English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 15/02/2019 (34)

Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
20:45 Σάντερλαντ Ακρινγκτον Καρτέλα Αγώνα 2-2
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
20:30 Σταντάρ Λιέγης Λόκερεν Καρτέλα Αγώνα 3-1
Γαλλία Δεύτερη Κατηγορία
20:00 GFC Αζαξιό Μπρεστ Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Οσέρ Κλερμόν Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Παρί Αζαξιό Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Νιόρ Τρουά Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Βαλενσιέν Γκρενόμπλ Καρτέλα Αγώνα 3-2
20:00 Λοριάν Ρεντ Σταρ 03 Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:00 Χάβρη Νανσί Καρτέλα Αγώνα 0-2
20:00 Σατορού Ορλεανς Καρτέλα Αγώνα 1-2
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
19:00 Νιμ Ντιζόν Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:45 Λιόν Γκενγκάν Καρτέλα Αγώνα 2-1
Γερμανία Bundesliga
20:30 Αουγκσμπουργκ Μπάγιερν Μον. Καρτέλα Αγώνα 2-3
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
18:30 Σαντχάουζεν Ντάρμσταντ 98 Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:30 Πάντερμπορν Κολωνία Καρτέλα Αγώνα 3-2
Δανία Πρώτη Κατηγορία
19:00 Σοντερίσκε Ααρχους Καρτέλα Αγώνα 0-2
Ireland Premier Division
20:45 Μποέμιαν Φιν Χαρπς Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:45 Γουότερφορντ Σάμροκ Καρτέλα Αγώνα 1-2
20:45 Σεντ Πάτρικς Κορκ Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:45 Ντάνταλκ Σλίγκο Ρόβερς Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:45 Ντέρι Γιού Σι Ντι Καρτέλα Αγώνα 3-0
Ισπανία Primera Division
21:00 Εϊμπάρ Χετάφε Καρτέλα Αγώνα 2-2
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
17:00 Reus Αλμερία Καρτέλα Αγώνα 0-1
21:00 Κόρδοβα Γρανάδα CF Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
21:00 Παλέρμο Μπρέσια Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
20:30 Γιουβέντους Φροζινόνε Καρτέλα Αγώνα 3-0
Ολλανδία Eredivisie
20:00 Ντεν Χάαγκ Τσβόλε Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ουαλία Πρώτη Κατηγορία
20:45 Λιανέλλι Καρμάρτεν Καρτέλα Αγώνα 0-3
20:45 Cefn Druids AFC Εϊμπεριστγουίθ Καρτέλα Αγώνα 3-1
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
21:30 Ρίο Αβε Σάντα Κλάρα Καρτέλα Αγώνα 1-2
Τουρκία Super Lig
18:30 Yeni Malatyaspor Μπεσικτάς Καρτέλα Αγώνα 1-2
Αργεντινή Superliga
01:00 Ροζάριο Σέντραλ Ρίβερ Πλέιτ Καρτέλα Αγώνα 1-1
23:00 Βελέζ Σάρσφιλντ Κόλον Σάντα Φε Καρτέλα Αγώνα 1-1
23:00 Ουνιόν Σάντα Φε Atletico Tucuman Καρτέλα Αγώνα 3-0