English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 23/02/2019 (113)

Αγγλία Championship
16:00 Νόριτς Μπρίστολ Σίτι Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μίλγουολ Πρέστον Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μίντλεσμπρο ΚΠΡ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Λιντς Μπόλτον Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μπρέντφορντ Χαλ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μπέρμιγχαμ Μπλάκμπερν Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Γουίγκαν Ιπσουιτς Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Στόουκ Αστον Βίλλα Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Σέφιλντ Γουέν. Σουόνσι Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Ρέντιγκ Ρόδεραμ Καρτέλα Αγώνα  
18:30 Γουέστ Μπρομ Σέφιλντ Γιουν. Καρτέλα Αγώνα  
Αγγλία National League
16:00 Nτάγκενχαμ & Ρεντ Σάτον Γιουν. Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μπάροου Εμπσφλιτ Γιουν. Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Salford City Ιστλιχ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Maidenhead Ντόβερ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Χάρτλπουλ Μπρόμλεϊ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μπρέϊντρι Ολντερσοτ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Γκέιτσχεντ Ρέξαμ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Χάλιφαξ Havant and Waterlooville Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Τσέστερφιλντ Harrogate Καρτέλα Αγώνα  
Αγγλία Premier League
13:30 Μπέρνλι Τότεναμ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Νιούκαστλ Χάντερσφιλντ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μπόρνμουθ Γουλβς Καρτέλα Αγώνα  
18:30 Λέστερ Κρύσταλ Πάλας Καρτέλα Αγώνα  
Αγγλία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Γεοβίλ Κέιμπριτζ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μπέρι Ολνταμ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μόρκαμ Λίνκολν Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Τρανμίρ Νοτς Κάουντι Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Σουίντον Γκρίμσμπι Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Στίβενέιτζ Νορθάμπτον Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μίλτον Κέινς Ντονς Νιούπορτ Κάουντι Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μάνσφιλντ Φόρεστ Γκρίν Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Κρου Εξετερ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Κρόουλι Μάκλσφιλντ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Κόλτσεστερ Καρλάιλ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Τσέλτεναμ Πορτ Βέιλ Καρτέλα Αγώνα  
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
14:00 Σκάνθορπ Ντονκάστερ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Γουίμπλετον Τσάρλτον Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Γουίκομπ Τζίλιγκχαμ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Γουόλσολ Μπράντφορντ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Πόρτσμουθ Μπάρνσλι Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Πλίμουθ Ρότσντεϊλ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Πίτερμπορο Σρούσμπερι Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μπέρτον Αλμπιον Φλίτγουντ Τάουν Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μπρίστολ Ρόβερς Σάντερλαντ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Μπλάκπουλ Οξφορντ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Ακρινγκτον Σαουθέντ Καρτέλα Αγώνα  
Αυστρία Bundesliga
17:00 Βόλφσμπεργκερ Αλταχ Καρτέλα Αγώνα  
17:00 Αντμίρα Βάκερ Ινσμπρουκ Καρτέλα Αγώνα  
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
18:00 Έπεν Ζούλτε Βαρεγκέμ Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Βάασλαντ Κορτράικ Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Σερκλ Μπριζ Οστάνδη Καρτέλα Αγώνα  
20:30 Μουσκρόν Περουβελτζ Λόκερεν Καρτέλα Αγώνα  
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Παρί Σεν Ζερμαίν Νιμ Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Γκενγκάν Ανζέ Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Αμιάν Νις Καρτέλα Αγώνα  
Γερμανία Bundesliga
15:30 Φράιμπουργκ Αουγκσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα  
15:30 Μπάγιερν Μον. Χέρτα Καρτέλα Αγώνα  
15:30 Μάιντς Σάλκε Καρτέλα Αγώνα  
15:30 Γκλάντμπαχ Βόλφσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα  
18:30 Φορτούνα Ντίσελντορφ Νυρεμβέργη Καρτέλα Αγώνα  
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:00 Μπόχουμ Χόλσταϊν Κίελ Καρτέλα Αγώνα  
13:00 Ντάρμσταντ 98 Διναμό Δρέσδης Καρτέλα Αγώνα  
13:00 Κολωνία Σαντχάουζεν Καρτέλα Αγώνα  
13:00 Σαν Πάουλι Ινγκολσταντ Καρτέλα Αγώνα  
Δανία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Βεϊλε Νόρντζιελαντ Καρτέλα Αγώνα  
Ελβετία Super League
19:00 Ν. Ξαμάξ Βασιλεία Καρτέλα Αγώνα  
19:00 Σιόν Σεντ Γκάλεν Καρτέλα Αγώνα  
Ελλάδα Super League
15:00 Σκόντα Ξάνθη Λεβαδειακός Καρτέλα Αγώνα  
16:15 Αστέρας Τρίπολης Ατρόμητος Καρτέλα Αγώνα  
18:30 ΑΕΚ Απόλλων Σμύρνης Καρτέλα Αγώνα  
Ισπανία Primera Division
13:00 Χετάφε Βαγιεκάνο Καρτέλα Αγώνα  
16:15 Σεβίλη Μπαρτσελόνα Καρτέλα Αγώνα  
18:30 Αλαβές Θέλτα Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Ατλέτικο Μπιλμπάο Εϊμπάρ Καρτέλα Αγώνα  
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Αλμπαθέτε Οβιέδο Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Ταραγόνα Κάντιθ Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Αλκορόν Λας Πάλμας Καρτέλα Αγώνα  
20:30 Οσασούνα Σαραγόσα Καρτέλα Αγώνα  
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Μπρέσια Κροτόνε Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Πεσκάρα Πάντοβα Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Κάρπι Σπέτσια Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Περούτζια Cosenza Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Κρεμονέζε Ασκολι Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Τσιταντέλα Λέτσε Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Foggia Benevento Καρτέλα Αγώνα  
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Τορίνο Αταλάντα Καρτέλα Αγώνα  
20:30 Φροζινόνε Ρόμα Καρτέλα Αγώνα  
Κύπρος Πρώτη Κατηγορία
16:00 Πάφος Δόξα Κατωκοπιάς Καρτέλα Αγώνα  
17:00 Ερμής Αραδίππου Ανόρθωσις Καρτέλα Αγώνα  
17:00 Ομόνοια Λευκ. ΑΕΛ Καρτέλα Αγώνα  
Ολλανδία Eredivisie
18:30 Ουτρέχτη Έξελσιορ Καρτέλα Αγώνα  
19:45 Τσβόλε Ντε Γκράαφτσαπ Καρτέλα Αγώνα  
19:45 Φορτούνα Σιτάρντ Χίρενφεϊν Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Μπρέντα Γκρόνινγκεν Καρτέλα Αγώνα  
Ουαλία Πρώτη Κατηγορία
15:30 Καρμάρτεν Cefn Druids AFC Καρτέλα Αγώνα  
15:30 Λαντουντνο Λιανέλλι Καρτέλα Αγώνα  
15:30 Εϊμπεριστγουίθ Cardiff Met Καρτέλα Αγώνα  
20:30 Barry Town Gap Connah S Quay FC Καρτέλα Αγώνα  
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
16:30 Φεϊρένσε Μορεϊρένσε Καρτέλα Αγώνα  
19:00 Πορτιμονένσε Αβες Καρτέλα Αγώνα  
21:30 Σετούμπαλ Γκιμαράες Καρτέλα Αγώνα  
Σκωτία Premier League
16:00 Σεντ Τζόνστον Αμπερντίν Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Λίβινγκστον Κιλμάρνοκ Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Heart of Midlothian Σεντ Μίρεν Καρτέλα Αγώνα  
Τουρκία Super Lig
11:30 Σίβασπορ Αντάλιασπορ Καρτέλα Αγώνα  
14:00 Alanyaspor Κασίμπασα Καρτέλα Αγώνα  
17:00 Ι. Μπασακσεχίρ Μπούρσασπορ Καρτέλα Αγώνα  
Αργεντινή Superliga
01:10 Λανούς Ροζάριο Σέντραλ Καρτέλα Αγώνα  
01:10 Κόλον Σάντα Φε Μπάνφιλντ Καρτέλα Αγώνα  
21:10 Γοδόι Κρουζ Βελέζ Σάρσφιλντ Καρτέλα Αγώνα  
21:10 Ουρακάν Ουνιόν Σάντα Φε Καρτέλα Αγώνα  
23:20 Μπελγκράνο Σαν Λορέντζο Καρτέλα Αγώνα