English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 02/02/2019 (98)

Αγγλία Championship
16:00 Γουίγκαν ΚΠΡ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Γουέστ Μπρομ Μίντλεσμπρο Καρτέλα Αγώνα 2-3
16:00 Σέφιλντ Γιουν. Μπόλτον Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Ρέντιγκ Αστον Βίλλα Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Μίλγουολ Ρόδεραμ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Ιπσουιτς Σέφιλντ Γουέν. Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Χαλ Στόουκ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Μπρίστολ Σίτι Σουόνσι Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Μπρέντφορντ Μπλάκμπερν Καρτέλα Αγώνα 5-2
16:00 Μπέρμιγχαμ Νότιγχαμ Φόρεστ Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:30 Λιντς Νόριτς Καρτέλα Αγώνα 1-3
Αγγλία National League
16:00 Ντόβερ Γκέιτσχεντ Καρτέλα Αγώνα 1-2
Αγγλία Premier League
13:30 Τότεναμ Νιούκαστλ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Εβερτον Γουλβς Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:00 Κρύσταλ Πάλας Φούλαμ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Τσέλσι Χάντερσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 5-0
16:00 Μπέρνλι Σαουθάμπτον Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μπράιτον Γουότφορντ Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:30 Κάρντιφ Μπόρνμουθ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Αγγλία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Γκρίμσμπι Νιούπορτ Κάουντι Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Μάνσφιλντ Μάκλσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Εξετερ Μίλτον Κέινς Ντονς Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Στίβενέιτζ Γεοβίλ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Νοτς Κάουντι Λίνκολν Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Νορθάμπτον Κόλτσεστερ Καρτέλα Αγώνα 0-4
16:00 Μπέρι Κρόουλι Καρτέλα Αγώνα 1-1
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Πόρτσμουθ Ντονκάστερ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Κόβεντρι Τζίλιγκχαμ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Πίτερμπορο Πλίμουθ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Σρούσμπερι Λούτον Καρτέλα Αγώνα 0-3
16:00 Φλίτγουντ Τάουν Τσάρλτον Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Γουίκομπ Μπράντφορντ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Γουόλσολ Ρότσντεϊλ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Σάντερλαντ Γουίμπλετον Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Σαουθέντ Μπρίστολ Ρόβερς Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Μπέρτον Αλμπιον Οξφορντ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Μπάρνσλι Σκάνθορπ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
18:00 Οστάνδη Αντβέρπ Καρτέλα Αγώνα 0-2
20:00 Κορτράικ Λόκερεν Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:00 Ζούλτε Βαρεγκέμ Σερκλ Μπριζ Καρτέλα Αγώνα 3-2
20:30 Βάασλαντ Γκενκ Καρτέλα Αγώνα 1-2
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
20:00 Ανζέ Ντιζόν Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Ρεν Αμιάν Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Μονακό Τουλούζ Καρτέλα Αγώνα 2-1
21:00 Ρεμς Μαρσέιγ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Γερμανία Bundesliga
15:30 Χόφενχαϊμ Φορτούνα Ντίσελντορφ Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:30 Λεβερκούζεν Μπάγιερν Μον. Καρτέλα Αγώνα 3-1
15:30 Χέρτα Βόλφσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 0-1
15:30 Νυρεμβέργη Βέρντερ Βρέμης Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης Ντόρτμουντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:30 Σάλκε Γκλάντμπαχ Καρτέλα Αγώνα 0-2
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:00 Χάιντενχάιμ Διναμό Δρέσδης Καρτέλα Αγώνα 1-0
13:00 Μπίλεφελντ Αμβούργο Καρτέλα Αγώνα 2-0
13:00 Πάντερμπορν Γκρόιτερ Φιρτ Καρτέλα Αγώνα 6-0
Ελβετία Super League
19:00 Γιανγκ Μπόις Ν. Ξαμάξ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ελλάδα Super League
18:00 Λαμία Παναιτωλικός Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:30 Ολυμπιακός Πανιώνιος Καρτέλα Αγώνα 4-0
Ισπανία Primera Division
13:00 Λεβάντε Χετάφε Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:15 Σοσιεδάδ Ατλέτικο Μπιλμπάο Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:30 Μπαρτσελόνα Βαλένθια Καρτέλα Αγώνα 2-2
20:45 Θέλτα Σεβίλη Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Νουμάνθια Λούγκο Καρτέλα Αγώνα 3-0
18:00 Rayo Majadahonda Ταραγόνα Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Κόρδοβα Αλμπαθέτε Καρτέλα Αγώνα 1-3
20:30 Λα Κορούνια Τενερίφη Καρτέλα Αγώνα 0-0
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Cosenza Τσιταντέλα Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:00 Κάρπι Βερόνα Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Πάντοβα Σαλερνιτάνα Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:00 Σπέτσια Κρεμονέζε Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Εμπολι Κιέβο Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:00 Νάπολι Σαμπντόρια Καρτέλα Αγώνα 3-0
20:30 Γιουβέντους Πάρμα Καρτέλα Αγώνα 3-3
Κύπρος Πρώτη Κατηγορία
16:00 ΑΠΟΕΛ Πάφος Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:00 Ανόρθωσις Απόλλωνας Λεμεσού Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ολλανδία Eredivisie
18:30 Φίτεσε Χίρενφεϊν Καρτέλα Αγώνα 2-2
19:45 Βιλλεμ II Γκρόνινγκεν Καρτέλα Αγώνα 1-2
19:45 Αγιαξ Φένλο Καρτέλα Αγώνα 6-0
20:45 Αλκμαάρ Εμμεν Καρτέλα Αγώνα 5-0
Ουαλία Πρώτη Κατηγορία
15:30 Νιουτάουν Gap Connah S Quay FC Καρτέλα Αγώνα 1-2
15:30 Cefn Druids AFC Λιανέλλι Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:30 Καρμάρτεν Cardiff Met Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:30 Σάερναφρον Barry Town Καρτέλα Αγώνα 2-0
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
16:30 Τσάβες Μαρίτιμο Καρτέλα Αγώνα 1-0
19:00 Μποαβίστα Φεϊρένσε Καρτέλα Αγώνα 2-0
21:30 Αβες Μπράγκα Καρτέλα Αγώνα 0-2
Σκωτία Premier League
16:00 Μάδεργουελ Λίβινγκστον Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Χιμπέρνιαν Αμπερντίν Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Χάμιλτον Νταντί Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Ρέιντζερς Σεντ Μίρεν Καρτέλα Αγώνα 4-0
Τουρκία Super Lig
11:30 Yeni Malatyaspor Καϊσέρισπορ Καρτέλα Αγώνα 1-1
14:00 Τραμπζόνσπορ Ανκαραγκουτσού Καρτέλα Αγώνα 1-0
14:00 Κασίμπασα Σίβασπορ Καρτέλα Αγώνα 1-3
17:00 Alanyaspor Γαλατάσαραϊ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Αργεντινή Superliga
01:10 Talleres Cordoba Μπάνφιλντ Καρτέλα Αγώνα 3-1
01:10 San Martin Tucuman Ντεφένσα Χουστίσια Καρτέλα Αγώνα 1-2
21:10 Σαν Λορέντζο Ιντεπετιέντε Καρτέλα Αγώνα 0-0
23:20 Λανούς Κόλον Σάντα Φε Καρτέλα Αγώνα 1-0
23:20 Αρχεντίνος Τζ. Μπελγκράνο Καρτέλα Αγώνα 0-0