English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 02/03/2019 (126)

Αγγλία Championship
16:00 Στόουκ Νότιγχαμ Φόρεστ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Αστον Βίλλα Ντέρμπι Καρτέλα Αγώνα 4-0
16:00 Γουίγκαν Μίντλεσμπρο Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Πρέστον Μπρίστολ Σίτι Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μίλγουολ Νόριτς Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:00 Σουόνσι Μπόλτον Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Ρόδεραμ Μπλάκμπερν Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Ιπσουιτς Ρέντιγκ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Χαλ Μπέρμιγχαμ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Μπρέντφορντ ΚΠΡ Καρτέλα Αγώνα 3-0
Αγγλία National League
16:00 Ιστλιχ Χάλιφαξ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Ντόβερ Μπρέϊντρι Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Μπρόμλεϊ Μπόρεχαμ Γουντ Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Ολντερσοτ Γκέιτσχεντ Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Σάτον Γιουν. Χάρτλπουλ Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Εμπσφλιτ Γιουν. Salford City Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 AFC Fylde Maidenhead Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Μπαρνέτ Μπάροου Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Ρέξαμ Τσέστερφιλντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Havant and Waterlooville Λέιτον Οριεντ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Harrogate Nτάγκενχαμ & Ρεντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:20 Σολιχούλ Μορς Μεϊντστόουν Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 5-0
Αγγλία Premier League
13:30 Τότεναμ Αρσεναλ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Γουλβς Κάρντιφ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Μάντσεστερ Γ. Σαουθάμπτον Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Μπέρνλι Κρύσταλ Πάλας Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:00 Μπράιτον Χάντερσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Μπόρνμουθ Μάντσεστερ Σίτι Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:30 Γουέστ Χαμ Νιούκαστλ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Αγγλία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Γκρίμσμπι Κέιμπριτζ Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Νοτς Κάουντι Πορτ Βέιλ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Μάνσφιλντ Τσέλτεναμ Καρτέλα Αγώνα 4-2
16:00 Μίλτον Κέινς Ντονς Κρόουλι Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Νιούπορτ Κάουντι Καρλάιλ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Μπέρι Μάκλσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Φόρεστ Γκρίν Λίνκολν Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Εξετερ Τρανμίρ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Κρου Νορθάμπτον Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Γεοβίλ Μόρκαμ Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Σουίντον Κόλτσεστερ Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Ολνταμ Στίβενέιτζ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
13:30 Σαουθέντ Μπάρνσλι Καρτέλα Αγώνα 0-3
16:00 Σρούσμπερι Γουίμπλετον Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Λούτον Ρότσντεϊλ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Σάντερλαντ Πλίμουθ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Πόρτσμουθ Μπράντφορντ Καρτέλα Αγώνα 5-1
16:00 Μπρίστολ Ρόβερς Μπλάκπουλ Καρτέλα Αγώνα 4-0
16:00 Οξφορντ Σκάνθορπ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Πίτερμπορο Γουίκομπ Καρτέλα Αγώνα 4-2
16:00 Φλίτγουντ Τάουν Τζίλιγκχαμ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Ντονκάστερ Τσάρλτον Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μπέρτον Αλμπιον Γουόλσολ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Ακρινγκτον Κόβεντρι Καρτέλα Αγώνα 0-1
Αυστρία Bundesliga
17:00 SKN St. Polten Ραπίντ Βιέννης Καρτέλα Αγώνα 0-4
17:00 Αλταχ Αντμίρα Καρτέλα Αγώνα 0-1
17:00 Σάλτσμπουργκ Βόλφσμπεργκερ Καρτέλα Αγώνα 3-0
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
18:00 Σαρλερουά Γκενκ Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Οστάνδη Βάασλαντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Κορτράικ Σερκλ Μπριζ Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:30 Μπριζ Σιντ Τρουίντεν Καρτέλα Αγώνα 1-0
Γαλλία Δεύτερη Κατηγορία
14:45 Λοριάν Ορλεανς Καρτέλα Αγώνα 1-3
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
     Νιμ Ρεν Καρτέλα Αγώνα Post
17:00 Καέν Παρί Σεν Ζερμαίν Καρτέλα Αγώνα 1-2
20:00 Ανζέ Μονακό Καρτέλα Αγώνα 2-2
20:00 Ρεμς Αμιάν Καρτέλα Αγώνα 2-2
Γερμανία Bundesliga
15:30 Νυρεμβέργη Λειψία Καρτέλα Αγώνα 0-1
15:30 Χέρτα Μάιντς Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:30 Σάλκε Φορτούνα Ντίσελντορφ Καρτέλα Αγώνα 0-4
15:30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης Χόφενχαϊμ Καρτέλα Αγώνα 3-2
15:30 Λεβερκούζεν Φράιμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:30 Γκλάντμπαχ Μπάγιερν Μον. Καρτέλα Αγώνα 1-5
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:00 Χάιντενχάιμ Ρέγκενσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 1-2
13:00 Πάντερμπορν Σαν Πάουλι Καρτέλα Αγώνα 0-1
13:00 Σαντχάουζεν Αουε Καρτέλα Αγώνα 0-3
Δανία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Εσμπιεργκ Χόρσενς Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ελβετία Super League
19:00 Γιανγκ Μπόις Σιόν Καρτέλα Αγώνα 1-0
19:00 Γκρασχόπερς Λουκέρνη Καρτέλα Αγώνα 1-3
Ελλάδα Super League
18:00 Αρης Θεσσ. ΑΕΚ Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:30 ΠΑΣ Γιάννενα Σκόντα Ξάνθη Καρτέλα Αγώνα 0-0
Ισπανία Primera Division
13:00 Εσπανιόλ Βαγιαδολίδ Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:15 Βιγιαρεάλ Αλαβές Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:30 Ουέσκα Σεβίλη Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:45 Ρεάλ Μαδρίτης Μπαρτσελόνα Καρτέλα Αγώνα 0-1
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Κάντιθ Αλμπαθέτε Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Οσασούνα Ταραγόνα Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Κόρδοβα Μάλαγα Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Πάντοβα Κροτόνε Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:00 Κάρπι Ασκολι Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Μπρέσια Τσιταντέλα Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Παλέρμο Λέτσε Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Εμπολι Πάρμα Καρτέλα Αγώνα 3-3
18:00 Μίλαν Σασσουόλο Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:30 Λάτσιο Ρόμα Καρτέλα Αγώνα 3-0
Κύπρος Πρώτη Κατηγορία
16:00 A.E. Kittion Larnaca ΑΕΛ Καρτέλα Αγώνα 1-0
17:00 Απόλλωνας Λεμεσού Ομόνοια Λευκ. Καρτέλα Αγώνα 3-1
17:30 Nέα Σαλαμίνα ΑΠΟΕΛ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ολλανδία Eredivisie
18:30 Χέρακλες Ουτρέχτη Καρτέλα Αγώνα 1-5
19:45 Έξελσιορ Αϊντχόφεν Καρτέλα Αγώνα 0-2
20:45 Φίτεσε Μπρέντα Καρτέλα Αγώνα 4-1
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
16:30 Νασιονάλ Τοντέλα Καρτέλα Αγώνα 3-2
19:00 Μορεϊρένσε Σετούμπαλ Καρτέλα Αγώνα 1-1
21:30 Πόρτο Μπενφίκα Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ρωσία Premier League
09:30 Ουράλ Ζενίτ Αγ. Πετρ. Καρτέλα Αγώνα 0-1
12:00 Arsenal Tula ΤΣΣΚΑ Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 2-0
14:30 Λοκομοτίβ Μόσχας Κρίλια Σοβιέτοβ Καρτέλα Αγώνα 2-2
17:00 Ρουμπίν Akhmat Grozny Καρτέλα Αγώνα 1-0
Σκωτία Premier League
16:00 Κιλμάρνοκ Μάδεργουελ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Σεντ Μίρεν Λίβινγκστον Καρτέλα Αγώνα 1-0
Τουρκία Super Lig
14:00 Καϊσέρισπορ Μπεσικτάς Καρτέλα Αγώνα 2-2
14:00 Μπούρσασπορ Σίβασπορ Καρτέλα Αγώνα 3-2
17:00 Φενέρμπαχτσε Ρίζεσπορ Καρτέλα Αγώνα 3-2
Αργεντινή Superliga
01:10 Ουνιόν Σάντα Φε Μπόκα Τζούνιορς Καρτέλα Αγώνα 1-3
21:10 Ροζάριο Σέντραλ Μπελγκράνο Καρτέλα Αγώνα 0-0
23:20 San Martin Tucuman Λανούς Καρτέλα Αγώνα 1-2
23:20 San Martin S.J. Γοδόι Κρουζ Καρτέλα Αγώνα 0-0
ΗΠΑ Major League
19:00 Φιλαδέλφεια Γιούνιον Τορόντο Καρτέλα Αγώνα 1-3
20:30 Ορλάντο Σίτι Νέα Υόρκη Σίτι Καρτέλα Αγώνα 2-2
22:30 Ντάλας Νιου Ινγκλαντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
22:30 Κολόμπους Νέα Υόρκη Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
05:00 Γιοκοχάμα Μάρινος Σεντάι Καρτέλα Αγώνα 2-1
06:00 Σιμίζου Γκάμπα Οσάκα Καρτέλα Αγώνα 2-4
06:00 Ναγκόγια Τσερέζο Οσάκα Καρτέλα Αγώνα 2-0
07:00 Βίσσελ Κόμπε Τόσου Καρτέλα Αγώνα 1-0
08:00 Ουράβα Ρεντ Ντάιμοντς Κονσαντόλε Σαπόρο Καρτέλα Αγώνα 0-2
08:00 Σονάν FC Τόκιο Καρτέλα Αγώνα 2-3
08:00 Oita Trinita Matsumoto Yamaga Καρτέλα Αγώνα 0-1