English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 22/09/2018 (164)

Αγγλία Championship
16:00 Ιπσουιτς Μπόλτον Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Λιντς Μπέρμιγχαμ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Σέφιλντ Γιουν. Πρέστον Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Ρέντιγκ Χαλ Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Αστον Βίλλα Σέφιλντ Γουέν. Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Νότιγχαμ Φόρεστ Ρόδεραμ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Γουέστ Μπρομ Μίλγουολ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Στόουκ Μπλάκμπερν Καρτέλα Αγώνα 2-3
16:00 Μίντλεσμπρο Σουόνσι Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Ντέρμπι Μπρέντφορντ Καρτέλα Αγώνα 3-1
18:30 ΚΠΡ Νόριτς Καρτέλα Αγώνα 0-1
Αγγλία National League
13:35 Ιστλιχ Nτάγκενχαμ & Ρεντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Χάλιφαξ Χάρτλπουλ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Εμπσφλιτ Γιουν. Havant and Waterlooville Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μπρέϊντρι Μεϊντστόουν Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Τσέστερφιλντ Γκέιτσχεντ Καρτέλα Αγώνα 0-3
16:00 Σάτον Γιουν. Ρέξαμ Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Σολιχούλ Μορς Μπρόμλεϊ Καρτέλα Αγώνα 5-0
16:00 Salford City Μπόρεχαμ Γουντ Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Harrogate Λέιτον Οριεντ Καρτέλα Αγώνα 0-3
16:00 Μπάροου Maidenhead Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Μπαρνέτ AFC Fylde Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Ολντερσοτ Ντόβερ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Αγγλία Premier League
13:30 Φούλαμ Γουότφορντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μπέρνλι Μπόρνμουθ Καρτέλα Αγώνα 4-0
16:00 Λίβερπουλ Σαουθάμπτον Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Μάντσεστερ Γ. Γουλβς Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Λέστερ Χάντερσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Κρύσταλ Πάλας Νιούκαστλ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Κάρντιφ Μάντσεστερ Σίτι Καρτέλα Αγώνα 0-5
18:30 Μπράιτον Τότεναμ Καρτέλα Αγώνα 1-2
Αγγλία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Τρανμίρ Νιούπορτ Κάουντι Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Στίβενέιτζ Γκρίμσμπι Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Μόρκαμ Μάκλσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Φόρεστ Γκρίν Κρόουλι Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Εξετερ Τσέλτεναμ Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Κρου Πορτ Βέιλ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Μπέρι Καρλάιλ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Ολνταμ Κόλτσεστερ Καρτέλα Αγώνα 3-3
16:00 Γεοβίλ Σουίντον Καρτέλα Αγώνα 0-3
16:00 Νορθάμπτον Νοτς Κάουντι Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Λίνκολν Μίλτον Κέινς Ντονς Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Κέιμπριτζ Μάνσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
     Μπάρνσλι Μπέρτον Αλμπιον Καρτέλα Αγώνα Post
16:00 Σάντερλαντ Ρότσντεϊλ Καρτέλα Αγώνα 4-1
16:00 Τζίλιγκχαμ Πίτερμπορο Καρτέλα Αγώνα 2-4
16:00 Σαουθέντ Φλίτγουντ Τάουν Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Ντονκάστερ Μπράντφορντ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Πόρτσμουθ Γουίκομπ Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Οξφορντ Γουόλσολ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Τσάρλτον Πλίμουθ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Μπρίστολ Ρόβερς Κόβεντρι Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Σκάνθορπ Σρούσμπερι Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Μπλάκπουλ Λούτον Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Ακρινγκτον Γουίμπλετον Καρτέλα Αγώνα 2-1
Αυστρία Bundesliga
17:00 Στουρμ Γκρατς Μάτερσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 1-2
17:00 Αλταχ Βόλφσμπεργκερ Καρτέλα Αγώνα 0-1
17:00 SKN St. Polten Χάρτμπεργκ Καρτέλα Αγώνα 3-0
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
18:00 Βάασλαντ Σαρλερουά Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Λόκερεν Μουσκρόν Περουβελτζ Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:00 Έπεν Οστάνδη Καρτέλα Αγώνα 1-2
20:30 Σιντ Τρουίντεν Αντβέρπ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Γαλλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Παρί Μετς Καρτέλα Αγώνα 2-1
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Λιλ Ναντ Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:00 Στρασμπούργκ Αμιάν Καρτέλα Αγώνα 3-1
20:00 Ρεμς Ντιζόν Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:00 Μονπελιέ Νις Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Ανζέ Τουλούζ Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:00 Σεντ Ετιέν Καέν Καρτέλα Αγώνα 2-1
Γερμανία Bundesliga
15:30 Βόλφσμπουργκ Φράιμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 1-3
15:30 Χέρτα Γκλάντμπαχ Καρτέλα Αγώνα 4-2
15:30 Νυρεμβέργη Αννόβερο Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:30 Αουγκσμπουργκ Βέρντερ Βρέμης Καρτέλα Αγώνα 2-3
15:30 Χόφενχαϊμ Ντόρτμουντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:30 Σάλκε Μπάγιερν Μον. Καρτέλα Αγώνα 0-2
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:00 Μπίλεφελντ Ουνιόν Βερολίνου Καρτέλα Αγώνα 1-1
13:00 Διναμό Δρέσδης Ντάρμσταντ 98 Καρτέλα Αγώνα 4-1
13:00 Χόλσταϊν Κίελ Μπόχουμ Καρτέλα Αγώνα 2-2
Δανία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Ράντερς Vendsyssel FF Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ireland Premier Division
18:00 Ντέρι Σάμροκ Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:30 Σεντ Πάτρικς Μποέμιαν Καρτέλα Αγώνα 1-3
Ελβετία Super League
19:00 Γκρασχόπερς Ν. Ξαμάξ Καρτέλα Αγώνα 3-1
19:00 Τουν Σιόν Καρτέλα Αγώνα 4-1
Ελλάδα Super League
17:15 Αστέρας Τρίπολης Απόλλων Σμύρνης Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:00 Ατρόμητος Λάρισα Καρτέλα Αγώνα 2-0
19:30 ΠΑΣ Γιάννενα Αρης Θεσσ. Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ισπανία Primera Division
13:00 Βαγιεκάνο Αλαβές Καρτέλα Αγώνα 1-5
16:15 Θέλτα Βαγιαδολίδ Καρτέλα Αγώνα 3-3
16:15 Εϊμπάρ Λεγκανες Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:30 Χετάφε Ατλέτικο Μαδρ. Καρτέλα Αγώνα 0-2
20:45 Ρεάλ Μαδρίτης Εσπανιόλ Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Οσασούνα Σπόρτινγκ Χιχόν Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Rayo Majadahonda Extremadura Καρτέλα Αγώνα 1-4
18:00 Σαραγόσα Λούγκο Καρτέλα Αγώνα 0-2
20:30 Κόρδοβα Τενερίφη Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Κροτόνε Βερόνα Καρτέλα Αγώνα 1-2
15:00 Πεσκάρα Foggia Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 Σπέτσια Τσιταντέλα Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 Παλέρμο Περούτζια Καρτέλα Αγώνα 4-1
15:00 Λέτσε Βενέτσια Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:00 Κάρπι Μπρέσια Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Cosenza Λιβόρνο Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Πάρμα Κάλιαρι Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:00 Φιορεντίνα Spal Καρτέλα Αγώνα 3-0
20:30 Σαμπντόρια Ιντερ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Κύπρος Πρώτη Κατηγορία
17:00 Ένωση Νέων Παραλιμνίου Ερμής Αραδίππου Καρτέλα Αγώνα 2-0
19:00 Πάφος ΑΕΛ Καρτέλα Αγώνα 0-2
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Οντ Βαλερένγκα Καρτέλα Αγώνα 3-2
Ολλανδία Eredivisie
18:30 Φορτούνα Σιτάρντ Βιλλεμ II Καρτέλα Αγώνα 4-4
19:45 Φένλο Μπρέντα Καρτέλα Αγώνα 3-0
19:45 Έξελσιορ Χίρενφεϊν Καρτέλα Αγώνα 3-3
20:45 Φίτεσε Ντεν Χάαγκ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ουαλία Πρώτη Κατηγορία
15:30 Νιουτάουν Cardiff Met Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:30 Καρμάρτεν Εϊμπεριστγουίθ Καρτέλα Αγώνα 2-2
15:30 Σάερναφρον Λιανέλλι Καρτέλα Αγώνα 3-0
15:30 Barry Town Cefn Druids AFC Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:30 Λαντουντνο Gap Connah S Quay FC Καρτέλα Αγώνα 0-4
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
17:30 Σάντα Κλάρα Ρίο Αβε Καρτέλα Αγώνα 1-3
20:00 Μαρίτιμο Μπελενένσες Καρτέλα Αγώνα 0-0
22:00 Σετούμπαλ Πόρτο Καρτέλα Αγώνα 0-2
Ρωσία Premier League
10:30 Γιενισέι Ουράλ Καρτέλα Αγώνα 1-2
13:00 Ντιναμό Μόσχας Άνζι Καρτέλα Αγώνα 0-1
15:30 Arsenal Tula Ρουμπίν Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:00 Akhmat Grozny Orenburg Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Ροστόφ Ούφα Καρτέλα Αγώνα 0-0
Σκωτία Premier League
16:00 Αμπερντίν Μάδεργουελ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Νταντί Χιμπέρνιαν Καρτέλα Αγώνα 0-3
16:00 Χάμιλτον Σεντ Μίρεν Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Heart of Midlothian Λίβινγκστον Καρτέλα Αγώνα 0-0
Σουηδία Allsvenskan
16:00 Σίριους Εστερσουντ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Ελφσμποργκ Ερεμπρο Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Τρέλεμποργκ Τζουγκάρντεν Καρτέλα Αγώνα 0-3
18:00 Dalkurd FF Νόρκεπινγκ Καρτέλα Αγώνα 0-2
Σουηδία Superettan
16:00 Ντέγκερφορς ΓΚΑΙΣ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Τουρκία Super Lig
12:30 Yeni Malatyaspor Ρίζεσπορ Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 Καϊσέρισπορ Κόνιασπορ Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:00 Τραμπζόνσπορ Γκοζτέπε Καρτέλα Αγώνα 1-2
Finland Veikkausliga
15:00 PS Κέμι Βάασα Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Κουόπιο Χόνκα Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Ιλβ FC Inter Καρτέλα Αγώνα 1-0
Φινλανδία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Klubi-04 Ούλου Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:00 AC Kajaani Γιάρο Καρτέλα Αγώνα 0-1
Αργεντινή Superliga
00:00 Σαν Λορέντζο Patronato Καρτέλα Αγώνα 3-2
02:00 Κόλον Σάντα Φε Γοδόι Κρουζ Καρτέλα Αγώνα 3-1
18:15 Νιούελς Ολντ Μποϊς Λανούς Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:30 Talleres Cordoba Βελέζ Σάρσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία
00:15 Γκόιας Πόντε πρέτα Καρτέλα Αγώνα 2-2
01:30 CRB Κοριτίμπα Καρτέλα Αγώνα 1-1
01:30 Sao Bento Μποα Καρτέλα Αγώνα 0-0
02:30 Fortaleza Βίλα Νόβα Καρτέλα Αγώνα 2-0
21:30 Παϊσάντου Κριτσιούμα Καρτέλα Αγώνα 1-1
21:30 Brasil De Pelotas Οέστε Καρτέλα Αγώνα 1-3
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
21:00 Σάο Πάολο Αμέρικα Μινέιρο Καρτέλα Αγώνα 1-1
ΗΠΑ Major League
21:30 Los Angeles FC Σαν Χοσέ Καρτέλα Αγώνα 2-0
23:00 Νέα Υόρκη Τορόντο Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
08:00 Κασίβα Ρεϊσόλ Τόσου Καρτέλα Αγώνα 1-1
09:00 Γιούμπιλο Ιβάτα Γιοκοχάμα Μάρινος Καρτέλα Αγώνα 1-2
12:00 Χιροσίμα FC Τόκιο Καρτέλα Αγώνα 1-1
12:00 V-Varen Nagasaki Σεντάι Καρτέλα Αγώνα 1-0
12:00 Σονάν Τσερέζο Οσάκα Καρτέλα Αγώνα 1-1
12:00 Καβασάκι-F Ναγκόγια Καρτέλα Αγώνα 3-1
Ν. Κορέα Πρώτη Κατηγορία
07:00 Γκιεονγκνάμ FC Seoul Καρτέλα Αγώνα 2-1
07:00 Pohang Steelers Ίντσεον Καρτέλα Αγώνα 1-0
09:00 Sangju Sangmu Daegu FC Καρτέλα Αγώνα 2-5