English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 03/02/2019 (55)

Αγγλία Premier League
15:05 Λέστερ Μάντσεστερ Γ. Καρτέλα Αγώνα 0-1
17:30 Μάντσεστερ Σίτι Αρσεναλ Καρτέλα Αγώνα 3-1
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
14:30 Μπριζ Γάνδη Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Σταντάρ Λιέγης Αντερλεχτ Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:00 Σιντ Τρουίντεν Έπεν Καρτέλα Αγώνα 4-1
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Νιμ Μονπελιέ Καρτέλα Αγώνα 1-1
21:00 Λιόν Παρί Σεν Ζερμαίν Καρτέλα Αγώνα 2-1
Γερμανία Bundesliga
15:30 Αουγκσμπουργκ Μάιντς Καρτέλα Αγώνα 3-0
18:00 Στουτγκάρδη Φράιμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 2-2
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
     Αουε Κολωνία Καρτέλα Αγώνα Post
13:30 Σαντχάουζεν Μπόχουμ Καρτέλα Αγώνα 3-0
13:30 Χόλσταϊν Κίελ Ρέγκενσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ελβετία Super League
16:00 Γκρασχόπερς Βασιλεία Καρτέλα Αγώνα 0-4
Ελλάδα Super League
14:00 ΟΦΗ Σκόντα Ξάνθη Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:00 Απόλλων Σμύρνης Αστέρας Τρίπολης Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:15 Λεβαδειακός Παναθηναϊκός Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:15 Λάρισα Ατρόμητος Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Αρης Θεσσ. ΠΑΣ Γιάννενα Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:30 ΑΕΚ ΠΑΟΚ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ισπανία Primera Division
12:00 Βιγιαρεάλ Εσπανιόλ Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:15 Μπετίς Ατλέτικο Μαδρ. Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:30 Εϊμπάρ Χιρόνα Καρτέλα Αγώνα 3-0
20:45 Ρεάλ Μαδρίτης Αλαβές Καρτέλα Αγώνα 3-0
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
12:00 Μαγιόρκα Αλκορόν Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Οβιέδο Κάντιθ Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Reus Ελτσε Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Οσασούνα Γρανάδα CF Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Extremadura Σπόρτινγκ Χιχόν Καρτέλα Αγώνα 0-3
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Κροτόνε Λιβόρνο Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Benevento Βενέτσια Καρτέλα Αγώνα 3-0
21:00 Πεσκάρα Μπρέσια Καρτέλα Αγώνα 1-5
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
12:30 Spal Τορίνο Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:00 Τζένοα Σασσουόλο Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Ουντινέζε Φιορεντίνα Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Ιντερ Μπολόνια Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:30 Ρόμα Μίλαν Καρτέλα Αγώνα 1-1
Κύπρος Πρώτη Κατηγορία
15:00 ΑΕΛ A.E. Kittion Larnaca Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Δόξα Κατωκοπιάς Nέα Σαλαμίνα Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:00 Alki Oroklinis Ένωση Νέων Παραλιμνίου Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ολλανδία Eredivisie
12:15 Έξελσιορ Φέγενορντ Καρτέλα Αγώνα 2-1
14:30 Τσβόλε Ουτρέχτη Καρτέλα Αγώνα 4-3
14:30 Αϊντχόφεν Φορτούνα Σιτάρντ Καρτέλα Αγώνα 5-0
16:45 Ντεν Χάαγκ Χέρακλες Καρτέλα Αγώνα 2-0
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Σάντα Κλάρα Πορτιμονένσε Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Νασιονάλ Σετούμπαλ Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:30 Σπόρτινγκ Λισ. Μπενφίκα Καρτέλα Αγώνα 2-4
21:00 Γκιμαράες Πόρτο Καρτέλα Αγώνα 0-0
Σκωτία Premier League
13:30 Σεντ Τζόνστον Σέλτικ Καρτέλα Αγώνα 0-2
Τουρκία Super Lig
11:30 Erzurum BB Ρίζεσπορ Καρτέλα Αγώνα 0-1
14:00 Ακισάρ Μπελεντιγιέ Ι. Μπασακσεχίρ Καρτέλα Αγώνα 0-3
17:00 Αντάλιασπορ Μπεσικτάς Καρτέλα Αγώνα 2-6
Αργεντινή Superliga
01:30 Ροζάριο Σέντραλ Αλντοσίβι Καρτέλα Αγώνα 0-0
21:10 Ουνιόν Σάντα Φε Νιούελς Ολντ Μποϊς Καρτέλα Αγώνα 0-0
21:10 Μπόκα Τζούνιορς Γοδόι Κρουζ Καρτέλα Αγώνα 2-0
23:20 Ρασίνγκ Ουρακάν Καρτέλα Αγώνα 3-1