English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 30/09/2018 (111)

Αγγλία Premier League
17:00 Κάρντιφ Μπέρνλι Καρτέλα Αγώνα  
Αυστρία Bundesliga
14:30 Χάρτμπεργκ Αούστρια Βιέννης Καρτέλα Αγώνα  
14:30 Μάτερσμπουργκ Βάκερ Ινσμπρουκ Καρτέλα Αγώνα  
17:00 Λίντσερ Στουρμ Γκρατς Καρτέλα Αγώνα  
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
14:30 Αντερλεχτ Σιντ Τρουίντεν Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Οστάνδη Σταντάρ Λιέγης Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Αντβέρπ Γάνδη Καρτέλα Αγώνα  
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Ρεν Τουλούζ Καρτέλα Αγώνα  
17:00 Μονπελιέ Νιμ Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Λιλ Μαρσέιγ Καρτέλα Αγώνα  
Γερμανία Bundesliga
15:30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης Αννόβερο Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Αουγκσμπουργκ Φράιμπουργκ Καρτέλα Αγώνα  
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:30 Σαντχάουζεν Μάγκντεμπουργκ Καρτέλα Αγώνα  
13:30 Αμβούργο Σαν Πάουλι Καρτέλα Αγώνα  
13:30 Διναμό Δρέσδης Γκρόιτερ Φιρτ Καρτέλα Αγώνα  
Δανία Πρώτη Κατηγορία
12:00 Vendsyssel FF Κοπεγχάγη Καρτέλα Αγώνα  
14:00 Εσμπιεργκ Ααρχους Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Ααλμποργκ Οντένσε Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Μπρόντμπι Χόρσενς Καρτέλα Αγώνα  
Ελβετία Super League
16:00 Ζυρίχη Ν. Ξαμάξ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Λουκέρνη Σιόν Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Λουγκάνο Βασιλεία Καρτέλα Αγώνα  
Ελλάδα Super League
15:00 Απόλλων Σμύρνης Πανιώνιος Καρτέλα Αγώνα  
17:15 Λεβαδειακός Ατρόμητος Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Αρης Θεσσ. Αστέρας Τρίπολης Καρτέλα Αγώνα  
19:30 Ολυμπιακός ΠΑΟΚ Καρτέλα Αγώνα  
Ισπανία Primera Division
12:00 Ουέσκα Χιρόνα Καρτέλα Αγώνα  
16:15 Βιγιαρεάλ Βαγιαδολίδ Καρτέλα Αγώνα  
18:30 Λεβάντε Αλαβές Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Μπετίς Λεγκανες Καρτέλα Αγώνα  
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
12:00 Αλκορόν Οβιέδο Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μάλαγα Rayo Majadahonda Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Αλμερία Reus Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Οσασούνα Νουμάνθια Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Extremadura Ελτσε Καρτέλα Αγώνα  
20:30 Ταραγόνα Λα Κορούνια Καρτέλα Αγώνα  
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Cosenza Περούτζια Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Ασκολι Κρεμονέζε Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Benevento Foggia Καρτέλα Αγώνα  
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
12:30 Μπολόνια Ουντινέζε Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Φροζινόνε Τζένοα Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Φιορεντίνα Αταλάντα Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Κιέβο Τορίνο Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Πάρμα Εμπολι Καρτέλα Αγώνα  
20:30 Σασσουόλο Μίλαν Καρτέλα Αγώνα  
Νορβηγία Adeccoligaen
15:00 Τρομσντάλεν Ουλενσακερ Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Floro Βίκινγκ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Ασανε Σάντνες Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Αλεσουντ Γιερβ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Λεβάνγκερ Στρόμμεν Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Σόγκνταλ Νεστ Σότρα Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Νότοντεν Χαμ-Καμ Καρτέλα Αγώνα  
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Λίλεστρομ Στάμπεκ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Σάρπσμποργκ Στρομσγκόντσετ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Βαλερένγκα Σταρτ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Ρανχάιμ Κρίστιανσουντ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Χάουγκεσουντ Μπόντο Γκλιμτ Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Μόλντε Ρόζενμποργκ Καρτέλα Αγώνα  
Ολλανδία Eredivisie
12:15 Χέρακλες Εμμεν Καρτέλα Αγώνα  
14:30 Γκρόνινγκεν Ουτρέχτη Καρτέλα Αγώνα  
14:30 Ντε Γκράαφτσαπ Βιλλεμ II Καρτέλα Αγώνα  
14:30 Αλκμαάρ Τσβόλε Καρτέλα Αγώνα  
16:45 Φέγενορντ Φίτεσε Καρτέλα Αγώνα  
Ουαλία Πρώτη Κατηγορία
13:45 Cardiff Met Δε Νιού Σεντς Καρτέλα Αγώνα  
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Νασιονάλ Σάντα Κλάρα Καρτέλα Αγώνα  
19:30 Γκιμαράες Σετούμπαλ Καρτέλα Αγώνα  
21:30 Μπελενένσες Μπράγκα Καρτέλα Αγώνα  
Ρωσία Premier League
13:00 Άνζι Ζενίτ Αγ. Πετρ. Καρτέλα Αγώνα  
15:30 Κρασνοντάρ Ντιναμό Μόσχας Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Σπαρτάκ Μόσχας Ροστόφ Καρτέλα Αγώνα  
Σκωτία Premier League
14:30 Λίβινγκστον Ρέιντζερς Καρτέλα Αγώνα  
Σουηδία Allsvenskan
15:00 Καλμάρ Μπρομαποϊκάρνα Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Dalkurd FF ΑΙΚ Καρτέλα Αγώνα  
17:30 Μάλμε Σούντσβαλ Καρτέλα Αγώνα  
17:30 Τζουγκάρντεν Εστερσουντ Καρτέλα Αγώνα  
Σουηδία Superettan
15:00 Εστερ Γκέφλε Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Λαντσκρόνα Φρέι Καρτέλα Αγώνα  
17:30 Norrby IF Χάλμσταντ Καρτέλα Αγώνα  
Τουρκία Super Lig
12:30 Σίβασπορ Μπούρσασπορ Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Γκοζτέπε Κόνιασπορ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Ρίζεσπορ Φενέρμπαχτσε Καρτέλα Αγώνα  
Finland Veikkausliga
17:30 Rops Σεϊναγιόεν Καρτέλα Αγώνα  
17:30 Λάχτι TPS Καρτέλα Αγώνα  
Φινλανδία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 EIF Γιάρο Καρτέλα Αγώνα  
Αργεντινή Superliga
01:00 Αρχεντίνος Τζ. Ρασίνγκ Καρτέλα Αγώνα  
18:15 Patronato Talleres Cordoba Καρτέλα Αγώνα  
20:30 Ουνιόν Σάντα Φε Χιμνάσια Λα Πλάτα Καρτέλα Αγώνα  
22:45 Μπελγκράνο Ουρακάν Καρτέλα Αγώνα  
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία
00:00 Κοριτίμπα Αβάϊ Καρτέλα Αγώνα  
02:00 Μποα Κριτσιούμα Καρτέλα Αγώνα  
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
00:00 Αμέρικα Μινέιρο Κορίνθιανς Καρτέλα Αγώνα  
02:00 Μπαΐα Φλαμένγκο Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Παλμέιρας Κρουζέιρο Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Σάντος Ατλέτικο Παραναένσε Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Ιντερνασιονάλ Βιτόρια Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Μποταφόγκο Σάο Πάολο Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Ατλέτικο Μινέιρο Σπορτ Ρεσίφε Καρτέλα Αγώνα  
ΗΠΑ Major League
01:00 Ουάσιγκτον Μόντρεαλ Καρτέλα Αγώνα  
01:30 Κολόμπους Φιλαδέλφεια Γιούνιον Καρτέλα Αγώνα  
01:30 Τορόντο Νιου Ινγκλαντ Καρτέλα Αγώνα  
02:00 Minnesota United FC Νέα Υόρκη Σίτι Καρτέλα Αγώνα  
02:30 Χιούστον Σαν Χοσέ Καρτέλα Αγώνα  
04:00 Λος Αντζελες Βανκούβερ Καρτέλα Αγώνα  
04:30 Πόρτλαντ Ντάλας Καρτέλα Αγώνα  
19:00 Νέα Υόρκη Atlanta United FC Καρτέλα Αγώνα  
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
07:00 Ουράβα Ρεντ Ντάιμοντς Κασίβα Ρεϊσόλ Καρτέλα Αγώνα  
08:00 Γιούμπιλο Ιβάτα Σονάν Καρτέλα Αγώνα  
09:00 Τσερέζο Οσάκα Ναγκόγια Καρτέλα Αγώνα  
Ν. Κορέα Πρώτη Κατηγορία
07:00 FC Seoul Sangju Sangmu Καρτέλα Αγώνα  
09:00 Pohang Steelers Daegu FC Καρτέλα Αγώνα  
09:00 Ίντσεον Γκιεονγκνάμ Καρτέλα Αγώνα