπιακός ΠΑΣ Γιάννενα Καρτέλα Αγώνα 5-0
Ισλανδία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Fjolnir Stjarnan Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:00 KA Akureyri Valur Reykjavik Καρτέλα Αγώνα 3-3
16:00 IBV Vestmannaeyjar Vikingur Reykjavik Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:00 Μπρέινταμπλικ Grindavik Καρτέλα Αγώνα 1-1
19:15 Χαφναρφιόρντουρ KR Reykjavik Καρτέλα Αγώνα 4-0
Ισπανία Primera Division
12:00 Λεβάντε Βαλένθια Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:15 Αλαβές Εσπανιόλ Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:30 Μπαρτσελόνα Ουέσκα Καρτέλα Αγώνα 8-2
20:45 Μπετίς Σεβίλη Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
12:00 Ταραγόνα Rayo Majadahonda Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Σπόρτινγκ Χιχόν Extremadura Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:00 Αλμπαθέτε Κόρδοβα Καρτέλα Αγώνα 3-0
21:00 Γρανάδα CF Οσασούνα Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
18:00 Πεσκάρα Λιβόρνο Καρτέλα Αγώνα 2-1
21:00 Κροτόνε Foggia Καρτέλα Αγώνα 4-1
21:00 Λέτσε Σαλερνιτάνα Καρτέλα Αγώνα 2-2
21:00 Περούτζια Ασκολι Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
18:00 Φιορεντίνα Ουντινέζε Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:30 Σαμπντόρια Νάπολι Καρτέλα Αγώνα 3-0
20:30 Τορίνο Spal Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:30 Αταλάντα Κάλιαρι Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:30 Κιέβο Εμπολι Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:30 Λάτσιο Φροζινόνε Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:30 Σασσουόλο Τζένοα Καρτέλα Αγώνα 5-3
Κύπρος Πρώτη Κατηγορία
17:00 Alki Oroklinis Ερμής Αραδίππου Καρτέλα Αγώνα 0-2
19:00 Ένωση Νέων Παραλιμνίου Nέα Σαλαμίνα Καρτέλα Αγώνα 3-5
Νορβηγία Adeccoligaen
14:00 Χαμ-Καμ Ασανε Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:00 Ουλενσακερ Αλεσουντ Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Τρομσντάλεν Σάντνες Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:00 Νεστ Σότρα Στρόμμεν Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:00 Μιοντάλεν Νότοντεν Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Κόνγκσβινγκερ Σόγκνταλ Καρτέλα Αγώνα 1-3
18:00 Γιερβ Floro Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Βίκινγκ Λεβάνγκερ Καρτέλα Αγώνα 3-0
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Κρίστιανσουντ Σταρτ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Μπόντο Γκλιμτ Σάρπσμποργκ Καρτέλα Αγώνα 3-1
18:00 Ρόζενμποργκ Χάουγκεσουντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Οντ Μόλντε Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Μπραν Ρανχάιμ Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Λίλεστρομ Βαλερένγκα Καρτέλα Αγώνα 0-1
Ολλανδία Eredivisie
12:15 Γκρόνινγκεν Τσβόλε Καρτέλα Αγώνα 0-1
14:30 Φίτεσε Αγιαξ Καρτέλα Αγώνα 0-4
14:30 Χέρακλες Αλκμαάρ Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:45 Φέγενορντ Μπρέντα Καρτέλα Αγώνα 4-2
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Αβες Μαρίτιμο Καρτέλα Αγώνα 0-1
17:00 Ρίο Αβε Πορτιμονένσε Καρτέλα Αγώνα 2-1
19:30 Νασιονάλ Μπενφίκα Καρτέλα Αγώνα 0-4
21:30 Πόρτο Μορεϊρένσε Καρτέλα Αγώνα 3-0
Ρωσία Premier League
13:00 Γιενισέι Arsenal Tula Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:30 Ντιναμό Μόσχας Orenburg Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:00 Ζενίτ Αγ. Πετρ. Σπαρτάκ Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:30 Akhmat Grozny Ούφα Καρτέλα Αγώνα 2-1
Σκωτία Premier League
13:00 Σέλτικ Ρέιντζερς Καρτέλα Αγώνα 1-0
Σουηδία Allsvenskan
15:00 Χάμαρμπι Τζουγκάρντεν Καρτέλα Αγώνα 1-3
15:00 Μπρομαποϊκάρνα Μάλμε Καρτέλα Αγώνα 0-3
15:00 Dalkurd FF Γκέτεμποργκ Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:30 Ελφσμποργκ Καλμάρ Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:30 Σούντσβαλ Σίριους Καρτέλα Αγώνα 4-0
Σουηδία Superettan
15:00 Λαντσκρόνα Norrby IF Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:30 Χάλμσταντ Γιόνσεπινγκ Καρτέλα Αγώνα 1-0
Τουρκία Super Lig
18:15 Erzurum BB Ι. Μπασακσεχίρ Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:15 Κασίμπασα Ανκαραγκουτσού Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:45 Μπούρσασπορ Μπεσικτάς Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:45 Αντάλιασπορ Ρίζεσπορ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Finland Veikkausliga
17:30 Ελσίνκι FC Inter Καρτέλα Αγώνα 3-0
18:00 Μάριεχαμ Ιλβ Καρτέλα Αγώνα 3-6
Φινλανδία Δεύτερη Κατηγορία
17:30 EIF Χάκα Καρτέλα Αγώνα 2-1
Αργεντινή Superliga
01:00 Σαν Λορέντζο Ρίβερ Πλέιτ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Ρασίνγκ Ροζάριο Σέντραλ Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:15 Εστουδιάντες Ιντεπετιέντε Καρτέλα Αγώνα 2-2
20:30 Αλντοσίβι Τιγκρε Καρτέλα Αγώνα 0-2
22:45 Κόλον Σάντα Φε Ουνιόν Σάντα Φε Καρτέλα Αγώνα 0-0
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία
00:00 Γκόιας Fortaleza Καρτέλα Αγώνα 3-1
02:00 Μποα CSA Καρτέλα Αγώνα 3-0
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
00:00 Βάσκο Ντα Γκάμα Σάντος Καρτέλα Αγώνα 0-3
02:00 Κορίνθιανς Ατλέτικο Μινέιρο Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Φλαμένγκο Σεάρα Καρτέλα Αγώνα 0-1
21:00 Ατλέτικο Παραναένσε Μπαΐα Καρτέλα Αγώνα 2-0
21:00 Σάο Πάολο Φλουμινένσε Καρτέλα Αγώνα 1-1
21:00 Σπορτ Ρεσίφε Παρανά Καρτέλα Αγώνα 1-0
ΗΠΑ Major League
01:30 Νιου Ινγκλαντ Πόρτλαντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
01:30 Ορλάντο Σίτι Φιλαδέλφεια Γιούνιον Καρτέλα Αγώνα 2-2
01:30 Μόντρεαλ Νέα Υόρκη Καρτέλα Αγώνα 3-0
02:00 Κολόμπους Νέα Υόρκη Σίτι Καρτέλα Αγώνα 2-1
02:00 Ντάλας Χιούστον Καρτέλα Αγώνα 4-2
02:00 Τορόντο Los Angeles FC Καρτέλα Αγώνα 2-4
04:00 Βανκούβερ Σαν Χοσέ Καρτέλα Αγώνα 2-1
04:00 Σολτ Λέικ Λος Αντζελες Καρτέλα Αγώνα 6-2
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
12:00 FC Τόκιο Τόσου Καρτέλα Αγώνα 0-0
Ν. Κορέα Πρώτη Κατηγορία
11:00 Pohang Steelers Jeju United Καρτέλα Αγώνα 2-2
11:00 Ίντσεον Ulsan Hyundai Καρτέλα Αγώνα 3-2
12:00 Daegu FC Σουβόν Καρτέλα Αγώνα 4-2
12:00 Γκιεονγκνάμ Γιεονμπούκ Καρτέλα Αγώνα 0-3