English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 23/02/2019 (119)

Αγγλία Championship
16:00 Νόριτς Μπρίστολ Σίτι Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Μίλγουολ Πρέστον Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:00 Μίντλεσμπρο ΚΠΡ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Λιντς Μπόλτον Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Μπρέντφορντ Χαλ Καρτέλα Αγώνα 5-1
16:00 Μπέρμιγχαμ Μπλάκμπερν Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Γουίγκαν Ιπσουιτς Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Στόουκ Αστον Βίλλα Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Σέφιλντ Γουέν. Σουόνσι Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Ρέντιγκ Ρόδεραμ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:30 Γουέστ Μπρομ Σέφιλντ Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 0-1
Αγγλία National League
16:00 Nτάγκενχαμ & Ρεντ Σάτον Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Μπάροου Εμπσφλιτ Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Salford City Ιστλιχ Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Maidenhead Ντόβερ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Χάρτλπουλ Μπρόμλεϊ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Μπρέϊντρι Ολντερσοτ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Γκέιτσχεντ Ρέξαμ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Χάλιφαξ Havant and Waterlooville Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Τσέστερφιλντ Harrogate Καρτέλα Αγώνα 0-1
Αγγλία Premier League
13:30 Μπέρνλι Τότεναμ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Νιούκαστλ Χάντερσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Μπόρνμουθ Γουλβς Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:30 Λέστερ Κρύσταλ Πάλας Καρτέλα Αγώνα 1-4
Αγγλία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Γεοβίλ Κέιμπριτζ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Μπέρι Ολνταμ Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Μόρκαμ Λίνκολν Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Τρανμίρ Νοτς Κάουντι Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Σουίντον Γκρίμσμπι Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Στίβενέιτζ Νορθάμπτον Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Μίλτον Κέινς Ντονς Νιούπορτ Κάουντι Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Μάνσφιλντ Φόρεστ Γκρίν Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Κρου Εξετερ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Κρόουλι Μάκλσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Κόλτσεστερ Καρλάιλ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Τσέλτεναμ Πορτ Βέιλ Καρτέλα Αγώνα 1-0
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
14:00 Σκάνθορπ Ντονκάστερ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Γουίμπλετον Τσάρλτον Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Γουίκομπ Τζίλιγκχαμ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Γουόλσολ Μπράντφορντ Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Πόρτσμουθ Μπάρνσλι Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Πλίμουθ Ρότσντεϊλ Καρτέλα Αγώνα 5-1
16:00 Πίτερμπορο Σρούσμπερι Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Μπέρτον Αλμπιον Φλίτγουντ Τάουν Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Μπρίστολ Ρόβερς Σάντερλαντ Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Μπλάκπουλ Οξφορντ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Ακρινγκτον Σαουθέντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Αυστρία Bundesliga
17:00 Βόλφσμπεργκερ Αλταχ Καρτέλα Αγώνα 0-0
17:00 Αντμίρα Βάκερ Ινσμπρουκ Καρτέλα Αγώνα 3-0
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
18:00 Έπεν Ζούλτε Βαρεγκέμ Καρτέλα Αγώνα 2-3
20:00 Βάασλαντ Κορτράικ Καρτέλα Αγώνα 2-6
20:00 Σερκλ Μπριζ Οστάνδη Καρτέλα Αγώνα 2-2
20:30 Μουσκρόν Περουβελτζ Λόκερεν Καρτέλα Αγώνα 1-0
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Παρί Σεν Ζερμαίν Νιμ Καρτέλα Αγώνα 3-0
20:00 Γκενγκάν Ανζέ Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Αμιάν Νις Καρτέλα Αγώνα 1-0
Γερμανία Bundesliga
15:30 Φράιμπουργκ Αουγκσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 5-1
15:30 Μπάγιερν Μον. Χέρτα Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:30 Μάιντς Σάλκε Καρτέλα Αγώνα 3-0
15:30 Γκλάντμπαχ Βόλφσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 0-3
18:30 Φορτούνα Ντίσελντορφ Νυρεμβέργη Καρτέλα Αγώνα 2-1
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:00 Μπόχουμ Χόλσταϊν Κίελ Καρτέλα Αγώνα 1-3
13:00 Ντάρμσταντ 98 Διναμό Δρέσδης Καρτέλα Αγώνα 2-0
13:00 Κολωνία Σαντχάουζεν Καρτέλα Αγώνα 3-1
13:00 Σαν Πάουλι Ινγκολσταντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
Δανία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Βεϊλε Νόρντζιελαντ Καρτέλα Αγώνα 1-3
Ελβετία Super League
19:00 Ν. Ξαμάξ Βασιλεία Καρτέλα Αγώνα 0-2
19:00 Σιόν Σεντ Γκάλεν Καρτέλα Αγώνα 2-2
Ελλάδα Super League
16:15 Αστέρας Τρίπολης Ατρόμητος Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:30 ΑΕΚ Απόλλων Σμύρνης Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ισπανία Primera Division
13:00 Χετάφε Βαγιεκάνο Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:15 Σεβίλη Μπαρτσελόνα Καρτέλα Αγώνα 2-4
18:30 Αλαβές Θέλτα Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:45 Ατλέτικο Μπιλμπάο Εϊμπάρ Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Αλμπαθέτε Οβιέδο Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:00 Ταραγόνα Κάντιθ Καρτέλα Αγώνα 2-3
20:00 Αλκορόν Λας Πάλμας Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:30 Οσασούνα Σαραγόσα Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Κάρπι Σπέτσια Καρτέλα Αγώνα 3-2
15:00 Μπρέσια Κροτόνε Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:00 Πεσκάρα Πάντοβα Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:00 Περούτζια Cosenza Καρτέλα Αγώνα 0-1
15:00 Κρεμονέζε Ασκολι Καρτέλα Αγώνα 0-1
15:00 Τσιταντέλα Λέτσε Καρτέλα Αγώνα 4-1
18:00 Foggia Benevento Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Τορίνο Αταλάντα Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:30 Φροζινόνε Ρόμα Καρτέλα Αγώνα 2-3
Κύπρος Πρώτη Κατηγορία
16:00 Πάφος Δόξα Κατωκοπιάς Καρτέλα Αγώνα 1-0
17:00 Ερμής Αραδίππου Ανόρθωσις Καρτέλα Αγώνα 2-3
17:00 Ομόνοια Λευκ. ΑΕΛ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ολλανδία Eredivisie
18:30 Ουτρέχτη Έξελσιορ Καρτέλα Αγώνα 0-0
19:45 Τσβόλε Ντε Γκράαφτσαπ Καρτέλα Αγώνα 0-3
19:45 Φορτούνα Σιτάρντ Χίρενφεϊν Καρτέλα Αγώνα 2-4
20:45 Μπρέντα Γκρόνινγκεν Καρτέλα Αγώνα 0-0
Ουαλία Πρώτη Κατηγορία
15:30 Καρμάρτεν Cefn Druids AFC Καρτέλα Αγώνα 0-1
15:30 Λαντουντνο Λιανέλλι Καρτέλα Αγώνα 4-2
15:30 Εϊμπεριστγουίθ Cardiff Met Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:30 Barry Town Gap Connah S Quay FC Καρτέλα Αγώνα 1-1
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
16:30 Φεϊρένσε Μορεϊρένσε Καρτέλα Αγώνα 1-3
19:00 Πορτιμονένσε Αβες Καρτέλα Αγώνα 1-1
21:30 Σετούμπαλ Γκιμαράες Καρτέλα Αγώνα 1-1
Σκωτία Premier League
16:00 Σεντ Τζόνστον Αμπερντίν Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Λίβινγκστον Κιλμάρνοκ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Heart of Midlothian Σεντ Μίρεν Καρτέλα Αγώνα 1-1
Τουρκία Super Lig
11:30 Σίβασπορ Αντάλιασπορ Καρτέλα Αγώνα 1-2
14:00 Alanyaspor Κασίμπασα Καρτέλα Αγώνα 3-0
Αργεντινή Superliga
01:10 Λανούς Ροζάριο Σέντραλ Καρτέλα Αγώνα 2-0
01:10 Κόλον Σάντα Φε Μπάνφιλντ Καρτέλα Αγώνα 0-1
21:10 Γοδόι Κρουζ Βελέζ Σάρσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 0-2
21:10 Ουρακάν Ουνιόν Σάντα Φε Καρτέλα Αγώνα 1-3
23:20 Μπελγκράνο Σαν Λορέντζο Καρτέλα Αγώνα 0-0
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
06:00 Σεντάι Ουράβα Ρεντ Ντάιμοντς Καρτέλα Αγώνα 0-0
06:00 Χιροσίμα Σιμίζου Καρτέλα Αγώνα 1-1
06:00 Τόσου Ναγκόγια Καρτέλα Αγώνα 0-4
06:00 Καβασάκι-F FC Τόκιο Καρτέλα Αγώνα 0-0
07:00 Κασίμα Άντλερς Oita Trinita Καρτέλα Αγώνα 1-2
07:00 Γιούμπιλο Ιβάτα Matsumoto Yamaga Καρτέλα Αγώνα 1-1
07:00 Γκάμπα Οσάκα Γιοκοχάμα Μάρινος Καρτέλα Αγώνα 2-3
08:00 Σονάν Κονσαντόλε Σαπόρο Καρτέλα Αγώνα 2-0