English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 30/09/2018 (110)

Αγγλία Premier League
17:00 Κάρντιφ Μπέρνλι Καρτέλα Αγώνα 1-2
Αυστρία Bundesliga
14:30 Χάρτμπεργκ Αούστρια Βιέννης Καρτέλα Αγώνα 0-1
14:30 Μάτερσμπουργκ Βάκερ Ινσμπρουκ Καρτέλα Αγώνα 2-1
17:00 Λίντσερ Στουρμ Γκρατς Καρτέλα Αγώνα 0-0
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
14:30 Αντερλεχτ Σιντ Τρουίντεν Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:00 Οστάνδη Σταντάρ Λιέγης Καρτέλα Αγώνα 1-3
20:00 Αντβέρπ Γάνδη Καρτέλα Αγώνα 2-2
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Ρεν Τουλούζ Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:00 Μονπελιέ Νιμ Καρτέλα Αγώνα 3-0
21:00 Λιλ Μαρσέιγ Καρτέλα Αγώνα 3-0
Γερμανία Bundesliga
15:30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης Αννόβερο Καρτέλα Αγώνα 4-1
18:00 Αουγκσμπουργκ Φράιμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 4-1
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:30 Σαντχάουζεν Μάγκντεμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 0-1
13:30 Αμβούργο Σαν Πάουλι Καρτέλα Αγώνα 0-0
13:30 Διναμό Δρέσδης Γκρόιτερ Φιρτ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Δανία Πρώτη Κατηγορία
12:00 Vendsyssel FF Κοπεγχάγη Καρτέλα Αγώνα 2-1
14:00 Εσμπιεργκ Ααρχους Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Ααλμποργκ Οντένσε Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Μπρόντμπι Χόρσενς Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ελβετία Super League
16:00 Λουκέρνη Σιόν Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:00 Ζυρίχη Ν. Ξαμάξ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Λουγκάνο Βασιλεία Καρτέλα Αγώνα 2-2
Ελλάδα Super League
15:00 Απόλλων Σμύρνης Πανιώνιος Καρτέλα Αγώνα 0-2
17:15 Λεβαδειακός Ατρόμητος Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:00 Αρης Θεσσ. Αστέρας Τρίπολης Καρτέλα Αγώνα 2-0
19:30 Ολυμπιακός ΠΑΟΚ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Ισπανία Primera Division
12:00 Ουέσκα Χιρόνα Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:15 Βιγιαρεάλ Βαγιαδολίδ Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:30 Λεβάντε Αλαβές Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:45 Μπετίς Λεγκανες Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
12:00 Αλκορόν Οβιέδο Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Μάλαγα Rayo Majadahonda Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Αλμερία Reus Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:00 Οσασούνα Νουμάνθια Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:00 Extremadura Ελτσε Καρτέλα Αγώνα 2-2
20:30 Ταραγόνα Λα Κορούνια Καρτέλα Αγώνα 1-3
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Cosenza Περούτζια Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Ασκολι Κρεμονέζε Καρτέλα Αγώνα 0-0
21:00 Benevento Foggia Καρτέλα Αγώνα 1-3
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
12:30 Μπολόνια Ουντινέζε Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:00 Φροζινόνε Τζένοα Καρτέλα Αγώνα 1-2
15:00 Φιορεντίνα Αταλάντα Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:00 Κιέβο Τορίνο Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Πάρμα Εμπολι Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:30 Σασσουόλο Μίλαν Καρτέλα Αγώνα 1-4
Νορβηγία Adeccoligaen
15:00 Τρομσντάλεν Ουλενσακερ Καρτέλα Αγώνα 3-0
15:00 Floro Βίκινγκ Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Ασανε Σάντνες Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:00 Αλεσουντ Γιερβ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Λεβάνγκερ Στρόμμεν Καρτέλα Αγώνα 1-4
18:00 Σόγκνταλ Νεστ Σότρα Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Νότοντεν Χαμ-Καμ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Σάρπσμποργκ Στρομσγκόντσετ Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Λίλεστρομ Στάμπεκ Καρτέλα Αγώνα 3-2
18:00 Βαλερένγκα Σταρτ Καρτέλα Αγώνα 3-2
18:00 Ρανχάιμ Κρίστιανσουντ Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Χάουγκεσουντ Μπόντο Γκλιμτ Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Μόλντε Ρόζενμποργκ Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ολλανδία Eredivisie
12:15 Χέρακλες Εμμεν Καρτέλα Αγώνα 2-1
14:30 Γκρόνινγκεν Ουτρέχτη Καρτέλα Αγώνα 1-1
14:30 Ντε Γκράαφτσαπ Βιλλεμ II Καρτέλα Αγώνα 2-1
14:30 Αλκμαάρ Τσβόλε Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:45 Φέγενορντ Φίτεσε Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ουαλία Πρώτη Κατηγορία
13:45 Cardiff Met Δε Νιού Σεντς Καρτέλα Αγώνα 4-1
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Νασιονάλ Σάντα Κλάρα Καρτέλα Αγώνα 0-3
19:30 Γκιμαράες Σετούμπαλ Καρτέλα Αγώνα 1-1
21:30 Μπελενένσες Μπράγκα Καρτέλα Αγώνα 0-3
Ρωσία Premier League
13:00 Άνζι Ζενίτ Αγ. Πετρ. Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:30 Κρασνοντάρ Ντιναμό Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 3-0
18:00 Σπαρτάκ Μόσχας Ροστόφ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Σκωτία Premier League
14:30 Λίβινγκστον Ρέιντζερς Καρτέλα Αγώνα 1-0
Σουηδία Allsvenskan
15:00 Καλμάρ Μπρομαποϊκάρνα Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Dalkurd FF ΑΙΚ Καρτέλα Αγώνα 0-4
17:30 Μάλμε Σούντσβαλ Καρτέλα Αγώνα 0-0
17:30 Τζουγκάρντεν Εστερσουντ Καρτέλα Αγώνα 0-2
Σουηδία Superettan
15:00 Εστερ Γκέφλε Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:00 Λαντσκρόνα Φρέι Καρτέλα Αγώνα 3-4
17:30 Norrby IF Χάλμσταντ Καρτέλα Αγώνα 3-2
Τουρκία Super Lig
12:30 Σίβασπορ Μπούρσασπορ Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:00 Γκοζτέπε Κόνιασπορ Καρτέλα Αγώνα 3-2
18:00 Ρίζεσπορ Φενέρμπαχτσε Καρτέλα Αγώνα 3-0
Finland Veikkausliga
17:30 Rops Σεϊναγιόεν Καρτέλα Αγώνα 0-1
17:30 Λάχτι TPS Καρτέλα Αγώνα 2-5
Φινλανδία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 EIF Γιάρο Καρτέλα Αγώνα 0-0
Αργεντινή Superliga
01:00 Αρχεντίνος Τζ. Ρασίνγκ Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:15 Patronato Talleres Cordoba Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:30 Ουνιόν Σάντα Φε Χιμνάσια Λα Πλάτα Καρτέλα Αγώνα 1-0
22:45 Μπελγκράνο Ουρακάν Καρτέλα Αγώνα 0-1
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία
00:00 Κοριτίμπα Αβάϊ Καρτέλα Αγώνα 1-0
02:00 Μποα Κριτσιούμα Καρτέλα Αγώνα 1-2
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
00:00 Αμέρικα Μινέιρο Κορίνθιανς Καρτέλα Αγώνα 0-0
02:00 Μπαΐα Φλαμένγκο Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Παλμέιρας Κρουζέιρο Καρτέλα Αγώνα 3-1
21:00 Σάντος Ατλέτικο Παραναένσε Καρτέλα Αγώνα 1-0
21:00 Ιντερνασιονάλ Βιτόρια Καρτέλα Αγώνα 2-1
21:00 Μποταφόγκο Σάο Πάολο Καρτέλα Αγώνα 2-2
21:00 Ατλέτικο Μινέιρο Σπορτ Ρεσίφε Καρτέλα Αγώνα 5-2
ΗΠΑ Major League
01:00 Ουάσιγκτον Μόντρεαλ Καρτέλα Αγώνα 5-0
01:30 Κολόμπους Φιλαδέλφεια Γιούνιον Καρτέλα Αγώνα 0-0
01:30 Τορόντο Νιου Ινγκλαντ Καρτέλα Αγώνα 4-1
02:00 Minnesota United FC Νέα Υόρκη Σίτι Καρτέλα Αγώνα 2-1
02:30 Χιούστον Σαν Χοσέ Καρτέλα Αγώνα 3-2
04:00 Λος Αντζελες Βανκούβερ Καρτέλα Αγώνα 3-0
04:30 Πόρτλαντ Ντάλας Καρτέλα Αγώνα 0-0
19:00 Νέα Υόρκη Atlanta United FC Καρτέλα Αγώνα 2-0
23:00 Κάνσας Σολτ Λέικ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
07:00 Ουράβα Ρεντ Ντάιμοντς Κασίβα Ρεϊσόλ Καρτέλα Αγώνα 3-2
Ν. Κορέα Πρώτη Κατηγορία
07:00 FC Seoul Sangju Sangmu Καρτέλα Αγώνα 2-2
09:00 Pohang Steelers Daegu FC Καρτέλα Αγώνα 2-1
09:00 Ίντσεον Γκιεονγκνάμ Καρτέλα Αγώνα 2-2