English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 09/02/2019 (110)

Αγγλία Championship
14:00 Μίντλεσμπρο Λιντς Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Σέφιλντ Γουέν. Ρέντιγκ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Ντέρμπι Χαλ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Νότιγχαμ Φόρεστ Μπρέντφορντ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Μπλάκμπερν Μπρίστολ Σίτι Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Ρόδεραμ Γουίγκαν Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Σουόνσι Μίλγουολ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 ΚΠΡ Μπέρμιγχαμ Καρτέλα Αγώνα 3-4
16:00 Μπόλτον Πρέστον Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:30 Στόουκ Γουέστ Μπρομ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Αγγλία National League
16:00 Μπρέϊντρι Salford City Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Μπάροου Μπρόμλεϊ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μπαρνέτ Σάτον Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Ολντερσοτ Ιστλιχ Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:00 Χάρτλπουλ Λέιτον Οριεντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Ρέξαμ Nτάγκενχαμ & Ρεντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Μεϊντστόουν Γιουν. AFC Fylde Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Maidenhead Μπόρεχαμ Γουντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Γκέιτσχεντ Havant and Waterlooville Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Εμπσφλιτ Γιουν. Σολιχούλ Μορς Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Ντόβερ Harrogate Καρτέλα Αγώνα 2-3
16:00 Τσέστερφιλντ Χάλιφαξ Καρτέλα Αγώνα 1-0
Αγγλία Premier League
13:30 Φούλαμ Μάντσεστερ Γ. Καρτέλα Αγώνα 0-3
16:00 Γουότφορντ Εβερτον Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Κρύσταλ Πάλας Γουέστ Χαμ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Χάντερσφιλντ Αρσεναλ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Λίβερπουλ Μπόρνμουθ Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Σαουθάμπτον Κάρντιφ Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:30 Μπράιτον Μπέρνλι Καρτέλα Αγώνα 1-3
Αγγλία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Γεοβίλ Γκρίμσμπι Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:00 Τρανμίρ Στίβενέιτζ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Λίνκολν Νορθάμπτον Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Νιούπορτ Κάουντι Μάνσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Φόρεστ Γκρίν Νοτς Κάουντι Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Μόρκαμ Μπέρι Καρτέλα Αγώνα 2-3
16:00 Μίλτον Κέινς Ντονς Σουίντον Καρτέλα Αγώνα 2-3
16:00 Μάκλσφιλντ Κρου Καρτέλα Αγώνα 3-3
16:00 Κρόουλι Ολνταμ Καρτέλα Αγώνα 0-3
16:00 Κόλτσεστερ Τσέλτεναμ Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Καρλάιλ Εξετερ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Κέιμπριτζ Πορτ Βέιλ Καρτέλα Αγώνα 1-0
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Σκάνθορπ Ακρινγκτον Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Πλίμουθ Πόρτσμουθ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μπλάκπουλ Γουόλσολ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Μπρίστολ Ρόβερς Σρούσμπερι Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Ρότσντεϊλ Κόβεντρι Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Οξφορντ Σάντερλαντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Λούτον Γουίκομπ Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Τζίλιγκχαμ Μπάρνσλι Καρτέλα Αγώνα 1-4
16:00 Τσάρλτον Σαουθέντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Γουίμπλετον Μπέρτον Αλμπιον Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Μπράντφορντ Φλίτγουντ Τάουν Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Ντονκάστερ Πίτερμπορο Καρτέλα Αγώνα 3-1
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
18:00 Σαρλερουά Οστάνδη Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Σιντ Τρουίντεν Βάασλαντ Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:00 Έπεν Κορτράικ Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:30 Λόκερεν Αντβέρπ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Γαλλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Λανς Μετς Καρτέλα Αγώνα 0-0
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Παρί Σεν Ζερμαίν Μπορντό Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Αμιάν Καέν Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Στρασμπούργκ Ανζέ Καρτέλα Αγώνα 1-2
Γερμανία Bundesliga
15:30 Φράιμπουργκ Βόλφσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 3-3
15:30 Γκλάντμπαχ Χέρτα Καρτέλα Αγώνα 0-3
15:30 Αννόβερο Νυρεμβέργη Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:30 Λειψία Άιντραχτ Φρανκφούρτης Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:30 Ντόρτμουντ Χόφενχαϊμ Καρτέλα Αγώνα 3-3
18:30 Μπάγιερν Μον. Σάλκε Καρτέλα Αγώνα 3-1
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:00 Ουνιόν Βερολίνου Σαντχάουζεν Καρτέλα Αγώνα 2-0
13:00 Γκρόιτερ Φιρτ Ντούισμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 1-0
13:00 Μπόχουμ Πάντερμπορν Καρτέλα Αγώνα 1-2
Δανία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Βεϊλε Σοντερίσκε Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ελβετία Super League
19:00 Ζυρίχη Γκρασχόπερς Καρτέλα Αγώνα 3-1
19:00 Βασιλεία Σεντ Γκάλεν Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ελλάδα Super League
16:15 Πανιώνιος Απόλλων Σμύρνης Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Σκόντα Ξάνθη Λαμία Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:30 ΠΑΣ Γιάννενα Παναθηναϊκός Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ισπανία Primera Division
13:00 Χετάφε Θέλτα Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:15 Ατλέτικο Μαδρ. Ρεάλ Μαδρίτης Καρτέλα Αγώνα 1-3
18:30 Εσπανιόλ Βαγιεκάνο Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:45 Χιρόνα Ουέσκα Καρτέλα Αγώνα 0-2
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Ταραγόνα Reus Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Extremadura Rayo Majadahonda Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Ελτσε Οβιέδο Καρτέλα Αγώνα 1-2
20:00 Τενερίφη Κόρδοβα Καρτέλα Αγώνα 0-2
20:30 Λούγκο Σαραγόσα Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Περούτζια Παλέρμο Καρτέλα Αγώνα 1-2
15:00 Τσιταντέλα Σπέτσια Καρτέλα Αγώνα 0-1
15:00 Κρεμονέζε Πάντοβα Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:00 Μπρέσια Κάρπι Καρτέλα Αγώνα 3-1
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
18:00 Φιορεντίνα Νάπολι Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:30 Πάρμα Ιντερ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Κύπρος Πρώτη Κατηγορία
16:00 Απόλλωνας Λεμεσού ΑΕΛ Καρτέλα Αγώνα 0-0
17:00 Nέα Σαλαμίνα Ανόρθωσις Καρτέλα Αγώνα 0-2
Ολλανδία Eredivisie
18:30 Χέρακλες Αγιαξ Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:30 Χίρενφεϊν Τσβόλε Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:45 Φένλο Βιλλεμ II Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:45 Φέγενορντ Ντε Γκράαφτσαπ Καρτέλα Αγώνα 4-0
Ουαλία Πρώτη Κατηγορία
     Barry Town Μπάλα Καρτέλα Αγώνα Post
15:30 Λαντουντνο Καρμάρτεν Καρτέλα Αγώνα 3-1
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
16:30 Μαρίτιμο Αβες Καρτέλα Αγώνα 0-1
19:00 Πορτιμονένσε Ρίο Αβε Καρτέλα Αγώνα 0-1
21:30 Τοντέλα Γκιμαράες Καρτέλα Αγώνα 1-0
Τουρκία Super Lig
14:00 Ρίζεσπορ Αντάλιασπορ Καρτέλα Αγώνα 1-1
14:00 Ι. Μπασακσεχίρ Erzurum BB Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:00 Μπεσικτάς Μπούρσασπορ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Αργεντινή Superliga
01:10 Ουρακάν Βελέζ Σάρσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
01:10 Λανούς Χιμνάσια Λα Πλάτα Καρτέλα Αγώνα 2-0
21:10 Εστουδιάντες Patronato Καρτέλα Αγώνα 1-0
23:20 Ιντεπετιέντε Ουνιόν Σάντα Φε Καρτέλα Αγώνα 2-1
23:20 Atletico Tucuman Talleres Cordoba Καρτέλα Αγώνα 0-0