English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 23/09/2018 (114)

Αγγλία Premier League
14:30 Γουέστ Χαμ Τσέλσι Καρτέλα Αγώνα 0-0
17:00 Αρσεναλ Εβερτον Καρτέλα Αγώνα 2-0
Αυστρία Bundesliga
14:30 Βάκερ Ινσμπρουκ Αντμίρα Καρτέλα Αγώνα 1-3
14:30 Αούστρια Βιέννης Λίντσερ Καρτέλα Αγώνα 0-3
17:00 Σάλτσμπουργκ Ραπίντ Βιέννης Καρτέλα Αγώνα 2-1
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
14:30 Γάνδη Μπριζ Καρτέλα Αγώνα 0-4
18:00 Αντερλεχτ Σταντάρ Λιέγης Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:00 Σερκλ Μπριζ Γκενκ Καρτέλα Αγώνα 2-5
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Ρεν Παρί Σεν Ζερμαίν Καρτέλα Αγώνα 1-3
17:00 Γκενγκάν Μπορντό Καρτέλα Αγώνα 1-3
21:00 Λιόν Μαρσέιγ Καρτέλα Αγώνα 4-2
Γερμανία Bundesliga
15:30 Λεβερκούζεν Μάιντς Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Άιντραχτ Φρανκφούρτης Λειψία Καρτέλα Αγώνα 1-1
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:30 Πάντερμπορν Μάγκντεμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 4-4
13:30 Ντούισμπουργκ Αουε Καρτέλα Αγώνα 1-2
13:30 Αμβούργο Ρέγκενσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 0-5
13:30 Χάιντενχάιμ Γκρόιτερ Φιρτ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Δανία Πρώτη Κατηγορία
12:00 Σοντερίσκε Μίντιλαντ Καρτέλα Αγώνα 0-0
14:00 Χόμπρο Ααλμποργκ Καρτέλα Αγώνα 0-5
16:00 Κοπεγχάγη Νόρντζιελαντ Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Ααρχους Μπρόντμπι Καρτέλα Αγώνα 3-2
Ελβετία Super League
16:00 Ζυρίχη Λουκέρνη Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Σεντ Γκάλεν Λουγκάνο Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Γιανγκ Μπόις Βασιλεία Καρτέλα Αγώνα 7-1
Ελλάδα Super League
15:00 Σκόντα Ξάνθη ΟΦΗ Καρτέλα Αγώνα 3-0
18:00 Παναθηναϊκός Λεβαδειακός Καρτέλα Αγώνα 3-0
19:30 ΠΑΟΚ ΑΕΚ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ισλανδία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Χαφναρφιόρντουρ Valur Reykjavik Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Κέφλαβικ Vikingur Reykjavik Καρτέλα Αγώνα 0-4
16:00 KR Reykjavik Φιλκίρ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 KA Akureyri Grindavik Καρτέλα Αγώνα 4-3
16:00 IBV Vestmannaeyjar Stjarnan Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Fjolnir Μπρέινταμπλικ Καρτέλα Αγώνα 0-2
Ισπανία Primera Division
12:00 Λεβάντε Σεβίλη Καρτέλα Αγώνα 2-6
16:15 Βιγιαρεάλ Βαλένθια Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:00 Μπετίς Ατλέτικο Μπιλμπάο Καρτέλα Αγώνα 2-2
20:45 Μπαρτσελόνα Χιρόνα Καρτέλα Αγώνα 2-2
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
12:00 Μαγιόρκα Αλμπαθέτε Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:00 Οβιέδο Ελτσε Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Λας Πάλμας Μάλαγα Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Reus Ταραγόνα Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Νουμάνθια Αλμερία Καρτέλα Αγώνα 0-2
20:00 Κάντιθ Αλκορόν Καρτέλα Αγώνα 0-2
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
21:00 Πάντοβα Κρεμονέζε Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
12:30 Τορίνο Νάπολι Καρτέλα Αγώνα 1-3
15:00 Λάτσιο Τζένοα Καρτέλα Αγώνα 4-1
15:00 Κιέβο Ουντινέζε Καρτέλα Αγώνα 0-2
15:00 Μπολόνια Ρόμα Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:00 Μίλαν Αταλάντα Καρτέλα Αγώνα 2-2
20:30 Φροζινόνε Γιουβέντους Καρτέλα Αγώνα 0-2
Κύπρος Πρώτη Κατηγορία
17:00 ΑΠΟΕΛ Δόξα Κατωκοπιάς Καρτέλα Αγώνα 2-5
19:00 Alki Oroklinis Ανόρθωσις Καρτέλα Αγώνα 0-0
Νορβηγία Adeccoligaen
15:00 Βίκινγκ Σόγκνταλ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Νεστ Σότρα Floro Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Γιερβ Στρόμμεν Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Χαμ-Καμ Λεβάνγκερ Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:00 Σάντνες Νότοντεν Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Ουλενσακερ Ασανε Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Κόνγκσβινγκερ Τρομσντάλεν Καρτέλα Αγώνα 1-1
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Στρομσγκόντσετ Μόλντε Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:00 Κρίστιανσουντ Χάουγκεσουντ Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Στάμπεκ Ρανχάιμ Καρτέλα Αγώνα 3-2
18:00 Μπραν Σάντεφιορντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Μπόντο Γκλιμτ Σταρτ Καρτέλα Αγώνα 1-2
20:00 Ρόζενμποργκ Σάρπσμποργκ Καρτέλα Αγώνα 3-1
Ολλανδία Eredivisie
12:15 Φέγενορντ Ουτρέχτη Καρτέλα Αγώνα 1-0
14:30 Εμμεν Τσβόλε Καρτέλα Αγώνα 0-1
14:30 Γκρόνινγκεν Αλκμαάρ Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:45 Αϊντχόφεν Αγιαξ Καρτέλα Αγώνα 3-0
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Τοντέλα Μορεϊρένσε Καρτέλα Αγώνα 2-0
17:00 Φεϊρένσε Νασιονάλ Καρτέλα Αγώνα 0-0
19:30 Μπενφίκα Αβες Καρτέλα Αγώνα 2-0
21:30 Πορτιμονένσε Γκιμαράες Καρτέλα Αγώνα 3-2
Ρωσία Premier League
15:30 Ζενίτ Αγ. Πετρ. Λοκομοτίβ Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 5-3
18:00 ΤΣΣΚΑ Μόσχας Σπαρτάκ Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 1-1
Σκωτία Premier League
13:30 Κιλμάρνοκ Σέλτικ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Ρέιντζερς Σεντ Τζόνστον Καρτέλα Αγώνα 5-1
Σουηδία Allsvenskan
15:00 ΑΙΚ Χάμαρμπι Καρτέλα Αγώνα 1-0
17:30 Μάλμε Καλμάρ Καρτέλα Αγώνα 4-0
Σουηδία Superettan
15:00 Βάρμπεργκς Γκέφλε Καρτέλα Αγώνα 1-2
15:00 Φάλκενμπεργκ Γιόνσεπινγκ Καρτέλα Αγώνα 2-0
17:30 Εργκρίτε IK Brage Καρτέλα Αγώνα 4-1
17:30 Χέλσινμποργκ Φρέι Καρτέλα Αγώνα 1-0
Τουρκία Super Lig
15:00 Κασίμπασα Alanyaspor Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:00 Αντάλιασπορ Σίβασπορ Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Ακισάρ Μπελεντιγιέ Γαλατάσαραϊ Καρτέλα Αγώνα 3-0
Finland Veikkausliga
18:00 Μάριεχαμ TPS Καρτέλα Αγώνα 2-2
Φινλανδία Δεύτερη Κατηγορία
17:30 EIF Χελσινγκφορς ΙΦΚ Καρτέλα Αγώνα 0-3
Αργεντινή Superliga
01:00 Μπάνφιλντ Ιντεπετιέντε Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Τιγκρε Ουρακάν Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 San Martin Tucuman Αρχεντίνος Τζ. Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:15 Χιμνάσια Λα Πλάτα Ροζάριο Σέντραλ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:15 San Martin S.J. Atletico Tucuman Καρτέλα Αγώνα 1-3
22:45 Μπόκα Τζούνιορς Ρίβερ Πλέιτ Καρτέλα Αγώνα 0-2
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία
00:00 Γκουαρανί CSA Καρτέλα Αγώνα 1-0
02:00 Αβάϊ Σαμπάιο Κορέια Καρτέλα Αγώνα 3-1
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Γκρέμιο Σεάρα Καρτέλα Αγώνα 3-2
21:00 Κορίνθιανς Ιντερνασιονάλ Καρτέλα Αγώνα 1-1
21:00 Φλαμένγκο Ατλέτικο Μινέιρο Καρτέλα Αγώνα 2-1
21:00 Ατλέτικο Παραναένσε Παρανά Καρτέλα Αγώνα 3-0
23:00 Βιτόρια Μποταφόγκο Καρτέλα Αγώνα 3-4
23:00 Σπορτ Ρεσίφε Παλμέιρας Καρτέλα Αγώνα 0-1
ΗΠΑ Major League
01:00 Atlanta United FC Σολτ Λέικ Καρτέλα Αγώνα 2-0
01:30 Ορλάντο Σίτι Χιούστον Καρτέλα Αγώνα 0-0
01:30 Νιου Ινγκλαντ Σικάγο Καρτέλα Αγώνα 2-2
01:30 Μόντρεαλ Νέα Υόρκη Σίτι Καρτέλα Αγώνα 1-1
01:30 Κολόμπους Κολοράντο Καρτέλα Αγώνα 2-1
02:00 Minnesota United FC Πόρτλαντ Καρτέλα Αγώνα 3-2
19:00 Φιλαδέλφεια Γιούνιον Κάνσας Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
11:00 Ουράβα Ρεντ Ντάιμοντς Βίσσελ Κόμπε Καρτέλα Αγώνα 4-0
12:00 Κονσαντόλε Σαπόρο Κασίμα Άντλερς Καρτέλα Αγώνα 0-2
Ν. Κορέα Πρώτη Κατηγορία
07:00 Jeju United Γκανγκβόν Καρτέλα Αγώνα 2-2
09:00 Σουβόν Γιεονμπούκ Καρτέλα Αγώνα 0-0
09:00 Jeonnam Dragons Ulsan Hyundai Καρτέλα Αγώνα 1-0