English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 24/02/2019 (65)

Αγγλία Premier League
15:05 Μάντσεστερ Γ. Λίβερπουλ Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:05 Αρσεναλ Σαουθάμπτον Καρτέλα Αγώνα 2-0
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
13:00 Λούτον Κόβεντρι Καρτέλα Αγώνα 1-1
Αυστρία Bundesliga
14:30 Χάρτμπεργκ SKN St. Polten Καρτέλα Αγώνα 1-1
14:30 Μάτερσμπουργκ Στουρμ Γκρατς Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:00 Ραπίντ Βιέννης Σάλτσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
14:30 Αντερλεχτ Μπριζ Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:00 Γκενκ Αντβέρπ Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:00 Σιντ Τρουίντεν Σαρλερουά Καρτέλα Αγώνα 3-1
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Μονπελιέ Ρεμς Καρτέλα Αγώνα 2-4
15:00 Τουλούζ Καέν Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Ναντ Μπορντό Καρτέλα Αγώνα 1-0
17:00 Ρεν Μαρσέιγ Καρτέλα Αγώνα 1-1
21:00 Μονακό Λιόν Καρτέλα Αγώνα 2-0
Γερμανία Bundesliga
15:30 Αννόβερο Άιντραχτ Φρανκφούρτης Καρτέλα Αγώνα 0-3
18:00 Ντόρτμουντ Λεβερκούζεν Καρτέλα Αγώνα 3-2
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:30 Ρέγκενσμπουργκ Αμβούργο Καρτέλα Αγώνα 2-1
13:30 Μάγκντεμπουργκ Πάντερμπορν Καρτέλα Αγώνα 1-1
13:30 Αουε Ντούισμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 0-0
Δανία Πρώτη Κατηγορία
12:00 Χόμπρο Εσμπιεργκ Καρτέλα Αγώνα 2-0
14:00 Χόρσενς Οντένσε Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Ααρχους Μίντιλαντ Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:00 Μπρόντμπι Ράντερς Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ελβετία Super League
16:00 Ζυρίχη Λουκέρνη Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Τουν Γκρασχόπερς Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Λουγκάνο Γιανγκ Μπόις Καρτέλα Αγώνα 0-1
Ελλάδα Super League
14:00 Πανιώνιος Παναθηναϊκός Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:00 Σκόντα Ξάνθη Λεβαδειακός Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Λαμία Λάρισα Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:30 ΠΑΟΚ Αρης Θεσσ. Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ισπανία Primera Division
12:00 Λεγκανες Βαλένθια Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:15 Ατλέτικο Μαδρ. Βιγιαρεάλ Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:30 Βαγιαδολίδ Μπετίς Καρτέλα Αγώνα 0-2
20:45 Λεβάντε Ρεάλ Μαδρίτης Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
12:00 Σπόρτινγκ Χιχόν Rayo Majadahonda Καρτέλα Αγώνα 2-3
16:00 Αλμερία Κόρδοβα Καρτέλα Αγώνα 3-1
18:00 Μάλαγα Λα Κορούνια Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:00 Λούγκο Ελτσε Καρτέλα Αγώνα 2-2
20:00 Extremadura Νουμάνθια Καρτέλα Αγώνα 0-1
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
21:00 Λιβόρνο Βενέτσια Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
12:30 Σαμπντόρια Κάλιαρι Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 Σασσουόλο Spal Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Κιέβο Τζένοα Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:00 Μπολόνια Γιουβέντους Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Πάρμα Νάπολι Καρτέλα Αγώνα 0-4
20:30 Φιορεντίνα Ιντερ Καρτέλα Αγώνα 3-3
Κύπρος Πρώτη Κατηγορία
15:00 Nέα Σαλαμίνα Alki Oroklinis Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Απόλλωνας Λεμεσού ΑΠΟΕΛ Καρτέλα Αγώνα 1-2
17:00 A.E. Kittion Larnaca Ένωση Νέων Παραλιμνίου Καρτέλα Αγώνα 3-0
Ολλανδία Eredivisie
12:15 Ντεν Χάαγκ Αγιαξ Καρτέλα Αγώνα 1-5
14:30 Αϊντχόφεν Φέγενορντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
14:30 Εμμεν Φίτεσε Καρτέλα Αγώνα 0-3
16:45 Βιλλεμ II Αλκμαάρ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
16:30 Σάντα Κλάρα Νασιονάλ Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:30 Μποαβίστα Ρίο Αβε Καρτέλα Αγώνα 1-0
Σκωτία Premier League
13:15 Χάμιλτον Ρέιντζερς Καρτέλα Αγώνα 0-5
16:00 Σέλτικ Μάδεργουελ Καρτέλα Αγώνα 4-1
Τουρκία Super Lig
11:30 Ανκαραγκουτσού Erzurum BB Καρτέλα Αγώνα 2-1
14:00 Κόνιασπορ Καϊσέρισπορ Καρτέλα Αγώνα 0-1
17:00 Ι. Μπασακσεχίρ Μπούρσασπορ Καρτέλα Αγώνα 3-0
17:00 Γαλατάσαραϊ Ακισάρ Μπελεντιγιέ Καρτέλα Αγώνα 1-0
Αργεντινή Superliga
01:30 Ιντεπετιέντε Ρασίνγκ Καρτέλα Αγώνα 1-3
21:10 Ρίβερ Πλέιτ San Martin Tucuman Καρτέλα Αγώνα 2-1
23:20 Εστουδιάντες Talleres Cordoba Καρτέλα Αγώνα 0-1
23:20 Atletico Tucuman Αρχεντίνος Τζ. Καρτέλα Αγώνα 0-0