English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 17/03/2019 (95)

Αγγλία Premier League
15:15 Φούλαμ Λίβερπουλ Καρτέλα Αγώνα 1-2
17:30 Εβερτον Τσέλσι Καρτέλα Αγώνα 2-0
Αυστρία Bundesliga
17:00 Βόλφσμπεργκερ Αντμίρα Καρτέλα Αγώνα 2-2
17:00 SKN St. Polten Μάτερσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 0-1
17:00 Στουρμ Γκρατς Αούστρια Βιέννης Καρτέλα Αγώνα 1-0
17:00 Αλταχ Λίντσερ Καρτέλα Αγώνα 1-2
17:00 Ραπίντ Βιέννης Χάρτμπεργκ Καρτέλα Αγώνα 2-2
17:00 Βάκερ Ινσμπρουκ Σάλτσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 0-2
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
18:00 Σταντάρ Λιέγης Βάασλαντ Καρτέλα Αγώνα 4-3
18:00 Λόκερεν Σερκλ Μπριζ Καρτέλα Αγώνα 3-1
18:00 Μπριζ Μουσκρόν Περουβελτζ Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:00 Σιντ Τρουίντεν Γάνδη Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:00 Ζούλτε Βαρεγκέμ Γκενκ Καρτέλα Αγώνα 3-3
18:00 Οστάνδη Αντερλεχτ Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:00 Κορτράικ Αντβέρπ Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:00 Σαρλερουά Έπεν Καρτέλα Αγώνα 1-2
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
14:30 Λιόν Μονπελιέ Καρτέλα Αγώνα 3-2
15:00 Ρεμς Ναντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
17:00 Μπορντό Ρεν Καρτέλα Αγώνα 1-1
21:00 Παρί Σεν Ζερμαίν Μαρσέιγ Καρτέλα Αγώνα 3-1
Γερμανία Bundesliga
13:30 Λεβερκούζεν Βέρντερ Βρέμης Καρτέλα Αγώνα 1-3
15:30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης Νυρεμβέργη Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Μπάγιερν Μον. Μάιντς Καρτέλα Αγώνα 6-0
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
     Ντούισμπουργκ Κολωνία Καρτέλα Αγώνα Post
13:30 Πάντερμπορν Ινγκολσταντ Καρτέλα Αγώνα 3-1
13:30 Μπίλεφελντ Μπόχουμ Καρτέλα Αγώνα 3-1
Δανία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Ααλμποργκ Ααρχους Καρτέλα Αγώνα 3-1
17:00 Οντένσε Ράντερς Καρτέλα Αγώνα 1-0
17:00 Μίντιλαντ Σοντερίσκε Καρτέλα Αγώνα 2-1
17:00 Κοπεγχάγη Χόμπρο Καρτέλα Αγώνα 3-1
17:00 Εσμπιεργκ Βεϊλε Καρτέλα Αγώνα 2-1
17:00 Χόρσενς Μπρόντμπι Καρτέλα Αγώνα 1-3
17:00 Vendsyssel FF Νόρντζιελαντ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Ελβετία Super League
16:00 Ζυρίχη Ν. Ξαμάξ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Τουν Λουκέρνη Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Βασιλεία Γιανγκ Μπόις Καρτέλα Αγώνα 2-2
Ελλάδα Super League
     Παναθηναϊκός Ολυμπιακός Καρτέλα Αγώνα Post
14:00 ΟΦΗ Λεβαδειακός Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:00 Ατρόμητος ΑΕΚ Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:30 Πανιώνιος Σκόντα Ξάνθη Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ισπανία Primera Division
12:00 Εϊμπάρ Βαγιαδολίδ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:15 Εσπανιόλ Σεβίλη Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:30 Βιγιαρεάλ Βαγιεκάνο Καρτέλα Αγώνα 3-1
18:30 Βαλένθια Χετάφε Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:45 Μπετίς Μπαρτσελόνα Καρτέλα Αγώνα 1-4
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
12:00 Οβιέδο Ταραγόνα Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Κόρδοβα Σπόρτινγκ Χιχόν Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:00 Οσασούνα Rayo Majadahonda Καρτέλα Αγώνα 3-0
18:00 Αλμερία Γρανάδα CF Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:00 Λας Πάλμας Μαγιόρκα Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Βενέτσια Κρεμονέζε Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Παλέρμο Κάρπι Καρτέλα Αγώνα 4-1
21:00 Κροτόνε Λέτσε Καρτέλα Αγώνα 2-2
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
12:30 Τζένοα Γιουβέντους Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:00 Εμπολι Φροζινόνε Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:00 Αταλάντα Κιέβο Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Λάτσιο Πάρμα Καρτέλα Αγώνα 4-1
18:00 Νάπολι Ουντινέζε Καρτέλα Αγώνα 4-2
20:30 Μίλαν Ιντερ Καρτέλα Αγώνα 2-3
Κύπρος Πρώτη Κατηγορία
15:00 Πάφος Ανόρθωσις Καρτέλα Αγώνα 0-1
17:00 Alki Oroklinis Δόξα Κατωκοπιάς Καρτέλα Αγώνα 1-4
17:00 Απόλλωνας Λεμεσού ΑΠΟΕΛ Καρτέλα Αγώνα 1-3
Ολλανδία Eredivisie
12:15 Φένλο Αϊντχόφεν Καρτέλα Αγώνα 0-1
14:30 Αλκμαάρ Αγιαξ Καρτέλα Αγώνα 1-0
14:30 Γκρόνινγκεν Ντεν Χάαγκ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:45 Έξελσιορ Τσβόλε Καρτέλα Αγώνα 0-2
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Αβες Τσάβες Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Νασιονάλ Ρίο Αβε Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:30 Μορεϊρένσε Μπενφίκα Καρτέλα Αγώνα 0-4
21:00 Τοντέλα Φεϊρένσε Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ρωσία Premier League
12:00 Ούφα Akhmat Grozny Καρτέλα Αγώνα 0-1
14:30 Λοκομοτίβ Μόσχας Κρασνοντάρ Καρτέλα Αγώνα 1-0
17:00 Σπαρτάκ Μόσχας Ζενίτ Αγ. Πετρ. Καρτέλα Αγώνα 1-1
Σκωτία Premier League
13:30 Νταντί Σέλτικ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Τουρκία Super Lig
11:30 Yeni Malatyaspor Ανκαραγκουτσού Καρτέλα Αγώνα 3-1
14:00 Καϊσέρισπορ Ι. Μπασακσεχίρ Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:00 Μπούρσασπορ Γαλατάσαραϊ Καρτέλα Αγώνα 2-3
Αργεντινή Superliga
00:00 Ρασίνγκ Μπελγκράνο Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 Patronato Ντεφένσα Χουστίσια Καρτέλα Αγώνα 2-0
17:15 Talleres Cordoba Τιγκρε Καρτέλα Αγώνα 1-3
19:30 Ροζάριο Σέντραλ Σαν Λορέντζο Καρτέλα Αγώνα 0-1
21:45 Ρίβερ Πλέιτ Ιντεπετιέντε Καρτέλα Αγώνα 3-0
ΗΠΑ Major League
01:00 Ουάσιγκτον Σολτ Λέικ Καρτέλα Αγώνα 5-0
03:30 Λος Αντζελες Minnesota United FC Καρτέλα Αγώνα 3-2
20:00 Νέα Υόρκη Σίτι Los Angeles FC Καρτέλα Αγώνα 2-2
22:00 FC Cincinnati Πόρτλαντ Καρτέλα Αγώνα 3-0
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
05:00 Τόσου Γιούμπιλο Ιβάτα Καρτέλα Αγώνα 1-0
05:30 FC Τόκιο Ναγκόγια Καρτέλα Αγώνα 1-0
06:00 Βίσσελ Κόμπε Σιμίζου Καρτέλα Αγώνα 1-1
06:00 Κονσαντόλε Σαπόρο Κασίμα Άντλερς Καρτέλα Αγώνα 1-3
07:00 Χιροσίμα Matsumoto Yamaga Καρτέλα Αγώνα 1-0
07:00 Καβασάκι-F Γκάμπα Οσάκα Καρτέλα Αγώνα 0-1
07:00 Τσερέζο Οσάκα Ουράβα Ρεντ Ντάιμοντς Καρτέλα Αγώνα 1-2
08:00 Oita Trinita Γιοκοχάμα Μάρινος Καρτέλα Αγώνα 2-0
09:00 Σονάν Σεντάι Καρτέλα Αγώνα 2-1