English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 10/02/2019 (63)

Αγγλία Championship
13:00 Νόριτς Ιπσουιτς Καρτέλα Αγώνα 3-0
Αγγλία Premier League
14:30 Τότεναμ Λέστερ Καρτέλα Αγώνα 3-1
17:00 Μάντσεστερ Σίτι Τσέλσι Καρτέλα Αγώνα 6-0
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
14:30 Σερκλ Μπριζ Μπριζ Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:00 Αντερλεχτ Ζούλτε Βαρεγκέμ Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:00 Γάνδη Μουσκρόν Περουβελτζ Καρτέλα Αγώνα 1-2
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Ναντ Νιμ Καρτέλα Αγώνα 2-4
15:00 Τουλούζ Ρεμς Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Μονπελιέ Μονακό Καρτέλα Αγώνα 2-2
17:00 Ρεν Σεντ Ετιέν Καρτέλα Αγώνα 3-0
17:00 Γκενγκάν Λιλ Καρτέλα Αγώνα 0-2
21:00 Νις Λιόν Καρτέλα Αγώνα 1-0
Γερμανία Bundesliga
15:30 Βέρντερ Βρέμης Αουγκσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 4-0
18:00 Φορτούνα Ντίσελντορφ Στουτγκάρδη Καρτέλα Αγώνα 3-0
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:30 Ντάρμσταντ 98 Χάιντενχάιμ Καρτέλα Αγώνα 1-2
13:30 Μάγκντεμπουργκ Χόλσταϊν Κίελ Καρτέλα Αγώνα 1-1
13:30 Αουε Ινγκολσταντ Καρτέλα Αγώνα 0-3
Δανία Πρώτη Κατηγορία
12:00 Χόμπρο Χόρσενς Καρτέλα Αγώνα 0-0
14:00 Ααλμποργκ Ράντερς Καρτέλα Αγώνα 0-3
16:00 Νόρντζιελαντ Μπρόντμπι Καρτέλα Αγώνα 3-3
18:00 Κοπεγχάγη Οντένσε Καρτέλα Αγώνα 6-1
Ελβετία Super League
16:00 Σιόν Λουγκάνο Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Ν. Ξαμάξ Λουκέρνη Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Τουν Γιανγκ Μπόις Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ελλάδα Super League
14:00 ΑΕΚ ΟΦΗ Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Ατρόμητος Λεβαδειακός Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:30 ΠΑΟΚ Ολυμπιακός Καρτέλα Αγώνα 3-1
Ισπανία Primera Division
12:00 Λεγκανες Μπετίς Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:15 Βαλένθια Σοσιεδάδ Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:30 Σεβίλη Εϊμπάρ Καρτέλα Αγώνα 2-2
20:45 Ατλέτικο Μπιλμπάο Μπαρτσελόνα Καρτέλα Αγώνα 0-0
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
12:00 Αλκορόν Κάντιθ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Αλμπαθέτε Μαγιόρκα Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:00 Γρανάδα CF Λα Κορούνια Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Αλμερία Νουμάνθια Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Μάλαγα Λας Πάλμας Καρτέλα Αγώνα 0-0
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Foggia Πεσκάρα Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Λιβόρνο Cosenza Καρτέλα Αγώνα 2-0
21:00 Βερόνα Κροτόνε Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
12:30 Μπολόνια Τζένοα Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Σαμπντόρια Φροζινόνε Καρτέλα Αγώνα 0-1
15:00 Τορίνο Ουντινέζε Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 Αταλάντα Spal Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Σασσουόλο Γιουβέντους Καρτέλα Αγώνα 0-3
20:30 Μίλαν Κάλιαρι Καρτέλα Αγώνα 3-0
Κύπρος Πρώτη Κατηγορία
15:00 Ένωση Νέων Παραλιμνίου ΑΠΟΕΛ Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Ομόνοια Λευκ. Δόξα Κατωκοπιάς Καρτέλα Αγώνα 2-2
17:00 A.E. Kittion Larnaca Alki Oroklinis Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ολλανδία Eredivisie
12:15 Φορτούνα Σιτάρντ Έξελσιορ Καρτέλα Αγώνα 4-1
14:30 Γκρόνινγκεν Φίτεσε Καρτέλα Αγώνα 2-1
14:30 Εμμεν Ντεν Χάαγκ Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:45 Ουτρέχτη Αϊντχόφεν Καρτέλα Αγώνα 2-2
Ουαλία Πρώτη Κατηγορία
15:30 Cardiff Met Cefn Druids AFC Καρτέλα Αγώνα 3-0
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Μποαβίστα Σάντα Κλάρα Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Μπράγκα Τσάβες Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:30 Μπενφίκα Νασιονάλ Καρτέλα Αγώνα 10-0
21:00 Φεϊρένσε Σπόρτινγκ Λισ. Καρτέλα Αγώνα 1-3
Τουρκία Super Lig
11:30 Κόνιασπορ Yeni Malatyaspor Καρτέλα Αγώνα 1-1
14:00 Γκοζτέπε Alanyaspor Καρτέλα Αγώνα 3-2
17:00 Γαλατάσαραϊ Τραμπζόνσπορ Καρτέλα Αγώνα 3-1
Αργεντινή Superliga
21:10 Νιούελς Ολντ Μποϊς Ροζάριο Σέντραλ Καρτέλα Αγώνα 0-0
21:10 Γοδόι Κρουζ San Martin Tucuman Καρτέλα Αγώνα 3-2
23:20 Ρίβερ Πλέιτ Ρασίνγκ Καρτέλα Αγώνα 2-0