English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 08/09/2018 (47)

Αγγλία National League
16:00 Ιστλιχ AFC Fylde Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Ολντερσοτ Μπρόμλεϊ Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Μπάροου Nτάγκενχαμ & Ρεντ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Σολιχούλ Μορς Χάρτλπουλ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Μπρέϊντρι Ρέξαμ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Salford City Μεϊντστόουν Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Χάλιφαξ Λέιτον Οριεντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μπαρνέτ Maidenhead Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Τσέστερφιλντ Ντόβερ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Harrogate Havant and Waterlooville Καρτέλα Αγώνα 3-2
18:15 Εμπσφλιτ Γιουν. Γκέιτσχεντ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Αγγλία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Τρανμίρ Κόλτσεστερ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Στίβενέιτζ Μάκλσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Νορθάμπτον Τσέλτεναμ Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:00 Μόρκαμ Σουίντον Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Λίνκολν Κρόουλι Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Εξετερ Νοτς Κάουντι Καρτέλα Αγώνα 5-1
16:00 Φόρεστ Γκρίν Πορτ Βέιλ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μπέρι Γκρίμσμπι Καρτέλα Αγώνα 4-0
16:00 Κέιμπριτζ Καρλάιλ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Ολνταμ Νιούπορτ Κάουντι Καρτέλα Αγώνα 0-1
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
14:30 Μπρίστολ Ρόβερς Πλίμουθ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Σάντερλαντ Φλίτγουντ Τάουν Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μπάρνσλι Γουόλσολ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Ακρινγκτον Μπέρτον Αλμπιον Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Τζίλιγκχαμ Γουίμπλετον Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Μπλάκπουλ Μπράντφορντ Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Σκάνθορπ Ρότσντεϊλ Καρτέλα Αγώνα 3-3
16:00 Σαουθέντ Πίτερμπορο Καρτέλα Αγώνα 2-3
16:00 Τσάρλτον Γουίκομπ Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Ντονκάστερ Λούτον Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Πόρτσμουθ Σρούσμπερι Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Οσασούνα Αλμερία Καρτέλα Αγώνα 3-1
18:00 Οβιέδο Σαραγόσα Καρτέλα Αγώνα 0-4
18:00 Μάλαγα Τενερίφη Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ουαλία Πρώτη Κατηγορία
15:30 Λαντουντνο Barry Town Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:30 Καρμάρτεν Νιουτάουν Καρτέλα Αγώνα 3-0
15:30 Μπάλα Λιανέλλι Καρτέλα Αγώνα 3-1
Σουηδία Superettan
14:00 Γιόνσεπινγκ Γκέφλε Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Ντέγκερφορς AFC Eskilstuna Καρτέλα Αγώνα 2-2
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία
21:30 Φιγκεϊρένσε CSA Καρτέλα Αγώνα 1-2
21:30 Juventude Sao Bento Καρτέλα Αγώνα 0-2
21:30 Κριτσιούμα Fortaleza Καρτέλα Αγώνα 2-0
21:30 Londrina Brasil De Pelotas Καρτέλα Αγώνα 1-0
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
21:00 Σπορτ Ρεσίφε Κρουζέιρο Καρτέλα Αγώνα 0-0
ΗΠΑ Major League
22:55 Νέα Υόρκη Σίτι Ουάσιγκτον Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ν. Κορέα Πρώτη Κατηγορία
09:00 Jeju United Σουβόν Καρτέλα Αγώνα 0-0