English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 10/03/2019 (90)

Αγγλία Championship
13:00 Μπέρμιγχαμ Αστον Βίλλα Καρτέλα Αγώνα 0-1
Αγγλία Premier League
13:00 Λίβερπουλ Μπέρνλι Καρτέλα Αγώνα 4-2
15:05 Τσέλσι Γουλβς Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:30 Αρσεναλ Μάντσεστερ Γ. Καρτέλα Αγώνα 2-0
Αυστρία Bundesliga
17:00 Μάτερσμπουργκ Ραπίντ Βιέννης Καρτέλα Αγώνα 2-1
17:00 Χάρτμπεργκ Βόλφσμπεργκερ Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:00 Σάλτσμπουργκ Στουρμ Γκρατς Καρτέλα Αγώνα 0-0
17:00 Λίντσερ Βάκερ Ινσμπρουκ Καρτέλα Αγώνα 2-0
17:00 Αούστρια Βιέννης Αλταχ Καρτέλα Αγώνα 1-3
17:00 Αντμίρα SKN St. Polten Καρτέλα Αγώνα 3-2
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
18:00 Έπεν Μπριζ Καρτέλα Αγώνα 0-4
18:00 Γκενκ Λόκερεν Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Βάασλαντ Ζούλτε Βαρεγκέμ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Μουσκρόν Περουβελτζ Σιντ Τρουίντεν Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Γάνδη Οστάνδη Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Σερκλ Μπριζ Σταντάρ Λιέγης Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:00 Αντβέρπ Σαρλερουά Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:00 Αντερλεχτ Κορτράικ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Μονπελιέ Ανζέ Καρτέλα Αγώνα 2-2
15:00 Τουλούζ Γκενγκάν Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 Σεντ Ετιέν Λιλ Καρτέλα Αγώνα 0-1
17:00 Ρεν Καέν Καρτέλα Αγώνα 3-1
21:00 Μαρσέιγ Νις Καρτέλα Αγώνα 1-0
Γερμανία Bundesliga
15:30 Χόφενχαϊμ Νυρεμβέργη Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Αννόβερο Λεβερκούζεν Καρτέλα Αγώνα 2-3
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:30 Σαν Πάουλι Αμβούργο Καρτέλα Αγώνα 0-4
13:30 Μάγκντεμπουργκ Σαντχάουζεν Καρτέλα Αγώνα 0-1
Δανία Πρώτη Κατηγορία
12:00 Ράντερς Χόρσενς Καρτέλα Αγώνα 2-0
14:00 Σοντερίσκε Εσμπιεργκ Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Νόρντζιελαντ Κοπεγχάγη Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:00 Μπρόντμπι Ααλμποργκ Καρτέλα Αγώνα 3-3
Ελβετία Super League
16:00 Τουν Ζυρίχη Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Λουκέρνη Σεντ Γκάλεν Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Λουγκάνο Βασιλεία Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ελλάδα Super League
14:00 Λάρισα Λεβαδειακός Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:00 Απόλλων Σμύρνης ΟΦΗ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:15 ΠΑΟΚ Ατρόμητος Καρτέλα Αγώνα 3-0
18:00 Λαμία ΠΑΣ Γιάννενα Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:30 Ολυμπιακός Αρης Θεσσ. Καρτέλα Αγώνα 4-1
Ισπανία Primera Division
12:00 Θέλτα Μπετίς Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:15 Χιρόνα Βαλένθια Καρτέλα Αγώνα 2-3
18:30 Λεβάντε Βιγιαρεάλ Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:30 Σεβίλη Σοσιεδάδ Καρτέλα Αγώνα 5-2
20:45 Βαγιαδολίδ Ρεάλ Μαδρίτης Καρτέλα Αγώνα 1-4
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
12:00 Rayo Majadahonda Αλκορόν Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Extremadura Κόρδοβα Καρτέλα Αγώνα 3-0
18:00 Γρανάδα CF Σαραγόσα Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Τενερίφη Νουμάνθια Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Λα Κορούνια Λας Πάλμας Καρτέλα Αγώνα 0-1
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Κρεμονέζε Benevento Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 Ασκολι Λιβόρνο Καρτέλα Αγώνα 1-1
21:00 Σαλερνιτάνα Κροτόνε Καρτέλα Αγώνα 0-2
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
12:30 Μπολόνια Κάλιαρι Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:00 Σαμπντόρια Αταλάντα Καρτέλα Αγώνα 1-2
15:00 Ιντερ Spal Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:00 Φροζινόνε Τορίνο Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:00 Σασσουόλο Νάπολι Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:30 Φιορεντίνα Λάτσιο Καρτέλα Αγώνα 1-1
Κύπρος Πρώτη Κατηγορία
15:00 Ανόρθωσις Ένωση Νέων Παραλιμνίου Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Alki Oroklinis Ερμής Αραδίππου Καρτέλα Αγώνα 2-1
17:00 ΑΠΟΕΛ A.E. Kittion Larnaca Καρτέλα Αγώνα 0-0
Ολλανδία Eredivisie
12:15 Τσβόλε Αλκμαάρ Καρτέλα Αγώνα 0-0
14:30 Φίτεσε Φέγενορντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
14:30 Εμμεν Χέρακλες Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:45 Αγιαξ Φορτούνα Σιτάρντ Καρτέλα Αγώνα 4-0
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Πορτιμονένσε Νασιονάλ Καρτέλα Αγώνα 5-1
16:00 Σάντα Κλάρα Αβες Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:30 Σετούμπαλ Τοντέλα Καρτέλα Αγώνα 0-0
21:00 Φεϊρένσε Πόρτο Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ρωσία Premier League
12:00 Ροστόφ Arsenal Tula Καρτέλα Αγώνα 0-0
14:30 Ζενίτ Αγ. Πετρ. Ούφα Καρτέλα Αγώνα 2-1
17:00 Ντιναμό Μόσχας Σπαρτάκ Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 0-1
19:00 Άνζι Λοκομοτίβ Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 0-2
Τουρκία Super Lig
11:30 Alanyaspor Erzurum BB Καρτέλα Αγώνα 2-1
14:00 Γκοζτέπε Κασίμπασα Καρτέλα Αγώνα 0-0
14:00 Ρίζεσπορ Καϊσέρισπορ Καρτέλα Αγώνα 3-0
17:00 Μπεσικτάς Κόνιασπορ Καρτέλα Αγώνα 3-2
Αργεντινή Superliga
01:30 Μπόκα Τζούνιορς Σαν Λορέντζο Καρτέλα Αγώνα 3-0
21:10 Εστουδιάντες Χιμνάσια Λα Πλάτα Καρτέλα Αγώνα 1-0
23:20 Ιντεπετιέντε Αλντοσίβι Καρτέλα Αγώνα 2-0
23:20 Ουρακάν San Martin Tucuman Καρτέλα Αγώνα 1-3
ΗΠΑ Major League
00:00 Σολτ Λέικ Βανκούβερ Καρτέλα Αγώνα 1-0
02:00 Σαν Χοσέ Minnesota United FC Καρτέλα Αγώνα 0-3
04:00 Σιάτλ Κολοράντο Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:00 Κάνσας Φιλαδέλφεια Γιούνιον Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:00 Νέα Υόρκη Σίτι Ουάσιγκτον Καρτέλα Αγώνα 0-0
22:00 Atlanta United FC FC Cincinnati Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
06:00 Γιοκοχάμα Μάρινος Καβασάκι-F Καρτέλα Αγώνα 2-2
06:00 Σεντάι Βίσσελ Κόμπε Καρτέλα Αγώνα 1-3
06:00 FC Τόκιο Τόσου Καρτέλα Αγώνα 2-0