English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 22/02/2019 (38)

Αγγλία Premier League
20:45 Γουέστ Χαμ Φούλαμ Καρτέλα Αγώνα 3-1
20:45 Κάρντιφ Γουότφορντ Καρτέλα Αγώνα 1-5
Αυστρία Bundesliga
19:30 Λίντσερ Αούστρια Βιέννης Καρτέλα Αγώνα 2-0
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
20:30 Γάνδη Σταντάρ Λιέγης Καρτέλα Αγώνα 2-1
Γαλλία Δεύτερη Κατηγορία
20:00 Μετς Παρί Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:00 Beziers Σατορού Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Ορλεανς Σοσό Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:00 Ρεντ Σταρ 03 Βαλενσιέν Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Μπρεστ Γκρενόμπλ Καρτέλα Αγώνα 3-1
20:00 Νανσί GFC Αζαξιό Καρτέλα Αγώνα 3-1
20:00 Τρουά Χάβρη Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:00 Κλερμόν Λοριάν Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:00 Αζαξιό Οσέρ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
19:00 Ντιζόν Σεντ Ετιέν Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:45 Στρασμπούργκ Λιλ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Γερμανία Bundesliga
20:30 Βέρντερ Βρέμης Στουτγκάρδη Καρτέλα Αγώνα 1-1
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
18:30 Ουνιόν Βερολίνου Μπίλεφελντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:30 Γκρόιτερ Φιρτ Χάιντενχάιμ Καρτέλα Αγώνα 0-0
Δανία Πρώτη Κατηγορία
19:00 Ααλμποργκ Σοντερίσκε Καρτέλα Αγώνα 3-0
Ireland Premier Division
20:45 Γιού Σι Ντι Μποέμιαν Καρτέλα Αγώνα 0-2
20:45 Σλίγκο Ρόβερς Σεντ Πάτρικς Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:45 Κορκ Γουότερφορντ Καρτέλα Αγώνα 0-2
21:00 Φιν Χαρπς Ντάνταλκ Καρτέλα Αγώνα 1-1
21:00 Σάμροκ Ντέρι Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ισπανία Primera Division
21:00 Εσπανιόλ Ουέσκα Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
17:00 Γρανάδα CF Reus Καρτέλα Αγώνα 1-0
21:00 Τενερίφη Μαγιόρκα Καρτέλα Αγώνα 2-2
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
21:00 Βερόνα Σαλερνιτάνα Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
20:30 Μίλαν Εμπολι Καρτέλα Αγώνα 3-0
Ολλανδία Eredivisie
20:00 Φένλο Χέρακλες Καρτέλα Αγώνα 0-1
Ουαλία Πρώτη Κατηγορία
20:45 Μπάλα Νιουτάουν Καρτέλα Αγώνα 2-2
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
20:00 Μπράγκα Μπελενένσες Καρτέλα Αγώνα 0-2
22:15 Τοντέλα Πόρτο Καρτέλα Αγώνα 0-3
Σκωτία Premier League
20:45 Νταντί Χιμπέρνιαν Καρτέλα Αγώνα 2-4
Τουρκία Super Lig
18:30 Γκοζτέπε Τραμπζόνσπορ Καρτέλα Αγώνα 1-3
18:30 Ρίζεσπορ Yeni Malatyaspor Καρτέλα Αγώνα 3-0
Αργεντινή Superliga
23:00 Τιγκρε Patronato Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
11:30 Τσερέζο Οσάκα Βίσσελ Κόμπε Καρτέλα Αγώνα 1-0