English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 29/09/2018 (156)

Αγγλία Championship
16:00 Σουόνσι ΚΠΡ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Νόριτς Γουίγκαν Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μπρέντφορντ Ρέντιγκ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μίλγουολ Σέφιλντ Γιουν. Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μπλάκμπερν Νότιγχαμ Φόρεστ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Πρέστον Γουέστ Μπρομ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Χαλ Μίντλεσμπρο Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μπόλτον Ντέρμπι Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μπέρμιγχαμ Ιπσουιτς Καρτέλα Αγώνα  
18:30 Ρόδεραμ Στόουκ Καρτέλα Αγώνα  
Αγγλία National League
16:00 AFC Fylde Μπρέϊντρι Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μπόρεχαμ Γουντ Harrogate Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μπρόμλεϊ Χάλιφαξ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Nτάγκενχαμ & Ρεντ Εμπσφλιτ Γιουν. Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Ντόβερ Μπάροου Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Γκέιτσχεντ Ιστλιχ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Χάρτλπουλ Ολντερσοτ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Havant and Waterlooville Σολιχούλ Μορς Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Λέιτον Οριεντ Σάτον Γιουν. Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Maidenhead Salford City Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μεϊντστόουν Γιουν. Τσέστερφιλντ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Ρέξαμ Μπαρνέτ Καρτέλα Αγώνα  
Αγγλία Premier League
13:30 Γουέστ Χαμ Μάντσεστερ Γ. Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μάντσεστερ Σίτι Μπράιτον Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Αρσεναλ Γουότφορντ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Εβερτον Φούλαμ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Χάντερσφιλντ Τότεναμ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Νιούκαστλ Λέστερ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Γουλβς Σαουθάμπτον Καρτέλα Αγώνα  
18:30 Τσέλσι Λίβερπουλ Καρτέλα Αγώνα  
Αγγλία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Τσέλτεναμ Λίνκολν Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Κόλτσεστερ Μπέρι Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Κρόουλι Γεοβίλ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μίλτον Κέινς Ντονς Τρανμίρ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Νιούπορτ Κάουντι Κέιμπριτζ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Καρλάιλ Στίβενέιτζ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Γκρίμσμπι Μόρκαμ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μάκλσφιλντ Φόρεστ Γκρίν Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μάνσφιλντ Νορθάμπτον Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Νοτς Κάουντι Κρου Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Πορτ Βέιλ Εξετερ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Σουίντον Ολνταμ Καρτέλα Αγώνα  
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
13:30 Κόβεντρι Σάντερλαντ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Πίτερμπορο Μπλάκπουλ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Λούτον Τσάρλτον Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μπράντφορντ Μπρίστολ Ρόβερς Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Γουίκομπ Σαουθέντ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Ρότσντεϊλ Πόρτσμουθ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Σρούσμπερι Τζίλιγκχαμ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Γουίμπλετον Οξφορντ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μπέρτον Αλμπιον Σκάνθορπ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Φλίτγουντ Τάουν Μπάρνσλι Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Πλίμουθ Ντονκάστερ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Γουόλσολ Ακρινγκτον Καρτέλα Αγώνα  
Αυστρία Bundesliga
17:00 Βόλφσμπεργκερ Σάλτσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα  
17:00 Αντμίρα Αλταχ Καρτέλα Αγώνα  
17:00 Ραπίντ Βιέννης SKN St. Polten Καρτέλα Αγώνα  
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
18:00 Γκενκ Ζούλτε Βαρεγκέμ Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Σαρλερουά Λόκερεν Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Μουσκρόν Περουβελτζ Βάασλαντ Καρτέλα Αγώνα  
20:30 Μπριζ Σερκλ Μπριζ Καρτέλα Αγώνα  
Γαλλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Μετς Χάβρη Καρτέλα Αγώνα  
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
17:15 Νις Παρί Σεν Ζερμαίν Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Ανζέ Γκενγκάν Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Καέν Αμιάν Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Λιόν Ναντ Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Ρεμς Μπορντό Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Στρασμπούργκ Ντιζόν Καρτέλα Αγώνα  
Γερμανία Bundesliga
15:30 Χόφενχαϊμ Λειψία Καρτέλα Αγώνα  
15:30 Νυρεμβέργη Φορτούνα Ντίσελντορφ Καρτέλα Αγώνα  
15:30 Σάλκε Μάιντς Καρτέλα Αγώνα  
15:30 Στουτγκάρδη Βέρντερ Βρέμης Καρτέλα Αγώνα  
15:30 Βόλφσμπουργκ Γκλάντμπαχ Καρτέλα Αγώνα  
18:30 Λεβερκούζεν Ντόρτμουντ Καρτέλα Αγώνα  
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:00 Πάντερμπορν Αουε Καρτέλα Αγώνα  
13:00 Χάιντενχάιμ Μπόχουμ Καρτέλα Αγώνα  
13:00 Ντούισμπουργκ Ρέγκενσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα  
Δανία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Μίντιλαντ Χόμπρο Καρτέλα Αγώνα  
Ελβετία Super League
19:00 Σεντ Γκάλεν Γκρασχόπερς Καρτέλα Αγώνα  
19:00 Τουν Γιανγκ Μπόις Καρτέλα Αγώνα  
Ελλάδα Super League
17:15 Λάρισα Παναιτωλικός Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Παναθηναϊκός ΠΑΣ Γιάννενα Καρτέλα Αγώνα  
19:30 ΟΦΗ ΑΕΚ Καρτέλα Αγώνα  
Ισλανδία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Stjarnan Χαφναρφιόρντουρ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μπρέινταμπλικ KA Akureyri Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Valur Reykjavik Κέφλαβικ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Φιλκίρ Fjolnir Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Grindavik IBV Vestmannaeyjar Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Vikingur Reykjavik KR Reykjavik Καρτέλα Αγώνα  
Ισπανία Primera Division
13:00 Σοσιεδάδ Βαλένθια Καρτέλα Αγώνα  
16:15 Μπαρτσελόνα Ατλέτικο Μπιλμπάο Καρτέλα Αγώνα  
18:30 Εϊμπάρ Σεβίλη Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Ρεάλ Μαδρίτης Ατλέτικο Μαδρ. Καρτέλα Αγώνα  
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Λούγκο Μαγιόρκα Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Γρανάδα CF Κόρδοβα Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Σπόρτινγκ Χιχόν Λας Πάλμας Καρτέλα Αγώνα  
20:30 Τενερίφη Κάντιθ Καρτέλα Αγώνα  
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Λέτσε Τσιταντέλα Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Σαλερνιτάνα Βερόνα Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Σπέτσια Κάρπι Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Βενέτσια Λιβόρνο Καρτέλα Αγώνα  
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Ρόμα Λάτσιο Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Γιουβέντους Νάπολι Καρτέλα Αγώνα  
20:30 Ιντερ Κάλιαρι Καρτέλα Αγώνα  
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Σάντεφιορντ Οντ Καρτέλα Αγώνα  
Ολλανδία Eredivisie
18:30 Χίρενφεϊν Ντεν Χάαγκ Καρτέλα Αγώνα  
18:30 Μπρέντα Αϊντχόφεν Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Έξελσιορ Φένλο Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Φορτούνα Σιτάρντ Αγιαξ Καρτέλα Αγώνα  
Ουαλία Πρώτη Κατηγορία
15:30 Gap Connah S Quay FC Καρμάρτεν Καρτέλα Αγώνα  
15:30 Εϊμπεριστγουίθ Barry Town Καρτέλα Αγώνα  
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
17:30 Μορεϊρένσε Φεϊρένσε Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Ρίο Αβε Μποαβίστα Καρτέλα Αγώνα  
22:00 Σπόρτινγκ Λισ. Μαρίτιμο Καρτέλα Αγώνα  
Ρωσία Premier League
10:30 Ουράλ Arsenal Tula Καρτέλα Αγώνα  
15:30 Ούφα Γιενισέι Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Λοκομοτίβ Μόσχας Akhmat Grozny Καρτέλα Αγώνα  
Σκωτία Premier League
16:00 Heart of Midlothian Σεντ Τζόνστον Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Σέλτικ Αμπερντίν Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Χάμιλτον Νταντί Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Κιλμάρνοκ Μάδεργουελ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Σεντ Μίρεν Χιμπέρνιαν Καρτέλα Αγώνα  
Σουηδία Allsvenskan
16:00 Σίριους Νόρκεπινγκ Καρτέλα Αγώνα  
Σουηδία Superettan
16:00 ΓΚΑΙΣ Χέλσινμποργκ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Ντέγκερφορς Βάρμπεργκς Καρτέλα Αγώνα  
Τουρκία Super Lig
15:00 Alanyaspor Ακισάρ Μπελεντιγιέ Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Τραμπζόνσπορ Κασίμπασα Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Μπεσικτάς Καϊσέρισπορ Καρτέλα Αγώνα  
Finland Veikkausliga
14:00 Χόνκα Ελσίνκι Καρτέλα Αγώνα  
16:00 FC Inter Μάριεχαμ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Ιλβ PS Κέμι Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Βάασα Κουόπιο Καρτέλα Αγώνα  
Φινλανδία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 JJK Χελσινγκφορς ΙΦΚ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Ούλου KPV Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Klubi-04 AC Kajaani Καρτέλα Αγώνα  
Αργεντινή Superliga
02:15 Λανούς Ρίβερ Πλέιτ Καρτέλα Αγώνα  
18:15 Σαν Λορέντζο Atletico Tucuman Καρτέλα Αγώνα  
20:30 Ροζάριο Σέντραλ San Martin S.J. Καρτέλα Αγώνα  
22:45 Εστουδιάντες Νιούελς Ολντ Μποϊς Καρτέλα Αγώνα  
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία
00:15 Παϊσάντου Γκόιας Καρτέλα Αγώνα  
02:30 Βίλα Νόβα Γκουαρανί Καρτέλα Αγώνα  
21:30 CRB CSA Καρτέλα Αγώνα  
21:30 Φιγκεϊρένσε Γκοϊανιένσε Καρτέλα Αγώνα  
21:30 Οέστε Σαμπάιο Κορέια Καρτέλα Αγώνα  
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
21:00 Φλουμινένσε Γκρέμιο Καρτέλα Αγώνα  
ΗΠΑ Major League
21:30 Σικάγο Los Angeles FC Καρτέλα Αγώνα  
22:00 Σιάτλ Κολοράντο Καρτέλα Αγώνα  
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
06:00 Κονσαντόλε Σαπόρο Τόσου Καρτέλα Αγώνα  
07:00 Γιοκοχάμα Μάρινος Σεντάι Καρτέλα Αγώνα  
09:00 Βίσσελ Κόμπε Κασίμα Άντλερς Καρτέλα Αγώνα  
09:00 Γκάμπα Οσάκα Χιροσίμα Καρτέλα Αγώνα  
10:00 FC Τόκιο Σιμίζου Καρτέλα Αγώνα  
12:00 V-Varen Nagasaki Καβασάκι-F Καρτέλα Αγώνα  
Ν. Κορέα Πρώτη Κατηγορία
07:00 Σουβόν Ulsan Hyundai Καρτέλα Αγώνα  
09:00 Jeju United Jeonnam Dragons Καρτέλα Αγώνα  
09:00 Γιεονμπούκ Γκανγκβόν Καρτέλα Αγώνα