English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 17/02/2019 (64)

Αγγλία Championship
14:00 Μπλάκμπερν Μίντλεσμπρο Καρτέλα Αγώνα 0-1
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
14:30 Μπριζ Γκενκ Καρτέλα Αγώνα 3-1
18:00 Αντβέρπ Αντερλεχτ Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:00 Μουσκρόν Περουβελτζ Σερκλ Μπριζ Καρτέλα Αγώνα 3-0
Γαλλία Δεύτερη Κατηγορία
13:00 Σοσό Λανς Καρτέλα Αγώνα 0-1
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Μπορντό Τουλούζ Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:00 Καέν Στρασμπούργκ Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:00 Λιλ Μονπελιέ Καρτέλα Αγώνα 0-0
17:00 Ρεμς Ρεν Καρτέλα Αγώνα 2-0
21:00 Σεντ Ετιέν Παρί Σεν Ζερμαίν Καρτέλα Αγώνα 0-1
Γερμανία Bundesliga
15:30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης Γκλάντμπαχ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Λεβερκούζεν Φορτούνα Ντίσελντορφ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:30 Μπίλεφελντ Μάγκντεμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 1-3
13:30 Διναμό Δρέσδης Ρέγκενσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 0-0
13:30 Χόλσταϊν Κίελ Γκρόιτερ Φιρτ Καρτέλα Αγώνα 2-2
Δανία Πρώτη Κατηγορία
12:00 Χόρσενς Vendsyssel FF Καρτέλα Αγώνα 3-0
14:00 Οντένσε Βεϊλε Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Ράντερς Κοπεγχάγη Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:00 Εσμπιεργκ Μπρόντμπι Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ελβετία Super League
16:00 Βασιλεία Σιόν Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Γκρασχόπερς Ν. Ξαμάξ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Γιανγκ Μπόις Ζυρίχη Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ελλάδα Super League
14:00 Λάρισα Σκόντα Ξάνθη Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:15 Λεβαδειακός Παναιτωλικός Καρτέλα Αγώνα 1-0
17:00 Αρης Θεσσ. Πανιώνιος Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:30 Ολυμπιακός ΑΕΚ Καρτέλα Αγώνα 4-1
Ισπανία Primera Division
12:00 Ρεάλ Μαδρίτης Χιρόνα Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:15 Βαλένθια Εσπανιόλ Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:30 Βιγιαρεάλ Σεβίλη Καρτέλα Αγώνα 3-0
20:45 Μπετίς Αλαβές Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
12:00 Μαγιόρκα Λούγκο Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Νουμάνθια Οσασούνα Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Rayo Majadahonda Μάλαγα Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:30 Λας Πάλμας Σπόρτινγκ Χιχόν Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Cosenza Κρεμονέζε Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:00 Λέτσε Λιβόρνο Καρτέλα Αγώνα 3-2
21:00 Σπέτσια Βερόνα Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
12:30 Spal Φιορεντίνα Καρτέλα Αγώνα 1-4
15:00 Εμπολι Σασσουόλο Καρτέλα Αγώνα 3-0
15:00 Τζένοα Λάτσιο Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:00 Ουντινέζε Κιέβο Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Ιντερ Σαμπντόρια Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:30 Νάπολι Τορίνο Καρτέλα Αγώνα 0-0
Κύπρος Πρώτη Κατηγορία
15:00 Ανόρθωσις Ομόνοια Λευκ. Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 ΑΕΛ Nέα Σαλαμίνα Καρτέλα Αγώνα 3-2
17:00 Δόξα Κατωκοπιάς Ερμής Αραδίππου Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ολλανδία Eredivisie
12:15 Αγιαξ Μπρέντα Καρτέλα Αγώνα 5-0
14:30 Γκρόνινγκεν Φέγενορντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
14:30 Έξελσιορ Εμμεν Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:45 Ντε Γκράαφτσαπ Ουτρέχτη Καρτέλα Αγώνα 0-1
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Μπελενένσες Μαρίτιμο Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Μορεϊρένσε Τοντέλα Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:30 Τσάβες Μποαβίστα Καρτέλα Αγώνα 1-1
21:00 Σπόρτινγκ Λισ. Μπράγκα Καρτέλα Αγώνα 3-0
Σκωτία Premier League
13:15 Μάδεργουελ Heart of Midlothian Καρτέλα Αγώνα 2-1
17:00 Κιλμάρνοκ Σέλτικ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Τουρκία Super Lig
11:30 Erzurum BB Σίβασπορ Καρτέλα Αγώνα 4-2
14:00 Τραμπζόνσπορ Alanyaspor Καρτέλα Αγώνα 0-2
14:00 Καϊσέρισπορ Γκοζτέπε Καρτέλα Αγώνα 2-1
17:00 Κασίμπασα Γαλατάσαραϊ Καρτέλα Αγώνα 1-4
Αργεντινή Superliga
01:30 San Martin S.J. Ιντεπετιέντε Καρτέλα Αγώνα 1-1
21:10 Ροζάριο Σέντραλ Τιγκρε Καρτέλα Αγώνα 0-2
21:10 Talleres Cordoba Ουρακάν Καρτέλα Αγώνα 0-0
23:20 Μπόκα Τζούνιορς Λανούς Καρτέλα Αγώνα 2-1